Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Była katechetka sprzedaje Kasprowy Wierch

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uznało, że zagraniczna firma może przejąć Kasprowy Wierch. Szef tego resortu – Teresa Piotrowska (była katechetka, obecnie jedna z psiapsiółek Kopacz) – przychyliła się pozytywnie do wniosku o przejęcie terenów w Tatrach, który złożyła firma Altura z siedzibą w Luksemburgu.

 

Altura to firma założona przez Mid Europa Partners (MEP) – fundusz inwestycyjny stworzony przez byłych bankierów Europy Zachodniej, który inwestuje pieniądze w różne przedsięwzięcia gospodarcze przynoszące zyski. W Polsce znany był wcześniej z tego, że wyłożył pieniądze na funkcjonowanie sieci prywatnych przychodni LuxMed, sieci sklepów Żabka oraz telewizji kablowej Aster. Kontrolowana przez MEP firma Altura jest właścicielem blisko 99 proc. udziałów w firmie Polskie Koleje Górskie. Inwestycja przejęcia Kasprowego Wierchu ma związek z procesem przejmowania nieruchomości po Polskich Kolejach Linowych.

Jak można skomentować powyższą sytuację? Ekipie PO-PSL kończą się już zakłady i fabryki należące do państwa, które mogą jeszcze wyprzedać, dlatego powoli zabierają się za góry, lasy i jeziora. Jak trzeba będzie to wyprzedadzą wszystko. Całą Polskę. By (im) żyło się lepiej! 

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02012-Kasprowy-Wierch-trafi-w-rece-zagranicznej-firmy.htm

Updated: 20 stycznia 2015 — 14:02

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Po co cokolwiek udawać, jakieś pozory stwarzać. Niech od razu założą Polakom kajdany i przyznają otwarcie, że są tylko niewolnikami innych państw i ich korporacji.

  1. no właśnie, jak to jest, wszyscy to widzą i nic nie widzą.
   Niewola bez zamknięcia.

  2. Juz mialem urwac ministrowi jaja, ale okazalo sie ze to kobieta. Poradzcie co jej mozna zrobic by poczula skruche?

 2. Ta Pani to jakaś wtyczka watykanu 😀

   1. Jest to przedstawienie analiz metodą “kodu Biblii” – wygooglujcie sobie co to jest. Trochę to wygląda jakby geometryczna kabała, ale wnioski są ciekawe…
    Generalnie opiera się na znajdowaniu połączonych ze sobą słów kluczy z poszczególnych liter Pisma św. w wersji hebrajskiej.
    Film ten pokazuje hasła związane z rokiem 2015-2016:
    Najważniejsze hasła: zaćmienie słońca, porwanie, Jezus, Yashua, Eliasz (został porwany, a potem Elizeusz nasłał niedżwiedzie na 42 dzieciaków naśmiewajacych się z niego – bestia z obj.13 ma nogi niedzwiedzia i 42 miesiace czasu zwyciężać świętych), Ameryka, Pascha, nadzieja, Barak, Sąd, upadli, on jest papieżem, plagi, atomowy, Rosja, zaraza, faraon, islam, apollo, jezuici, wszetecznica, gog, magog, 3 swiatynia, Izrael, Michał(archanioł- w angielskim czyta się arkendźel – niektórzy to łączą z Arką Testamentu wspomnianą w objawieniu, Michał wspomniany jest też u Daniela na końcu w kontekście ucisku i wybawienia, Michał ma zrzucić oskarżyciela, „Gdyż sam Pan na dany rozkaz, na głos archanioła i trąby Bożej zstąpi z nieba; wtedy najpierw powstaną ci, którzy umarli w Chrystusie” 1 Tes 4,16 – BW) mahdi, wojna światowa

    1. Całkowite zaćmienie Słońca – 20 marca 2015
     krwawe księżyce – kwiecień i wrzesień 2015

     1. Dziś odkryłem, że jest masa filmów o tym że coś w sierpniu się wydarzy. Jeden z nich: https://www.youtube.com/watch?v=ScfatUrUpOg

    2. czyli raczej nie ejst to od Boga, ale moze pokazac co oni chca zrobic

     1. Czy porwanie też będzie podrobione?
      Skąd będę wiedział jak już będzie porwanie, czy to już to właściwe, czy może kolejna sztuczka?

 3. To wszystko kojarzy mi się z narkomaństwem i upadkiem.
  Taki narkoman sprzeda wszystko byleby mieć kasę na swoją działkę.
  Znam z opowieści taki przypadek, gość podobno nawet żaluzje posprzedawał.
  Państwo robi tak samo, wyprzeda wszystko co się da, a potem da gdzieś dyla.

  1. Może wiedzą, że będzie większa wojna, a potem anulowanie długów, nowy piękny porządek po niezłej zawierusze….

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme