Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ks. Paweł Murziński – Ks. Daniela 7 – Wizja czterech bestii – Czasy ostateczne

Poniższy materiał jest ewenementem na tym blogu. Jednakże mocno polecam ten wykład KSIĘDZA RZYMSKIEGO z uwagi na fakt jego wyjścia poza ramy swej instytucji. Módlmy sie proszę o tego księdza.

Kilka cytatów z wykładu:

“:Biblistyka katolicka unika pewnych wersow z apokalipsy. Dlaczego, poniewaz odpowiada to kosciolowi katolickiemu”””

“ja wiem, że pewne rzeczy ciężko nam przyjąć, ale tu działa psychologiczny mechanizm wyparcia”

“dobrzy ludzi są i w kościele katolickim i u protestantów”

“W czasie wielkiego ucisku antychryst będzie przesładował prawdziwy kościół”. Ksiądz miał na myśli ludzi ze wszystkich religii quasi chrześciojańskich z proestanckimi łącznie.

Ksiądz wręcz ostrzega czasem przed swym kościołem.

Fakt faktem wiele się mówi o złu w kościele rzymskim, ale zapominamy kto wydał Jezusa Piłatowi.

Według mojej oceny możemy śmialo polecać ten materiał naszym znajomym katolikom odrzucającym naszą wiarę.

https://www.youtube.com/watch?v=p09lhsR3MeY

 

 

Zaktualizowane: 20 lutego 2017 - 13:31

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jeszcze jeden, dwa takie wykłady i księdza ekskomunikują 🙂

 2. Zwróćmy uwagę na logo za tym księdzem. Myślę, że jest to za pewnie logo maryjne.
  Może dokonam nadinterpretacji ale przypomina mi ono głowę kozła

 3. Obejrzałem całość i powiem tak. Jestem w wielkim szoku. To wszystko słyszałem ze strony protestantów ale nigdy ze strony katolików.
  Coś jest na rzeczy i faktycznie być może już stoimy na przededniu przesiewu.

  Facet mówi to co leży mu na sercu i jednocześnie zdaje sobie sprawę z konsekwencji.

  Popieram wezwanie o modlitwę za tego księdza.

  1. ale żeby nie było aż tak słodko to mam poważną rysę na szkle w postaci bardzo silnego kultu Maryjnego. Ksiądz robi wszystko, żeby zgadzała się teza apokaliptyczna niewiasta = Maria.

   1. “Kiedy przyjdzie zwycięstwo, przyjdzie przez Maryję” – ks.kard. Stefan Wyszyński. Może chodzi o zniszczenie tradycyjnego kościoła rzymskiego, bo przy okazji można byłoby jeszcze bardziej odsunąć na margines Jezusa Chrystusa i odebrać Mu jego chwałę na rzecz “królowej”? (taka teoria spiskowa).
    A może rzeczywiście DŚ otwiera księdzu oczy na PRAWDĘ i przyjdzie czas na weryfikację pozostałych dogmatów i błędów ?
    Oby to drugie 😀
    Katolikom potrzeba księży, którzy wyprowadziliby ich z rzymskiego kłamstwa i hipokryzji.

    1. Dziwne rzeczy się dzieją. Fronda zamieszcza artykuł zatytułowany ” Antykatolicka działalność Pawła VI”

     http://www.fronda.pl/blogi/amdg/antykatolicka-dzialalnosc-pawla-vi,9325.html

     Czyżby spełniały się słowa z Objawienia ?

     “16 A dziesięć rogów, które widziałeś,
     i Bestia –
     ci nienawidzić będą Nierządnicy
     i sprawią, że będzie spustoszona i naga,
     i będą jedli jej ciało,
     i spalą ją ogniem ” Ap. 17

     1. Osobiście staram się ale nie rozumiem KRK. Z jednej strony mamy tam czysty fundament biblijny – zbawienie z łaski, przestrzeganie prawa, Pan Jezus Chrystus jako głowa kościoła. Ale nad tym wszystkim mamy wielką nadbudówkę w postaci zbawienia przez sakramenty, pośrednictwo księży, spowiedź ustna, kult maryjny, ofiara w postaci mszy, kult świętych, głoszenie innego Chrystusa czy teologia zastępcza.
      Pytam czy po prostu w pewnym czasie kościół ten zboczył na inny tor i poszedł w zwiedzenie czy był fałszywym od samego początku.

      Ten ksiądz w innych wykładach mówi o tzw. objawieniach maryjnych. Ok. Poświęciłem b.dużo czasu i dokonałem małej kompilacji objawień (jest to na forum). Spisałem sobie to co mówi ta zjawa i o czym mówi ta zjawa:
      – zjawa nieustannie mówi o sobie samej;
      – zjawa nieustannie zwraca uwagę na siebie samą;
      – zjawa mówi o istnieniu jej własnego kościoła;
      – zjawa uzurpuje sobie atrybuty boskości;
      – zjawa nakazuje budować sobie kaplice, kościoły itd;
      – zjawa wymusza ogłoszenie dogmatu o jej jedności z trójcą;
      – zjawa uzurpuje sobie udział w zbawieniu człowieka;
      – zjawa potrzebuje posągów i obrazów jako rodzaju mediów aby mogła działać na tym świecie…

      1. Kiedyś trochę poczytałem na temat objawień tzw. matki boskiej w Guadelupe. Najbardziej utkwiło mi w pamięci ustawiczne nękanie przez zjawę przełożonej sióstr tamtejszego zakonu. Zjawa parokrotnie jej się ukazywała i rozkazującym tonem nakłaniała do zrobienia jej wizerunku. Gdy siostra zakonna opierała się zbyt długo to w końcu zjawa zwróciła się do niej nazywając kreaturą. Wtedy proces instalacji kultu ruszył z kopyta.

 4. Dla Polakow az po wiek XVI ( zwyciestwo w naszym kraju sterowanej przez jezuitow kontrreformacji… ) przynaleznosc do krk nie byla wcale tak oczywista. Jakbysmy utworzyli Kosciol narodowy to bysmy mieli zupelnie inna polskosc ( a nawet wiele konkurencyjnych jej wersji, co by dzialalo ozywczo na ducha narodu ). A tak mamy mizerie…

  1. Dokładnie. Tzw. Złoty Wiek Polski to był czas gdy romansowaliśmy z protestantyzmem

 5. Oz 8, 4-7 Ustanawiaja krolow bez mojej woli, mianuja ksiazat bez mojej wiedzy. Ze swego srebra i zlota potworzyli sobie bozki, zeby zostaly zniszczone. Odrzuce twego cielca Samario! Gniew moj zaplonal przeciwko nim. Jakze dlugo [jeszcze] nie zdolaja sie oczyscic synowie Izraela? Rzemieslnik go wykonal, nie jest on Bogiem; totez w kawalki sie rozleci cielec Samarii. Posiali wiatr, zbierac beda burze. Zdzblo bez klosu nie wyda maki, a chocby nawet dalo, obcy ja zjedza.

 6. Am 7, 10-17 Amazjasz, kaplan w Betel, poslal do Jeroboama, krola izraelskiego, i kazal mu powiedziec:-Spiskuje przeciwko tobie Amos posrod Domu Izraela. Kraj nie moze zniesc tego wszystkiego, co on mowi. Bo Amos glosi:”Jeoroboam zginie od miecza, a Izrael pojdzie na wygnanie, daleko od swej ojczyzny”. Do Amosa zas powiedzial Amazjasz:-Odejdz stad, jasnowidzu, uciekaj do Judei! Tam jedz [swoj] chleb i tam sobie prorokuj! Ale w Betel nie bedziesz juz dluzej prorokowal, bo to jest swiatynia krolewska i dom Krolestwa! Amos odrzekl na to Amazjaszowi:-Nie jestem prorokiem [z zawodu] ani uczniem prorockim; jestem pasterzem i hodowca sykomor. To Pan ( Imie Boze ) wezwal mnie od trzody i powiedzia do mnie:”Idz, prorokuj ludowi memu izraelskiemu!” Posluchaj teraz slowa Pana! Ty powiadasz:”Nie bedziesz prorokowal przeciw Izraelowi i nie bedziesz mowil przeciw Domowi Izaaka!” A oto co mowi Pan:”Zona twoja stanie sie nierzadnica w miescie, twoi synowie i corki padna od miecza, posiadlosc twoja podziele sznurem, ty zas umrzesz w ziemi nieczystej; a Izrael pojdzie na wygnaniem daleko od swej ojczyzny”.

 7. Zach 1, 1-6 W osmym miesiacu drugiego roku [panowania] Dariusza odezwal sie Pan do proroka Zachariasza, syna Berechiasza, syna Iddy: Pan byl wielce zagniewany na ojcow waszych. Przemow wiec do nich tak: Tak mowi Imie Boze Zastepow: Powroccie do mnie (slowo Imie Boze Zastepow), a wredy i Ja powroce do was, mowi Imie Boze Zastepow. Nie badzcie podobni do ojcow waszych, ktorych przestrzegali dawni Prorocy: Tak mowi Imie Boze Zastepow: Porzuccie wasze postepowanie niepraw i uczynki wasze niecne! Oni jednak nie usluchali i nie zwazali na mnie, mowi Pan. Gdziez sa teraz wasi ojcowie? A Prorocy-czy zyja moze wiecznie? Czyz jednak slowa moje i wyroki, ktore przekazalem slugom moim, Prorokom, nie ziscily sie na ojcach waszych? Weszli wiec w siebie i wyznali:-Imie Boze Zastepow postanowil obejsc sie z nami wedlug postepkow naszych i czynow naszych, i tak tez z nami postapil.

 8. Zach 7, 7-14|8, 1-25 Czy nie nalezy raczej przestrzegac tego, do czego Pan nawolywal pezez dawnych Prorokow, kiedy jeszcze Jerozolima i okoliczne miasta byly zamieszkane i cieszyly sie pokojem, i kiedy jeszcze zamieszkane bylo poludnie kraju i rownina zachodnia? I przemowil Pan do Zachariasza:-Tak mowi Imie Boze Zastepow: Dbajcie o sprawiedliwe sady i wzajemnie okazujcie sobie zyczliwosc i milosierdzie! Nie uciskajcie wdowy i sieroty, obcego i biednego; nie knujcie przeciwko sobie zlych zamiarow! Oni jednsk wzbeaniali sie sluchac tego, nie chcieli ugiac karku przede mna i zatykali sobie uszy, aby mnie nie slyszec. Ich serca sie staly twarde jak diament, tak ze nie sluchali pouczen i wskazan, jakie Imie Boze Zastepow dawal przez Ducha swego za posrednictwem dawnych Prorokow. Totez w Imie Boze Zastepow obudzil sie straszliwy gniew. I stalo sie, ze podobnie ja On wolal, a oni nie sluchali, tak teraz-rzekl Imie Boze Zastepow- oni wolac beda, a Ja ich nie wyslucham. Przeciwnie, rozprosze ich miedzy wszystkie narody, ktorych nawet nie znaja! I opustoszal po nich kraj, tak ze nikt tamtedy nawet nie przechodzil. Tak oto zamienili kraine rozkoszy w pustkowie. Imie Boze Zastepow przemowil w te slowa: Tak mowi Imie Boze Zastepow: Plone wielka, zazdrosna miloscia do Syjonu, z jego powodu palam wielkim gniewem. Tak mowi Pan: Powracam na Syjon i za siedzibe swa obieram znowu Jerozolime; Jerozolima nazwana bedzie “miastem wiernym”, a gora Imie Boze Zastepow-“gora swieta”. Tak mowi Imie Boze Zastepow: Starcy i staruszki, kazde z laska w reku z powodu podeszlego wieku, zasiada znowu na placach Jerozolimy. Place miasta znowu zapelnia sie bawiacymi sie chlopcami i dziewczetami. Tak mowi Imie Boze Zastepow: Jesli (w owych dniach) moze sie to wydac prawie niemozliwe w oczach ocalalej czesci tego narodu, mialzelbym i Ja uwazac to za niemozliw?- mowi Imie Boze Zastepow. Tak mowi Imie Boze Zastepow: Wyzwole moj lud z kraju wschodzacego i z kraju zachodzacego slonca; sprowadze ich, by zamieszkali w Jerozolimie, i beda moim ludem, a Ja bede ich Bogiem, wiernym i sprawiedliwym. Tak mowi Imie Boze Zastepow: Nabierzcie otuchy, wy, ktorzy w tych dniach (to jest w dniu polozeniu fundamentow pod odbudowe Swiatyni, Przybytku Imie Boze Zastepow) slyszycie takie slowa z ust Prorokow. Jesli dotychczas brakowalo zaplaty dla ludzi i zaopatrzenia dla bydla, jesli mieszkancy nie byli bezpieczni przed wrogiem, poniewaz Ja podburzalem wszystkich wzajemnie przeciw sobie, to teraz z ocalala czescia tego ludu nie postapie juz tak, jak przedtem-mowi Imie Boze Zastepow. Nastal czas pokoju; winna latorosl bedzie przynosila owoc, ziemia bedzie wydawala plon, niebo bedzie zsylalo rose, a wszystko to dam w posiadanie ocalalej czesci tego ludu. Domie Judy i Domie Izraela, jak byliscie przeklenstwem pomiedzy narodami, tak staniecie sie blogoslawienstwem, gdy was wybawie! Nie lekajcie sie, nabierzcie otuchy! Bo tak mowi Imie Boze Zastepow: Jak postanowilem zeslac na was nieszczescie, gdy ojcowie wasi pobudzali mnie do gniewu-mowi Imie Boze Zastepow-i pozostalem nieugiety, tak teraz, przeciwnie, postanowilem darzyc Jerozolime i Dom Judy pomyslnoscia. Nie lekajcie sie! Oto co powinniscie czynic:Mowcie prawde jeden drugiemu i dbajcie o rzetelne i sprawiedliwe sady w bramach waszych! Nie knujcie przeciw sobie nawzajem zlych zamiarow, nie badzcie pochopni do krzywoprzysiestwa! Bo tego wszystkiego nienawidze-mowi Pan. Imie Boze Zastepow przemowil do mnie w te slowa: Tak mowi Imie Boze Zastepow: Dni postne czwartego, piatego, siodmego i dziesiatego miesiaca zamienie dla Domu Judy w dni radosci i wesela, i uroczystych obchodow. Obyscie tylko milowali prawde i pokoj! Tak mowi Imie Boze Zastepow: Przyjda tez inne narody i mieszkancy wielu miast. Mieszkancy jednego [miasta] pojda do drugiego i beda mowili:”Pojdzmy, wybierzmy sie w droge, by blagac Pana o laske i zblizyc sie do Imie Boze Zastepow! Ja takze sie wybieram”. Przybeda wiec liczne ludy i jnarody potezne, by zblizyc sie do Imie Boze Zastepow w Jerozolimie i uprosic sobie laske Pana. Tak mowi Imie Boze Zastepow: W owym czasie dziesieciu ludzi mowiacych jezykami wszystkich narodow uchwyci jednego Judejczyka i ujmie go za pole plaszcza, mowiac:”Pojdziemy z wami, bosmy slyszeli, ze Bog jest z wamu!”

  1. Kasiu, dziękuję w imieniu Jezusa Chrystusa za ten film…

 9. Karol Szulawiak

  „dobrzy ludzi są i w kościele katolickim i u protestantów”

  Dobrzy ludzie to nie istnieją, przynajmniej według Biblii.

   1. Karol Szulawiak

    Takich to można i u ateistów znaleźć.

    Uczynek nabiera swej wartości dopiero wtedy, gdy jest czyniony na chwałę Pana, Boga naszego. Taki Owsiak, jedni go szanują za akcje charytatywne, choć jasno widać, że robi to dla sławy.

 10. Wykład wydaje się być ciekawy 🙂
  Poza tym, miło mi widzieć jakiś podlaski akcent na tym blogu 🙂

 11. Lubię te wykłady, jeszcze wykład tego księdza “Idea fałszywego miłosierdzia”, i polecam je katolikom. Myślę, że Bóg powoli otwiera temu księdzu oczy na prawdę. Pewnie niedługo przyjdzie mu pozostać w rzymie, sam mówił, że spotyka się z krytyką innych księży odnośnie swoich wykładów.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish