Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bluźnierczy hit filmowy – X men Apokalipsa – twierdzi, że Jezus był mutantem.

 

 

Jessilyn Justice

Najnowsza odsłona serii X-Men porusza wody bluźnierstwa twierdząc, że Jezus był mutantem – i że Syn Boga jest jednym i tym samym z innymi najważniejszymi religijnymi postaciami.

„Nazywano mnie wieloma imionami przez wiele żywotów” mówi tytułowy charakter znany jako Apocalypse. „Ra, Kryszna, Jahwe.”

Fikcyjna historia opowiada o wszechmocnym En Sabah Nur, później znanym jako Apocalypse, który terroryzuje świat przez wieki wraz ze swoimi czterema jeźdźcami.

„Wszyscy jesteście moimi dziećmi, ale błądzicie, ponieważ podążacie za ślepymi przywódcami, ale teraz jestem. Jestem tu dla was” mówi Apocalypse.

Brzmi znajomo? To nie jedyne ściągnięcie z Biblii.

Zobacz zwiastun, aby zobaczyć co jeszcze innego twierdzi film.

 

 

Tłumaczyła Juleczka. Dziękuję w imię Jezusa.

 

______________________________

Czy to przypadek, że w ciągu kilku lat wypuszcza się na rynek filmowy masę filmów związanych z Biblią (ostatnio “Zmartwychwstały”) i równolegle filmy sciene fiction ukazujące postacie mitologiczne jako realne (luty 2016 – Bogowie Egiptu)?

Mam wielu znajomych, którzy łykną ten wytwór masonów jak żaba muchę. Te stare kosmiczne cywilizacje, wielobóstwo doskonale wpisują się w obraz tego filmu “Ra, Kryszna, Jahwe’ rzekomo to jedna i ta sama postać.

Ten film, którego premierę przewidziano na 27 maja 2016 roku ma na celu jedno: masowe pranie mózgu. Ma pokazać światu jak bardzo byli okłamywani przez religie, które mają jednego i tego samego boga. Tak mają – szatana.

To dlatego w tych, naszych czasach pozwalają nam poznać tak wiele prawdy zwłaszcza o kościele rzymskim, prawdy za którą w średniowieczu każdy jej głosiciel zostałby spalony na stosie.

Uważam, że przed takimi filmami należy ostrzegać i to przed premierą.

 

X-Men Apokalipsa jest kontynuacją poprzedniej wersji: “Przeszłość, która nadejdzie”.

Kiedy jeden z najniebezpieczniejszych i najpotężniejszych złoczyńców, Apocalypse, chce zniszczyć całą planetę, powstrzymać mogą go tylko X-Meni.

Tak więc Bóg przychodzący ze swoim gniewem ma być zwalczany przez niejakich X menów.

Myślicie, że ten film jest wyprodukowany tylko dla rozrywki widza? Widza, który do Biblii zajrzeć nie chce? Widza, który chętniej sięgnie do “proroctw” Nostradamusa niż księgi Objawienia?

Jak to w tym dzisiejszym filmiku wykazał autor, duch antychrysta już jest w ludziach. To ich pycha i egoizm. Ci ludzie z przyjemnością strawią truciznę tego filmu przedstawiającą Boga jako okrutnika.

Jak w ogóle powstał ten film, na czego bazie?

X-Men (ang. X-Men: The Animated Series, 1992-1997) – amerykański serial animowany opowiadający o przygodach ludzi, posiadających gen X, dający im nadludzką moc.

Z naszej perspektywy, badaczy prawdy okołobiblijnej, możemy się domyślać, że owi ludzie z genem X, posiadający nadludzką moc, to upadli aniołowie.

 

 

 

Updated: 18 marca 2016 — 17:13

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Szmira dla ple…ekhm mas, które chcą tylko konsumować i kopulować…

 2. Upadły świat i jego małe, żałosne kłamstwa vs nieskończona wielkość Boga.

 3. No to jest jawne bluźnierstwo zrównywać Ojca, naszego Pana Jezusa – Jahwe z jakimiś bożkami.To przygotowanie ludzi na jedną, światową religię z jednym bożkiem – Szatanem.Ten Apocalypse to Egipcjanin, Egipt, Piramidy, Illuminati, Nemphilim, upadłe anioły, ogólnie te sprawy.Jeżeli już mamy wchodzić w symbolikę, to raczej Apocalypse to szatan, antychryst, bóg tego świata a x-meni to dobrzy ludzie chcący walczyć z nim.Thegroxt1 twierdzi np., że kapitan Ameryka jest dobry a jego przeciwnik Iron Man to Szatan, mieszanina żelaza z klejem, jest czerwony, czerwony = Edom, Edomici – dzieci Lucyfera, czerwony smok.

  1. ten mutant jeszcze wazną moc ma: może kontrolować x menów (upadłych), czyli to jest ten sam co w pet goat 2 – te łapki kontrolujace marionetki z początku animacji

  1. Generał Jeshua Adams: zostaje zaprzysiężony na przywódcę po śmierci elity.

   Ciekawe czy przypadkowe dobranie imie i nazwiska plus stanowisko.

  1. Przeczytałem trochę, jaja jak berety z tym. Najgorsze, że przez te filmy o UFO ludzie uwierzą w to na maksa:/

 4. Niedługo po premierze “Batman v Superman” skończył się świat. Tak przynajmniej było pokazane w “Jestem legendą”.

  https://www.youtube.com/watch?v=1tGXEATdxIc

  http://media.splay.pl/wp-content/uploads/2015/07/batman-v-superman.jpg

  http://www.filmweb.pl/Jestem.Legenda

 5. A co zrobili by ludzie gdyby w realu ktoś taki wyłonił się na ziemi? Czy nie oddaliby czci gdyby ujrzeli taką moc? Czy nie przyjeli by go za Boga? Czy nie ulegli by zwiedzeniu Bestii? Ktoś kto czytał przynajmniej ewangelie wie że zanim przyjdzie Syn Czlowieczy (Jezus Chrystus), najpierw z wielką mogą przybędzie Syn Zatracenia (Antychryst) by zwieść ludzkość jakoby on był Mesjaszem. Jeśli filmy typu X-men są wypuszczone z rąk masonerii to może rzeczywiście ten świat upadnie niebawem a Antychryst stoi u progu naszych czasów? Hmm?

  1. Witam serdecznie.
   Antychryst już jest.„Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje nie zejdzie z pola” (Tes. 2:7).
   https://www.youtube.com/watch?v=pOpYLxXNmPM&list=PL2vrZ2bbwSkRy0dXFKU5bE8e3WrIn8vEL&index=17

   Ale faktem jest że przyjdzie czas, kiedy cały świat odda Lucyferowi pokłon wierząc że to on jest Bogiem. “Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.” Obj. 14:12

   Jeżeli prawdziwie szukacie Boga – zacznijcie wypełniać jego przykazania: IIMojż.20, 5Mojż.5
   I zacznijcie wierzyć jak i Syn Boży Jezus Chrystus:
   “Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie!”(J 14,1)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme