Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co się stanie po porwaniu naśladowców Jezusa?

Jest to streszczenie filmu poniżej, jakiego dokonał nasz Jacek. Dzięki Jacku.

 

https://www.youtube.com/watch?v=uXCdvVU0mGE&feature=youtu.be

 

Co wydarzy się w Izraelu podczas siedmiu lat Wielkiego Ucisku, tuż po Porwaniu? Biblia mówi o pewnych wydarzenia, które będą miały miejsce w Izraelu i w pozostałych krajach w czasach końca. Jednym z kluczowych zdarzeń, o których Bóg wspomina zarówno w Starym, jak i w Nowym Testamencie jest pojawienie się na światowej scenie politycznej pewnego charyzmatycznego przywódcy. Jest nim Antychryst.
Po ujawnieniu się, Antychryst dokona czegoś istotnego na Środkowym Wschodzie. Wydarzenie to rozpocznie ww. okres 7 lat. Wydarzeniem tym będzie zawarcie przymierza, traktatu pokojowego. Prorok Daniel tak pisze o tym wydarzeniu: “Utrwali on przymierze dla wielu
przez jeden tydzień. A około połowy tygodnia ustanie ofiara krwawa i ofiara z pokarmów. Na skrzydle zaś świątyni będzie ohyda ziejąca pustką i przetrwa aż do końca, do czasu ustalonego na spustoszenie” (Ks. Daniela 9:26-27). Siedem dni symbolizuje owe 7 lat.
W Piśmie Świętym znajdziemy 27 określeń, które odnoszą się do tej postaci, np.:
 • “Mały Róg”
 • “Książę”
 • “Król”
 • “Fałszywy mesjasz”
 • “Niegodziwiec”
 • “Bestia wychodząca z morza” (określenie Antychrysta mianem “Bestii” jest użyte 42 razy w Apokalipsie Św. Jana)

Należy zwrócić uwagę, że już obecnie światowi przywódcy mówią o konieczności pokoju i bezpieczeństwa. Przykładowo sekretarz stanu USA, John Kerry był w Izraelu jak dotąd 9 razy w celu osiągnięcia porozumienia pokojowego między Izraelem, a Palestyną. Antychryst jedynie potwierdzi takie porozumienie, a nie je podpisze. W języku hebrajskim użyty jest czasownik “gabar”, który nie oznacza “podpisać”, ale “wzmocnić, umocnić lub potwierdzić”. W rzeczywistości mamy już 3 takie porozumienia, ale nie zostały one wcielone w życie. Stanie się to dopiero, gdy ujawni się Bestia.”

37 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Z tym czasem to już sam się pogubiłem. Najpierw dwa i pół roku, potem trzy i pół a teraz siedem. To wreszcie ile?

  1. Nie wiem o jakie dwa i pół roku ci chodzi, ale 7 lat trwać mają rządy Antychrysta, a po 3,5 roku od ich rozpoczęcia ma zacząć się część właściwa WU, czyli nie będą się patyczkować przez ostatnie 3,5 roku- znamię albo śmierć.
   Szalom!

 2. bardzo dobry tekst pewnego znanego charyzmatyka Wilkersona – który też co ciekawe krytykował charyzmatyków.
  http://www.tscpulpitseries.org/polish/tslie.htm

  w temacie.

  1. adi-popieram ,bardzo mądry tekst ,warto się z nim zapoznać.Z Bogiem Kochani.

  2. Również właśnie przeczytałam i polecam 🙂
   pozdrawiam..

 3. wczoraj gdzieś widziałem ciekawy obrazek – kwadratowy stworek z czapką rogiem – (mały róg) stoi obok ziemskiego globu i nim kręci (żniwa)..

 4. adminie, powiedz mi kto w apokalipsie zdepcze glowę sztana?

  1. a to nie było czasem w księdze rodzaju?

   “Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę,
   pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę” Rodz 3:15

   1. marko bawi sie w gierkę “sprawdzam” i przy tym nazywa się chrześcijaninem. Stąd Ci nie odpowie już, bo mącicieli kasuje.

    “”Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani” (Mt 5:9).”

    Nie czynisz pokoju? siejesz ferment? nie będziesz nazwany synem Bożym.
    Mam takich wiele prowokacji.
    Wczoraj na fejsie zablokowałem człowieka, który napisał mi na privie: “czy chodzisz w Duchu Świętym? hahahaha”
    że on niby taki blizej Boga a ja nie. Jakże ludzie się kiedyś rozczarują pewnego dnia.

 5. czytałem kilkanaście razy , albo kilkadziesiąt .Chciałem uszłyszeć od Ciebie.

 6. jakie intencje?Pytanie to pytanie , a Ty kluczysz jak lis i nie udzielasz odpowiedzi.Ciekawi mnie dlaczego?

  1. skoro znasz Bracie odpowiedź, to dlaczego pytasz?

   1. odpowiem za Ciebie adminie…Glowe sztana zetrze w proch Nipokalanie Poczęta Maryja Dziewica a jezeli się z tym nie zgadzasz, to sluzysz diabłu, bo on najbardziej jej za to nienawidzi ze wszystkich stworzeń ludzkich…howgh

    1. podaj cytat, którego nie ma w Biblii 🙂 😀 Jak zwykle będzie jak to w przypadku krk domniemanie. Opierasz się zapewne o werset “panna obleczona w słońce” Gdzie tu jest Maria? nie ma!

     a tak w ogole to dlaczego czytasz ten blog skoro nie uznajemy kultu maryjnego?
     widzisz, o takich sprawach nie przeczytasz na stronach kościoła rzymskiego. No ale czuwasz tutaj licząc że Twój demon niebawem wróci pod postacią Marii.
     Poczytaj historie kościoła rzymskiego

     1. oki , wszedłem na nieodpowiednią dla mnie stronę , ale nie chwal się , ze mnie zablokowałeś , bo za mało się uczyłeś i nauczyłeś.Tam gdzie nie ma Ducha Świętego tam nie ma i jego darów -czyli1.Mądrosć 2.Rozum 3,Rada 4.Męstwo 5.Umiejętność 6.Pobożność7.Bojażń Boża – więcco pozostaje, zastanow się komu służysz.Kto się komu podda, temu służy.

      1. rozumiem, nowa rasa panów, za głupi jestem wg Ciebie…No cóż katolicy to często powtarzają że to oni sa tylko prawdziwym kościołem. Czyli całe moje zycie chrześcijańskie idzie do kosza bo Marko tak zdecydował za Boga. Wszystkie moje dobre uczynki, modlitwy, rozmowy z Bogiem, że nei wspomnę o faktach przedstawianych na blogu, czyli PRAWDZIE. Myślałem, że tylko kapłani krfk mają moc odpuszczania grzechów, ale widzę, że Marko również.

 7. Nie mam władzy odpuszczania grzechow , bo ma ją tylko Bóg i jego mocą odpuszczają tez kapłani.Nie jesteś głupi ,tylko pogubiony.Ja tak niepowiedziałem tylko Ty, więc nie wkładaj mi swoich myśli do moje glowy.Nie rob z siebie ofiary , bo to jest pycha.pozdrawiam Cię i życzę Ci żebyś odnalazl wlasciwa jedyną prawdziwa wiarę , pomodlę się za Ciebie do Krwi Chrystusa.Jeszcze żyjesz i nie jest za pózno

  1. Jak to łatwo zaszufladkować i ocenić kogoś po pozorach. To smutne bracie, że tak szybko,pochopnie wyciągasz wnioski. Na przykład z ta pychą. Jestem na nią szczególnie uczulony, a że miałem okazję Admina poznać osobiście, to i wiem, że mijasz się z prawdą. Która to, generalnie rzecz ujmując, znajduje się tylko i wyłącznie w Piśmie, a nie w ludzkiej tradycji, dogmatach i fałszywych Pisma interpretacjach, jakie od wieków głoszą hierarchowie kościoła rzymskokatolickiego. Sola scriptura!

   1. jakie to pozory?Zły Marko przekreślil dorobek Admina.Jak brakuje argumentow , to człowiek czyni z siebie ofiarę.To forma obrony przez pychę czyli obrona wlasnego “ego”Przeczytaj obiektywnie jeszcze raz ten post.

    1. marko ja nie muszę bronić własnego ego, gdyż ani nie firmuje tutaj swego prawdziwego nazwiska, ani na tym nie zarabiam, a jeszcze musze się uzerac z takimi nawiedzonymi katolikami jak Ty będącymi pod wpływem demona Izydy.
     Ja z siebie ofiary nie robię, to była ironia której nie wyczułeś. Jeśli prawdą się nie da to sarkazmem ale i sarkazmu nie rozpoznałeś. No cóż zaślepiony jesteś kapłanami pedofilami, nie biblijntymi dogmatami, kościołem któery palil na stosie za to że ktos czytal tylko Słowo Boże.

    2. Trudno tu mówić o dorobku Admina. To po prostu zbiór faktów stricte biblijnych, gromadzonych przez długi czas, które on zechciał zebrać, zestawić i skonfrontować z dogmatami danej organizacji religijnej. A jedyną ofiarą jest ten, który sam siebie oszukuje kontynuując praktyki niebiblijne.

 8. Wlaśnie odmówilęm za Ciebie Litanie do Najswiętszej Krwi Chrystusa- to jest ten ferment?Wiesz jak szatan mowi na egzorcyzmach o Maryi- mówi “ona” lub “ta baba” bo ma powód.W Twojej wierze jest spokoj , bo walczyć można z Bogiem tylko tam , gdzie On jest.Gdzie Go nie ma , tam nie ma walki.

  1. Litania? Marko zLITUJ się. Jak to modliłeś się do krwi? i ta krew Cie słucha?

   1. do Najświętszej Krwi , która przelała sie podczas biczowania,cierniem ukoronowania i na Krzyżu.Przed nią drżą moce piekielne teraz i na wieki

    1. ale Pan Jezus jest życiem i ja nie musze sie modlić ani do Graala ani do krwi bo mogę wprost do Jezusa.

     1. powiem Ci na koniec jeszcze jedno- gdy odmawiasz transfuzji cchoremu człowiekowi, skazujesz go na śmierc , czyli jestes mordercą,Co znaczy Twoim zdaniem więcej- życie czy martwy zakaz transfuzji na papierze? ciekaw jestem odpowiedzi.Co znaczy więcej?

     2. Podejrzewam, że to nie jest pełna lista. A efektem podstępnego wprowadzania tych diabelskich doktryn są pomysły, by modlić się do krwi, “niepokalanego serca” itp. I kto tu kluczy?

 9. Z całym szacunkiem Adminie do Twojej pracy… ale niesamowicie lubię komentarze pod publikacjami… Człowiek przychodzi przybity z roboty, w tv same złe wiadomości, wokół sami pesymiści; a tu… Ubaw po pachy, boki zrywać… 🙂

  1. z całym szacunkiem, ale ktoś musi żartować, by ktoś mógł się śmiać 😀

 10. adminie mam jeszcze jedno pytanie, bo nie znam szczegolów .Jak i w jakich okolicznościach umarł Jezus Chrystus nasz Pan

  1. Marko, zapewne Ci chodzi o to, że Maria była przy krzyżu a apostołowie nie. Chcesz mnie zagiąć i jeszcze kłamiesz pisząc, że n ie znasz szczegółów.

   Jeśli chcesz wiedzieć jak powstał kult Marii, to prosze przeczytaj to jak w perfidny sposób kościół rzymski zmienił zdnaie w tysiąclatce:

   http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/kto-jest-bogosawiony-czy-ty-rowniez.html

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish