Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cyanide & Happiness Shorts – animowana bajka z diabłem, krwawą ofiarą i pentagramem.

Kochani Czytelnicy rodzice, pilnujcie co oglądają Wasze pociechy bo jest coraz gorzej. To już nie tylko przemycane symbole, ale czysty satanizm.

Nie wiem czy dostępne są tylko na YT czy w TV również.

Inne z tej serii nie są lepsze. Promują agresje i zniszczenie:

 

Updated: 4 grudnia 2015 — 16:51

28 komentarzy

Add a Comment
 1. To na szczęście nie jest bajka dla dzieci tylko animacja dla dorosłych dostępna tylko w sieci, co nie zmienia faktu, że reprezentuje ona poziom dna…nietety miałam okazję się z tym spotkać. Jak byłam na studiach to jeden z wykładowców puścił nam to jako przykład sarkastycznego czarnego humoru, żenada.

 2. Jeżeli tobie bracie Piotrze zależy na pouczaniu rodziców i głoszenie Chrystusa jako Zbawiciela(co pewnie tak jest),to polecam ci zająć się tematem youtuberów.Pisałem o tym wcześniej i napiszę jeszcze raz,ze względu że ten temat jest po prostu ważny,ponieważ większość zepsucia i demoralizacji młodych dzieci pochodzi stamtąd.
  Oto jeden z najbardziej znanych polskich ytberów.
  https://www.facebook.com/reZigiusz/?fref=ts

  1. Z tymi youtuberami jest taki problem, iż większość z nich nie wnosi nic pożytecznego do życia ludzi, ot takimi durnymi wywodami mącą w głowach…Z drugiej jednak strony ludzie chcą to oglądać…

   1. Tak jak celebrytów.Nic nie wnoszą do twego życia,a jednak mają po pół miliona fanów.Przerażające.I smutne…

  2. Co to jest ytnerow nie mam fejsa i nie wiem o czym mówicie.

   1. youtuberzy to można powiedzieć w dzisiejszych czasach tacy pomniejsi celebryci.Nagrywają oni swoją relację z gier.Lecz gdzieś w 2014 stało się to na tyle sławne wśród dzieci i młodzieży i wtedy było można zauważyć szansę na zarobienie sporej sumy pieniędzy wykorzystując fakt,że te dzieci są uzależnione od gier i mogą jeszcze ich bardziej uzależnić od nich samych oraz od ducha antychrysta.Zauważyłem zmiany wśród takich widzów,którzy oglądają tych youtuberów.Ci youtuberzy sobie żartują z illuminati pokazując ich symbole,przeklinają,swoim zachowaniem pokazują że bez pieniędzy nie ma życia etc.W jaki sposób żartują? A w taki że pokazują różne ich symbole,a wtedy takie dziecko bierze od nich przykład i rysuję jakieś trójkąty z okiem w szkołach i mówią że illuminaci to coś dobrego.Dobrym przykładem jest mój kolega z podstawówki który od najmłodszych lat ogląda tych youtuberów,lecz gdzieś w 2014 coraz bardziej zaczął ich oglądać.Niedawno rysował na swoim czole oko illuminati,zaczął pokazywać rogi diabła a ostatnio zachowuję się tak mrocznie i zaczyna zgadzać się z illuminatami! Dlatego rodzice,niezależnie jak będziecie tłumaczyć dzieciom,to lepiej uważajcie na tych youtuberów bo choć z zewnątrz są niepozorni,to są tak samo niebezpieczni jak bajki a być może nawet gorzej.

    1. Zapomniałem dodać że jak nazwa wskazuję występują oni na youtube i są bardzo znani wśród młodzieży i dzieci.Rzadko jakie dziecko wypowiada się na ich temat.

     1. Masakra Hobart, co to się dzieje… Jestem tym momentami przygnębiony. Takie zło wystarczy ładnie opakować i już staje się całkiem lekkostrawne i niepozorne.

      1. A no bracie,mądrze prawisz.Spotykam się z tym codziennie w gimnazjum więc wiem o jakim zagrożeniu mówię.

     2. Dzieki Hobart za konkretne wyjaśnienia.Niech Ci Bóg błogosławi. Po tym co napisałeś może warto by było zbadać to i ostrzec rodziców dzieciaków i młodzieży.Niby nic nie groźnego,a przekaz dla młodych i tak płynie.Wszystko robią aby odciągnąć ludzkość od Boga w każdej dziedzinie życia bombardują społeczeństwo,robią to w każdy możliwy sposób.Cel maja jeden wyrzucić Boga z ludzkiego życia.

      1. Dziękuje siostro.Tobie również.
       A najbardziej przerażający jest fakt,że ci youtuberzy zwiedzą wielu nawet nieświadomie.

       1. czy możesz Hubercie przykłady?

        opisze to wszystko wtedy

        1. Ajgor Ignacy często zostaje posądzany o to, że należy do iluminati. Z czego on sam oczywiście kpi.

        2. Proszę też zwrócić uwagę na liczbę subskrybcji.

        3. Nie no,wątpie w to by jakikolwiek youtuber należał do illuminati.Są zbyt mali dla nich.Lecz tu ważniejszy fakt jest,że ci youtuberzy sobie kpią z czegoś poważnego pokazując ich symbole,a potem takie dziecko odbiera to,jako coś dobrego.

         1. “Nie no,wątpie w to by jakikolwiek youtuber należał do illuminati”

          Chyba nigdzie na świecie nie ma takiej struktury organizacji, gdzie nie byłoby poziomów wtajemniczenia.
          Popatrzmy na wojsko: szeregowy, st szer, kapral….generał
          Restauracja: pomocnik kucharza, kucharz, szef kucgni – szef restauracji

          itd itd

          illuminati oficjalnie werbują już.
          Nie wiem czy tak jest w przypadku YT ale warto to brać pod uwagę

        4. Jak już miałbym kogoś o to podejrzewać,to PewDiePie.Jest on najbardziej znanym youtuberem na świecie z największą liczbą subskrybentów.

        5. Niezależnie co i jak,najlepiej trzymać z dala swoje dziecko od youtuberów.

         1. może Hubercie napisałbys o tym jakiś tekst a ja bym umioeścil na blogu?

        6. W porządku.Pomyślę o tym i spróbuję to gdzieś pomieścić.Jak Pan pozwoli to jeszcze w tym tygodniu.Mam dużo na głowie,ale zrobię wszystko by chociaż trochę przyczynić się do głoszenia Słowa Bożego oraz uświadamiania zagrożenia,jakie słynie z takiego nawet youtube.

        7. Adminie, spójrz np. na ten filmik jakże popularnego gimpera którego ogląda masa dzieci i młodzieży. https://www.youtube.com/watch?v=fAUHbpocxYE
         Szydzi tutaj z Boga, z Jezusa, wyśmiewa się z wiary itd. W świecie to norma.

         1. porażka o tego człowieka nalezy sie modlić. Zarzuce jako osobny wpis.

          Nie jestem w temacie tych YTuberow, ale cos tam napisze bo widze jest to postepujące zło

        8. coś ci Bracie w nocy podrzucę.Mam zamiar o tym popisać.

        9. Jeej nie miałam pojęcia że to się już dzieje na taka skalę Hobart.
         Też podam przykład wpływu youtuberów na zachowania ludzi. Mówiła mi koleżanka, która pracuje w apteko-drogerii, że ona właśnie ogląda filmiki znanych youtuberek, które pokazują jak robią makijaże i takie rzeczy, no i jak taka popularna youtuberka zachwali jakiś kosmetyk, to na następny dzień ta koleżanka sprzedaje po kilka sztuk tego konkretnie kosmetyku (który zwykle się nie sprzedaje). Normalnie jak takie owieczki ci ludzie…

        10. Piotrze,sprawdź e-mail.Wysłałem ci załącznik.

         1. nie dostałem maila.
          podaję: admin @ detektywprawdy.pl

 3. Drogi Adminie, wpisz sobie na youtube w wyszukiwarce mr.Pickles, jest to tytul ,,bajki” dla dzieci puszczanej w USA. Obejrzyj byle jaki odcinek i wyciagnij wnioski.

 4. Rafał z Wrocławia

  Kiedyż w necie koledzy pokazali mi podobną bajkę (Pora na przygodę) z tymże bazującą na hmmm… totalnej absurdalności. Nie da się tego opisać. To niestety już leci na kanałach z bajkami a nie tylko w internecie:
  http://rutube.ru/play/embed/6111795

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme