Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Analiza urodzenia Pana Jezusa w świetle biblijnych świąt.

W nazwie mojego bloga nie ma czegoś w stylu prawdaostateczna, a skoro jestem detektywem prawdy biblijnej, to i badam tematy do skutku.

Pewien katolik zarzucił mi oklepane argumenty na date urodzenia. Pomimo, że podałem jako nowe dowody na istnienie święta sol invictus w mitraizmie.

Tym razem krok po kroku Piotr Fras podaje jak na tacy czas urodzenia Jezusa. I jest to…:

 

 

Dziękuję Lence za podesłanie materiału.

Zaktualizowane: 12 grudnia 2017 - 15:39

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Temat słuszności obchodzenia BN wraca jak bumerang, ale szczerze. Jeżeli te Święta są przepełnione miłością (ale szczerą a nie fałszywą bo wypada), kiedy bliskie sobie osoby spędzają ze sobą czas i przebaczaja sobie nawzajem przewinienia i kiedy ludzie pamiętają o Chrystusie cały rok a w tym dniu chcą upamiętnić jego narodziny, to na co Jezus zwróci większą uwagę? Na to czy na ubraną choinkę gdzieś w domu?

  1. Pewnie różne będą zdania.
   Jednakże jedni mają wiekszą gorliwośc i milość do Boga inni mniejszą. Podejrzewam a nawet jestem pewny tego że są bardziej radykalni ludzie ode mnie, gdyz jak wspominałem na tzw wigile idę, ale to jest moja jedyna okazja do ewangelizowania gdyz w roku nie mam takiej możliwości. Reakcje są dosyć agresywne.

   1. Może źle to odebrałam, ale nie uważam, że mam jakąś mniejszą miłość do Boga z powodu obchodzenia BN (zresztą takie sprawy jak ubieranie choinki jeszcze nie zależą ode mnie). Jak mam jakieś wątpliwości to zwracam się do Boga w modlitwie (bez pośredników, oprócz Jezusa innych nie uznaję) i tak było w przypadku BN. Znalazłam gdzieś w internecie, że Jezus to kopia innych bogów i że niby Horus, Kryszna czy Dionizos też mieli się urodzić z dziewicy, umrzeć na krzyżu zmartwychwstac itd. Tknęło mnie coś, by to sprawdzić. Żaden nie urodził się 25 grudnia, reszta też się nie sprawdziła. Ja tylko postępuje zgodnie z własnym sumieniem które mi mówi, że nie pójdę do piekła za obchodzenie BN ☺

    1. Zła emotka na końcu. Przepraszam

    2. Magdula, z pozoru nic nie wygląda na złe. Można kłaniać się obrazom i nadal w sercu czuć miłość do Boga, można modlić się do Maryi i nadal w sercu czuć miłość do Boga. Są tacy ludzie, którzy zdradzają żony i nadal w sercu czują do nich miłość gdy wracając od kochanki czeka na nich pyszna kolacja…
     Ale czy Bóg nie mówi nam, że mamy słuchać wyłącznie Jego głosu i postępować wyłącznie według Jego zasad?
     Bo miłość do Boga to nie tylko odczucie serca (które jest zdradliwsze, niż wszystko inne), ale “albowiem miłość względem Boga polega na spełnianiu Jego przykazań, a przykazania Jego nie są ciężkie. ” (1J 5:3).
     Czy apostołowie wchodzili w “ekumenię” z pogańskimi religiami świętując w czasie kiedy świętowało pogaństwo, jedynie zamieniając imiona bożków na imię Jezus? Nie. Mamy naśladować ich czy religię którą stworzył Konstantyn na soborze w Nicei? Nie bez pomocy szatana zresztą…
     Relacja z Bogiem w Słowie Bożym porównana jest do relacji małżeńskiej. Czy kobieta (Kościół) ma uśmiechać się zalotnie do innych mężczyzn i chodzić z nimi do baru i na dyskoteki gdy w domu czeka mąż? Ale tłumaczyć to sobie “trudno, że jestem na imprezie z obcymi mężczyznami, ale całym sercem i tak kocham swojego męża”…? Nie można dwóm panom służyć, tak aby wszyscy byli zadowoleni, i Bóg i świat.
     Pozdrawiam i błogosławię, niech Jezus nas prowadzi i dodaje sił w podążaniu za Nim 😉

     1. Od razu informuję. Nie modlę się do Maryi ani nie kłaniam się rzeźbom czy obrazom. Z wieloma rzeczami na tej stronie się zgadzam, ale zwyczaje ciężko mi dostrzec coś złego w samym BN. Nic nie wiemy o perskim mitraizmie, ale o rzymskim można powiedzieć trochę więcej. W tym rzymskim też z tego co wiem występowały takie rzeczy jak chrzest, komunia, podobno nawet mieli hostie z krzyżem. Czy to oznacza, że powinniśmy to wszystko odrzucić? Nie sądzę, poganie rzymscy to przyjęli od chrześcijan. Data 25 grudnia jako data narodzin Jezusa też była podawana dość wcześnie, bo w II i na początku III wieku. Pod jednym z artykułów w komentarzach było to opisywane. Świętować Sol Invictus 25 grudnia nakazał cesarz Aureliusz w roku 273 albo 274 bodajże. Jeszcze czytałam, że na podstawie apokryfow mieli obliczyć datę narodzin Jezusa ( według nich poczęcie miało miejsce 25 marca). A gdyby w przyszłości były takie technologie, które by umożliwiły poznanie prawdziwej daty narodzin i faktycznie byłby to grudzień? Proszę nie odpowiadać pytaniem na pytanie.
      A teraz proszę, odpowiedz mi: czy za obchodzenie BN zostanę potępiona?

      1. Wiedz co Magdula czy zależy Ci na poznaniu Prawdy?czy raczej na tym,żeby przytaknąć Ci,ze w pogańskim zwyczaju nie ma nic złego?
       Żaden uczeń Chrystusa nie idzie ze światem na kompromis .czy Ty naprawdę nie widzisz tego jak zły w ohydny,a zarazem piękny sposób wymyśla święta,których nigdy nie było?
       To jest obrzydliwe dla naszego Boga,bo to jest nieposłuszeństwo.
       W Biblii nasz wyraźnie pokazane jakie święta obchodzą dzieci Boże.
       W filmiku u gory brat Piotr Fras z Biblią w ręku ukazuje,ze Chrystus przyszedł na świat w święto namiotów.
       Jakiego potrzebujesz jeszcze dowodu,żeby odwrócić się od bałwochwalczego święta?
       Ja Cie nie potępiam,ani nie wskazuje co masz robić,tylko proszę przemyśl i przemódl swoje stanowisko.

       1. No to czyli co mam zrobić? Zamknąć się w swoim pokoju i nie pójść do rodziny? Mam nie iść na Wigilię klasową czy harcerską(które co prawda odbywają się trochę wcześniej,ale to wciąż Wigilia)? Poza tym ich raczej też nie przekonam to zaprzestania obchodzenia BN,moja mama już mi to powiedziała. Tak jak już pisałam,są przekazy o narodzinach 25 grudnia,ale czytałam,że data ta została ustanowiona też symbolicznie. Był to dzień bliski dniowi przesilenia zimowego.Świętowane były narodziny Jezusa Chrystusa, nazywanego „Słońcem sprawiedliwości” (Ml 3,20), „Światłością świata” (J 8,12), „Światłem na oświecenie pogan” (Łk 2,32; por. Łk 1,78–79) .
        Możesz mi wierzyć,że myślałam nad tym i modliłam się.

     2. Piotr, czyli kamień…
      Bardzo dobrze napisane, gdy się na to spojrzy z takiej perspektywy to widać różnicę. Ja te “święta” traktuję jako możliwość przeczytania na forum PŚ. Raczej wątpię, by udało się wszcząć jakieś dyskusje nt. Jezusa, ale spróbuję 🙂 Nie mam wpływu na to, czy będzie ubierana choinka w moim domu czy nie. Gdyby to tylko ode mnie zależało, pewnie by jej nie było, choć mój Maluch uwielbia ją ubierać. Za to bardzo lubię ten czas spędzać z moja rodziną i uważam, że należy go wykorzystać w okazywaniu im miłości i szacunku. Nie będę pałać nienawiścią do zielonego drzewka, moi bliscy znają moje zdanie w tym temacie i to wystarczy. Nie życzę wesołych świąt, ale Bożego błogosławieństwa. Z Bogiem Kochani.

    3. Poszukaj informacji na temat Nimroda i tego kiedy obchodzono jego urodziny.
     Jezus mowi, ze wroci po swoj kościół bez skazy i zmarszczki. Mowi tez, ze mamy we wszystkim Jego nasladowac.On obchodzil Święte Dni swojego Ojca, a nie dni pogańskie.
     To jest czas kiedy mozemy byc przesladowani za to, ze wyłamujemy sie z ogolnego kanonu,no bo kto by nie chcial wyciagac prezentow spod choinki i jesc pysznego karpia?:)
     Nasi bliscy nie rozumieja tych decyzji, uwazaja, ze kazda forma radykalizmu jest zla, ale dla nas najwazniejsze jest, zeby podobac sie Bogu, a nie ludziom. Analizujac pochodzenie BN, konfrontując to święto z Biblią powinniśmy wykazać się posłuszeństwem, nie zasiadac do wspolnego stolu i nie jesc potraw poświęconych bożkowi BN.

     1. Tylko musimy być przygotowani na to, że codziennie gdzieś na świecie jacyś poganie obchodzą święto ku czci jakiegoś swojego bożka, nawet w dni świąt chrześcijańskich. Szukałam na temat Nimroda informacji. Informacje jakoby urodził się 25 grudnia były głównie na stronach takich jak ta (oczywiście to było bez złośliwości. Lubię Detektyw Prawdy).
      Znajdowałam informacje, że Horus czy Kryszna też urodzili się 25 grudnia z dziewicy
      Oczywiście okazało się to bzdurą. Rzymski mitraizm też trochę zapożyczyl z chrześcijaństwa.
      BN nie jest pogańskie. Nie świętujemy narodzin jakiegoś Mitry czy czegoś innego ale Jezusa Chrystusa. Jak ktoś chce może zrezygnować z ubierania choinki i tym podobnych tak jak i samego obchodzenia BN. Jego sprawa. Postępujmy w zgodzie z własnym sumieniem. Data 25 grudnia były wyjaśniane w komentarzach pod innym artykułami

 2. Dziękuję za zamieszczony materiał 🙂

 3. Witam Was wszystkich bardzo serdecznie… Zdecydowałam po dłuższym zastanowieniu się napisać pod akurat tym wpisem gdyż sprawa jak widzę wydaje się jednak dość poważna i po prostu nie potrafię w związku z tym milczeć. Z góry dziękuję adminowi bloga za udostępnienie tego komentarza.
  Pragnęłabym zwrócić uwagę na pewne fakty, mianowicie iż tak bardzo ostatnio popierany a wręcz promowany przez zarówno admina jak i inne osoby tej grupy kościół pod nazwą KZ Charisma w Krotoszynie również z chęcią obchodzi święta BN .. Dlaczego zatem z taka gorliwością napomina się w sprawie tych świąt komentującą tutaj m.in Magdulę jednocześnie ignorując fakty związane z Kz Charisma (przy okazji pozdrawiam Cię Magdula – jak sądzę jesteś młodą w wierze … wzrastaj … niech Bóg Jezus Chrystus Ci błogosławi i Duch Jego prowadzi Cię w Prawdzie 🙂 )

  Te fakty nie dotyczą tylko świąt BN ale również tego, że KZ Charisma chętnie promuje ruch ekumeniczny z krk ( i to jest tak naprawdę poważniejszy problem aniżeli BN) .. Te informacje są ogólnie dostępne (bez problemu) na stronie internetowej KZ Charisma…
  Zacytuję tylko jeden fragment z ich strony dotyczący ekumenicznego Festiwalu Nadziei promowanego przez ten kościół:

  “Festiwal Nadziei to wydarzenie organizowane przez Fundację Festiwal Nadziei i Stowarzyszenie Ewangelizacyjne Billy’ego Grahama we współpracy z Kościołami nurtu ewangelicznego, Kościołami Ewangelickimi i KOŚCIOŁEM RZYMSKOKATOLICKIM.

  Ekumeniczny i ponadwyznaniowy charakter Festiwalu daje możliwość spotkania ludzi dla których Bóg, ewangelia i człowiek stanowią wartości najwyższe.

  Międzynarodowe doświadczenia organizatorów Festiwali Nadziei, w których uczestniczyły dziesiątki tysiący osób dają gwarancje dobrego programu, jasnego przekazu ewangelii, świetnej muzyki i profesjonalnej realizacji programu. 14 i 15 czerwca na stadionie Legii w Warszawie spodziewamy się ok. 50 tysięcy osób zainteresowanych programem FN, który będzie rozpoczynał się o godz.17.00”

  Podaję link do artykułu: http://krotoszyn-charisma.pl/festiwal-nadziei-1415-06-2014-warszawa-2/

  Są również inne poważne kwestie niestety stawiające w niezbyt pozytywnym świetle ten kościół…. Np: http://krotoszyn-charisma.pl/labirynt-przedstawienie-multimedialne/ ( jest to spektakl “Labirynt” zorganizowany przez Kz Charisma..” Idea Labiryntu jest przez wielu uznawana za ideę związaną z okultyzmem. “W świecie okultyzmu, Labirynt jest uważany za archetyp transformacji, prowadzącej na wyższe poziomy poznania duchowego.”)

  Można by tak jeszcze więcej przykładów podać ale na tym poprzestanę.

  Osobiście nie potrafiłabym z czystym sumieniem znając te i inne fakty promować Kz Charisma i namawiać czy wysyłać swoich braci lub siostry w Chrystusie do tego kościoła a jednocześnie przestrzegać przed ruchem ekumenicznym skoro ten kościół ruch ten promuje… A raczej przestrzegałabym co zresztą czynię. Sama również nie zdecydowałabym się dzięki Bogu wybrać na organizowane tam tzw. zbiorowe sesje (konferencje) uwalniania…

  Szczerze i z serca proszę o rozważenie w sercach Waszych tego o czym napisałam w tym komentarzu…
  Pozdrawiam bardzo serdecznie.. Niech Bóg Jezus Chrystus prowadzi Was kochani w Prawdzie i chroni przed zwiedzeniem.

  Magdalena

  1. Witaj Magdula.

   Widzę uraz jest silniejszy niż milość. Komentujesz wtedy kiedy chcesz zaatakować.
   Niestety nic nie udowodniłaś Magda.
   Po za tym o kosciele Charisma pisałem może z 3 razy na 6tysięcy tekstów.

   Sam o tej choince krotoszynskiej pisałem. Nikt nie ma całkowitego poznania.
   Login Chrystianka jeszcze nikogo chrześcijanką czy wyznawczynią Jezusa nie czyni.

   Festiwal Nadziei z tego co czytam był w roku 2014.

   Tylko co powiesz na Twojego uwolnionego brata w wierze, ktory nie mogl sobie poradzic ze zniewoleniem.
   Utknełas w teologii i pomimo ze stale czytasz ten blog zaprzeczasz mu.

   To zdanie nie ejst Twoje nawet:

   “Są również inne poważne kwestie niestety stawiające w niezbyt pozytywnym świetle ten kościół…. Np: http://krotoszyn-charisma.pl/labirynt-przedstawienie-multimedialne/ ( jest to spektakl “Labirynt” zorganizowany przez Kz Charisma..” Idea Labiryntu jest przez wielu uznawana za ideę związaną z okultyzmem. “W świecie okultyzmu, Labirynt jest uważany za archetyp transformacji, prowadzącej na wyższe poziomy poznania duchowego.”)”

   To nie jest Twoja opinia. To jest opinia z ulicaprosta, a więc dokonałaś kłamstwa.

   Co do meritum. Magdula, proponuję abysmy razem pojechali do Krotoszyna. Co Ty na to? Jeśli chodzisz z Bogiem, to nie masz czego się obawiać.

   Byłem tam 3 razy i niczego sie nie dopatrzylem. Bylo tez kilku moich czytelników. Nikt nic nie zarzucił. Z fotela komputerowego łatwo mjest cos ocenić. Czy myslisz, że nie ma dobrych katolikow? zreszta wolę wielu katolików od pseud chrześcijan.
   I wyjasnijmy sobie bo widzę czerpiesz radość z atakowania. Zgromadzilas wokol siebie rozżalonych ludzi, ktorzy w trybie naturalnym odeszli ale nie odeszli z bloga bo nadal go czytaja, nadal mają znajomości dzięki tej stronie itd.

   Oczywiście i ja się nie zgadzam w kilku kwestiach z tym kościołem tak samo jak z Tobą, samotna chrześcijanką internetową, ulicaprosta. Ja obchodzę szabat. Oni nie. Ja nie śwituje BN oni tak.
   Po za tym brat Robert Bozy człowiek ochrzcil DS Dianę a nie był ani razu w Krotoszynie….

   Oto jedna z moich byłych i aktualnych czytelniczek. Niby odesZła ale czyta stale, tylko część rzeczy nie odpowiada,. Podobnie jak z katolikami, czytaja ten blog, ale nie wszystko im pasuje….

   Zastanów się Magdula czy mój blog jest kierowany DS czy nie. Jesli nie, to uciekaj od tego co bez Boga.

   Bądź konsekwentna…
   To jest ciekawe że dzisiaj sie odezwalas po bodajże 2 latach.
   Dzieki mnie poznalas ludzi ktorzy teraz sa przeciw mnie a otrzymali ode mnie pomoc, ale coż na tym polega chrześcijanstwo internetowe na wklejaniu linkow i popisie wiedzy a dzialanie bez mocy……

   Odrzucone dzieci bloga…

  2. Witaj Magdula?
   Dziwi mnie bardzo twój komentarz Magdulo,bo wiesz bardzo dobrze jakie problemy miał nasz wspólny brat.A także wiesz,ze dzięki usłudze w Krotoszynie został uwolniony.
   Ja z czystym sumieniem wysłałam go tam na uwolnienie i wiedziałam,ze nic mu się nie stanie,bo DŚ wskazał co trzeba zrobić.
   Ty ostrzegasz przed nimi nie znając ich,nie wiedząc ile poświęcają swojego czasu i życia,żeby ratować ludzie z pęt przeciwnika.
   Tak lekko przekreślasz ludzi,bo mają inne poznanie niż Ty.I popełniają błędy?
   ,,Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień,,
   Zastanów się i przemódl swoje stanowisko,komu udzielasz poparcia pisząc takie komentarze?
   Bo bardzo łatwo klikać na klawiaturze ,a o wiele trudniej wprowadzać Słowo w czyn.
   Niech Ci Bóg błogosławi i uleczy wszystkie rany i żale w imieniu Pana Jezusa Chrystusa niech tak się stanie.?

  3. Witaj Magdula. 

   Cóż widzę, że bardzo Cię gryzie posługa w Krotoszynie do tego stopnia, że na Facebooku użyłaś nie swoich przemyśleń.. A kogoś z ulicy prostej…
   Niesamowite jest to, że przyjmujesz słowa jakiś ludzi z tamtego forum, a sama nic od siebie nie wniosłaś..
   Czy byłaś na jakimś nabożeństwie? Uwalnianiu? Sprawdziłaś o czym mówią Ci ludzie? Jak wygląda posługa uwalniania? Raczej na pewno nie…

   Nie rozumiem po co się niektórzy ludzie wypowiadają jak nie brali w czymś udziału.. 

   Jakże dziś niektórzy ludzie mają wielki ból do darów Ducha Świętego.. Co po chwilę na Facebooku widzę wrzucanie posługi uwolnienia czy mówienia językami do jednego worka..

   Większość nawet tego nie sprawdza, ale przestrzega bo to się stało modne..

   Problem w tym, że każdy cytat z Biblii potrafi podać, a w doświadczeniu wielu by padło..

   Tak jak Piotr napisał, proponuje Ci pojechać do Krotoszyna na konferencje uwalniania? Odważysz się? 

   Dzisiaj najlepiej powrzucać wszystko do jednego worka, a doświadczenie? Po co? 

   Ciekawe, że łaska jest tak bardzo ubóstwiana.. 

   Niektórzy ludzie mają problem z prawem Bożym, darami Ducha Świętego, ale do nadmiernej łaski nie mają jakoś pretensji..

   Byłem kilka razy w Krotoszynie na nabożeństwie i uwalnianiu. 

   Sam zostałem uwolniony dzięki Jezusowi, gdyż Jezus wykorzystał tych ludzi jako swoje narzędzia. Dziś jestem wolny z rzeczy które przez lata mi ciążyły, i nie mogłem sobie z tym poradzić. 

   Nie ma nic gorszego niż komentować coś na czym się nie było i nie uczestniczyło. 

   Przestrzegasz przed czymś, czego nie sprawdziłaś, a oparłaś na czyjeś opinii. 
   Sam widziałem te komentarze osób na ulicy prostej wypowiadających się na temat uwalniania w Krotoszynie.. 
   Nic, tylko zamieszanie i wprowadzanie zamieszania w głowie..

   Minęło prawie 7 miesięcy jak jestem wolny. Nie oszalałem, nie zaczęły ze mną się dziać jakieś cuda, jakie ludzie na ulicy prostej wypisywali. 
   Znam nawet tam wiele osób które też były tam uwalniane.. Jakoś nie oszaleli. 

   Naprawdę łatwo jest coś osądzić, wrzucić jako całość do worka, ale sprawdzić już ciężej. 

   Niektórzy ludzie wrzucają na facebooka filmiki, wykłady pastorów omawiających temat uwalniania, mówienia językami, zgadzają się z opinią tych nauczycieli.
   A czy sprawdzili samodzielnie temat? 
   Łatwo jest bazować na czyjeś opinii, podawać wersety jakoby dary Ducha Świętego minęły..

   Jest taki werset

   “Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga:  nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił” 
   List do Efezjan 2 rozdział. 

   Dlaczego zatem większość dziś ludzi ma problem z samopotępieniem? Problem z tym, że muszą zapracować na zbawienie? 
   Jasno pisze, łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. 

   Czyżby ten werset nie byłby prawdą? To nie w wersecie jest wina, ale w człowieku który nie uwierzył Słowu Bożemu. 

   Czy zatem podanie jednego lub kilku wersetów przeciw temu, że dary obecnie jeszcze istnieją, rozwiąże problem? 
   Dlatego Biblia to Cała księga. Nie Ewangelię, a listy i dzieje apostolskie nie. Tylko od pierwszych zdań księgi rodzaju, aż do ostatniego zdania w księdze objawienia. 

   Proponuje Ci Magdo przemyśleć czy aby na pewno podeszłaś do tematu szczerze, czy może jednak poszłaś za innych opiniami..

   1. Wow Zdzisiu jestem pod wrażeniem Twojej dojrzałości. CHWAŁA BOGU, a Twój wzrost i za ludzi którzy Ci pomogli.

   2. Ja również jestem pod wielkim wrażeniem.
    Szczerze zaczynam też brać pod uwagę wyjazd do Krotoszyna.

    Z Panem Bogiem.

    1. A my ze swojej strony Jarku będziemy Cie wspierali w modlitwach.Tak,żebyś mógł być wolny od wszelkich zniewoleń .
     Abyś mógł każdego dnia być wdzięcznym za nowe życie,żebyś mógł radować się Panem Jezusem.
     I swoją postawą nieść świadectwo całemu światu,ze Jezus Chrystus żyje,zmartwychwstał,uwalnia,uzdrawia swoje dzieci.Abyśmy mogli czynić uczniami następnych tak,żeby miłość naszego Boga została wylana na świat.A my jako Jego uczniowie z podniesioną głową mogli nieść swój krzyż.
     Pozdrawiam serdecznie Jarku,niech Ci Bóg błogosławi i uwolni ze wszelkich zniewoleń w potężnym imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

     1. Dziękuję Ci siostrzyczko 🙂
      Ja także Cię pozdrawiam i życzę wielu błogosławieństw od naszego Pana, Boga i Ojca.

 4. Ja traktuję BN jako swieta rodzinne,w miłej lampkowej atmosferze z dobrym jadełkiem,gdzie z racji nazwy BN nikt nie moze (oficjalnie ) zgorszyć sie mówieniem przez mnie o Bogu.
  Do opłatka podchodzę jak do chleba,którym dzieląc sie ludzie zyczą sobie dobrego nie złego.
  Sznur z lampkami mam cały rok i właczam kiedy chcę,bo ładnie świecą.
  Ludzie widzą,ze jestem wolna i mogę lampki zawiesić gdzie chcę i kiedy chcę,jak zechcę to choinkę(ładnie pachnie) też postawię ,kiedy chcę,jeśli uznam,ze chcę.
  Ubierałam choinkę niechetnie jako nawrócona dla mojej mamy ,przez całe lata głosząc jej prawdę czyli czytając fragm.Biblii i któregoś roku powiedziała,ze niekoniecznie a za rok,że nie chce,bo po co.
  Nie róbcie swoich zakonów ,po to jest DŚw.,by dać się prowadzić.
  Prawo zawsze potepia,a wolność jest tam gdzie Duch Pański.

  1. “po to jest DŚw.,by dać się prowadzić.”

   No więc nas tak prowadzi.
   Zaprowadził nas także do tego wersetu:

   “Z kim więc porównacie Boga i jakie podobieństwo mu przeciwstawicie? (19) Czy bałwana, którego ulał rzemieślnik, a złotnik powlókł złotem i przylutował srebrne łańcuszki? (20) Kogo z powodu ubóstwa na to nie stać, obiera sobie drzewo nie próchniejące, wyszukuje sobie zręcznego rzemieślnika, aby sporządził bałwana rytego, który się nie chwieje. ” Izajasza40

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish