Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Luteranie i rok 2017 wg tarocistki.

Dziękuję wojtusiowi za podesłanie mi tego linku, ponieważ nie oglądam tego kanału new age, ale w tym przypadku było warto.

O czym w tym filmie się mówi?

O karcie z Economist przypominającej tezy Lutra, które są “wersją dla grzecznych dzieci: jeden człowiek przybija na drzwiach 95 tez.
Jakaś siła musiała tym pokierować. Druk nie był powszechny.”

To prawda, sam Luter nie mógł przeprowadzić owej reformacji. Jeśli mógłbym to jakoś dosadnie zobrazować, to na przykładzie chwytów aikido, które ćwiczyłem a i sam były agent KGB uzył tego samego porównania. Budził się ruch biblijny. Kościół rzymski nie mógł sobie z nim poradzić ponieważ jak w pierwszych wiekach chrześcijanie oddawali życie za wiarę, tak w średniowieczu palono ich na stosie. Tak skończyli Wiliiam Tyndale i Jan Hus. Papiestwo widząc siłę budzącego się chrześcijaństwa po ponad tysiącach lat ciemności po prostu przejął ten trend.

W aikido wygląda to tak, że napastnik, chce z impetem zaatakować napierając na nas. My nie kontrujemy, ale usuwamy się z lini jego strzału DAJĄC  mu wejść tam gdzie chce, ale to MY sterujemy tym:

https://www.youtube.com/watch?v=iBC4UNZ7qMk

 

Zawodnik aikido nie doprowadza do konfrontacji, on po prostu czeka na atak chwytając przeciwnika i prowadząc go tam gdzie chce go zaprowadzić.

Tak zrobiono z reformacją i tak zrobiono z chrześcijanami pierwotnymi. Przejęto ich siłę i zaprowadzono tam gdzie kościół rzymski chciał.

Dlatego tak ważnym jest badać zwiedzenia w religiach. Oni wszyscy posługują się imieniem Jezus, tak jak kościół Rzymski.

Miałem kiedyś do czynienia z luteranami na fejsie i było to okropne przeżycie. Grupa przeintelektualizowanych, niemiłych pełnych pychy ludzi.

Poniżej filmik o okładce Ekonomist.  Od 7:50 – 11:10 o reformacji.

 

https://www.youtube.com/watch?v=H1Q6xql2Zao

Tarocistka powiada:

poprzez 1 karte Illuminaci mówią: już rządzimy
Zapowiedź arcykapłana
14 gwiazd – zycie jest wszędzie.

w roku 2017 wszyscy będą musieli podjąć się wyboru

kometa zapowiada moment przełomu.

jeździec apokalipsy – jest to pierwszy na białym koniu

To stwierdziła okultystka o okultystach. Odkryła mówiąc ich językiem ich zamiary. Tarocistka mówi o ostatnim dzwonku, ale my jesteśmy chrześcijanami i ja odbieram ten ostatni dzwonek o przyjęciu zaproszenia przez Jezusa. Zbieranie owiec się kończy.

Tak więc to co oni planują my generalnie mniej więcej wiemy. czekają na antychrysta. Wielki Ucisk jest tuz tuz, niebawem pokażemy Wam prawdę o kosmitach. Rozpoczynamy apokalipsę od pierwszego konia.

Tarocistka i NTV jak przystało na okultystów i new agewoców nie biorą pod uwagę proroctw apokaliptycznych i tego, że Bóg nad wszystkim panuje.

Od 48 minuty tarocistka  ładnie pokazała jak dwa gangi ze sobą walczyły, aby ograbić Rosję.: Lenina i Trockiego. Oba były sponsorowane przez zachód.

Na mkońcu powiada ona, że nie wie skąd ona ma wszelkie informacje na powyższe tematy z kart tarota, ale ma.

My wiemy skąd ta kobieta ma te informacje i na pewno nie są od Boga. Szkoda, że nie uwierzyła Jezusowi, bo odbieram ją jako względnie dobra osobę, a i sam kiedyś interesowałem eis w stopniu zaawansowanym astrologią

Updated: 16 grudnia 2016 — 11:36

31 komentarzy

Add a Comment
 1. Ja chcialem pogadac na ulicy z adwentystami bo robili akcje i wogóle ich pastor do glosu mnie nie dopuszczal,powiedzial ze on jest jak nauczyciel a ja laik,powiedzialem mu ze jest winny pychy i odszedl,nawet z jehowymi idzie bardziej rozmawiac

  1. Pewnie nie dopuszczał Cię do głosu z tego względu bo bał się , że utraci swój autorytet w oczach innych to tak zwane guru on ma racje i wszyscy go słuchają. A co do ŚJ to w ogóle ich nauki mi nie pasują też emanują pychą i arogancją.

  2. mielonka turystyczna

   Juz kiedys to pisałem, w Polsce adwentyzm ma się słabo, pastorzy faktycznie powtarzają jak mantrę wyuczone na kursach pastorskich “prawdy”, niemniej w skali światowej są tam też ludzie godni wysłuchania, jak chociazby Walter Veith, którego wykłady powalają. Odnośnie roku 2017 polecam czwartą część wykładu “Z krety na Maltę” – rewelacja.
   Ogólnie tendencja jest taka że wśród protestantów narastają wszelkie odłamy, konflikty natomiast niezmienny jest tylko kościół rzymski, który doktrynalnie jest skałą i wiadomo komu sluży. Protestanci pogubili się wobec jezuickiej infiltracji i subtelnej zmianie doktryn co spowoduje ich powrót do łona kościoła powszechnego niemal w roli skarconego przez nieomylnego rodzica dziecka.

   1. mielonka turystyczna

    właśnie, odnośnie tematu, czy wiecie może czy jest polskie wydanie książki Lutra “Rozmowy przy stole” a może ktoś ma ją w wersji pdf, byłbym zobowiązany. Ponoć arcyciekawa lektura…

     1. Należy zachować ostrożność i sprawdzać wydawcę danej pozycji. Krąży wiele podróbek różnych wartościowych książek. Oglądałam kiedyś filmik pastora ADS z Chin. Mówił o fałszowaniu książek E.White przez jezuitów (identyczna okładka, wszystko niemal identyczne). W podróbkach krytyczne wypowiedzi o jezuitach zastąpiła pochwała tychże. Pastor prosił o sprawdzanie wydawcy, bo to była jedyna rzecz odróżniająca obie wersje.
      Jeden z księży przestawiających “herezje Lutra” powołuje się właśnie na tę pozycję.

      1. Ksiądz szkalujący Lutra powołuje się na “Rozmowy przy stole”. Sądzę, że wydane i pochodzące od jezuitów, tych których zadaniem była walka z Reformacją. 🙁

 2. “Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego

  Ludzie dają się zwieść na każdym kroku
  ale my nie 🙂

 3. 2017 ma byc wojna totalna,nuklearna. Zobaczymy. Iran grozi ze przez Trumpa moze dojsc do zniszczenia Izraela i 3 wojny. Potwierdza sie plan 3 wojen. Podobno ksiega Daniela mowi o wojnie na terenach dzisiejszego Iranu

 4. Pozostaje kwestia Trumpa. Sredniowieczny mnich Czarny Pajak twierdzi ze ostatni wladca ameryki to 44. Wanga twierdzila to samo i dodala ze bedzie czarny. Przepowiednie moga pochodzic od demona co nie zmienia faktu ze moga byc trafne. Jest kwestia tez dyskusyjna. Obama jest 44,lecz Clevelant byl 2 razy,wiec jakby sie uprzec to Trump jest 44,no ale nie czarny…

 5. może to,że czarny to taka zmyłka
  ludzie będą liczyć ,że za Obamy miało coś się stać a przepowiednie spełnią się na Donaldzie , można jeszcze interpretować to tak,że ”czarny” ale we władaniu złych mocy a nie ,że akurat czarny ma się odnosić do koloru skóry

 6. Mickiewicz też wspomina o zbawicielu z liczbą 44

 7. Obejrzyjcie (już ktoś polecał w komentarzach) cykl wykładów prof. Vetha “Z krety na Maltę). Mówi o papiestwie, luteranach i dużo o roku 2017 w świetle Biblii. Trzeba poświęcić sporo czasu, ale warto. (wykłady pochodzą z 2015 r.).

  https://www.youtube.com/watch?v=x9mvpyClbfo&list=PLvIKxtUv9HsxO2UZklmFiW5nVm9tF-_m6

  1. mielonka turystyczna

   chyba konkretnie czwarta cz. jest o roku 2017, info dla tych nie mających czasu na wszystkie części

   1. Dobrze, że to nie ATS studio ;p

    Zasysam na dysk, kiedyś sobie obejrzę ;p

 8. Dluzej niz do 2025/30 ten swiat nie przetrwa. Za duze zepsucie wszelakiego rodzaju obecnie jest.

  1. detmold 🙂

   Aż tyle… optymista z Ciebie 🙂 Sądzę, że koniec jest tuż, tuż…ostatnie to godziny. I dobrze 😀

  2. Według tego co jest w różnych przekazach elity mają wiedze że rok 6000 wypada około 2039 bo jest 200 letnia luka w starożytnym kalendarzu, według PŚ ten czas ma być jednak skrócony dlatego nikt nie jest w stanie określić daty końca świata. Oficjalnie zostało 22 lata do 6000 lat jeżeli to miałoby oznaczać początek milenijnego Szabatu.

   1. Powiedzmy Cupaku, iz czas zostanie skrocony jak zlo sie zanadto rozbestwi.

   2. Wielka Brytania jako pierwsza opuściła UE i zrzuciła pozorne zwierzchnictwo “złej” Brukseli, której rządy doprowadzą do niewyobrażalnego kryzysu a kiedy ta w końcu upadnie to właśnie w Londynie będzie nowe centrum świata skąd będzie rządził fałszywy mesjasz – syn zatracenia, któremu władzę da smok dzięki potędze Bestii z Ziemi czyli USA. W czasie wielkiego kryzysu obraz Bestii ożyje i przemówi czyli fałszywy mesjasz ujawni się i zażąda pokłonu od każdego człowieka w zamian za światowy pokój i bezpieczeństwo.

   3. Cupak 🙂

    W Apokalipsie jest napisane, że 10 króli weźmie władzę wraz z bestią na jedną godzinę. Śledząc wydarzenia na świecie widać jak na dłoni, że elity są bardzo blisko realizacji swojego celu. Jeśli do tego dodamy wychodzenie na powierzchnię satanizmu ( w USA zalegalizowany, powstają przy szkołach kluby dla dzieci), “naukowcy” grzebią w genach (łączenie genów różnych gatunków, genów ludzi z genami zwierząt, genów ludzi z maszynami), kwitnie homoseksualizm i wiele, wiele innych demoralizujących zachowań. Wszystko wskazuje na bliski powrót Zbawiciela. 🙂

 9. Zeby odniesc sukces spoleczno-towarzyski na tym upadlym swiecie trzeba byc umyslowo przecietnym zjadaczem chleba czyli byc na tyle glupim, by nie interesowac sie zagadnieniami jak na tej witrynie i na tyle madry, by nie dac sie robic w bambuko przez innych. Po prostu byc nijaki, letni z odrobina pieniedzy.

  1. Niektorzy nazwa to psychopatia czyli byciem falszywym s…..synem lub msciwa k….

 10. Ruch biblijny to jest pewien proces. Aktualnie trwa inny proces budzenia ludzi przez wydarzenia, zjawiska, etc.
  W najgorszym wypadku w 2017 może dojść do jakiejś katastrofy, ale mogą też nastąpić wielkie zmiany.
  Co myślicie o tym :
  https://youtu.be/zFqceL5IbLg
  Tajny projekt, trąby czy inne zjawisko?

  1. Niektórzy twierdzą, że podziemne odwierty, mogą być przyczyną takich dźwięków…

 11. Okolo tematu. Jednym z najgorszych zwiedzen serwowanych przez zlego ludziom jest fakt, iz sa wolni i moga wszystko, podczas gdy zachowanie zdecydowanej wiekszosci determinuje to czym nasiakli od malego ( tylko wybrani przez Jezusa Chrystusa sa w stanie wzniesc sie ponad to ) oraz ograniczenia i braki ich cial ziemskich. Czyli tak naprawde sa zniewoleni swoja slaboscia trwania w grzechu.

 12. Zakladam, iz nasz zbor ma zasieg odzialywania ( wszystkich ludzi regularnie go odwiedzajacych ) okolo 7000. W skali nie tyle swiata co Polski nie wydaje sie to byc duzo, ale pamietajmy iz kropla drazy skale nie sila ( liczebnoscia ), a czestoscia padania ( jakoscia ewangeliczna ).

 13. Nie zgadzam się z tezą tej babki, że jeden człowiek nie może zmienić historii 🙂

  Adam zmienił bardzo wiele.

  Mojżesz, Jezus Chrystus(człowiek)

  z Bogiem wszytko jest możliwe 🙂

  Nie wiem jaka była prawda z Lutrem i tak.

  Tylko Jezus Chrystus jest moją pewnością.
  A nie ma co liczyć czy to 2017 czy jakiś inny bo i tak się każdy przeliczy jeśli Bóg nie pozwoli im tego zrobić, jak im nie zejdzie z drogi na pewien CZAS. Naszą rolą jest czuwać. Czekać w każdym CZASIE. Może rozpoznać jedno – CZASY OSTATECZNE są na pewno od 2000 lat 🙂

  1. CIEKAWOSTKA:

   DONALD – imię pochodzenia celtyckiego (Dumno + valos; świat + potężny, możny). Staroirlandzkie Domnall, szkockie Domhnall oznacza “silny tego świata” lub “władca świata”.

   A kto jest władcą tego świata? hmmm ?

 14. Witajcie. To po prostu “nic nowego” co się dzieje (zamach w niemczech..wieczny odpoczynek wszystkim ofiarom) ale robi wrażenie. Nie cofną się przed kreowaniem strachu i chaosu, wszystko aby wspierać przyszłą “potrzebę” globalnej władzy.
  W temacie okładek ostatnich z economist mam biblijne podsumowanie – https://www.youtube.com/watch?v=w-KMHzaIzZY&t=4603s od 46 minuty,
  https://www.youtube.com/watch?v=LPA_9YYL-SQ&t=5291s od 1:21:36,
  pozdrawiam wszystkich

  1. Przepraszam… nie miejsce i pora, ale chciałam tylko zauważyć, że sformułowanie
   “wieczny odpoczynek wszystkim ofiarom” mija się z biblijną nadzieją na zmartwychwstanie…
   Katolicka zakręcona nauka…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme