Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W mniej niż pół godziny maszyna sztucznej inteligencji może zidentyfikować 2 miliardy ludzi.

 

Wiodąca firma technologiczna opracowała maszynę sztucznej inteligencji, która może zidentyfikować dwa miliardy ludzi w ciągu..

 

 

[betteroffer]To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”19″ amount_sms=”” sms_nr=”71068″ sms_id=”TEST” button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do treści” validity=”30″ validity_unit=”d” ids=”0″]

kilku sekund. Firma Yitu Technology opracowała algorytm sztucznej inteligencji, który może łączyć się z milionami kamer monitorujących i natychmiast rozpoznać ludzi. Firma z siedzibą w Szanghaju w Chinach opracowała Dragonfly Eye, aby skanować miliony zdjęć zarejestrowanych w krajowej bazie danych danego kraju.

Oznacza to, że posiada zbiór 1,8 miliarda zdjęć w aktach, w tym odwiedzających do kraju oraz tych pobranych w portach i na lotniskach. Może również mieć dostęp do zdjęć wszystkich posiadaczy kart tożsamości w Hongkongu, chociaż Yitu odmówił potwierdzenia tego. Najnowocześniejsza technologia jest obecnie wykorzystywana do śledzenia przestępców, a wczesne etapy jej użytkowania pokazują, że odniosła ona ogromny sukces

“Nasze maszyny mogą bardzo łatwo rozpoznać cię spośród co najmniej 2 miliardów ludzi w ciągu kilku sekund”, powiedział dyrektor generalny Yitu i współzałożyciel Zhu Long w Porcie Południowo-Chińskim. “Co byłoby niewiarygodne zaledwie trzy lata temu.” Doniesiono, że pierwszego dnia Dragonfly Eye działało w Metro w Szanghaju, było w stanie śledzić człowieka poszukiwanego przez policję i wysłać policję do jego dokładnej lokalizacji. Kolejne 567 podejrzanych przestępców zostało przyłapanych na miejskim systemie metra.

 

Zhu kontynuował: “Powiedzmy, że mieszkamy w Szanghaju, mieście liczącym 24 miliony ludzi. “Rządzenie rządu przez tak dużą ludność stanowi wyzwanie. Bez technologii byłoby to niemożliwe. Nawet jeśli zainstalowaliśmy wiele kamer, jest to trudne zadanie. “Nie można oglądać wszystkich filmów, a wykonanie wyszukiwania jest bardzo czasochłonne i wymaga zbyt wielu zasobów, aby uzyskać znaczące wyniki z tak dużej ilości danych. Ale sztuczna inteligencja może to zrobić z łatwością i dzięki wykorzystaniu istniejącej infrastruktury. “A przyszłość technologii Dragonfly nie ogranicza się do łapania przestępców.

 

Uważa się, że można go wykorzystać do identyfikacji osób w bankomatach w przyszłości, dzięki czemu przeniesienie karty bankowej do przeszłości. Dodał: “Ludzie marnują czas na dyskusję o tym, czy to wszystko jest hype, czy prawdziwe, ale rozpoznawanie twarzy pokazuje już, jak bardzo może to być prawdziwe. W 2015 roku AI już pobiło ludzi w zadaniach weryfikacji twarzy. “Nasz algorytm jest dokładniejszy niż urzędnicy celni, gdy mówi, czy dwa obrazy pokazują tę samą osobę. Może nawet znaleźć temat wśród milionów innych osób, korzystając z 25- lub 30-letniego obrazu. “W ciągu ostatnich dwóch lat wydajność maszyn wzrosła 1000 razy.”

To jest dopiero koniec roku 2017, a co będzie w 2018 lub 2018?

 

 

 

 

 

[/betterpay]

Zaktualizowane: 13 grudnia 2017 - 18:27

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. W filmie szybcy i wściekli 8 nazywa się to oko Boga

 2. Niczym sztuczna inteligencja z filmu – Person of Interest

  1. Fakt, coś w tym podobieństwie niestety jest…

 3. Prawda jest najważniejsza

  Nie na temat tu. Lecz Piotrze, może coś na temat ANTYDEPRESANTÓW. Ludzie często zamiast do Boga idą do Farmaceuty (czyt. Guślarza)

  Znam i wierzącego (początkowo draga nawrócenia) co się wybierał po leki na depresję. To miał taki wypadek autem, że auto uderzyło bogiem w drzewo (auto kasacja a jemu nic, tylko lekko dostał belką w głowę bez żadnych obrażeń) Wyszedł z auta i jak policja przyjechała to dziwił się, że nic mu nie jest. Mandatu nie dostał bo nie jest wstanie określić prędkości. Lecz mówił, że 40 nie jechał 🙂 On tylko się zaśmiał bo jechał w zakręt 100km/h

  Odechciało mu się już jechać zrozumiał raczej kto jest Jego Panem życia i śmierci.

  Skan ze Słownika Grecko – Polskiego Nowego Testamentu

  farmakon – zaczarowany napój, napój miłosny, urok, czary, uroki, gusła.
  farmakos – truciciel, guślarz, magik.
  farmakeia – trucicielstwo, czary, magia.

  Według biblijnego słownika farmakon to: zaczarowany napój, urok, czary itp a nie lekarstwo.

  Technologia: też coś ma z magią czy czarnoksięstwem nie mogę tego znaleźć źródła. (etymologia słowa)

  źródło:
  https://1.bp.blogspot.com/–3gKRvHzKO4/VvhlMEkKmtI/AAAAAAAACoE/2eDoJ0GdJmA_bdXKKRiVMm271q8l53QxwCPcB/s1600/farmakon.jpg

  Dokument co robią antydepresanty:
  https://www.youtube.com/watch?v=Pt0UmOabgME

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish