Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

1 sierpnia 1944 roku – Powstanie Warszawskie – masońska zbrodnia na Polakach.

 

Przypominam moje poszukiwania prawdy w tej kwestii z przed roku:

 

Szczerze pisząc, dosyć późno się dowiedziałem o bezsensie bohaterskiej śmierci powstańców, bo około 5 lat temu. Jeszcze później dowiedziałem się o szczegółach i celu tej rzezi.

Punktem wyjścia jest pytanie:

 

Czy ofiara z 200 tysięcy osób miała sens i kto za tym stoi?

 

 

 

 

“”W Polsce przyjęło się gloryfikować Powstanie Warszawskie w całości. A więc zarówno walczących w nim żołnierzy, jak i decyzję o jego wywołaniu. Są to tymczasem dwie diametralnie różne sprawy. Heroizm żołnierzy Armii Krajowej zasługuje oczywiście na wielki szacunek, ale na równie wielkie potępienie zasługuje dowództwo tej organizacji. Grupa oficerów, która wysłała naszą wspaniałą młodzież z gołymi rękami na niemieckie czołgi, wywołała katastrofę narodową o skali wręcz niewyobrażalnej. Kulisy tej nieodpowiedzialnej decyzji, które odsłania Jan Matłachowski, są po prostu szokujące. Po przeczytaniu jego znakomitej książki, naprawdę trudno zrozumieć jak to możliwe, że sprawcy Powstania Warszawskiego mają w naszym kraju ulice i pomniki””

 

Jest to cytat z przedmowy książki Jana Matłachowskiego.

 

Czy jednak aby na pewno jest to wina polskiego dowództwa?

 

 

Kolejnym pytaniem jest, kogo była to decyzja i kto pomagał, a kto utrudniał w jej realizacji?

 

 

 

Historycy twierdzą, że rzeczywistym lobbystą na rzecz wybuchu powstania był Żyd i mason Józef Retinger (założyciel Grupy Bildrberg, współtwórca idei UE), który wraz z  masonem Winstonem Churchillem  nalegał aby powstanie wybuchło.”

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/31/1-sierpnia-1944-roku-syjonistyczna-zbrodnia-na-polakach-2/

 

Kim był Józef Ratinger?

 

Oficjalne dane z Wikipedii są następujące:

 

“doradca Władysława Sikorskiego; organizator kongresu haskiego, sekretarz generalny Ruchu Europejskiego, jeden z twórców Wspólnoty Europejskiej; emisariusz polityczny, wolnomularz.”

 

Z mniej oficjalnych źródeł:

 

 

Józef Heronim Retinger, jedna z najbardziej wpływowych,  a zarazem tajemniczych postaci wojennej Europy, wtedy określany jako „kuzynek diabła”

http://witrynawiejska.org.pl/o-nas/item/43041-misja-retingera-do-polski-przed-wybuchem-powstania-warszawskiego

 

 

“W 1950 powstaje Europejska Wspólnota Węgla i Stali, a w 1957 Europejska Wspólnota Gospodarcza. W 1954 roku w Arnhem w Holandii Retinger doprowadził do powstania Klubu Bilderberg, zrzeszającego najbardziej wpływowe osobistości Europy i Ameryki.

http://www.stefczyk.info/publicystyka/historia/jozef-retinger-szara-eminencja-europy,4791425929#ixzz4oWVRmXyl

Jak czytamy Retinger:

 

-był przy Sikorskim,

-współtwórca zalążka UE jakim była Wspólnota Europejska,

-organizator masońskiego klubu Bliderberg.

 

To nie wszystko. Do 25 lipca 1944 roku spotykał się z politykami wszystkich opcji informując o stanowisku aliantów wobec żądań Stalina wobec Polski po zakończeniu wojny. Przybycie Retingera wywołało jednak zaniepokojenie w kręgach Naczelnego Wodza gen. Sosnkowskiego (z którym nie została uzgodniona ta misja i o której AK nie wiedziało). W czasie jego pobytu w kraju podejmowano próby otrucia Retingera wąglikiem, podejrzewając go szpiegostwo m.in. na rzecz Sowietów.

 

 

Sprawdziłem informacje o pochodzeniu Churchila. . Ciężko ocenić na ile jest to prawdziwe źródło, wszak zauważyłem wiele emocji związanych z Żydami.

 

“Winston Leonard Spencer Churchill (1874-1965) był znany w parlamencie brytyjskim jako agent sjonizmu. Z prawnego żydowskiego punktu widzenia Churchill był Żydem, ponieważ jego matka Jenny Jacobson-Jerome była Żydówką. Moshe Koln napisał w Jerusalem Post, że „chytrość [i chucpa] Churchill’a pochodziła z jego żydowskich genów.” Towarzystwo historyczne „Anglo-American Historical Socjety,””

http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=694

Jedno jest pewne. Churchill bronił spraw żydowskich.

Tutaj więcej o Churchilu:

 

http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=694

 

 

Jakie były zalążki działań Churchilla?

Arthur James Balfour był autorem nazwanej od jego nazwiska Deklaracji  Balfour dotyczącej żydowskiej ojczyzny.

Oświadczenie Balfuora jako brytyjskiego sekretarza spraw zagranicznych Arthur Balfour do lorda (jakże znajome nazwisko) – Waltera Rothschilda , lidera brytyjskiej społeczności żydowskiej:

 

“Rządy Jego Królewskiej Mości z poparciem ustanowienia w Palestynie narodowego domu dla narodu żydowskiego dołożą wszelkich starań, aby ułatwić osiągnięcie tego celu, jasno jest zrozumiałe, że nic nie zrobi, co może naruszać prawa cywilne i religijne Istniejących społecznościach nieżydowskich w Palestynie, czy też praw i statusu politycznego, które cieszyły się Żydzi w każdym innym kraju.”

źródło: wikipedia. https://en.wikipedia.org/wiki/Balfour_Declaration

 

Było to oświadczenie z 1917 roku.

Winston Churchill był jednym z ojców współczesnego Bliskiego Wschodu. Dzięki niemu powstała tzw  Biała Księga Churchilla.

Oficjalny dokument przyjęty 3 czerwca 1922 przez Izbę Lordów, wyjaśniający w jaki sposób Wielka Brytania rozumie obietnicę deklaracji Balfoura utworzenia w Palestynie „żydowskiej siedziby narodowej”. Dokument został opracowany przez sekretarza kolonii Winstona Churchilla.

Biała Księga Churchilla potwierdzała ważność obietnic złożonych w deklaracji Balfoura.

 

 

Dalej czytamy o Retingerze na stronie wiernipolsce.pl

 

“Retinger kilkakrotnie przekraczał linię frontu między III Rzeszą a ZSRR i ustalał dogodne warunki dla trwania Powstania Warszawskiego – dla zniszczenia sił polskich

Powstanie Warszawskie było zbrodnią przeciwko setkom tysięcy Warszawiaków chcących przetrwać wojnę. Gdyby powstanie nie wybuchło, Warszawa nie poniosłaby ogromnych strat ludzkich i materialnych. Jednak współcześnie w mediach jesteśmy karmieni propagandą o konieczności powstania. Polscy dowódcy przewidywali tragiczne skutki powstania, ale nie pozwolono im powstrzymać jego wybuchu. Pułkownik Bruno Nadolczak twierdził, że gen. Sosnkowski wymusił na Winstonie Churchillu decyzję o wstrzymaniu powstania. Anglicy wyznaczyli samolot mający przewieźć pułkownika z rozkazem wstrzymania powstania i zrzucić go nad Polską. Jednak samolot jedynie „polatał i wrócił””

 

 

 

Inwentaryzacja powstania:

 

“W trakcie dwumiesięcznych walk straty wojsk polskich wyniosły ok. 16 tys. zabitych i zaginionych, 20 tys. rannych i 15 tys. wziętych do niewoli. W wyniku nalotów, ostrzału artyleryjskiego, ciężkich warunków bytowych oraz masakr urządzanych przez oddziały niemieckie zginęło od 150 tys. do 200 tys. cywilnych mieszkańców stolicy.” Wikipedia.

 

To  Retinger stoi za utworzeniem protoplasty Unii Europejskiej, gdzie w roku 1946 założył Niezależną Ligę na rzecz Współpracy Gospodarczej, tworząc jej oddziały w wielu miastach europejskich.

 

Z kolei Stalin zabronił jakiejkolwiek pomocy dla powstańców, bo miał w planie podbój całej Polski, odsuniecie od władzy polskiego rządu w Londynie i likwidacje polskiego elementu narodowego, który był uznany przez Stalina za wrogów ZSRR. Polacy mieli sie wykrwawić.

W styczniu 1944 roku wraz z pojawieniem się na polskich ziemiach armii czerwonej pojawiły się równolegle oddziały NKWD i Smiersz. Wraz z nimi  rozbrajanie, aresztowania i mordowanie żołnierzy polskiego podziemia zbrojnego.
Później była sowiecka agentura PKWN w Lublinie złożona z żydów chazarskich, którzy z nadania Stalina objęli władze administracyjna w okupowanej przez sowietów Polsce.

Poniżej znalazłem bardzo ciekawy komentarz pokazujący jak się historia w szczegółach miała:

“Towarzysz Stalin byl kanalią i zbrodniarzem od poczatku do konca i wrogiem Polski i Polakow, ale potrafił grac na nastrojach ludzi, zeby ich ostatecznie zlowic w swoja siec intryg i zniszczyc.

Polski rzad na uchodztwie w Londynie otrzymal zapewnienie o pomocy w powstaniu warszawskim od aliantow i w tym celu przybyl do Polski J.Retinger, ktory przekazal ta wiadomosc przywodcom komendy glownej AK.
Retinger zapewnial rowniez o pomocy Stalina dla powstania.

W Warszawie panowaly pozytywne nastroje i chec odegrania sie na niemieckim okupancie i stad wynikal bojowy nastroj powstancow, tym bardziej, ze po drugiej stronie Wisly byly wojska sowieckie, a posrod nich dywizja zlozona z Polakow.
1 sierpnia okolo poludnia do komendy glownej przyszla wiadomosc z punktu obserwacyjnego, ze czolgi sowieckie pojawily sie w okolicach Warszawy, wiec padl rozkaz przygotowania do rozpoczecia powstania, zaopatrzenia w bron i amunicje oraz zajmowania wyznaczonych stanowisk.
Nie wszystko poszlo ladnie i zgrabnie, poniewaz Niemcy wiedzieli z nasluchu radiowego o przygotowywanym powstaniu i obsadzili swoim wojskiem wazne punkty strategiczne w Warszawie i z tego powodu nie wszyscy powstancy zostali odpowiednio uzbrojeni, poniewaz polskie kryjowki z bronia znajdowaly sie w miejscach juz opanowanych przez Niemcow i tu pojawil sie niespodziewany problem.
Po kilku godzinach do komendy glownej przyszla ponowna wiadomosc, ze rzekome czolgi sowieckie jakie mialy pojawic sie w okolicach Warszawy to w rzeczywistosci czolgi niemieckie, ale nikt nie zwazal na ta informacje, poniewaz panowal bojowy i optymistyczny nastroj do wybuchu powstania i tak zaczelo sie powstanie warszawskie.

W/g raportow brytyjskich, strategiczne biuro koordynacyjne wojsk brytyjskich udzielilo wsparcia zbrojnego powstancom, ale z powodu silnej niemieckiej obrony przeciwlotniczej i strat samolotow brytyjskich, wycofalo sie z pomocy dla powstancow i bardziej liczyly sie interesy brytyjskie niz polskie.
Pomocy powstancom warszawskim udzielilo lotnictwo USA, ktore kilkanascie razy wyslalo swoje samoloty z baz wojskowych we Wloszech odleglych o okolo 1200 km od Warszawy z zaopatrzeniem dla walczacych powstancow.
Amerykanie zadali w tym celu od Stalina pytanie o zezwolenie na ladowanie swoich samolotow po stronie sowieckiej za linia frontu, ale Stalin nie zezwolil i samoloty amerykanskie musialy wracac natychmiast do bazy we Wloszech z powodu ograniczonego paliwa.
Duzo zrzutow amerykanskich dostalo sie w rece niemieckie z powodu slabego rozeznania przez pilotow amerykanskich terenu walki powstancow z Niemcami.
Z kolei Stalin zabronil jakiejkolwiek pomocy dla powstancow, bo mial w planie podboj calej Polski, odsuniecie od wladzy polskiego rzadu w Londynie i likwidacje polskiego elementu narodowego, ktory byl uznany przez Stalina za wrogow ZSRR i stad mamy pierwsze oznaki sowieckiej okupacji w momencie pojawienia sie armii czerwonej na ziemiach II RP w styczniu 1944r, z ktora pojawily sie rowniez oddzialy NKWD i Smiersz oraz pierwsze objawy rozbrajania, aresztowan i mordowania zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego.
Pozniej byla sowiecka agentura PKWN w Lublinie zlozona z zydow, ktorzy z nadania Stalina objeli wladze administracyjna w okupowanej przez sowietow Polsce.
Na pomoc powstancom warszawskim ruszylo kilkanascie kompanii z dywizji piechoty dowodzonej przez Berlinga, ktorzy zlamali rozkaz Stalina.
Nie dosc, ze byli ostrzeliwani przez Niemcow to rowniez sowieci strzelali do nich w plecy za zlamanie rozkazu Stalina.

Na pomoc powstancom mogl ruszyc gen. W.Anders ze swoimi zolnierzami z polskiego korpusu (ponad 50 tysiecy zolnierzy), zamiast wyslugiwac sie Anglikom i bronic angielskich interesow w Afryce i we Wloszech, bo skoro Amerykanie mogli przyleciec z Wloch to i Anders mogl wyslac polskich zolnierzy samolotami amerykanskimi lub brytyjskimi.
Z kolei w Anglii przebywala brygada (3 tysiace zolnierzy) polskiej jednostki specjalnej gen.Sosabowskiego, ktorych Montgomery poslal na pewna smierc do Holandii we wrzesniu 1944r (Anglicy popelnili blad w rozpoznaniu i zrzucili polskich spadochroniarzy prosto na korpus pancerny SS) – vide operacja o kryptonimie „Market Garden”.
Stad wniosek, ze byl bardzo duzy polski potencjal osobowy i militarny do walki z Niemcami w powstaniu warszawskim, ktory byl w stanie odmienic losy powstania warszawskiego.

Dowództwo

 AK i powstańcy warszawscy zostali w perfidny sposób oszukani i zdradzeni zarówno przez Stalina jak i przez Anglię, a następnie pozostawieni Niemcom na pożarcie.

A przemadrzaly Anders, ktory nie udzielil pomocy powstancom warszawskim, ale wyslugiwal sie Anglikom, zostal ostatecznie wydymany przez Anglikow tak jak reszta polskich zolnierzy z korpusu.
W/g zebranych informacji, na zachodzie znajdowalo sie prawie 195 tysiecy zolnierzy w regularnych polskich silach zbrojnych, czyli armia.
Ale jaki byl z tego pozytek dla Polski i powstancow warszawskich ?
I tu okazuje sie, ze powstancow zawiedli rowniez przywodcy polskich sil zbrojnych na zachodzie, ktorzy nie doczekali sie pomocy.

Nie wspomina o zbrodniach stalinowskich, torturach i obozach koncentracyjnych w ZSRR, do ktorych trafiali polscy patrioci w momencie pojawienia sie armii czerwonej na obszarze II RP w styczniu 1944r, ktore byly kontynuowane do 1956r.
I pomimo, ze wojna w Europie skonczyla sie w maju 1945r to Stalin nadal mordowal Polakow i przeprowadzal czystki w Polsce – ofiara padlo ponad 200 tysiecy polskich patriotow, a ci co przezyli byli traktowani jak obywatele II-giej kategorii i wrogowie zwiazku radzieckiego oraz „wrogowie ludu” (okreslenie uzywane przez komunistow i propagande komunistyczna).

 

I to jest prawda, o której się nie pisze. Polacy zostali sprzedani przez masoński rząd angielski, co znalazło swój wyraz po “wygranej” wojnie. Zostaliśmy województwem ZSRR. Nie mylić z Rosją, gdyż wielu Rosjan nienawidziło ZSRR.

Powstanie Warszawskie było rytualnym mordem. Złożeniem ofiar szatanowi. Przecież żadna ze stron nie działała na rzecz Boga, ani ZSRR ani Faszyści.

Ciekawostka:

W piątym dniu nastąpiła kumulacja mordu rytualnego na Polakach. Na Woli, gdzie wymordowano w bestialski sposób 50 tysięcy bezbronnej ludności cywilnej

 

Teraz te same siły namawiają nas do konfliktu wewnętrznego przy okazji reformy sądownictwa. Te same siły szykują coś dla nas na najbliższe lata i wszystko jedno kto będzie rządził, czy PIS czy PO. Oni są zawsze po obu stronach.

Tutaj chodzi o wyeliminowanie chrześcijan. Polska katolicka, Rosja prawosławna. Jednak nie są to kraje muzułmańskie. Nie są to kraje wyznające buddyzm. Stąd Generalny Plan Wschodni III Rzeszy:

 

Generalplan Ost, GPO

Grupa narodowa Procent przeznaczony do eliminacji lub wysiedlenia
Polacy 80-85%
Rosjanie 50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.
Białorusini 75%
Ukraińcy 65%
Litwini 85%
Łotysze 50%
Estończycy 50%
Czesi 50%
Łatgalowie 100%

 

Jak widać sataniści mieli największy problem z Polakami, będącymi najbliżej Boga. Pamiętajmy przy tym, że Hitlera wspierali zarówno katolicy jak i protestanci. W imię ideii, religii można ludziom wszystko wmówić. Wystarcza odpowiedni przywódcy religijni, pastorzy, księża. Dlatego nie powinniśmy słuchać się pastorów, ale Biblii. Konfrontujmy to z Biblią. Jeśli nie będziemy tego robić, to będziemy powielać system kościoła Rzymu: ufam kapłanowi.

Teraz gro pastorów nakłania do przyjęcia muzułmanów. Inni zaś jak kolega H Gronkiewicz Waltz pastor Olechnowicz i pastor Majdyło do poparcia PO i Nowoczesnej podczas demonstracji przeciwników rządu.

 

 

Powstańcy Warszawscy dali się wkręcić w spisek antypolski, tak jak się teraz wpędza Polaków  w ICH  konflikt. Syjoniści cokolwiek byśmy robili i tak swój plan zrealizują .

 

Zauważcie, że Korwin Mikke czy PIS, nigdy nie wspominają o roli biblijnej synagogi szatana w spiskach. jakby ich nie było. Oni się pojawiają, kiedy ktoś zaczyna ich krytykować, ale na co dzień ich nie ma.

 

To nie wina polskiego dowództwa jak to wmawia Wam Korwin Mikke, ale wrogów Polski jak Retinger, który krążył między wszystkimi możliwymi stronami konfliktu. Polacy zostali wystawieni. To “dzięki” zdrajcom Polski zmarło ok 200 tysięcy osób i wielu zostało inwalidami.

Niestety, ale historii nie zdążymy już napisać na nowo.

Pozostaje tylko jedna konkluzja: nie dajmy się wciągnąć w kolejne wojny, w kolejne konflikty. Spór o reformę sądownictwa jest ICH sporem, a nie Polaków.

Nie dajmy się także wciągnąć w nienawiść do Rosji czy jakiegokolwiek innego kraju.

 

 

 

 

 

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Tak czy owak zniszczenie warszawskiego osrodka umyslowego w wyniku katastrofy jaka bylo Powstanie 1944 ( ktoremu rownac mogl sie tylko krakowski, lwowski i wilenski przesiedlono, poznanski byl zbyt prowincjonalny, a lodzki zbytnio “czerwony” ) straszliwie ulatwilo sowietyzacje polski na modle masonska wedlug wzorca stalinowskiego oraz dostarczylo dla komunistow pierwszego potencjalnego sukcesu, tak potrzebnego ( odbudowa Stolicy, a ogolnie kraju ze zgliszcz II WS ) dla mobilizacji ich bazy spolecznej ( z reguly roznych cynicznych metow, szumowin i kanalii, choc znajdywali sie tez, ale w niewielkich ilosciach naiwniacy wierzacy w ustroj “sprawiedliwosci spolecznej” ).

 2. Artur S. (detmold)

  Na marginesie. Promowanie postaw i zachowan przeroznego “puszczalstwa” ( wszelakiej nieodpowiedzialnosci w stylu Robta co chceta wedlug pewnego polskiego zbereznika w okularach ) wsrod dorastajacej mlodziezy meskiej i zenskiej roznymi sposobami /subtelnymi i chamskimi/ uwazam za nowoczesna zbrodnie synagogi szatana…

 3. Dziękuję w imię Jezusa za podjęcie tego tematu właśnie dzisiejszego dnia i za trafną analizę. Szacunek dla heroizmu tych, którzy zginęli się niewątpliwie się należy. Ale zostali oni oszukani, wmanerowani i wystawieni na śmierć. Polska w historii zawsze była takim pionkiem, którego w grze wystawia się pierwszego na odstrzał.

  1. Artur S. (detmold)

   Prosze nie robic z Polakow jakis ofiar losu czy wrecz dzieci specjalnej troski. Polska od ~1480 do ~ 1580
   zniszczenia przez kontreformacyjne katolickie bzdury rozsadnego politycznego myslenia byla waznym graczem na arenie miedzynarodowej, a nie tylko popychadlem. Zloty wiek Polski ( wikipedia ). Przez brak zwyciestwa u nas Reformacji stracilismy szanse na stworzenie wlasnej, UNIKALNEJ tozsamosci mentalnej pod auspicjami Jezusa Chrystusa, a mamy za to jej rzymska atrape…

  2. Niestety…
   niemniej jednak sama notka bardzo mi się podoba, jest dobrze przygotowana 🙂

  3. była pionkiem i nigdy więcej nie bierzmy udziału w grze synagogi szatana

   1. Artur S. (detmold)

    To jest takie troche niewolnicze myslenie… Czy da sie calkowicie byc ani po stronie “bitych”, ani “bijacych”? Wiem, iz mamy wyjsc z szamba babilonu, ale czy da sie zachowac 100% suwerennosc duchowa od wplywow mentalnych tego upadlego swiata? O to mnie chodzi.

 4. Artur S. (detmold)

  http://www.portalcel.pl /syn czy niewolnik/ Pierwszy ( sluga dobry ) sluzy danej sprawie z potrzeby serca, a drugi ( najemnik ) tylko dla pieniadza i uciech ciala.

  1. Artur S. (detmold)

   Oczywiscie dobrej i pozytecznej 😉 .

 5. Chciałam własnie to napisać; że się nasze dziadki w grobach przewracają, bo nie o taka Polskę walczyli…

 6. Dziękuję za poruszenie tematu w imieniu naszego Pana Jezusa.

  W moim domu od maleńkości był poruszany ten temat,dziadek był żołnierzem AK.
  Stracił zdrowie i pamiętam go jako bardzo smutnego człowieka.
  Wszyscy jego przyjaciele,którzy przyznali się do służenia w AK zginęli.
  Pamiętam jak opowiadał mi tata o powstaniu,ze to była zaplanowana rzeź.
  Smutne,ze tysiące zginęły,a nasz kraj dalej pozostał okupowany.
  Teraz jest podobnie z taką różnicą,ze wyniszczają ekonomicznie

  1. wow ale miałaś dziadka, od którego mogłaś czerpać wzór. …

 7. Artykuł ma celne podsumowanie:”Niestety, ale historii nie zdążymy już napisać na nowo.

  Pozostaje tylko jedna konkluzja: nie dajmy się wciągnąć w kolejne wojny, w kolejne konflikty. Spór o reformę sądownictwa jest ICH sporem, a nie Polaków.

  Nie dajmy się także wciągnąć w nienawiść do Rosji czy jakiegokolwiek innego kraju.”

  Każda rocznica jest smutna. Powstanie Warszawskie pozostanie symbolem martyrologii Narodu Polskiego.

  Większość Polaków, nie kieruje się trzezwym osądem i logiką następstw.W dobie internetu, mamy zatrzęsienie informacii. Te wiarygodne, toną w śmieciach dezinformacji. Są wrzucane posty, które praktycznie, nie mają żadnej wartości informatycznej.Ludzie piszą komentarze…Po nich widać stan świadomości społeczeństwa. Nie trzeba robić ankiet! Partie “walczące’ między sobą dla NASZEGO dobra!Obywatele sa tylko(sic) Pożytecznymi idiotami.
  Partie dają nam złudne poczucie wpływu na politykę, w której role są już dawno rozpisane. Historia służy jako instrument w rozgrywkach politycznych.Umiejętnie podsyca się nastroje wśród nas.Wrogość do Ukraińców. w Ukrainie zaś do Polaków.Są kręcone lody ponad naszymi głowami, a my się bijemy w imię ich interesłw! Nie pisze się że ludzie się pobili w zaułku. Pisze się – Ukrainiec pobił… Polak pobił… Muslim.. Et sic de aliis. Społeczeństwo umiejętnie podzielono! Trzeba więcej takich publikacji, które będą nawoływać ludzi do łączenia się w jednej słusznej sprawie. Islandczycy zrobili porządek w kraju, stojąc w milczeniu pod Parlamentem. Można? Można! Przemoc rodzi przemoc!

  Niech Moc Najwyższej Istoty oświeci nasze serca i umysły.

  1. Dużo słuszności ale też naiwnej wiary w jakieś braterstwo ludów ,które uskrzydlało Polaków do walki o cudze interesy a na Kraj sciągało nieszczęścia .Decyzja o wybuchu Powstania była oprócz politycznego bezsensu ,co gorsza aktem barbarzyństwa . Rozpoczęcie bitwy w ludnym mieście pełnym bezbronnych mieszkańców było skazaniem ich na śmierć i cierpienia jakich nie doznaje uzbrojony żołnierz na froncie . Żadna racja polityczna nie ma prawa narażać na śmierć zwykłych ,przypadkowych ludzi . Zniszczenie Warszawy zadało cios Narodowi Polskiemu i powinno być gromkim ostrzeżeniem dla przyszłych pokoleń . Niestety własnie teraz rozwija się kult Powstania i jakby zapowiedż ,że jakby co to się powtórzy.Ludzie wyspiewający radosne piesni starannie umykają wspomnień o ,wymordowanych,spalonych ,zagrzebanych w ruinach, bezbronnych Rodakach. Nie dostrzegają tego ,że ci co walczyli zbronią w ręku ,zginęli honorowo jak zołnierze .A jaką śmiercią zginęli ci nieszczęśnicy otaczający Niemiecki transporter minowy,kiedy to dwóch Powstańców uruchomiło przez głupotę zapalnik .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme