Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy 1000 dzieci, które padło ofiarą księży-pedofili to mało dla katolików aby wyjść z tego kościoła?

Zapewne dla wielu tak…

Jednak informację tą kieruje do tych, którzy mają jeszcze sumienia i nie są owładnięci duchem religijności. Do tych, którzy w żaden sposób nie wytłumaczą tego koszmarnego zła ani sobie ani nie wytłumaczyliby rodzicom tychże dzieci.

 

“W świetle raportu opublikowanego we wtorek przez społeczny zespół ekspertów powołany przez prokuraturę stanu Pensylwania dla zbadania molestowania nieletnich przez kler katolicki ofiarami 300 księży-pedofili w tym stanie padło w ciągu 70 lat do tysiąca dzieci. Udostępniony we wtorek 1400-stronicowy raport jest owocem niezależnego śledztwa prowadzonego od 18 miesięcy. O jego przebiegu informuje we wtorek dziennik “The Washington Post”.

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wstrzasajacy-raport-w-usa-w-ciagu-70-lat-w-pensylwanii-1000-,nId,2619142#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Co na to papież Franciszek?

 

“Rzecznik Burke dodał: Ojciec Święty dobrze rozumie, jak bardzo te przestępstwa mogą wstrząsnąć wiarą i duchem wierzących i ponawia apel o podjęcie wszelkich starań, by stworzyć bezpieczne środowisko dla nieletnich i dorosłych niepełnosprawnych w Kościele i w całym społeczeństwie.”

 

Biblia jasno mówi:

 

Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.” Mt 23

 

Jednak kościół Rzymu zrobił sobie z Biblii drugi Talmud.

 

Czytając takie okropności czuję bezsilność ale i tez gorąco namawiam, aby wyjść z tego zdemoralizowanego kościoła nieBożego.

 

Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli” Apokalipsa 18

 

Swoją drogą jak widać bestia (judaizm-syjonizm) czuje się co raz bardziej silna i zapewne to ona topi kościół Rzymu i dobrze, bo wszystko jest zgodne z Planem Bożym.

 

 

Updated: 28 sierpnia 2018 — 19:15

2 komentarze

Add a Comment
  1. Krk twierdzi,że są tym prawdziwym Kościołem założonym przez Chrystusa. Tylko,że tego Kościoła (a raczej zgromadzenia-bo takie słowo zostało użyte w oryginale) miały nie przemóc nawet bramy piekielne a po przykładzie wyżej mamy coś zupełnie odwrotnego na dodatek Kościół Rzymski często ukrywa te zbrodnie i ochrania pedofilów.

    Tak poza tym,co się w końcu dzieje z człowiekiem po śmierci? Od razu idzie na sąd i do Nieba albo Piekła,czy tak jak wierzą adwentyści-śpią i nie są niczego świadomi?

  2. Coś okropnego…
    Ostatnio była akcja z tym wieszaniem bucików dziecięcych na płotach niektórych “kościołów” (pod co podciągnęło się też sporo okołokodowców, z tego co widziałam na napisach na pozostawionych gdzieniegdzie kartkach…)co do uczczenia pamięci ofiar pedofilów…to w niektórych miejscach wisiały krócej, gdzieś dłużej…w jednym mieście doszło do lekkiej przepychanki(nikt nie został poszkodowany)z ludźmi z młodzieży tzw.wszechpolskiej, oczywiście źródła z nimi związane twierdzą że to prowokacja bo pedo to tylko problem homoseksualistów…
    Skoro teraz tak gadają, to co będzie jak do kin wejdzie ten nowy film Smarzowskiego, “Kler” (można pewnie byłoby co nieco zarzucić, ale nie to że reżyser nie spróbował…)…ale do 28 września jeszcze trochę czasu 😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme