Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Irak: Ludzie masowo przyjmują wiarę w Jezusa Chrystusa

irak

Jeden z irackich współpracowników kanadyjskiej misji The Voice of the Martyrs przekazał niedawno zachęcające wieści. „Pewien chrześcijański pracownik powiedział nam, że muzułmanie są obecnie bardzo otwarci na Ewangelię. Odkąd Państwo Islamskie (IS) najechało na Mosul oraz okoliczne miasta i wsie, tysiące tamtejszych mieszkańców zbiegło w bezpieczne miejsca. Wielu z tych, którzy udzielili im pomocy (odpowiadając na ogromne potrzeby uchodźców), to chrześcijanie z Zachodu. Dzięki życzliwości i miłości, jaką okazali tym muzułmanom, wiele serc jest teraz otwartych na Ewangelię bardziej niż kiedykolwiek. Innym ważnym czynnikiem tej zmiany jest brutalność islamskich terrorystów, z powodu której muzułmanie, nie popierający tego ugrupowania, odwracają się od islamu i zwracają ku biblijnemu Jezusowi. Ów chrześcijański pracownik powiedział nam też, że odwiedził już ponad stu muzułmanów, będących blisko tego, by zostać wyznawcami Pana Jezusa Chrystusa”.

Niesamowicie jest widzieć taką otwartość! Silną zachętę do modlitwy odnajdujemy we fragmencie z Ewangelii Mateusza 9, 37-38, w którym Jezus mówi o skąpej liczbie robotników. Mnóstwo ludzi się nawraca, dlatego potrzeba wielu dojrzałych chrześcijan, którzy poprowadziliby w rozwoju duchowym tych nowych wierzących. W powyższym fragmencie biblijnym Jezus mówi: „Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, aby wyprawił robotników na żniwo swoje”.

Chwalmy Boga za to, w jaki sposób działa w Iraku, pomimo koszmaru zgotowanego jego mieszkańcom przez IS. Niech Boża miłość i łaska nadal obfitują w sercach Irakijczyków, dając wspaniałe plony. Módlmy się też, żeby Pan wyposażył i wysłał na tamtejsze żniwo wielu „robotników” – pasterzy, nauczycieli i innych dojrzałych chrześcijan – którzy będą zachęcać i prowadzić w wierze kościół, rozwijający się na tym tak udręczonym obszarze świata. Wstawiając się za Irakiem, prośmy, by wszelkie plany IS zostały udaremnione, a wszyscy mieszkańcy tego kraju mogli doświadczyć Bożego pokoju i stabilności.

Źródło: Voice of the Martyrs Canada

http://www.gpch.pl/wiecej-wiadomosci-z-iraku/1216-irak-ludzie-masowo-przyjmuja-wiare-w-jezusa-chrystusa

Updated: 22 stycznia 2015 — 09:52

5 komentarzy

Add a Comment
  1. świetnie!

    my też walczmy! walczmy szczególnie o dusze katolików. modlitwą, łagodnością, pokornością, tłumaczmy, tłumaczmy i jeszcze raz tłumaczmy!

    coraz większa ilość moich znajomych PYTA, chce wiedzieć, jest chętna przyjmowac informacje, jeden przyjaciel już się nawrócił, CHWAŁA PANU!!

  2. Jeśli żyjemy w końcu czasu i zbliża się przyjście Jezusa Chrystusa w chwale to trwa również oddzielanie owiec od kozłów. Kiedy ostatnia owca zostanie oddzielona Pan nasz przyjdzie! Zabierze owce do siebie, a kozły ….. no cóż. Tak mi przyszło do głowy.

  3. Żeby tylko watykaniści tam nie mieszali…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme