Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lynn Rothschild ujawniła plan wdrożenia Nowego Globalnego Kapitalizmu

Film wg opisu:

 

“Rothschildowie zorganizowali konferencje, której celem jest zastąpienie korporacyjnego kapitalizmu nowym „kapitalizmem globalnym” opierającym się na uwłaszczeniu majątku prywatnego oraz jego redystrybucji poprzez tworzony w tym celu program Inclusive Capitalism. Program ma na celu zniwelowanie dysproporcji w dochodach oraz ochronę dóbr naturalnych naszej planety. Jest to nowe wcielenie komunizmu w oparciu o program ONZ Agenda 2030. Konferencja odbywa się corocznie od 2013r. i zgromadziła kapitał inwestycyjny o wartości 30 trylionów dolarów co odpowiada jednej trzeciej światowych aktywów, wśród prelegentów znaleźli się prezesi największych instytucji finansowych, banków, korporacji, a także Książę Karol, Bill Clinton, papież Franciszek oraz prezesi Międzynarodowego Funduszu Walutowego.”

 

 

 

 

 

Stale to podkreślam, że system gospodarczy tego świata jest kapitalizmem dla korporacji (niskie podatki, przywileje), a socjalizmem (biurokracja, w Polsce ZUS) dla mas.

 

Ok, ale przyjrzyjmy się wypowiedziom pani prowadzącej, gdyz zawarła w niej słowa klucze:

 

“Przywódcy są tu z waszego powodu, z waszej osobistej i instytucjonalnej mocy”

 

Osobista moc jest wielce dwuznacznym określeniem, ale na pewno nie jest to moc od Jezusa, a więc wiadomo od kogo.

 

“Mamy finansowa moc i moc zmienia świata”

 

Skoro się ma patent na okradanie ludzi i jedną wielką drukarkę pieniędzy… Tak, oni zmieniają świat, ale…. ilu spiskowców się zastanawia kto za nimi stoi? Jaka duchowość?

Jeśli jeszcze nie poszedłeś drogą Jezusa, to najwyższa pora, gdyż nie masz trzeciej drogi. Albo stoisz z nimi, albo z Bogiem.

 

kapitalizm jest systemem operacyjnym świata

 

Jeszcze raz: tylko dla korporacji.

 

Dzisiaj kapitalizm zawodzi bezrobotnych, zbyt dużo ludzi wierzy, ze kapitalizm jest dobry tylko dla ludzi którzy maja kapitał, ale nie jest dobry dla pracowników, którzy podtrzymują go, którzy go wpierają.

 

To prwda, masy zwiedzione kłamliwym i politykami w każdym sejmie podtrzymują ten nieBoży system. Jak widać jest tutaj zawarta ironia, sarkazm śmiech prosto w twarz zbuntowanym. Jakby mieli powiedzieć: “to wy to popieracie, to wy dajecie się na to nabrać”. Wielu gości tych z “mocą” zapewne czuło nieopisaną radość z tego poniżania ludzkości…

 

Dobra wieść jest taka, ze kapitalizm jest cudownym pomysłem i to dlatego, ze odpowiada na głęboka i silną ludzką ochotę, na samodoskonalenie się.

 

To prawda, jest w tym głęboka głębia. Kiedy obserwuje internet, widze że dla wielu bardzo ważna jest SAMOrealizacja. Nie rodzina, Bóg, ale EGOrealzacja tak to nazwę po swojemu. Nauka sama w sobie nie jest niczym złym, ale hierarchia priorytetów jest zła. Globaliści sataniści nie tylko stworzyli korporacje ale też karmią korposzczury…..

 

Coraz więcej cennych liderów, menedżerów  w tym pokoju , reprezentuje ludzi, którzy podążają w stronę globalnego kapitalizmu.

 

Swoją drogą ciekawy jaki jest kapitał Korwina Mikke w rozwój kapitalizmu ale korporacji…

Juz teraz widzi się totalny upadek małych firm. Wszystko zmierza do totalitaryzmu korporacyjnego. Marzenie Mussoliniego się spełnia.

 

Gwarantujemy wam, że mamy narzędzia aby globalny kapitalizm został rozwinięty.

 

Brzmi to jak groźba karalna…

 

Reasumując wg spiskowców NWO juz nie tylko puka do drzwi, ale wchodzi. Problem w tym, że to nie jest NWO, to jest lucyferianizm.

 

 

________________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

detektywprawdy.pl/2018/01/22/powrot-do-przeszlosci/

 

Updated: 24 stycznia 2018 — 14:57

1 Comment

Add a Comment
  1. Mogą planować, a i tak Bóg jest, będzie i czuwa…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: