Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tajemnicza chmura o kształcie kuli nad Japonią.

Nad Fujisawą kilka dni temu ukazała się dziwna kula, a raczej chmura o kształcie kuli. Nie jest wiadomo na tym etapie czy fotografie sa prawdziwe, ale co dziwne nikt nie sfilmował tego zjawiska.

 

https://www.youtube.com/watch?v=mZ-C5vmRHJ0

Updated: 15 grudnia 2016 — 19:10

14 komentarzy

Add a Comment
 1. do Japonii daleko 🙂 ciekawe rzeczy dzieją się też w Polsce, z wizytą zawitał do nas Giuliani najbliższy doradca Trumpa (były burmistrz Nowego Jorku), w tym samym dniu do dymisji poddał się generał Różański najważniejszy dowódca w polskiej armii, szanowany przez alianckich generałów, główny organizator niedawnych ćwiczeń “Anakonda”, powód dymisji nie jest zbyt jasny (tym bardziej, że dziś uczestniczył w spotkaniu “opłatkowym” z prezydentem Dudą, po spotkaniu poinformował o swojej nieoczekiwanej decyzji. Chyba się coś szykuje? a my żuczki jak zawsze o niczym nie wiemy. ciekawe. dodam jeszcze, że Amerykanie rozmieszczają swoje wojska w sumie 4000 żołnierzy w bazach przy zachodniej granicy (wszystkie informacje były dziś w wiadomościach i wzbudziły moje podejrzenia, zbyt dużo zbiegów okoliczności).

 2. Wnętrze Masońskiej Świątyni Rytu Szkockiego w Waszyngtonie.
  https://www.youtube.com/watch?v=WUuHjmjZtWI

 3. Kochani tak rozmyślam sobie o sądzie ostatecznym itd a jestem na początku swojej drogi z wiarą w Pana Jezusa.
  Rozmawialiście, myśleliście o tym jak Pan Bóg będzie osądzał ludzi typu hitler, stalin no ogółem ludobójcy, najgorsze szumowiny jakie istniały czy istnieją a np ateiści, ludzie wyśmiewający Pana Jezusa, kpiący z Niego czy ludzi małej wiary… bo jakby nie patrzeć ateista może być dobrym człowiekiem z wielką miłością w sercu do drugiej osoby tak samo osoba małej wiary albo osoby nie wierzące, że Jezus jest tym jedynym, ale wierzące w Boga, bo np uznają, że są to podziały między ludźmi a w rzeczywistości dobro od nich bije.. jak to może wyglądać, bo niesprawiedliwość by nastała taką samą miarą sądzić takiego hitlera a opisane wyżej jednostki..
  Co sądzicie ?

  1. Napisane jest, że kto uwierzy w Ojca i Syna nie będzie sądzony oraz, że bez uświęcenia nikt nie ujrzy Pana.
   To Bóg wybiera i pieczętuje swoje sługi.
   “(16) Nie wy mnie wybraliście, ale ja was wybrałem i przeznaczyłem was, abyście szli i owoc wydawali i aby owoc wasz był trwały, by to, o cokolwiek byście prosili Ojca w imieniu moim, dał wam.” J 15.
   “(44) Nikt nie może przyjść do mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który mnie posłał, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym.(45) Napisano bowiem u proroków: I będą wszyscy pouczeni przez Boga. Każdy, kto słyszał od Ojca i jest pouczony, przychodzi do mnie.(46) Nie jakoby ktoś widział Ojca: Ojca widział tylko Ten, który jest od Boga.(47) Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, kto wierzy we mnie, ma żywot wieczny.” J 6.

  2. “bo jakby nie patrzeć ateista może być dobrym człowiekiem”

   Nie może.
   Pojęcie “dobry człowiek” jest pojęciem, które zostało wprowadzone wraz z kłamstwem Edenu.
   Jak spojrzysz od strony Biblii, to nawet Jezus stwierdził, że tylko Bóg jest dobry.
   Jeśli ateiści używają stwierdzenia “dobry człowiek” to są hipokrytami. Równie dobrze mogę powiedzieć, że lew zjadający młodą antylopę na oczach matki jest zły, a lew który pomoże rannej antylopie jest dobry. Ateiści jasno przyznają, że są zwierzętami, więc jak można powiedzieć że jakieś zwierze jest dobre, a jakieś zwierze jest złe.

   “jak to może wyglądać, bo niesprawiedliwość by nastała taką samą miarą sądzić takiego hitlera a opisane wyżej jednostki..”

   Masz rację.
   Sprawiedliwie by było, gdybyśmy wszyscy w tym momencie zostali strąceni na wieczność do piekła.
   Jednakże Bóg w całej swej łaskawości posłał Jezusa Mesjasza, który wziął na siebie nasze grzechy, dzięki czemu w ciemności zajaśniała nam światłość.
   To jest sprawiedliwe, a jednocześnie łaskawe. Niesprawiedliwie byłoby, gdyby Bóg zignorował wszystkie warunki, które dał. A swoją drogą, dlaczego podałeś Hitlera czy Stalina jako najgorsze szumowiny? Ile razy dziennie zwykły, szary człowiek rani drugą osobę? Alkoholik katujący swoją żonę, człowiek który w całym swym egoizmie myśli o sobie, kłamca, zdzierca itp. Tacy właśnie są najgorsi, nie dostrzegają swoich “małych grzeszków” a patrzą tylko na te wielkie i od razu osądzają.

  3. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Są ludzie “dobrzy”, ale tylko w sprzyjających warunkach, lub gdy mogą coś ugrać w danej sytuacji.
   Natomiast chrześcijanie są dobrzy nawet gdy ktoś obgaduje ich za plecami, lub knuje przeciwko nim spiski. To nie jest naturalne ludzkie zachowanie i reakcja. Takie “nieludzkie” 😀 reakcje może powodować tylko wędrowanie za Jezusem, który to właśnie tak postępował 🙂
   Poza tym to nie dobre zachowanie nas zbawia, ale przyjęcie ofiary naszego Zbawiciela 😉

 4. To jest normalne zjawisko, jedna z typów chmur występujących przy wyjątkowych warunkach atmosferycznych w pewnych strefach klimatycznych Ziemi, przynajmniej według wiedzy meteorologicznej 😉

  1. Niemniej jednak warto zauważyć, że wygląda dość nietypowo, stąd ktoś kto mógł nie wiedzieć, że takowe chmury istnieją, mógł się ciut przestraszyć 🙂

 5. Komunikat Pentagonu ws. bezpieczeństwa Europy. Wojskowi podkreślili rolę flanki wschodniej NATO:
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wojskowi-podkreslili-role-flanki-wschodniej-nato/m8se901

 6. Czarne, czarne chmury zbierają się nad naszym krajem.:(
  Jedyną nadzieją modlitwa, miłość Zbawiciela i Jego obietnice.

  http://fakty.interia.pl/polska/news-sejm-poslowie-wspieraja-kult-maryjny,nId,2322920#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Jezus przewidział taki bieg wydarzeń, dlatego powiedział nam o wąskiej ścieżce wiodącej do zbawienia i szerokiej drodze prowadzącej do zguby.
   Kiedyś mnie irytowały takie wiadomości, ale teraz wiem, że inaczej po prostu być nie może…

 7. jest naprawdy wiele rodzajów chmur o których nawet nie ma sie pojęcia ze istnieją sam nie dawno przeczytałem o jakims rodzaju chmur których wczesniej nie słyszałem a raczej nie widziałem na zywo np Mammatus czy Undulatus asperatus

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme