Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Członek Loży Masońskiej przyznaje się do czczenia Lucyfera

Chrześcijanin przepytuje masona:

https://www.youtube.com/watch?v=U3w1CNRWmT0

 

Mason odpowiadając twierdzi, że Lucyfer jest cnotliwy, czysty, niewinny.

To nie jest jeszcze szokujące. Kiedy chrześcijanin oświadcza, że wrzuci nagranie do internetu, mason mówi: niech bóg cię błogosławi.

Czy nie jest to bardzo wymowna scena? Czy mamy dzięki temu większą świadomość jak rozmaite religie, nauczający posługują się słowem “bóg”.

Pan Jezus prawdziwa droga powiedział:

 

” Nadchodzi jednak godzina, nawet już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli szuka Ojciec.” Jana 4

 

Inaczej mówiąc, prawda oraz pełnienie woli Ojca w Duchu, a nie dzięki chodzeniu do kościoła czyni nas czcicielami Boga.

Nawet modlitwy nic nie dają jeśli ktoś ma w sobie nienawiść. Pan Jezus przyszedł przede wszystkim z nowym/starym przykazaniem:

 

 

“Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. 35 Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali”.Jana 13

 

Osoby posługujące się imieniem Jezus, czy słowem Bóg nie są czcicielami Boga jeśli kogoś nienawidzą. Prawdziwi czciciele dobrze czynią.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 3 lipca 2017 - 11:33

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. To jest przerażające jak zły zwodzi ludzi.Wszystko po to,żeby oddzielić ludzi od bliskości z Bogiem.
  Obłęd zaczyna ogarniać ludzi,zaczęły się ,,czasy Noego,,

 2. Można by nawet powiedzieć, że ten materiał to swego rodzaju klasyk. Pewność, z jaką ten człowiek mówi o swojej służbie diabłu może i powinna otwierać oczy.

 3. Artur S. (detmold)

  Może to tylko nie uzasadniona niczym fobia, ale czy tylko mnie wydaje się, iż ten człowiek ma takie “zgniłe oblicze” ( nie chodzi tu o defekty urody, a jakby wrażenie, że to jest jakaś maska, zakrywająca “gadzi ryj” )?

 4. Każdy sposób jest dobry, żeby zwabić owieczki :-/

  Ksiądz Gianfranco Formenton rozdał parafianom specjalne karty, które osobiście stempluje po przedpołudniowej mszy św. w niedzielę. Dzięki temu parafianie gromadzą punkty i mają prawo do aperitifu w postaci białego musującego wina Prosecco i chipsów.

  http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/170709878-Wlochy-Proboszcz-wprowadzil-karty-lojalnosciowe.html

 5. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Dlatego posyła im Bóg spełnienie szaleństwa, aż do uwierzenia w kłamstwo, aby zostali potępieni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli przyjemność w bezprawiu.” (2Tes 2:11 NBG)
  To co widać na załączonym nagraniu to nic innego jak spełnienie szaleństwa.
  Ale czy nie inaczej bywa z ludźmi zwiedzionymi przez KRK? Sam taki byłem i broniłem teorii transsubstancjacji pomimo, że fakty jej przeczące były tak niezbite.
  W obydwu sytuacjach pomaga tylko i wyłącznie modlitwa. Ludzie którzy próbowali mnie przekonać że chleb i wino to symbole nie mogli nic wskórać kiedy ze mną rozmawiali, natomiast przyszło to samo od Boga gdy się za mnie modlili 😉
  Dlatego Jezus mówi aby modlić się za swoich nieprzyjaciół, po 1 pomaga to nam (nie można się za kogoś modlić czując do niego nienawiść, która oddziela nas od Boga), po 2 to jedyny skuteczny sposób (jeśli rozmowa nie pomaga) aby komuś pomóc 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish