Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

UE zgodziła się na przejęcie Monsanto przez Bayer.

Kolejny krok do NWO, czyli fuzja na rynku agro.

 

Unia Europejska wyraziła zgodę na przejęcie amerykańskiego koncernu Monsanto przez niemiecką firmę Bayer. Warta 66 mld dolarów fuzja doprowadzi do powstania największego konglomeratu na światowym rynku nasion i pestycydów.

Decyzja zapadła po tym, jak oba koncerny potwierdziły gotowość wzmocnienia pozycji w sektorze rolnictwa innego giganta: firmy BASF, poprzez przekazanie jej swoich nasion, pestycydów i technologii związanych z cyfryzacją rolnictwa, wartych ponad 6 mld Euro.

Europejska Komisarz ds. Konkruencji, Margarethe Vestager, w swoim oświadczeniu powiedziała:
“Zgodziliśmy się na przejęcie firmy Monsanto przez firmę Bayer, ponieważ ich deklaracja, warta ponad 6 mld Euro, spełnia nasze wymagania odnośnie zachowania konkurencyjności w branży rolniczej. Możemy mieć pewność , że skuteczna rywalizacja oraz dalszy rozwój na rynku nasion, środków ochrony roślin i cyfryzacji rolnictwa, zostaną zachowane

Wśród zaniepokojonych decyzją KE jest organizacja Friends of the Earth Europe. Jej członkowie wskazują, że ponad połowa Europejczyków opowiadała się za blokadą tej fuzji przez KE, jednak ich głos nie został wysłuchany.
“Powstanie największa i najpotężniejsza na świecie firma agrochemiczna, która będzie wciskać genetycznie modyfikowane nasiona i toksyczne pestycydy wprost na nasze pola i nasze talerze.” – twierdzi Adrian Bebb z wyżej wspomnianej organizacji..””

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-gmo/item/128210-ue-zgodzila-sie-na-fuzje-bayer-monsanto

 

Ludzie nie wierzą w spiski, kiedy przegrane państwo podczas drugiej wojny światowej jest jednym z najbardziej znaczących na świecie. Fuzje są właśnie po to, aby nastąpił monopol w każdej branży. Abyśmy byli uzależnieni od konkretnych firm, a ci, którzy będą chcieli mieć własne ogródki będą ścigani w majestacie prawa.

Czy jest się czego bać? Niewierzący sobie z tym wszystkim nie poradzą, ale chrześcijanie wiedzą, że to jest czas, kiedy Pan Jezus niebawem nadejdzie.

 

 

 

 

 

Updated: 12 kwietnia 2018 — 21:18

3 komentarze

Add a Comment
    1. To nie jest normalne, coś strasznego… :/

  1. Bayer powstał w wyniku rozpadu koncernu IG Farben odpowiedzialnego za wspieranie zbrojeń 3 Rzeszy, wykorzystywanie niewolniczej pracy więźniów obozów koncentracyjnych, produkcję cyklonu B(ale nie za rozpowszechnianie) i eksperymentowanie na nich swoich leków co dotyczy akurat Bayeru

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme