Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Foto księżyca od Radka

Zdjęcie dzisiejszego księżyca od czytelnika Radka. Dziękuję 🙂

Foto z tego co wiem  podrasowane w Photoshopie:

 

dscf8829

 

 

Updated: 14 listopada 2016 — 21:55

25 komentarzy

Add a Comment
  1. Mysle ze to efekt komputera japonskiego a nie sondy?

 1. Wiem, ze nie na temat, ale ciągle mnie zastanawia list do Galatow, a konkretnie 3:19-22. Coraz bardziej czuję, że jednak prawo nie obowiązuje ani “żydów” z ciała ani pogan z obietnicy.
  I wiem, że Jezus nie przyszedł znieść prawa, ale je wypełnic. No i właśnie co to znaczy wypełnić prawo? Czy pokazał nam jak poprawnie powinniśmy wykonywać polecenia Tory, czy też przyszedł wypełnić zakon na krzyżu tak aby każdy kto wierzy miał życie wieczne.
  Bardzo zastanawia mnie ta kwestia.

 2. Ważne, że jest zdjęcie 🙂 Z Photoshopem czy bez, myślę że i tak byłoby ładne 🙂

 3. “Śpisz pięknie tak
  Po kątach cisza gra
  Szkoda słów…
  Resztę dopowie księżyc…”

  Piosenka księżycowa

  Dobranoc/Dzień Dobry* Wszystkim

  (*niepotrzebne skreślić)

 4. Cupak: taką animacje potrafi zrobić byle dzieciak troche oblatany w oprogramowaniu 3D dlaego nie wiadomo czy to nie jest grafika komputerowa bo zdjęcia ziemi z kosmosu są na 100% sfałszowane sam możesz zobaczyć jak pobierzesz fotkę ze strony nasa i zauwarzysz powtarzające się sekwencje chmur czyli było robione kopiuj/wklej w fotoszopie:)

  1. Dokładnie, praktycznie wszystkie zdjęcia NASA to CGI (computer generated images).

   1. A widzisz to akurat nie jest NASA tylko japońska JAXA 🙂

    1. Japończycy dysponują też porządnymi zdjęciami Ziemi bez retuszu, tylko długo się ładują bo mają ogromną rozdzielczość.

     https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/68/Himawari-8_true-color_2015-01-25_0230Z.png

     1. Z całym szacunkiem Cupak do Ciebie, ale przedstawione zdjęcie (pomimo rzekomej dużej rozdzielczości) niczym szczególnym nie różni się od zdjęć przedstawianych przez NASA od kilku dekad, jest cały czas ten sam fotomontaż ziemi stworzonej przy użyciu cyrkla z powtarzającymi się sekwencjami tych samych chmur.
      Na moje oko dysponując najnowszą techniką komputerową to podróbki NASA to kicz.
      Po drugie uważam że Kopernik poprzez działanie jezuitów zmienił ziemię z płaskiej na kulę, mając w tym drugi ukryty cel – ukazanie ludziom że we wszechświecie są bliźniacze ziemi planety do zamieszkania, oraz otwierając furtkę na możliwość istnienia obcych cywilizacji które mogą nam pomóc lub zaszkodzić.
      Swój cel jezuici osiągnęli podwójnie: większość ludzi wierzy w UFO i obcych oraz życie na innych planetach, po drugie płaska ziemia dawniej skłaniała ludzi do wiary że została stworzona przez Boga (a nie w kosmicznym wybuchu), oraz że każde życie i istnienie ma najwyższą i niepowtarzalną wartość w oczach Stwórcy.
      Zmiana ziemi na kulę spowodowała odsunięcie ludzi od wiary w Stwórcę tego inteligentnego projektu, a skłoniła ich do wiary w UFO czyli demony.
      To jest fakt niezaprzeczalny.
      Osobiście nie byłem na biegunie południowym (strzeżonym przez wojsko) więc nie wiem czy jest okręgiem czy wyspą, ale nie mam zamiaru ślepo wierzyć w narzucaną mi na siłę naukę, bez możliwości jej zweryfikowania przez wiarygodnych biblijnych naukowców.
      Na koniec, uważam że jezuici doskonale znają Biblię i wiedzą o tym że gdy ludzie się obudzą i przestaną ślepo wierzyć nauce i dowiedzą się że “nic nie jest takie na jakie wygląda”, gdy dowiedzą się że ziemia jest płaska, to wtedy upadną z głośnym hukiem wszystkie autorytety i zaufanie do: władców, naukowców i wszystkich innych zwodzicieli. Dlatego jezuici robią co tylko mogą aby prawda nie ujrzała światła dziennego i aby prawdziwa wiedza o świecie pozostała w ukryciu ich tajnych gabinetów i kancelarii.

      1. Czyli nawet tacy kreacjoniści jak Kent Hovind mający dużo większą wiedzę od nas z tego zakresu razem z innymi kreacjonistami, którzy poświęcili całe życie temu tematowi chcą nas bezczelnie zwieść ziemią kulą jednocześnie ucząc o 6 dniowym stworzeniu ? Pomyśl nad tym. Skąd wiadomo że NASA nie gra na fronty ? Może im zależy żeby ośmieszyć pewną grupę, aby ich argumenty odnośnie sytuacji na świecie wydały się idiotyczne ?

       Przypominam że w średniowieczu istniał już dogmat płaskiej ziemi, za zaprzeczanie któremu groziła kara śmierci, a kto uczył inaczej był nazwany heretykiem przez organizację która miała wyłączność na prawdę w tamtych czasach.

       Odnośnie teorii że ziemia jest w centrum to błędne rozumowanie, bo to człowiek jest w centrum Bożego stworzenia, nie skała na której żyjemy.

       Najmniejsza stworzona przez Boga struktura jest mniej więcej w takiej samej skali do rozmiarów człowieka, jak cała galaktyka. Przestrzenie między elektronami w atomie są porównywalne do przestrzeni między planetami. Jądro atomu utrzymuje elektrony przy sobie tak jak planty utrzymywane są przez Słońce. Dodaj do tego teraz przestrzenie w materii to poznasz rozmiar wszechświata w skali i nieskończoną moc i mądrość Stwórcy.

       Mikro wszechświat >>> CZŁOWIEK <<< Makro wszechświat

       Bóg jest Bogiem porządku, mądrości i logiki. Ogromny wszechświat jest tak samo normalny i możliwy jak nanocząsteczki które nas tworzą. Bóg zachowuje w stworzeniu proporcje w której centrum jesteśmy my ludzie i dlatego może zarówno badać atomy jak i gwiazdy czy to nie jest przejaw Bożej mądrości ?

       Bóg wszędzie posługuje się analogią przez co stworzenie jest harmonijnie ze sobą powiązane.

       Analogia z gr. ἀναλογία – odpowiedniość, podobieństwo

       https://pl.wikipedia.org/wiki/Analogia

       Nie wierzysz to zobacz sobie na skale obiektów otaczającego nasz wszechświata.

       http://scaleofuniverse.com/

       Polecam film o cudzie Bożego stworzenia.

       https://youtu.be/SHWH8lseaxA

      2. Robert. Popytaj pilotów samolotów czy biorą pod uwagę ruch Ziemi. Popytaj czy na południu widać Gwiazdę Polarną czy raczej Krzyż Południa na niebie. Popytaj żołnierzy z rakietówki czy stosują efekt Coriolisa. Ja już wiem na pewno, że 3xtak, bo sama się tym interesowałam.

       1. Piloci podpisują zobowiązania do zachowania tajemnicy wojskowej lub służbowej i są kwestie o których nie mogą mówić nawet swoim żonom.
        A propos samolotów to w filmie który zapodałem niżej (20 minut) jest ten temat.
        Wniosek:
        Tematu kształtu ziemi nie jesteśmy w stanie rozstrzygnąć w dialogu na podstawie wymiany własnych argumentów, gdyż współczesna nauka narzuca ustalony schemat którego podstawy logiczne są co najmniej wątpliwe, dlatego wielu ludzi budzi się z letargu narzuconych wierzeń, dogmatów czy naukowych szacunków.
        Dopóki prawda nie zostanie nam ostatecznie objawiona, dopóty każdy musi żyć w zgodności z własnym sumieniem (w kwestii kształtu ziemi), czego sobie i wam wszystkim życzę.
        Dlatego sam nie zmienię zdania gdyż po zapoznaniu się z wieloma argumentami- za i przeciw- moja opinia pozostaje jednoznaczna i zgodna z moim własnym sumieniem.
        Pozdrawiam 🙂

        1. Mojej opinii…czyli utwierdzonej nieruchomej ziemi z krańcami będącej centrum wszechświata i niezależnej od otaczających ją gwiazd na firmamencie niebieskim.
         Moja opinia jest niezależna od rzekomych obserwatoriów astronomicznych i zaawansowanych fotoszopów grafik komputerowych jakich stworzenie w dobie technologii nie przysparza problemu sprytnym projektantom internetowym, celem ukrycia prawdy o otaczającej nas rzeczywistości.

        2. Piotrze opublikowałeś mój powyższy komentarz, a był on wyjaśnieniem komentarza który był wyżej i nie został opublikowany.
         Wyszedł przez to brak logicznej spójności myśli.

 5. Piotr, czyli kamień, nie skała

  U mnie niestety było pochmurno w momencie, kiedy wschodził nad horyzont.
  Ale niedługo szykuje się nam kolejna atrakcja na niebie.
  17/18 listopada – maksimum roju Leonidów, czyli najszybszego roju meteorytów.
  W sumie już trwa, bo od 10 do 23 listopada, ale w nocy 17/18 (czwartek/piątek) będzie ich spadać najwięcej.
  Może nadrobię zaległości z 11 sierpnia, kiedy to miało spadać wyjątkowo dużo Perseidów, a zaobserwowałem dosłownie kilka 🙂

 6. Największy od 70 lat księżyc w dniu ekshumacji człowieka który go kiedyś ukradł. Przypadek?

 7. Bardzo rzetelnie przedstawione informacje dotyczące perspektywy, kształtu ziemi zebrane w całość w zaledwie 20-to minutowym filmiku.
  Polecam dla każdego niedowiarka:
  https://www.youtube.com/watch?v=EThqZV1hSq4

    1. PS tutaj chodzi mi tylko o kontrargument z horyzontem 3:16-5:40min, wiem, że płaskoziemcy mają inny model niż makieta tego gościa z filmiku. Co do Gwiazdy Polarnej jest to fakt, na modelu Ziemi płaskiej z Antarktydą wokół nie chowałaby się, byłaby zawsze widoczna będąc na samym środku nad biegunem północnym, a wiemy, że tak nie jest.

     1. Budowa nieba prawdopodobnie nie jest prosta jak konstrukcja parasola i jest niezależna od kształtu ziemi…
      🙂

      1. Jest półroczna noc polarna na Antarktydzie w momencie kiedy przez pół roku na biegunie północnym trwa dzień polarny. Za dużo tych naciąganych argumentów dla mnie jak na ten moment, a wiem, że stosowanie efektu Coriolisa to fakt. Na Ziemi-talerzu nie miałoby to sensu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme