Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dwie strony oceny ewangelistki Sandry Kowalczyk.

Raptem w piątek napisałem tekst o uwalnianiu eplieptyka przez parę ewangelistów i wylała się fala hejtu.

 

Teraz pragnę przedstawić dwie strony medalu, z jednej ku uciesze owych hejterów, a z drugiej przedstawię owoce tychże  …”chrześcijan”. Zacznę od końca.

 

Cieleśni chrześcijanie.

 

Oczywiście cieleśni chrześcijanie jest oksymoronem, ale takie jest właśnie chrześcijaństwo – samozwodzące się.

Maniek napisał w swej “miłości” chrześcijańskiej o uwalniającej

 

“tak więc tamta dziołcha i facio bawiący się w uwalnianie są nie uznani, za taką samowolkę”

 

 

Kondziu zaś powielił słowa niczym za czasów Jezusa, kiedy on uzdrawiał:

 

“Ooo to super ? jest jeszcze napisane o braniu węży, piciu trucizn i uzdrawianiu więc czekam drody zielonoświątkowcy, charyzmatycy itd na filmiki, dokumentację medyczną i wszelkie inne dowody, że nie tylko umiecie “wypedzać” demony ale też WSZYSTKO to co jest w Biblii.”

 

Nie dość, że zaszufladkował nas kłamliwie jako zielonoświątkowców wrzucając do jednego worka czytelników bloga, to jeszcze żąda dokumentacji medycznej dla tego co duchowe….

Kondziu jak widać nigdy nie poznał Jezusa, gdyż cielesność tak samo zasłania mu oczy jak obserwatorom cudów Jezusa. Gdyby żył w tamtych czasach i słyszał o uzdrawianiu i uwalnianiu zażądałby dokumentacji medycznej od tych ludzi, którzy to widzieli jak i od apostołów to samo czyniących.

 

 

1 Kor 2

 Otóż myśmy nie otrzymali ducha świata, lecz Ducha, który jest z Boga, dla poznania darów Bożych. 13 A głosimy to nie uczonymi słowami ludzkiej mądrości, lecz pouczeni przez Ducha, przedkładając duchowe sprawy tym, którzy są z Ducha814 Człowiek zmysłowy9 bowiem nie pojmuje tego, co jest z Bożego Ducha. Głupstwem mu się to wydaje i nie może tego poznać, bo tylko duchem można to rozsądzić. 15 Człowiek zaś duchowy rozsądza wszystko, lecz sam przez nikogo nie jest sądzony1016 Któż więc poznał zamysł Pana tak, by Go mógł pouczać?11 My właśnie znamy zamysł Chrystusowy.

 

W Poznańskiej brzmi to tak

 

“Człowiek kierujący się tylko zasadami naturalnymi nie pojmuje spraw Ducha Bożego”

 

 

Osoba podająca się za Amandę napisała tak:

 

“Drodzy bracia protestanci
Czy zauwazyliscie ze haryzmatyczka z waszego plemienia z tatuazami na lydce (znakiem zlego)
mowila zaklecia ktore nie raz w tutejszej protestanckiej tv za woda slyszalem typu
karaba da la kamba czy jakos podobnie
Od razu skojarzylem te slowa tej waszej haryzmatryczki w kraju baaardzo zbiezne z haryzmatykami zaoceanicznymi.
Czy waszym zdaniem ona mogla przekazac taka chwilowa bezwladnopsc czy padaczke?
Tatuaze u egzorcystki?????i to haryzmatycznej co mowi niezrozumialym jezykiem
Caman , nie wierze ze wierzycie w to?
Nasi biedni krajowi protestanci . Oj przydaloby sie pare lat w srodowisku tysiecy wyznan pawlowo protestaqnckich, wielosci stacji tv protestanckicj i rozglosni protestanckich.”

 

Po pierwsze, to nie utożsamiam się z obecnymi protestantami o czym wiele razy pisałem. Nie utożsamiam się, gdyż oni nie protestują i świętują niedzielę tak jak KRK.

Po drugie jesteś Amanda kawał drania. Dlaczego napisałem w rodzaju męskim to będzie trzeci punkt. Otóż jesteś gorszy od faryzeuszy, gdyż nie tylko potępiasz jak oni kiedyś potępili przed Jezusem nierządnicę, ale uważasz, że jesteś wyznawcą Jezusa a w trzecim punkcie udowodnię Ci Twój satanizm. Faryzeusze świadomie odrzucali Jezusa i w tym byli uczciwi, że jawnie odrzucali Boga, a Ty odrzucasz skrycie. Zapytasz dlaczego? Dlatego, że Ty i nie tylko Ty piętnujesz kobietę za stare życie oskarżycielu. Dziewczyna została wyrwana ze świata ciemności, a ten tatuaż jest pozostałością jej starego życia.

Nie poznałeś i wy inni, którzy potępiacie tę dziewczyną za tatuaż, nie poznaliście NIGDY Jezusa. Gdybyście poznali, to mielibyście w głowie tę scenę:

 

“«Nauczycielu, tę kobietę dopiero pochwycono na cudzołóstwie. W Prawie Mojżesz nakazał nam takie kamienować2. A Ty co mówisz?» Mówili to wystawiając Go na próbę, aby mieli o co Go oskarżyć3. Lecz Jezus nachyliwszy się pisał palcem po ziemi. A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień». I powtórnie nachyliwszy się pisał na ziemi. Kiedy to usłyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich. Pozostał tylko Jezus i kobieta, stojąca na środku. 10 Wówczas Jezus podniósłszy się rzekł do niej: «Kobieto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił?» 11 A ona odrzekła: «Nikt, Panie!» Rzekł do niej Jezus: «I Ja ciebie nie potępiam. – Idź, a od tej chwili już nie grzesz!». “

I ja również kieruje więc do Was bandyci duchowi słowa Jezusa jakże aktualne:

 

“Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień:

 

 

Po trzecie jesteś kłamcą i dlatego widać takie owoce jak w komentarzu. Jesteś kłamcą bo raz masz login męski, a drugim razem żeński. Mało tego jesteś monotematyczny i w  tym oceanie komentarzy, czy raczej spamu jakim mnie zalewasz, komentarzy,  których nie opublikowałem, stale jest ten sam motyw: apostoł Paweł, protestanci…Jak katarynka. Zaprogramowana katarynka na kilka melodii.

Chcesz siebie oczyścić nienarodzony z Ducha człowieku protestantami czy chcesz oczyścić tysiące zła z rąk kościoła Rzymu?

 

 

Jeszce o czytelniku Maniek.

Napisałeś:

“Zresztą dziwi mnie to, że admin dał tak łatwo wiarę temu filmikowi. No jak to ewangelizator z tatuażem ?Napisane jest “nie będziesz się tatuował”. Oczywiście może to nawrócony ewangelizator a farby zdjąć się nie da ? Wiemy jednak od kogo pochodzi moda na tatuowanie i doskonale wiemy, kto prowadzi salony tatuażu i jakie modlitwy odprawia się nad farbami”

 

Ta sama sytuacja. Jesteś inkwizytorem i zero Jezusa w sercu.

 

 

 

 

Dla odmiany zacytuję inny komentarz krytyczny wobec filmu również:

 

“Nie chciałbym oceniać tej pary bo nie znam ich ani ich owoców, ale jedna rzecz mi się nie podoba tzn. mówienie w obcym języku. Mogę tylko podejrzewać, że jest to hebrajski. Bardzo mocno w ostatnim czasie zauważyłem wstawiania gdzie się tylko da słów hebrajskich “bo Pan Jezus był Żydem”. Nie po to Ewangelia jest głoszona całemu światu, żeby zwracać się do Boga lub Jezusa w ODTWORZONYM języku. Spokojnie każdą modlitwę po polsku Ojciec, Syn i Duch Święty zrozumieją. I przynajmniej modlący się ma pewność, że nikt go nie zwiódł fałszywym tłumaczeniem hebrajskiego.
Reszty nie podważam. Oni chcieli dobrze, a dostaną wyrok za nieudzielenie pomocy. Świat należy do złego.”

Napisał go Boro.

Jest różnica postaw? Jest.

 

 

Podsumowując, cieleśni ludzie osądzają duchowe rzeczy. Nigdy nie słyszeli głosu Boga, nie uzdrowili mocą Jezusa z choćby gorączki i oceniają kobietę, która ruszyła się poświęcając swój wolny czas. Co WY robicie bandyci duchowi? Idziecie ratować ludzi ze świata? Czy tylko intelektualizujecie? Poznaliście teologię. muszę Wam powiedzieć, że księżą na seminariach również uczą się teologii i w większości nie poznali nigdy Jezusa, gdyż kłaniają się Królowej Niebios.

 

Zarzut o nieudzieleniu pomocy.

 

Sam nie wiem jak bym się zachował w tej sytuacji. Być może nie potrafiłbym udzielić prawidłowej pomocy medycznej.

Internet rodzi wielu bohaterów. Jak to oni by się zachowali fantastycznie w danej chwili. Gratuluję Wam tak doskonałej wiedzy, ale i życzę Wam aby Bóg pokazał Wam Wasze słabości. Dla Waszego i innych dobra.

Robili to co uznali za właściwe dla tej chwili. Nie wiemy co działo się później, a chętnie poznałbym relację tych ewangelizujących. Być może mu pomogli.

Ostatnio również pomogłem duchowo pewnej dziewczynie w chwili dosyć dramatycznej. Opowiem o tym w filmie.

 

Gdzie jak gdzie, ale na tej stronie umieszczam często informacje o zwiedzeniach i nie można mi zarzucić promowania charyzmatyków czy Zielonoświątkowców. Jest masa wiadomości nt na mym blogu.

 

 

Teraz popatrzcie sobie na historię tej dziewczyny ewangelizującej:

Sandra Kowalczyk okradała mieszkania, czaiła się na stare babcie, brała narkotyki. Spadła na dno.

 

Sandra Kowalczyk wpadła z deszczu pod rynnę.

 

To jest właśnie druga część tego wątku. Druga płaszczyzna.

Zacząłem w niedzielę szukać informacji o niej i z początku byłem pełen uznania dla ewangelizacji i gorliwości co dziewczyna zapewne ma.

Niestety Sandra Kowalczyk współpracuje ze znanym Arturem Cerońskim. Tak tak. Właśnie tym:

 

 

Tenże sam Artur, który mówi, że szatan to frajer.

Ten sam, który bierze udział w katolickiej eucharystii:

 

Poniżej Sandra i Artur:

 

Tak więc Sandra Kowalczyk należy niestety do “kościoła Mocy” A. Cerońskiego…

 

Jakie są owoce Kościoła Mocy?

 

 

 

Wskrzeszają zmarłych….!

Jeśli takie są ich usługi, to bardzo chętnie zobaczę świadectwo takiej osoby wskrzeszonej na youtube. Nie potrzebuję jak to czytelnik informacji medycznych, ale zwykłe świadectwo jakie mają miliony nawróconych chrześcijan.

 

Jednakże czymś innym jest tatuaż, który ma wielu nawróconych a czymś innym to co odkryłem Wam w tym tekście o przynależności Sandry do KM.

 

Jaki błąd ona popełnia, a o którym nie wie?

Jezus nie jest w centrum, a uzdrowienia.

 

Tutaj jakby wymuszają na dziewczynie deklarację uzdrowienia. Ja jej  nie słyszałem..:

Wg mnie słychać jest tylko powtórzenie po Sandrze “czy to prawda”, a nie “tak to prawda”. Zresztą i tak to nie ma większego znaczenia przy całokształcie, przy członkostwie w Kościele Mocy i wskrzeszaniu zmarłych…

 

Artur Ceroński został wyprorokowany na „apostoła dla Polski” przez proroka Sergio Giusti.

 

To jest ta sama ekipa na całą Polskę. Należy do mniej m.in Koścół Wody Żywej ze Słupska, gdzie jak czytamy:

 

“Od początku swojej służby poddali się pod duchowy autorytet pastora Pawła Godawy, w którym rozpoznali namaszczenie apostolskie. Ich życie jest realnym doświadczaniem Boga.”

 

Pastorem w tym kościele jest także kobieta.

W tymże samym kościele goszczono Sergio Gusti, proroka który namaścił Artura Cerońskiego na apostoła Polski.

 

Sergio Giusti w Słupsku

Sergio promuje jak Rzym szkołę niedzielną:

http://www.wordlifeireland.org/Sunday-School

 

Sergio Giusti jest bardzo tajemniczą postacią i bardzo ciężko było mi znaleźć o jego zasadach wiary jakąkolwiek informację.

Na swojej stronie piszą

“Dzięki łasce, jaką otrzymaliśmy, stworzyliśmy prosperujące kościoły w Irlandii, Europie i na Filipinach, a my nadal szkolimy, wspieramy i rozwijamy przywódców dla Chrystusa. ”

wordlifeireland

 

Jak widzimy kij ma dwa końce. Jednym z nich jest tajemniczy Sergio Giusti.

Nie jest tutaj także kryterium posiadanie tatuażu, ale to, co ktoś głosi.

W poniższej relacji niebiblijnie chrzczą  Duchem świętym.

http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2018-09-02/wybrancy-jezusa-na-mazowszu-mlode-malzenstwo-twierdzi-ze-uzdrawia-ludzi/

 

Chrzest w biblii występuje w dwóch wersjach: w imię Ojca, Syna i Ducha lub w imię Jezusa.

 

Na większości filmów Sandra Kowalczyk ewangelizuje na wysokich obcasach.

Prawda jest taka, że zarówno uzdrawianie jak i czytanie biblii może być bożkiem, a biblia mówi kto powinien być w centrum i że tacy ludzie mogą być odrzuceni:

 

“Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: “Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” 23 Wtedy oświadczę im: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!” “

 

 

Módlmy się o tych, którym brakuje miłości Bożej, aby poznali prawdę, która ich wyzwoli, bo tą prawdą jest Jezus.

Znajomość spisków i zwiedzeń nie zbawia.

Módlmy się o tą Sandrę gdyż gorliwości jej nie brakuje.

Szkoda, że psują wizerunek innym ewangelizującym. Moi bracia w wierze ewangelizują w Krakowie. Bez języków uzdrawiali w imię Jezusa i koncentrując się na samym Mistrzu, a nie na uzdrowieniach.

 

 

10 komentarzy

Add a Comment
 1. 1 Tm 4.1: “Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. 2 [Stanie się to] przez takich, którzy obłudnie kłamią, mają własne sumienie napiętnowane.”
  Zobaczcie, że w ostatnich latach jest dosyć spory wysyp różnego rodzaju ewangelizatorów.
  Czytajcie Biblię i rozpoznawajcie ludzi po owocach.
  Z Bogiem!

 2. Na wschodzie prześladowania są takie, że chrześcijan zabijają, na zachodzie zaś nie wiadomo, kto jest prawdziwym uczniem Jezusa i jest duże prawdopowobieństwo, że to właśnie brat ci wsadzi nóż w plecy. Ja zaczęłam poznawać Jezusa dopiero jak wyszłam z wygodnego zboru na ulice, polecam każdemu uniżyć się do poziomu asfaltu a na pewno zobaczy wzrost duchowy.

  1. oby tylko ze zdrowego źródła płynęła woda ewangelizacji.

  2. Tak, prześladowania od “wiernych” mamy w pakiecie z Jezusem 🙂 A wiadomo, że w czasach końca się tylko nasilą. Jana 16.1:
   “1 To wam powiedziałem, abyście się nie załamali w wierze. 2 Wyłączą was z synagogi. Owszem, nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu. 3 Będą tak czynić, bo nie poznali ani Ojca, ani Mnie. 4 Ale powiedziałem wam o tych rzeczach, abyście, gdy nadejdzie ich godzina, pamiętali o nich, że Ja wam to powiedziałem. “

 3. Pewnego dnia wybrałem się na wycieczkę.
  Widziałem tam tłumy ślepców.
  Chciałem im pomóc, pokazać drogę.
  Jedni dziękowali. Szli dalej przed siebie, ale to rozważali.
  Drudzy się śmiali.
  Inni twierdzili, że pokazuje im złą drogę.
  Na tą wycieczkę wybrałem się z paroma innymi osobami.
  Ci wszyscy ślepcy szli do jednego punktu z różnych stron.
  Prowadzili ich inni ślepcy.
  Szli do dołu śmierci.
  Po za tym, usilnie się rozglądałem
  Rozglądałem się za tymi, którzy oskarżają tych ślepców i przeklinają tylko dlatego, że są ślepi. oskarżali także siebie nawzajem. Głupcy, równie ślepi zmierzają do tego samego miejsca, lecz inną drogą.
  Każdy swoją
  Każdy oskarża każdego
  Nie było ich tam, gdzie ich wypatrywałem
  Nie było ich, gdy trzeba było ślepemu wskazać drogę
  Widziałem ich na forach internetowych
  Nie widziałem ich na kolanach
  Nie widziałem ich nawołujących do postu czy modlitwy
  Nie widziałem ich na jasnej górze.
  Nie było ich tam.
  Byli zbyt zajęci osądzaniem
  krytykowaniem
  szydzeniem
  dowartościowywaniem siebie samych
  wszystkim innym
  tylko nie pracą dla Boga

 4. Trafne spostrzezenia tylko tez druga strona ze moga byc nieswiadomi ze zle cznia i w tej radosci uzdrowien sie pogubili ale malo takich odwaznych ludzi ktorzy ewangelizuja trzeba modlic sie o nich. Sam wiem po sobie ze popelnia sie bledy a duch swiety nas naprowadza na droge prawdy. Po chrzcie niestajemy sie idealnymi nasladowcami jestesmy jak dzieci ktore sie potykaja. Nie chce ich bronic ale powinnismy ich napominac jesli sa w tym samym duchu Boga. Pozdrawiam Chwala Jezusowi.

 5. A więc jest i druga strona medalu…nie wiedziałam…dobrze, że dziewczyna wierzy, ale szkoda że plącze się koło tego człowieka…

 6. “Szkoda, że psują wizerunek innym ewangelizującym.” Dlatego Bóg powiedział “obyś był zimy” (w ogóle nie wierzący we Mnie) albo gorący (podążający w pełni za Moimi słowami), a nie letni (czyli biorący trochę z Biblii, trochę ze świata). Dlatego, że po prostu psuje to wizerunek Boga.
  Mistrzem w tym fachu jest katolicyzm, ale protestantyzm równie często czci choinkę, niedzielę, wielkanoc. Gdzie to jest w Biblii? Nigdzie.

 7. Drogi Piotrze, Sandra razem z mężem nie należą już od jakiegoś czasu do Kościoła Mocy. Co do filmu w którym próbują uwolnić epileptyka to mam mieszane uczucia. Brakuje mi w tym wszystkim miłości. Wielu dziś ślepo podąża za charyzmatami, obiecując uzdrowienia, cuda, znaki, wskrzeszenia. Mało osób skupia się na tym, aby realnie poznać Jezusa oraz jego miłość. Tylko wtedy jesteśmy w stanie rodzić prawdziwy owoc, który ma swój początek w miłości. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme