Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uwaga. Dzisiaj noc perseidów.

“Na niebie będzie można obserwować nawet 200 meteorów na godzinę

– To jest rój meteorów, a więc duża grupa małych kamieni, która porusza się w przestrzeni kosmicznej. Jego orbita przecina się co jakiś czas z ziemską. Kiedy wchodzą w atmosferę zaczynają się spalać, co wygląda jakby się świeciły – mówi Onetowi dr Janusz Krywult.

Tegoroczny deszcz spadających gwiazd ma być wyjątkowy. A wszystko z powodu siły grawitacyjnej Jowisza. Dzięki niej Ziemia znajdzie się w centrum chmury perseidów. Zapowiada się też niezła widoczność.Wystarczy tylko spokojnie spoglądać w górę, najlepiej po godzinie 22.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kielce/to-bedzie-niezapomniana-noc-jak-i-gdzie-ogladac-perseidy/0h9qk5

 

Najlepszym miejscem do takiej obserwacji jest teren pozamiejski. Tydzień temu, około północy widziałem  to  piękne zjawisko i dlatego gorąco polecam dzisiejszą obserwację nieba.

Wszak Bóg Ojciec to stworzył.

 

Updated: 12 sierpnia 2016 — 10:17

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Ja tam “figę” widziałem 🙁 Wychodziłem co chwilę na pole niebo piękne czyste, gwiazdy sobie mrugają a żadnych “spadających” nie widziałem.

   1. Chyba z 11 na 12 w nocy miało być albo coś zle wyczytałem? A jeśli to będzie dziś to i tak nic nie zobaczę bo chmury gęste jak śmietana całe niebo zakryły.

 2. Moi drodzy bracia i siostry, bardzo proszę o modlitwę za mnie, bo powoli odchodzę od zmysłów…

  1. Ok. Modlę się o Ciebie.
   A i Ty też, tak jak mozesz, oddaj mu to…

   1. Dziękuję. Tobie i wszystkim innym, którzy wspomną o mnie w swoich modlitwach.

  2. Bardzo Ci współczuję, będę się za Ciebie modlić. W tych czasach wiele ludzi ma nerwice ( choroba duszy) która daje przeróżne objawy ( z tego się wychodzi). Lekarze nie pomagają ale są świetne książki oczywiście czytaj te pisane przez ludzi którzy wierzący Boga.

   1. Właśnie zaburzenia lękowo-depresyjne to moja zmora… Od kilku lat się z nimi zmagam. Bywa, że kilka jakiś czas jest dobrze, a później coś się psuje i wracają, nigdy nie wiadomo kiedy przyjdą i kiedy odejdą.
    A jakie książki polecasz? Chętnie poczytam 🙂

  3. Łaska Pańska niech będzie z duchem twoim, Iza! I niech będzie obfita. Niech pokój Boży zapanuje z powrotem w twoim serduszku! Niech tak się stanie w imię Pana Jezusa Chrystusa!

 3. Ja w 2 dni temu widziałem 9 perseidów, a przedtem jeszcze 4. Kto nie widział a ma ochotę to może coś zobaczyć, jeśli nie będzie chmur 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: