Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kosaka Kumiko – zakonnica pedofilka kierowała do księży pedofilii niepełnosprawne dzieci.

Katolicy zniewoleni duchem religijności choćbym wymienił milion przypadków pedofilii w ich kościele nadal będą popierać ten kościół szatana.

 

Zakonnicę ścigano listem gończym od marca 2017 i dopiero w maju aresztowano ją gdy sama oddała się władzom Argentyny.

Na razie znane są 24 ofiary jej zainteresowania seksualnego dziećmi.

Prokuratura oskarża ją o stręczenie dwóm katolickim księżom pedofilom niepełnosprawnych dzieci (kalek), które przebywały pod ich opieką w katolickim ośrodku dla niepełnoprawnych w prowicji Mendoza.

Dzieci były zmuszane do seksu dopochwowego (waginalnego), doodbytniczego (chłopcy i dziewczynki) oraz do seksu oralnego z księżmi w szkole w Lujan de Cuyo – jak podaje gazeta The Independent.

 

Zakonnica wybierała na ofiary dzieci potulne, które nie potrafiły się sprzeciwić. Te, które protestowały, oszczędzała.

 

82-letni Nicolas Corradi i 56-letni Horacio Corbacho; byli już wówczas aresztowani razem ze swoimi wspólnikami, pracownikami ośrodka Jose Luise Ojedą i ogrodnikiem Armando Gomezem. Bezpośrednim powodem ścigania katolickiej zakonnicy było zeznanie 17/18-letniej wychowanki ośrodka, która opowiedziała śledczym, jak 10 lat wcześniej zakonnica ją biła, by sprawdzić, jak bardzo jest uległa, a potem oddawała księżom na zgwałcenie. Przyglądała się też gwałtom, a po fakcie kazała ofierze zakładać pieluchy, by zatamować krwotok z krocza

 

 

Horacie Corbacho z krzyżem z tyłu na ścianie.

Teraz uwaga!!!

“Dzieci powiedziały, że dwaj księża rzymskokatoliccy nieprzerwanie je gwałcili, obok obrazu Matki Boskiej.”

 

 

Na podsatawie:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4480530/Nun-arrested-helping-priests-rape-deaf-kids.html

 

oraz

 

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/nun-helping-priests-sexually-abuse-deaf-children-argentina-japanese-kosaka-kumiko-charged-a7721126.html

 

 

W listopadzie policja aresztowała pięciu oskarżonych mężczyzn, znajdując mnóstwo magazynów pornograficznych i około 34 000 dolarów w pokoju Corradiego.

“Zawsze mówili, że to była gra:” Chodźmy grać, chodźmy się pobawić “i zabiorą nas do łazienki dla dziewcząt”, jedna z kobiet, które były molestowane w rzekomej Argentynie.

Corradi i Corbacho zostali aresztowani w zeszłym roku po tym, jak zostali oskarżeni o wykorzystywanie seksualne co najmniej dwóch tuzinów studentów w Provolo Institute.

 

Zwolennicy kościoła katolickiego   wyrazili złość, że Corradi nie został usankcjonowany przez Watykan i rzekomo kontynuował wykorzystywanie dzieci w argentyńskiej ojczyźnie papieża Franciszka. 

Trzech pracowników szkoły, Jorge Bordon, Jose Luis Ojeda i Armando Gomez, również zostało aresztowanych i pozostali w areszcie.

Badacze zajmują się ponad 30 zeznaniami przeciwko kapłanom i nauczycielom.

 

2016: Według Associated Press, watykański urzędnik powiedział, że Papież Franciszek chciał zapewnić ofiarom, że Kościół podejmuje kroki w celu rozwiązania problemu ciągłego wykorzystywania seksualnego. W grudniu 2016 r. Użył języka migowego, dostarczając wiadomość świąteczną.

 

 

Panie przewodniczący baptystów w Polsce Mateuszu  Wichary, co Pan powiesz na bratanie się z takim kościołem?

 

Drodzy baptyści, Wasz reprezentant podpisywał apel o świętowanie niedzieli razem z Rzymem. Czy ktoś z Was zapytał się pastora swojego dlaczego coś takiego miało miejsce? Czy chodzicie tylko wielbić Pana fajnie się poczuć, a zło na ziemi rośnie niczym nieplewiona działka od chwastów?

 

Jak myślicie, czy Duch Boży nie widzi tego zła w kościele tak jak Wy tego nie widzicie co robi Wasz naczelny baptysta? Czy Duch Boży nie ejst empatyczny wobec tych pokrzywdzonych dzieci?

Czy Duch Boży nie chce abyście działalali? Czy myślicie, że Duch Boży potrzebuje tylko uwielbienia?

 

 

Wszyscy, którzy bratacie się z odstępczym kościołem Rzymu jesteście zdrajcami Jezusa.

 

Updated: 29 sierpnia 2018 — 08:49

1 Comment

Add a Comment
  1. Coś potwornego, co te dzieci musiały czuć…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme