Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PIS rzuca na Polskę klątwę; Sejm ustanowił w czwartek rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej.

Sejm ustanowił w czwartek rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej. Przed głosowaniem doszło do wymiany zdań między posłami opozycji i PiS. Jerzy Meysztowicz z Nowoczesnej przypominał m.in. o zasadzie rozdziału państwa i Kościoła w Polsce.

http://fakty.interia.pl/polska/news-sejm-poslowie-wspieraja-kult-maryjny,nId,2322920#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Każdy kto czytał Stary i Nowy Testament wie, że:

 

Nigdy nasz JEDYNY Bóg nie dzielił się z NIKIM władzą. 

Jeden jest Bóg.

Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus, 1 Tym 2:5

 

Fakt, że posłowie oddali Polskę pod demoniczne zwierzchności kryjące się za rzekomą matką boską, spowoduje klęskę Polski i przekleństwo. Szkoda, że odpowiedzialność za te szatańskie działania jest zbiorowa, ponieważ jeśli spadną na Polskę takie nieszczęścia jak na przykład wojna, to dotknie to wszystkich.

Po takiej deklaracji RELIGIJNEJ widać dla kogo pracują polscy posłowie i nie jest to Bóg Ojciec.

 

Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. Ks Wyj 20

 

Dobrze też wiemy z Biblii, że Bóg zawsze karał za czczenie innych bogów. Izrael upadł za oddawanie czci Astarte, Królowej Niebios, Baalowi.

Poprzez ustanowienie roku 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej, jesteśmy jako naród SKAZANI  na karę Bożą i na 100% tak będzie, ponieważ Boga słowa są wieczne.

W tym przypadku nie dość, że część oddana zostaje komuś innemu niż Bóg, to jeszcze złamany jest inny punkt Prawa Boga – zakaz bałwochwalstwa.

 

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego,

co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.

 

 

Chyba każdy się ze mną zgodzi, że w ciągu najbliższego roku dwóch, kara ta nadejdzie, tak jak nachodziła odstępczych Izraelitów.

Rządzą nami Żydzi, którzy Żydami nie są i ignorancja Polaków będzie drogo nas kosztować.

Od około 3 lat jako pierwszy bloger TYPOWAŁEM rok 2017 na rok Wielkiego Ucisku, tudzież rok niesamowitych wydarzeń. Jednakże był to typ.

Po tym, jak w tym roku zostało dokonane ponowienie oddania Polski Królowej Niebios i teraz ogłoszony rok 2017 rokiem koronacji Obrazu, już nie typuję, ale jestem pewien, że w ciągu najbliższych 2 lat Polska zostanie za to ukarana.

Według mojej oceny Polska jest złożona w ofierze mocą demonicznym i nawet jeśli nie będzie wojny, to Polska może być krajem katolickim jak za czasów Franco w Hiszpanii. Przypomnijmy jak to było:

 

“Od czasu wprowadzenia dyktatury frankistowskiej, dzieci działaczy republikańskich były masowo odbierane rodzicom, i przekazywane w ręce rodzin wyznających idee prawicowe lub do sierocińców prowadzonych przez Kościół katolicki, gdzie były wychowywane zgodnie z oficjalną ideologią (w propagandzie nazywana to jako „edukacja moralna”). Taki los mógł spotkać od 30 do 40 tysięcy dzieci. W 1941 roku wprowadził dekret pozwalający wprowadzać do metryk fałszywe dane, odtąd rodziny dokonujące tzw. adopcji mogły być prawnie uznane jako rodzice biologiczni. Początkowo „adopcji” dokonywano głównie na dzieciach strony republikańskiej, wkrótce ofiarami handlu ludźmi padały przypadkowe rodziny. Proceder utrzymywał się nawet po upadku dyktatury. W handlu ludźmi uczestniczyli duchowni, lekarze i przedstawiciele reżimu. Szacuje się, że w ten sposób porwanych i sprzedanych mogło zostać kilkaset tysięcy dzieci. Rodzice często fałszywie informowani byli o śmierci dziecka, a współczesne ekshumacje dowiodły, że wiele z trumien rzekomo martwego dziecka nie zawiera nawet zwłok. W handlu oraz porwaniach dzieci działaczy republikańskich uczestniczyły zakonnice, lekarze, księża, położne i urzędnicy” Wikipedia.

 

 

Co nam pozostaje? Wielbić Boga i modlić się o usunięcie owych mocy demonicznych kryjących się za tzw matką bożą.

 

Swoją drogą Prawo Boże nadal obowiązuje i nadal mamy zakaz bałwochwalstwa.

Updated: 18 grudnia 2016 — 12:19

44 komentarze

Add a Comment
 1. w 2017 masoni mają swoją 300-letnią rocznicę. w Polsce może wyglądać to tak ,że będziemy karani i sądzeni za to ,że wierzymy w Boga, uznają nas za zdrajców narodu z tego względu też iż poinformowali,że to kult patriotyczny,kulturalny,religijny

 2. Poza tym od nowego roku wchodzi rozporządzenie o ograniczeniach dla dziennikarzy w sejmie ,niczego się nie dowiemy co nam szykować będą.

 3. Zatem czas wznowić modlitwy z postem za Polskę, tak jak wtedy co piątek.

  1. Masz rację siostro w wierze, ja czynie to cały czas co piątek jak było ustalone.
   Chwała Bogu ojcu i synowi Jezusowi Chrystusowi na wieki

 4. Jak 300 lecie masonerii) jak mozna koronowac obrazki i ubierac w sukienki,czyste pogaństwo. Złoty cielec katolików to Pani Jasnogórska

 5. Udostepnilbym to na fb ale sie boje. Dopiero co minela mi miesieczna blokada za obraze katolików

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   No a co jeśli oni obrażają twoje uczucia religijne mówiąc, że do Boga prowadzi Maryja? 🙂
   I ty masz na to dowód w najbardziej wyjątkowej księdze w dziejach świata, a oni mają dowód w irracjonalnym soborze omamionych władzą i przepychem ludzi 😉
   Gdzie się podziała logika?

 6. Kult żeńskiej siły stwórczej jest centralnym punktem wierzeń religii Babilońskiej.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Bogini

  Według mitologi greckiej to Gaja (matka ziemia) dała początek męskiemu bogu nieba Uranosowi, który był jednocześnie najpierw jej synem a potem mężem. Najczęściej jest przedstawiana jako czarna kobieta ponieważ sama wyłoniła się z mroku i chaosu i bez niczyjego udziału urodziła innych bogów. Jej tytuły to królowa niebios, wielka macierz, matka bogów, reprezentuje całą ziemię i coroczne odradzanie się wszystkiego, dlatego miesiącem jej poświęconym jest przełom kwietnia i maja, kiedy słońce świeci w gwiazdozbiorze Byka.

  Izraelici zaraz po opuszczeniu Egiptu pod górą Synaj na czele z Aaronem postanowili dalej praktykować kult wielkiej bogini który czcili w Egipcie. Ulepili sobie jej symbol czyli złotego cielca.

  https://rawgoddessinc.files.wordpress.com/2014/05/het-heru-goddess-lg.jpg?w=741

  Cielec w egipskich wierzeniach odziedziczonych po Kuszytach jest symbolem życiodajnej energii i płodności utożsamiany jest z egipską Hator co znaczy “Dom Horusa”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hathor

  Kuszyci byli ciemnoskórymi ludźmi zamieszkującymi kraj Kusz ich ojcem był Kusz syn Chama syn Noego. Nimrod budowniczy Babelu był synem Kusza.

  „Wtedy rzekł Pan do Mojżesza: Zejdź na dół, gdyż sprzeniewierzył się lud twój, który wyprowadziłeś z ziemi egipskiej. Rychło zeszli z drogi, jaką im nakazałem. Zrobili sobie cielca ulanego, oddali mu pokłon, złożyli mu ofiarę i mówili: To są bogowie twoi, Izraelu, którzy cię wyprowadzili z ziemi egipskiej. Rzekł jeszcze Pan do Mojżesza: Patrzę na lud ten i widzę, że jest to lud twardego karku.” Wyjścia 32:7-10″

 7. To wszystko musi się wydarzyć
  ale wierzę ,że Bóg nas poprowadzi i damy radę wszystko przezwyciężyć

 8. Moze byc tak ze Polska jako kraj mocno wyznaniowy katolicki i skrajnie prawicowy zostanie ukarana najmocniej w czasie wojny lub ucisku.A reszta swiata odczyta to tak ze za tym stoja złe moce i my bedziemy dla swiata iskra i przykładem oddania sie w imie prawdziwiej i jedynej wiary,religi i wyznania katolickiego.A inni w to slepo uwierza ze ta ofiara miała jakikolwiek sens i beda na nas patrzec z przykroscia a zarazem z podziwem.Oby tak nie było

  1. Ultraskrajna prawica ( anarchokapitalisci ) daza do… CALKOWITEJ LIKWIDACJI panstwa. Pis to narodowy socjalizm.

  1. tylko kościół Rzymski spełnia JEDNOCZESNIE wszystkie kryteria biblijne nierzadnicy

   1. Ktos mowi ze Watykan jest corka Nierzadnicy stad podobienstwo,a Biblia? “Jakze to miasto wierne (Jerozolima) stala sie mierzadnicą?”

    1. juz rozmawialismy na ten temat więc bez sensu sie powtarzać.
     Tylko watykan spenia te wszystkie kryteria

     1. Robin 🙂

      Watykan nie jest córką – on jest Matką (o czym sam mówi). Ma też wiele córek. Wszystkie denominacje protestanckie wracają do mamusi.
      Przeczytaj ks. Daniela i Apokalipsę (jest też wiele dokładnych studiów obu ksiąg).

      “mnie:
      «Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę1,
      która siedzi nad wielu wodami, 2 z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi,
      a mieszkańcy ziemi się upili
      winem jej nierządu». Ap. 17

      i dalej:

      “4 A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat,
      cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły,
      miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości
      i brudów swego nierządu.
      5 A na jej czole wypisane imię – tajemnica:
      “Wielki Babilon.
      Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”.Ap.17

      Kto jest odziany w purpurę i szkarłat ?
      Przestudiuj obie prorocze księgi i sam zadecyduj – prawda to czy fałsz. Niech Duch Święty będzie twoim przewodnikiem i nauczycielem. 🙂

      1. Purpure i szkarlat nosili kaplani zydowscy i bisior a bisioru biskupi nie maja,Jerozolima jest na 7 wzgorzach “gdzie ukrzyzowano Pana” a w Watykanie nie mialo to miejsca. Watykan nie mogl stac sie nierzadnica bo nie zdradzil,od poczatku byl miastem niewiernym,W S Testamencie juz jest Nierzadnica. Upadek Watykanu spowoduje upadek handlu? Dziwne,ok ten temat byl omawiany,Admin juz mi zwrocil uwage

       1. Jerozolima nie ejst matka wszetecznic. Nie jest stolicą. Nie przez Jerozolime umierali swieci, ale przez kosciol rzymski ktory palil na stosie. Watek zamykam bo ile razy mozna o tym samym.

        1. Kto zabijal prorokow i swietych)? Jerozolima byla stolica i ma znow byc,takie sa plany,ok

         1. To Watykan zabijał za czytanie Biblii, a nie Jerozolima. To powinno Cie przekonać.

        2. Robin 🙂
         Upadł, upadł Babilon stolica.

         Watykan – Stolica Apostolska.
         Zrób, proszę, dokładne studium tego tematu na podstawie ksiąg prorockich (wielu). Nie ma ciągnąć tego tematu z kimś, kto opiera się tylko na paru (wyrwanych z kontekstu) cytatach. Życzę dotarcia do prawdy 🙂

        3. Papiestwo i jego rzekome chrześcijaństwo to mieszanka wszelkich religii wywodzących się z pogaństwa (Babilonu, Medo-Persji, Grecji, Rzymu) + przejęcie wzoru kapłaństwa ze ST. Poza tym Żydzi od wieków panują w Watykanie, dlatego napisano:
         “w niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi” Ap.18

 9. Jezus powiedział: “Nie lękajcie się, Jam zwyciężył świat”.

  Cokolwiek by się nie działo lud boży będzie chroniony. Bóg wiele razy pokazał, że jest sprawiedliwy. Obecny czas można porównać do wyjścia Izraelitów z Egiptu. Bóg karał Egipt a chronił Izrael. Teraz też z tak będzie.
  Módlmy się za nasze rodziny, znajomych i przyjaciół, za wszystkich oszukanych i zwiedzionych. Gdyby w Sodomie i Gomorze znalazło się 10 sprawiedliwych – miasta zostałyby ocalone. Ufam miłości i sprawiedliwości Boga. 😀
  Prośmy o Ducha Świętego dla zagubionych owiec Zbawiciela. On przekona ich o grzechu, otworzy oczy serc i umysłów, uwolni z niewoli nieświadomości i zła.

  1. Amen❤my właśnie mamy walczyć modlitwą tak jak pięknie Bożenko napisałaś,aby Dobry Bóg pociągnął do siebie te wszystkie dzieci,które jeszcze śpią.

 10. Nie jest to winą osła – że go wybrano na posła!

 11. Dlaczego caly kraj ma cierpiec ze wzgledu na bande 300 glupcow. Przeciez Zenek z Wolki Zagnilej tez mogl to zrobic, i Bog by go wysluchal? Wydaje mi sie ze jesli bedziemy sie modlic do Boga o nasz kraj to nic sie nie stanie. Nie moze kazdy cierpiec bo grono wariatow takie rzeczy robi. Bog nie jest glupi. Uchroni nas jesli go o to poprosimy. Niema sie co bac. Wszystko bedzie okej. Zaufajcie Bogu.

  1. Jeden gosciu po pijaku ( wazne ) mial na polu widziec… matke boska czyli maryje. Ale z tego powodu byl cyrk. Bylo pogotowie ratunkowe, policja…

 12. W mojej byłej już parafii, o jakże ,,zacnej” nazwie: matki boskiej fatimskiej, kilka lat temu gościł wędrowny obraz z wizerunkiem maryjki. Nie pamiętam już dokładnie jak tam jej lecialo, bo tyle ich jest… zielna, żniwna, kalwaryjska, piekarska 😉 W każdym razie miałam to badziewie w domu, zanosiłam modły :/ Tutaj na przykładzie innej parafii szczegółowy opis tego typu rytuałów:

  http://www.parafiaradogoszcz.pl/grupy-i-wspolnoty/nawiedzenie-obrazu-matki-boskiej-czestochowskiej/

  1. Przejęcie obrazu od jednej rodziny do drugiej odbywa się każdego dnia o 18.00, czyli godz. 666…

   1. U mnie w przyszłym roku po domach ma chodzić jakiś obraz, więc pewnie i do mnie zawita.

    Jak sam przyjdzie, to nawet mu obiad zrobię, ale najpierw musi obiecać, że to zje 😀

 13. W tym kraju juz i tak nie lekko sie zyje. Mam porownanie. Ta klatwa jest tak ciezka jak czlowiek mial na plecach dzwigac calego slonia.

 14. Taki sam obraz dostałem na pierwszą komunię.
  Jakoś w życiu mi się nieukładało, rozważyłem i ten pogląd że może to ze względu na ten obraz, więc spaliłem go, ale w życiu dalej kicha, smutek i depresja.

 15. Wezmy przyklad z bardziej radosnych narodow. Polacy USMIECHNIJCIE SIE, a bedzie sie wam zylo lzej.

 16. No nie… co za… (cenzura)
  Za dużo tego, zdecydowanie! 🙁

 17. Zwykly czlowiek w Polsce ( jezel jeszcze nie wyemigrowal ) nie chodzi na demonstracje za czy przeciw obecnemu stanowi rzeczy tylko za…..ala ja powiedzial ongis Wladyslaw Frasyniuk, by miec na chleb dla swojej rodziny.

 18. Zobaczylismy co się stało w Polsce zaraz po uchwaleniu tejże uchwały w piątek i popatrzmy co zacznie się dziać od stycznia 2017
  Czy Polska w 2017 roku będze płonąć?:
  http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=12610

 19. Ludzie w Polsce chwytaja sie wszystkich mozliwych ( moralnych albo nie ) sposobow aby przezyc ( szczegolnie w biedniejszych rejonach kraju lub nedznych dzielnicach blokowiskowych wielkich miast )… Tak nam “blogoslawi” krolowa niebios vel czarna madonna alias maryja.

 20. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Tak sobie myślę… przecież niedawno ci sami rządzący, którzy mówią te wszystkie bluźnierstwa obrażające Boga oddali siebie i cały kraj pod opiekę Jezusowi…
  Czy to czasem nie otworzyło pola do działania naszemu Zbawicielowi?
  Wcześniej oczywiście, świadomie wybrali podążanie ze demonami które pojawiały się pod postacią kobiet i nazywanymi “Maryjami” Maryja taka, Maryja inna i tak bez końca.
  Teraz wypowiedzieli świadomie, że chcą, aby królował Jezus!
  Wykorzystujmy to w modlitwach!!!
  “Jezu Chryste, nasz Panie i Zbawicielu, zgodnie z wolą mieszkańców tego kraju, abyś był Panem naszej ojczyzny i wszystkich jej obywateli oświeć umysły Twojego ludu prawdą Twojego Słowa i wyrwij ten kraj z rąk fałszywych proroków, oraz demonów które odbierają Ci chwałę i cześć. Niech tak się stanie!”

 21. wszystko musi sie dokonac by ludzie przejzeli na oczy. gdzie i czym jest Prawda

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme