Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Partia Korwin nie jest partią konserwatywną. Działacz partyjny zarażał kiłą, a w Kielcach partia chce poprzeć Liroya.

Wczoraj obiegła Polskę szokująca informacja o działaczu partii Korwin, który to miał zarażać kiłą działaczki partyjne partii Korwina

 

Jak podaje wp.pl Grzegorz G. nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów i czeka na koniec postępowania prokuratorskiego. – To taki partyjny Don Juan, bawidamek. Taką chorobę musiał gdzieś załapać, nie?

Typowe ordynarne i nonszalanckie zachowanie Korwina Mikke.

 

 

Kiedy działaczki są rzekomo zarażane kiłą ja wyleczyłem sie sporo czasu temu z Korwinizmu, tak, jak wyleczyłem się z protestantyzmu powszechnego. Ups.. zrodził się nowy termin niechcący “Protestantyzm katolicki”. Katolicki czyli powszechny. Tak jak jest masa chamstwa w partii Korwin, tak jest też go sporo w tzw protestantyzmie.

W jednym z portali, stron czytamy o opinii kolegów Grzegorza G.

Ma straszne kompleksy w kwestii wykształcenia – ujawnia znajomy działacza w rozmowie z Faktem. Trzymają go, bo on taki mierny ale wierny.”

 

Typowe kopanie dołów i publiczna zemsta, szukanie haków, możliwości do zemsty, gry zakulisowe. Kawał bagna jak w młodzieżówce SLD. To nie jest jedna drużyna. Tylko walka o władzę, której nie mają i nie będą mieć.

 

Podobnie jest w niektórych zborach.

 

Problem ludzi polega na tym, że nie oceniają innych po owocach. Krwin Mikke już 30 lat działa na rzecz szerzenia liberalizmu gospodarczego, ale jego poparcie oscyluje między 1 a 4% a więc w granicy błędu statystycznego. Dlaczego? Wszak program jest bardzo dobry.

Korwin Mikke jest najprawdopodobniej wentylem bezpieczeństwa i nigdy nie dbał jak Kaczyński o jakość w partii, ponieważ ryba psuje się od głowy. Jeśli się mylę, to w najlżejszej wersji bawi się w politykę budując swoje ego i błyszcząc przed kamerami, kiedy wynik jest jak zwykle ten sam – porażka.

Od 30 lat tylko porażki. Odchodzą starzy działacze, przychodzą nowi z nadzieją na zmiany, na władzę i z innych pobudek.

 

Wątek znanej córki pastora i antyislamistki:

 

 

Dlaczego słyszy się w nauczaniach chrześcijańskich o tym, żeby na 1 miejscu był Jezus , a nie np Korwin Mikke?

 

Nie dlatego, że mamy być rozanieleni niczym katolicy w matce boskiej, ale dlatego, że Jezus jest Jedyną Prawdą.

Jeśli czytamy, że wytatuowany chłopak Miriam rzekomej chrześcijanki sprzedaje wódkę i to jeszcze pt Illuminati to oznacza, że to nie jest chrześcijaństwo. No chyba że postrzegane tak samo jak katolicyzm.

 

Miriam Shaded i jej chłopak James Warwick.

 

Jak to działa w praktyce? Powiedzmy, że zachwyciłem się jakimś pastorem. Jednak patrzę, że umieszcza na fejsie memy, gdzie kolo Jezusa stoi batman, supermen, a sam pastor ubiera się w koszulkę Supermena, bohatera z masońskiego filmu, pastor, który ciągnie ludzi do świata i przebiera się dla dzieci w kłamcę Mikołaja i świętuje Sol Invictus, to niestety, ale muszę w żalu, zawiedziony  odsunąć się od takiego człowieka, bo Jezus nr 1 dla mnie mówi mi “ten człowiek żyje światem, nie reprezentuje mnie”.

 

Oczywiście partia Korwin nie jest grupą wiary, by nie pisać brzydko religijną. Aczkolwiek jest partią uznającą się za konserwatywną. Cóż to znaczy partia konserwatywna?

 

Konserwatyzm (łac. conservare – zachowywać) – ideologia, która bazuje na hasłach obrony porządku społecznego oraz umacniania tradycyjnych wartości, takich jak: religia, naród, państwo, rodzina, hierarchia, autorytet”

 

Jak się więc zachowują członkowie rzekomo partii o chrześcijańskich wartościach?

Pytanie retoryczne.

Może jeszcze warto dodać iż łączą ich wartości katolickie. A wiec jakość jak u reszty społeczeństwa. Miks Boga z pogaństwem.

 

Przykład Grzegorza G to nie koniec moich rozważań o tejże partii.

 

Z innej strony jeszcze patrząc kobiety z którymi ów Grzegorz miał współżyć powinny sobie zadać pytanie jako działaczki konserwatyne: czy przed ślubem mogą uprawiać seks?

 

Bóg w taki sposób stworzył świat, że Jego Prawo jest największą miłością Jego wobec nas, ale o tym pastorzy (znaczna część) Wam nie powiedzą, gdyż oni kłamliwie utożsamiają Prawo Boże z judaizmem. Co za oszustwo, co za brak skrupułów i chuligaństwo duchowe.

Właśnie między innymi z takich powodów nie powinno się uprawiać seksu przed ślubem. Ale tego partia Korwin nie uczy, nie promuje. Duża doza prawdy chrześcijańskiej i ekonomii wymieszana z pogaństwem.

 

Seks przedmałżeński jest złem, ale nie z powodów religijnych, (religare – związywać – przypominam), ale z powodów niekorzystnych rezultatów dla nas samych. Prawo Boże jest miłością i chroni nas przed złem. Na przykład przed niechciana ciążą. Chroni nas także w tym przypadku przed związaniem się z nieodpowiednim partnerem.

 

Jakież to wartości wyznaje Viceprzewodniczący partii konserwatywnej Dawid Lewicki wchodząc w przymierze z posłem Liroyem?

 

“- Rozmawiamy, na początku przyszłego tygodnia mogą zapaść decyzje – mówi Dawid Lewicki, prezes partii Wolność w regionie świętokrzyskim. Według naszych informacji toczące się rozmowy są zaawansowane i wiele wskazuje na to, że obie strony porozumieją się w sprawie wystawienia wspólnych list do Rady Miasta i kandydata na prezydenta Kielc.

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/piotr-liroymarzec-kandydatem-na-prezydenta-kielc-jego-stowarzyszenie-skuteczni-moze-isc-razem-z-partia-wolnosc,13418236/

 

Stowarzyszenie liroya czyli Piotra Marca “Skuteczni” ma podobny układ w Warszawie, gdzie z partią Korwina “Wolność” mają wystawić wspólnie swoich kandydatów do rady miasta.

 

Przed wyborami parlamentarnymi w 2011 roku Liroy nawiązał współpracę z Januszem Palikotem.

Czy jest to jakiś konserwatyzm?

 

Liroy został wykluczony z Kukiz 15 za poważne zarzuty:

 

W komunikacie czytamy, że wykluczony poseł “otoczył się ludźmi, dla których, ze względu na nasze standardy, nie może być miejsca w ruchu Kukiz’15″.

Są wśród nich byli wpływowi działacze Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości. Są też wśród nich ludzie, których działalność na styku polityki i biznesu świadczy o ich głębokiej nieuczciwości.
Najbardziej bulwersujące są podejrzenia, udokumentowane publikacjami prasowymi, o uwikłaniu najbliższego otoczenia Piotra Liroya-Marca w procesy tak zwanej dzikiej reprywatyzacji w Warszawie.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21935043,liroy-marzec-wykluczony-z-klubu-kukiz-15-na-facebooku-muzyk.html”

Ja już pomijam występy w porno filmach. Pokazuje tylko działalność polityczna ostatnich lat.

 

Jednak działaczom partii Wolność Korwina nie przeszkadza to wszystko.

Ten polityczny plankton chwyta się jak tonący brzytwy.

W naszym środowisku biblijnym można to porównać do chodzenia do jakiegokolwiek zboru, byleby coś o biblii byli.

 

Na koniec.

Wielu sympatyków Korwina Mikke popełnia nieświadomie grzech idolatrii czyli bałwochwalstwa. Nawet panuje w ich środowisku pojęcie takie jak “korwinizm”. Korwin masakruje lewaka, Korwin to Korwin tamto. Gdzie jest Jezus?

To uwielbienie nie przeszkadza samemu idolowi.

 

 

Jak na zdjęciu, jest on bohaterem niczym ci z filmów sciene fiction. Z tym, że jego działalność istotnie jest bardziej fiction.

Korwiznizm – choroba wieku dojrzałości jest realną chorobą tak samo jak kiła.

 

Jest to wielka szkoda, iż taki człowiek jak Korwin przyświeca zasadom chrześcijańskim. Tym skandalem partia została dobita i pora na na nowy ruch konserwatywno-liberalny promujący etykę protestancką, a nie katolicką jakość jak wyżej.

Mam świadomość, że żaden chrześcijanin z zasadami nie pójdzie do polityki lub z niej za chwile wyjdzie jeśli pójdzie, ale wierzę, że ci nie narodzeni z Ducha Bożego mają swój udział w walce o prawdę, a raczejk o ten skrawek prawdy.

 

Takie partie są potrzebne, by głosić resztki przyzwoitości, ale nie z takim liderem, gdyż ryba psuje się od głowy.

W zasadzie od tej pory śmiało można mówić o partii Korwin, że jest to partia libertyńska.

 

 

 

Updated: 22 sierpnia 2018 — 10:37

1 Comment

Add a Comment
  1. Straszne, szkoda tych co rzeczywiście chcieli coś zmienić na lepsze…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: