Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kundalini – matka mocy. Czakry, joga i demony.

W związku z tym, że od czasu złożenia propozycji stworzenia działu FAQ, pojawiają się zapytania, to postanowiłem na część odpowiedzieć tutaj w tym tekście. Coraz bardziej mam świadomość, że to co, dla mnie jest oczywiste, dla początkujących nie jest takim. Dlatego też, za propozycją brata Dawida będę w miarę możliwości umieszczał na stronie drogadonieba.pl sukcesywnie ważne teksty grupując je tak, aby można było je łatwo odnaleźć.

 

Natknąłem się w internecie na ciekawą pozycję książkową nauczyciela New Age jak w tytule. Nazywa się on .SRI CHINMOY.

W wieku 12 lat stał się mistrzem w jogi Kundalini. Chinmoy przybył do Nowego Jorku w 1964 roku. Od tego czasu wywarł głęboki wpływ na miliony ludzi.

Aby pokazać Wam zasięg ruchu New Age, dodam, że  Chinmoy od kilku lat lat przeprowadza  dwa razy w tygodniu medytacje w Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jest kompozytorem muzyki i wykonuje “koncerty pokojowe” na całym świecie.  Kojarzymy słowo klucz? “pokój”. Porządek z chaosu.

Napisał także ponad 850 książek. Oto cytat z jednej książki: “Osiągnięcia Chinmoya jako ciężarowca również przyniosły mu znaczącą sławę … Podniósł przedmioty ważące nawet 7000 funtów za pomocą tylko jednej ręki.”

 

Twierdzi on, że ​​Bóg jest “obojgiem” matką i ojcem dla nas. Co ważne i jakże znajome w kościele Rzymskim: “Moc Kundalini jest mocą najwyższej bogini, mocą macierzyńskiego aspektu boskości”. W kościele katolickim jest kładziony nacisk na matkę boską, królową, new age mówi o matce naturze, komuniści podnoszą role kobiet w społeczeństwie (kobiety na traktory, feminizm..).

Biblia nigdy nie wspomina o takich rzeczach jak Bóg o podwójnej naturze.. W Biblii nie ma ŻADNEJ strony Boga.  Bóg wybrał kobietę, aby kontynuowała Jego boskie stworzenie – nie ma większego honoru, niż bycie matką jednego z Boskich stworzeń. Ta cała sprawa równych praw została odrzucona w sposób nieproporcjonalny. Większość mężczyzn i kobiet po prostu nie rozumie Biblii – w ogóle! 

IcKobiet podporządkowanie się autorytetowi nie jest niczym gorszym. Jezus poddał się Ojcu Niebieskiemu na tej ziemi, ale nie był w żaden sposób gorszy. Podobnie, boska kobieta, która jest posłuszna swojemu mężowi, nie jest w żaden sposób gorsza. Jedynym gorszym może być mąż, który jest obrażliwy i nie kocha swojej żony z życzliwością, szacunkiem i uznaniem. Wiele kobiet uważa, że ​​jest to poniżające, aby myśleć nawet o POSZUKIWANIU męża – to niefortunne. 

Sri mówi: “Kiedy używamy mocy duchowej i zapewniamy pokój, to jest to prawdziwy pokój”. Biblia mówi, że Jezus jest naszym pokojem.

List do Efezjan 2:14: ” On jest naszym pokojem. On wprowadził jedność w rozdartą ludzkość, ponieważ usunął mur, który ją odgradzał i dzielił. On w swoim ciele “.

 

Sri Chimnoy, notabene kandydat do pokojowej nagrody Nobla (!) mówi także, że  moc Kundalini pochodzi od bogini matki.

Jak zobaczymy dalej Kundalini czerpie moc od samego szatana.

 

Kiedy większość ludzi myśli o czarach, myślą o czczeniu Diabła. Jednak większość ludzi, którzy czczą diabła, NIE oddaje mu czci bezpośrednio – czczą bożków lub innych pogańskich bogów. Czy wiesz, że za każdym idolem jest demon! Przeczytaj następujące Pismo: ”

 

” Co chcę przez to powiedzieć? Czy może czymś jest ofiara złożona bożkom lub sam bożek? (20) Nie! Lecz stwierdzam, że poganie składają ofiary demonom, a nie Bogu. Nie chcę zaś, abyście mieli coś wspólnego z demonami (diabłami).” 1 Kor 10

 

 

Istnieje prawdziwe niebezpieczeństwo w grze z okultyzmem. Uroki, idole (posągi), kryształy, karty tarota, świece, mikstury, magiczne przepisy, astrologia, horoskopy, odczyty dłoni, wróżbici, psychiki, kryształowe kulki, zaklęcia, bibeloty itp. – Za wszystkimi tymi rzeczami są demony!!! Jeśli szukasz wskazówek, mocy lub informacji od nich, praktykujesz czary. Dzisiaj jest wielu ludzi, którzy kładą nacisk na astrologię, a nie na Biblię. Pamiętaj, że szukanie wskazówek lub informacji od pogańskiego boga to czary o których ostrzega Biblia. Sklepy i stojaki na czasopisma są załadowane materiałem na praktyki okultystyczne. Media to promują.

 

Oprah Winfrey zrobiła wiele, aby  promować owe praktyki. Astrologia i wszystkie takie praktyki są obrzydliwością dla Pana. Bóg nazywa to “obrzydliwością”. Dlaczego to jest obrzydliwość? – Ponieważ odbiera ludzi od żywego i prawdziwego Boga, Jezusa Chrystusa . Pogrąża ich w ciemności i demonizmie (prawdziwych bogów okultyzmu). W świecie demonów jest rzeczywistość. Są upadłe anioły i duchowy świat wokół nas. 

Te rzeczy to prawdziwe istoty, a dziś ludzie są nimi zafascynowani. Ozzy Osbourne znalazł się na szczycie rankingów w 2002 roku, a w tym roku był w Polsce ten słynny satanista. Znany jest z odwróconych krzyży i bluźnierstw przeciwko Chrystusowi. Ludzie są zaintrygowani okultyzmem. Ludzie używają narkotyków i wszelkich innych środków, o których mogą myśleć, próbując nawiązać kontakt z tym niewidocznym światem (a świat szatana chce nawiązać z nimi kontakt). Tak tak, za każdym razem, kiedy upijasz się, palisz trawkę nazwiązujesz kontakt z demonami, co nie pozostaje bez wpływu na Twoje życie. To wygląda tak, jakbyś otworzył drzwi wrogowi.

Dziecko Boże musi zostawić ten bałagan w spokoju! To dla naszego dobra. Prawo Boże jest miłościa i jest dla naszego dobra! Jednak nauczający, że Prawo Boże nie obowiązuje są satanistami , wilkami w owczych skórach:

Poruszanie się w astrologii oznacza odwrócenie się od Ducha Świętego i Słowa Bożego. Bóg dał nam ostrzeżenia dotyczące tego. Jego ostrzeżenia były bardzo dokładne w przeszłości.

Może masz złe życie, tzw pecha, wiele nieszczęść. Jeśli tak, to zastanów się nad swoim życiem, z kim masz społeczność: z Bogiem, czy demonami (tarot, czakry, joga, upijanie się, trawka..)

Skąd diabeł ma moc czynienia cudów takich jak Bóg?

 Bóg przekazał diabłu pewną niewielką moc, którą z kolei przekazuje każdemu, komu chce (Łuk. 4: 6).

) I rzekł do niego diabeł: Dam ci tę całą władzę i chwałę ich, ponieważ została mi przekazana, i daję ją, komu chcę.”

Notabene, przeciwnicy Łukasza a są tacy mają problem z tym wersetem.. Czytając mnie wybieracie sobie jak marmoladę z pączka, to co chcecie. Biblia jest spójna.

Wielbienie “bogini matki” jest czystym czarem, ponieważ czary są definiowane jako “środek do wydobywania informacji lub wskazówek od pogańskiego boga”. Pojęcie “boga-matki” jest pogańskie! Pojęcie “męskiego” i “kobiecego” połączonego boga jest herezją! “Środki”, które określają czary, zostaną omówione w dalszej części książki Sri Chinmoya. 

Jest wielce prawdopodobnym, że w czasie antychrysta będzie się forsowało koncepcję Boga dwuosobowego (Bóg i jego żona). Już teraz sataniści czczą Aszerę i Baala.

Osoby przywiązane do nauczających będą miały z tym dysonans.

 

Żaden wierzący nie powinien uczestniczyć w żadnym rodzaju jogi. Dlaczego nie mogą po prostu nazwać tego ćwiczeniem? Powodem jest to, że Diabeł pracuje przez całą dobę, by zabijać, kraść i niszczyć ludzkie życie. “Joga” NIE jest niegroźna!

“Joga” zawsze wiąże się z kontrolą umysłu. Niektórzy szczerzy ludzie mogą pójść na trening jogi po prostu na ćwiczenia; jednak wspierają czary. To byłoby jak pójść do tawerny na drinka z wodą. Jako wierzący mamy do tego polecenie: “Powstańcie od wszelkiego pozoru zła” (1 Tesaloniczan 5:22). “Joga”, bez względu na rodzaj, jest zła.

Śri Caitanya Mahaprabhu mówi na początku rozdziału drugiego, że jeśli chcesz podążać ścieżką Kundalini yogi, “wtedy moc musi stać się pierwsza w naszym życiu, a moc musi nadejść w naszym życiu,  kiedy moc boska jest naszym pierwszym wyborem , strach nas opuszcza. ” Jakie bluźnierstwo! Sri mówi, że musimy mieć “POWER DIVINE” (boską moc) jako nasz ostateczny cel, jeśli mamy brać udział w jodze Kundalini. Wydaje mi się, że przypomniałem sobie kogoś na początku Biblii, kto chciał POWER DIVINE- Ewę. Wąż oszukał Ewę, zapewniając ją, że będzie ona bogiem, JEŚLI po prostu przeciwstawi się Słowu Bożemu. Wtedy Słowo to było jasne i literalne. Dzis mamy do tego Słowo Boże – biblie, tak bardzo zwalczaną. Do średniowiecza przez kościół Rzymu, a następnie zniekształcaną przez tenże sam kościół

 

 

Rodzaju 3: 5: ” lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło. …”

 

 

Co Biblia mówi, że powinno być najwyższym priorytetem w naszym życiu? Zgodnie z Obj. 4:11 wszyscy byliśmy stworzeni, aby “podobać się Bogu”. Hebrajczyków 11: 6 mówi, że “wiara” jest JEDYNĄ rzeczą, która podoba się Bogu. “Wiara” jest wtedy, gdy “poddajemy się” Bożemu Słowu.

W związku z utratą tego niesłychanego przywileju w raju jakim był bezpośredni kontakt z Bogiem i literalnym Słowem, teraz mamy nieco mniejszy ale w dalszym ciągu przywilej CZYTANIA  Bożego Słowa. Chcecie zobaczyć prawdziwą wiarę? Prawdziwy głód Bożego Słowa, tego żeby Bóg mówił do ludzi:

Biblia w Chinach.

 

 

Dlatego Ewa zgrzeszyła, nie podobając się Bogu. Nie posłuchała Boga, nie poddając się Jego Słowu. Nieposłuszeństwo ZAWSZE nie podoba się Bogu. Bóg ostrzegł Ewę przed zjedzeniem zakazanego owocu, tak jak dzisiaj Słowo Boże stara się ostrzec masy świata przed sądem, który nadejdzie. Tak jak Ewa nie mogła słuchać, ludzie dzisiaj świadomie ignorują prawdę Bożego Słowa. Sri mówi, że musimy chcieć “boskiej mocy”. Biblia mówi, że musimy poddać się mocy Bożej.

 

 

Jakuba 4: 7: “Poddajcie się więc Bogu, przeciwstawiajcie się diabłu, a on ucieknie od was”.

 

 

Jak na ironię, Śri Caitanyi faktycznie robi odwrotność tego, co nakazuje Biblia – podporządkowuje się szatanowi i ucieka przed Bogiem. Jakże to  smutne jest! Ewa chciała być jak bóg i wepchnęła ją w grzech, wstyd i nędzę. Najwyraźniej Sri nie wierzy w to, co stało się z Ewą w ogrodzie Eden. Oto kolejny cytat ze strony Sri w rozdziale 2: “Potrzebujemy matki mocy, by zatańczyć kosmiczny taniec życia … taniec życia unieśmiertelnia nas”. Czy tego uczy Biblia? Oczywiście nie! Biblia mówi: “musicie narodzić się ponownie” (Jan 3: 6) – jest to jedyna prawdziwa droga do nieśmiertelności. Ćwiczenie jogi Kundalini jest bluźnierstwem przeciw Bogu.

 

 

Główne tezy Sri:

 

 1. Joga Kundalini jest jogą “prany”.
 2. Prana jest energią życiową wszechświata.
 3. Ta energia życiowa wszechświata (prana) przepływa przez nasze ludzkie ciała poprzez 3 kanały (lewy, prawy, kręgosłup)
 4. Te 3 kanały spotykają się w 7 różnych miejscach w naszym ciele. Te miejsca nazywane są “czakrami”.
 5. Istnieje 7 odpowiadających sobie światów dla 7 czakr (każda ma własną nazwę).
 6. Każdy świat symbolizuje coś: ziemia, woda, ciepło, powietrze, eter, energia i nieskończona przestrzeń.
 7. Każda z siedmiu czakr ma przewodnie bóstwo, kosmicznego boga.
 8. W jodze Kundalini, zdecydowana koncentracja lub medytacja nad każdą czakrą przywołuje moc matki lub przewodniczący bóstwa. Koncentracja oznacza skupienie się na czymś małym. Medytacja oznacza skupienie się na czymś dużym (np. Niebo, morze).

 9. Poprzez opanowanie każdej czakry uzyskuje się specjalne zdolności okultystyczne (w tym: stania się niewidzialnym, wyleczeniem wszelkich chorób, poznaniem lub odkryciem czegokolwiek, opuszczeniem ciała i podróżowaniem do dowolnej części świata w kilka sekund, ranieniem wrogów itp.) .

 10. Kundalini to moce rozbudzone poprzez koncentrację lub medytację. Medytujesz o 7 czakrach, aby je otworzyć, tak jak drzwi do przywoływania (przywoływania) kosmicznych bogów. Jest niezwykle ważne, mówi Śri, aby oczyścić siebie z kąpieli, właściwego nastawienia mentalnego, świec, kwiatów i spojrzenia na słońce wcześnie rano, przed użyciem Kundalini.

 11. Jak wspomniano, każda czakra (centralne miejsce spotkań 3 kanałów w ciele) ma nazwę. Nazwa jednej lokalizacji (nieco powyżej brwi na środku czoła) to “ajna” (powszechnie znana jako trzecie oko). Mogłeś zauważyć ludzi w Indiach z kropką na ich czołach. To jest trzecie oko. Podobnie jak w przypadku innej czakry, trzecie oko otwiera drzwi do bóstwa – w tym przypadku Szambhu. Co mówi Sri Chinmoy o trzecim oku, “z trzecim okiem, które możesz zobaczyć naprzód, wstecz, wszędzie, możesz też zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w tym samym czasie.” Jeśli możesz otworzyć swoje trzecie oko, jeszcze dwa lata temu mógłbyś powiedzieć, co jadłeś na śniadanie, a także pokazać ci przyszłość – co wydarzy się w twoim życiu lub życiu przyjaciół. ”  Taka wiedzę mają demony.

 12. Sri zaleca “hatha” jogę dla ludzi na zachodzie, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności Kundalini w łatwiejszy sposób. Podkreśla znaczenie wykorzystania mocy Kundalini na dobre i nie złe cele.

 

 

 

 1. Księga Powtórzonego Prawa 6: 4 głosi, że jest JEDYNIE JEDEN Bóg. Nauka, że ​​wiele “przewodnich bóstw” istnieje, jest po prostu kłamstwem. Cała koncepcja “boskiej matki” jest pogańskiego pochodzenia, a więc demonicznego.  Biblia nie naucza czegoś takiego. Duch Święty nie jest kobiecą stroną Boga. Bóg nie ma ŻADNEJ strony żeńskiej przedstawione w Biblii. To jest fakt! Biblia wprowadza nas do Boga Ojca, Boga Syna i Boga Ducha Świętego – do Boga. Chociaż trudna doktryna dla niektórych do zrozumienia, nie jest wcale trudna dla wierzącego na nowo, aby zaakceptował i uwierzył. 

 2. Praktyka przywoływania pogańskich bogów to czary. Dlatego joga Kundalini jest czystym czarem, ponieważ używasz medytacji, by przywoływać moce kosmicznych bogów. Ci bogowie w rzeczywistości nie istnieją, z wyjątkiem demonów – którzy w ogóle nie są bogami! Wszelkie moce, które wynikają z używania jakiejkolwiek jogi, pochodzą od Szatana. Jak już dowiedzieliśmy się, Szatan daje moc temu kogo wybiera. Joga jest po prostu kolejnym frontem dla kultu szatana. Jeśli chcesz mocy od Diabła, da ci to – ale zapłacisz swoją duszą.

 3. Ludzie są naturalnie osobliwościami w sprawach nadprzyrodzonych i paranormalnych. Istnieje w tym niebezpieczeństwo. Niebezpieczeństwo polega na tym, że szatan wykorzystuje nasze naturalne interesy. Ruch New Age jest jednym z urządzeń Szatana. Słowo Boże MUSI mieć pierwszeństwo przed wszystkim, co słyszymy i widzimy. W jaki sposób Joga Kundalini mierzy się z Biblią? Ani trochę! Biblia wysadza tę herezję bezpośrednio z wody. Czy masz pojęcie, ile milionów ludzi podążyło za Sri Chinmoy? Zgadza się, miliony! Organizuje maratony na całym świecie. Wykonuje bezpłatne koncerty pokojowe na całym świecie. Jeśli wierzący nie są właściwie ugruntowani w doktrynach Słowa Bożego, nawet oni mogą w końcu uczestniczyć w czymś takim. Ignorancja jest niebezpiecznym przyjacielem. Zdziwiłbyś się, ilu wierzących uczestniczy w zajęciach jogi. To nie żart, to życie lub śmierć dla dziesiątek milionów. Mam nadzieję, że to małe studium biblijne otworzy wam oczy, aby uświadomić sobie, jak niegodziwa jest joga. Cała joga obejmuje pogańskich bogów. Bóg nie rozjaśnia magii, ani my nie powinniśmy … To bardzo poważna sprawa.

 4. W Biblii jest jasne, że Duch Święty Boży mieszka w każdym wierzącym. Duch Święty jest “Bogiem w nas”. To Duch Święty prowadzi nas, uczy nas, pociesza nas, karci nas, przypomina nam Pismo, skazuje nas, nas kocha, wstawia się za nami w modlitwie, uzdalnia nas, leczy nas, oświeca nas itd. Itd. Jako chrześcijanie szukamy przewodnictwa i mocy od Boga i Jego Słowa. W Liście do Hebrajczyków 4:12 czytamy: ” Bo Słowo Boże jest żywe i skuteczne, ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić zamiary i myśli serca”  Nie potrzebujemy jogi jako wierzący, już mamy Boga wszechświata żyjącego w twoim sercu. 1 Jana 4: 4 mówi: “Większy jest ten, który jest w was, niż ten, który jest na świecie”.  Jezus jest większy niż wszyscy nasi nieprzyjaciele. 

 5. Jeśli chcesz władzy, jesteś zwiedziony. Naszym celem w życia jest zadowolenie Boga (Objawienie 4:11). Możemy tylko podobać się Bogu “przez wiarę”. (Hebrajczyków 11: 6). W Liście do Hebrajczyków powiedziano nam, że “z wiary” Noe zbudował arkę. Biblia mówi, że Noe “poruszał się ze strachem”. Rzeczy, które Bóg powiedział Noemu, przestraszyły Noego. Wiesz dlaczego? To dlatego, że Noe uwierzył Bogu. Czy Biblia was przeraża? Jeśli nie jesteś ponownie wierzącym, powinieneś się bać. Jana 3:36 mówi, że gniew Boży jest nad tobą, jeśli nie uwierzyłeś w Chrystusa. Tylko dzięki wierze możemy zadowolić Boga. W Biblii nigdy nie mamy nakazu szukania “mocy”. Przeciwnie, moc Boga znajduje się w obietnicach Bożych.Jeśli chcesz doświadczyć Bożej mocy w swoim życiu, przejrzyj swoją Biblię i znajdź wszystkie tysiące obietnic, które Bóg stworzył. Wykonujesz swoją część, a Bóg wykona Swoje. Bóg nie ma względu na osoby.

 6. Ludzkość jest z natury niegodziwca i pozbawiona zrozumienia. Jeremiasz 17: 9 mówi nam, że serce jest rozpaczliwie złe i kłamliwe ponad wszystko. Rzymian 3:10 i 3:23 głoszą, że nie ma żadnego sprawiedliwego, nie jednego. Wszyscy jesteśmy grzesznikami, brakuje nam znaku. Księga Izajasza 64: 6 mówi, że nawet nasza sprawiedliwość jest jak brud dla Boga. Sri Chinmoy nigdy nie zajmuje się tym faktem. Wręcz przeciwnie, uczy, że możemy stać się “nieśmiertelni” na własną rękę z pomocą “kosmicznych bogów”.  Księga Przysłów 14:12 i 16.25 wyraźnie ostrzega nas: “Istnieje droga, która wydaje się słuszna człowiekowi, ale jej drogi są drogami śmierci”. Moc Kundalini jest złym przyjacielem tej ścieżki, to jest ścieżka Diabła.

 7. “Przewodniczący bogowie” lub “kosmiczne bóstwa”, o których mówi Sri, to demony.

 8. Szatan jest “mocą matki”.

 9. Tylko kompletny głupiec postawiłby swoje wieczne przeznaczenie na takiej próżności jak ta. Biblia ma dowód historyczny, archeologiczny i naukowy. Na jakiej podstawie Sri bazuje całym tym markowaniu? On niczego nie dokumentuje! Czy mamy wierzyć w jego śmieci, ponieważ tak powiedział? Jeśli on jest takim “mistrzem” w Kundalini yodze, dlaczego nie popiera tego, co mówi faktami. Biblia uczy, że Jezus Chrystus był widziany przez ponad 500 osób po tym, jak powstał z martwych (1 Koryntian 15: 1-4). Historia zgadza się z tym. Ani jedna łopata brudu archeologów nigdy nie obaliła Biblii. Wręcz przeciwnie, rzeczy, które Biblia mówi od wielu stuleci, zostały niedawno odkryte przez współczesnych ludzi. Biblia ma zawsze rację !!!

 10. Sri Chinmoy był opętany przez demona. Wierzę, że jest to ostateczny cel posiadania jogi-demona. List do Filipian 2: 5 mówi: “Niech ten umysł będzie w tobie, który był również w Chrystusie Jezusie:”  Otwarcie umysłu w medytacji na serię pogańskich bogów i mocy okultystycznych jest satanistyczne. Jest to ściśle zabronione w Biblii. Mamy ufać Bogu, nikomu innemu. “Bogiem-matką” Sri Chinmoya jest sam diabeł w owczej skórze (Jan 10: 1,9,10).

 

 

Tak więc wszelkie czakry, medytacja tak promowana przez Jezuitów, moc Kundalini są od diabła. Warto tez zwrócić uwagę, na wrogów Boga jakimi są Głowno dowodzący w ONZ.

 

NIE daj się zwieść”. Wielu uzdrowicieli twierdzi, że uzdrawiają w imieniu Jezusa Mistrza – lub w imieniu Chrystusa Mistrza lub w imieniu Boga … Jeśli ich trochę przyciśniesz, przekonasz się, że nie znają Biblii i nie leczą się w imię Jezusa Chrystusa (imię Syna Bożego). Zamiast tego leczą “boską mocą” i wierzą, że wszelka nadprzyrodzona moc pochodzi od Boga. To samo dotyczy ducha “Reiki”, “Źródła Światła” i “mistrzów i aniołów”.

 

 

Tekst napisany na podstawie kilku stron internetowych.

 

 

 

4 komentarze

Add a Comment
 1. Teraz te związki jogi (lepszy Miś Yogi od jogi 😀 )ze złem mają sens…już wiem skąd się to bierze…

 2. Z tym Kundalini jest różnie. Samo Kundalini jest boskim światłem tylko zależy czy demony się nie będą pod adept podpinać. Ale sam Jezus był wysokiej klasy joginem. 40 dni na pustyni medytował prawdopodobnie w celu oczyszczenia ciała i aktywacji Kundalini. Inni mistrzowie lub inne awatary Boga odznaczali się znajomością jogi i medytacji. Jest to nic innego jak poszerzanie świadomości. A medytacja to koncentracja, skupienie i trwanie w ciszy w tu i teraz. Przecież “Bóg mówi w ciszy.” Każdy myslotok nie kontrolowany to choroba. W oryginalnej biblii nie ma też nic o mięsie i jest mnóstwo o reinkarnacji. Poszukaj sobie w którym roku kościół usunął reinkarnacje z nauk. O trzecim oku też jest dużo poszukaj nie pamiętam wesetu ale Jakub ” zobaczył boga twarzą w twarz na wyspie Peneal” czy coś takiego z angielskiego wydania. A Peneal gland to szyszynka a szyszynka to 3oko

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme