Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy naprawdę Francja jest mistrzem świata w piłce nożnej? Francuzi, masoni i polityka.

Czytając Przegląd Sportowy natknąłem się na taki oto komentarz:

 

“Nie jestem rasistą ale jestem w szoku. Zawsze myślałem, że Francja to kraj białych ludzi a to się obecnie okazuje bzdurą. Ośmiu na jedenastu to Murzynie czarni jak węgiel. Ja rozumiem , że oni się tam zapewne urodzili ale w tym tempie to za 100 lat biali będa siedzieli w ogrodach zoologicznych jako rasa na wymarciu obok białych Nosorożców. Uważam , że należy skończyć ze sportem Narodowym a konkurować, pomiędzy sportowcami białymi, czarnymi, brązowymi i żółtymi. Chorwaci jako jedna z nielicznych liczących sie drużyn w 100% składała się z Chorwatów dlatego żałuje, że przegrali. Jestem zniesmaczony tym nadymaniem się Prezydenta Makrona całujacego tych Murzynków bo każdy z nich to pierwsze pokolenie lub naturalizowani Francuzi a tak naprawdę to obywatele Czarnego Lądu.”

 

 

Również nie jestem rasistą i bardzo chętnie poramzawiałbym z czarnoskórym chrześcijaninem i oczywiście bez dwóch zdań uznałbym go za brata w wierze, ale problem polega na tym, że Francja staje się islamska i ateistyczna.

Nie bez powodu. Wielki Wschód Francji (fr. Grand Orient de France) jest największą organizacją masońską we Francji, założoną w 1773 roku. Skupia około 500 pracujących lóż głównie w rycie francuskim. W 2010 roku GODF liczył 52 000 wolnomularzy. Siedziba Wielkiego Wschodu znajduje w Paryżu, 16 rue Ca

 

 

Popatrzcie, tam działa mega loża masońska. Francja już utraciła błogosławieństwo Boże. Francuzi nie czuja się w swym kraju bezpiecznie.

Spójrzmy teraz na Polskę. W chrześcijańskiej Polsce budowane są loże masońskie, a jedną z pierwszych odtworzył Lech Kaczyński.

We wstępie do konstytucji jest napisane:

 

““W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny, odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o jej losie, my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej, zarówno wierzący w Boga będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna, jak i nie podzielający tej wiary, a te uniwersalne wartości wywodzących z innych źródeł, równi w prawach i powinnościach wobec dobra wspólnego – Polski, wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu”

 

Oczywiście chrześcijaństwo kojarzy się z katolicyzmem, a ten na najwyższych szczeblach nakazuje wpuszczenie islamskich uchodźców.

 

Poniżej list Lecha Kaczyńskiego do loży B’nai B’rith , której działalność przywrócił.

 

 

Panie i panowie!

Blisko 70 lat temu  w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia  i  wprowadzenia w błąd,  oraz  zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. 

Dlatego to powinno być rozważane, —  jako symboliczny  gest, —  że  ja teraz  jestem  tutaj  przed  wami  jako   reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizacje, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.

Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie.

Tak jest ponieważ, ta organizacja utworzona została 164 lat temu w malej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj  — stała się najważniejszą międzynarodową organizacja walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią.

Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith,  — które współdziałając z American Jewish Congress, — podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako „Polish concetration camps”.

Jestem  zadowolony,  że  tak  samo  —  jak  w  przypadku  przed  wojną   — członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami —  uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną.

W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polską a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie,

— my powinniśmy starać się o stale , dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków.

To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromis”

 

Mimo wszystko Kaczyńscy byli wrogami innej loży.

Tusk najprawdopodobniej należy do loży Wielkiego wschodu.

 

Wielu profesorów, doktorów nauk, ogólnie kadry uniwersyteckiej  należy do masonów. Dla przykładu:

 

Tadeusz Jan Cegielski (ur. 1 stycznia 1948 w Krakowie[1]) – polski historyk, pisarz, doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego; w latach 2000–2003 wielki mistrz Wielkiej Loży Narodowej Polski.

 

Kielce.

 

“doktor Witold Sokała, na co dzień politolog i ekspert do spraw bezpieczeństwa na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, ale także mason i masonolog, członek krajowych władz zakonu “Le Droit Humain” i Instytutu Sztuka Królewska w Polsce.”

 

Ludzie nabierają się na pseudo nauki, intelektualizm polskiego szkolnictwa wyższego, na otoczkę autorytetu automatyczbnie odchodząc od Boga a kierując się w stronę nauk szatańskich.

Każdy mason jest przeciwnikiem Jezusa. Znaczna część z nich się kryje.

 

Reasumując, jeśli doprowadzimy do sytuacji jaka jest we Francji, czyli do wiary w laicyzm, to czeka nas to samo co we Francji.

 

Swoją drogą gros znawców piłki ma mocne zastrzeżenia do sędziego w tym meczu, a kibice dobrze wiedzą, że przez większość meczu lepsza była Chorwacja.

 

Chwała Panu Jezusowi, który uwalnia nas od kłamstw tego świata.

 

Zaktualizowane: 17 lipca 2018 - 12:53

3 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Co do Francji to ten człowiek ma poniekąd rację…jak nie przepadam za piłką nożną, to aż miło było czytać coś o Chorwacji…

 2. Może trochę historii,bardzo fajni Chorwaci mieli w czasie wojny obóz w Jasenowacu wymordowali tam przy aprobacie i poparciu watykanu o ile pamiętam 500 tys. prawosławnych Serbów,w wyjątkowo bestialski sposób.Ciekaw jestem czy gdyby doszło do kolejnej masakry Serbów ci wysportowani chłopcy odcięli by się od dzieła swoich dziadków czy znowu polała by się krew.Sądząc po nienawiści jaką do siebie żywią nie było by wesoło. Oczywiście nienawiść ta jest wyreżyserowana przez sługusów szatana.

  1. nie ma żadnej świętej nacji ani żadnego narodu wybranego. Są tylko ludzie narodzeni na nowo posłuszni woli Ojca w Niebie lub buntownicy.
   Ale trzeba nauczyć się rozsądzać. Zakładając, że ktoś jest narodzony z Ducha będzie lepiej się czuł w prawosławnej Grecji czy Chorwacji aniżeli ateistycznej Francji, która w sumie jest już quasi muzułmańska.
   Niemniej jednak dziękuję za ten przypominający zbrodnię części Chorwatów.
   Oczywiście warto także przy tej okazji dodać informację o Alojzije Stepianicu arcybiskupie zbrodniarzu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish