Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obecny Izrael – biblijna bestia z 13 rozdziału apokalipsy. Część I – główna.

Po napisaniu wstępu w końcu mogę opublikować Wam obrazkową historię biblijnej bestii. Po prostu pewne rzeczy trzeba na sam pierw usystematyzować.

 

Uwaga, Ci, którzy przeczytali poprzedni tekst od razu po opublikowaniu, muszą sobie jeszcze raz przejrzeć, gdyż w trakcie pisania tego tekstu dodałem ważne kwestie do pierwszego.

 

Nie raz pisałem o współczesnym Izraelu, ale tym razem grafika przemawia tysiącem słów. Dodałem kilka komentarzy żebyście rozumieli niektóre obrazy.

 

 

 

(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.

 

 

 

“A jedna z głów jego była jakby śmiertelnie raniona…”

 

Mój komentarz. W latach 66-73 miała miejsce tzw wojna Żydowska PRZECIW PANUJĄCEMU NA ICH TERYTORIUM RZYMOWI.

Według mojej oceny wielce to symbolizowało to, co miało nadejść i trwa do dzisiaj: “Nierządnica (Rzym) ujeżdżała bestię (Żydów).

Wraz z tzw “chrystianizacją” czy lepiej będzie brzmieć rzymianizacją Europy(umieściłem tę moją myśl na detetywiterze)  na tereny północne w tym samym dokładnie czasie wchodzili Żydzi, co ma potwierdzenie w wielu źródłach.

Prawda jest taka, że Judejczycy, którzy dostosowali się do słów Jezusa uniknęli owej rzezi.

“Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel – kto czyta, niech uważa – (16) wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry; (17) kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego; (18) a kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz. (19) Biada też kobietom brzemiennym i karmiącym w owych dniach. (20) Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.”

 

Ohyda spustoszenia była w momencie, kiedy wstawiono do świątyni pomnik Zeusa a Żydom kazano jeść mięso. Swoja drogą nasz Pan wiedział, że atak może być w szabat lub zimę i należy się modlić, aby to było w inne dni, co może być także dowodem na nie tylko obowiązek świętowania szabatu, ale i możliwość zmiany okoliczności rzeczy, które się mają wydarzyć na 100%

 

 

, lecz śmiertelna rana jego była wygojona

 

 

 

. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem. “

 

 

I oddali pokłon bestii, mówiąc: “Kto jest jak bestia i kto może z nim walczyć?”

 

 

 

I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.

 

 

I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich.

Chrześcijanie są eliminowani na różne sposoby: przez islam, przez ekonomię.

 

 

 

 

 

 

dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami. 

 

 

 

Czy to flaga Islamu jest na drzwiach? Czy może Watykanu?

 

 

Czy teraz lepiej rozumiemy pojęcie “świata”? Iść do świata to iść do wroga duchowego.

,

 I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok. 

 

 

A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.

 

 

 

I czyni cuda wielkie, aby ogień zstąpił z nieba na ziemię na oczach ludzi .

 

 

 

I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.

 

 

 I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

 

 

 

 

Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. 

 

Stars of David czyli tak naprawdę gwiazda Remfana.

 

 

 

Tekst i część  zdjęć ze strony:

 

Book of Revelations, Chapter 13: Israel is the Beast

 

Tekst i tak jest niewystarczający. Jest o wiele więcej dowodów, ale wyszłaby mi epopeja.

 

Cała moc i atak obecnie ukierunkowana jest na Rzym, ale jest to zgodne z biblią. Nikt natomiast, żaden z pastorów nie podważa działań Izraela. Jak myślicie, czy oni nie widzą tego co my?

 

Lata 50e były również w Polsce przejęciem władzy przez bestię, ale wcześniej trzeba było wybić polska inteligencje i przedsiębiorców i wprowadzić komunizm, który trwa do dzisiaj.

 

Część badaczy, zapewne syjonistów uważa, że bestią jest islam. Jeśli tak, to dlaczego syjonistyczna UE chce go tutaj sprowadzić i sprowadza? Widzicie nielogiczność takich koncepcji eschatologicznych?

Czy Polscy “Izraelici” tacy jak Tusk, Kwaśniewski protestowali wobec przyjęcia uchodźców?

Czy proizraelska Ameryka protestuje przeciw demoralizacji w swym kraju?

 

Miałem na tym skończyć, ale chciałem jeszcze bardziej dopracować materiał i reszta będzie w cz II – uzupełniającej.

 

 

 

19 komentarzy

Add a Comment
 1. dorzućmy jeszcze ciekawe prawo stanu California mówiące, że każdemu kto nawołuje np. do bojkotu towarów pochodzących z Izraela grozi za to… więzienie.

  1. Oho…kasa musi się komuś zgadzać :/

 2. Bardzo dobry tekst. Dziękuję. Z Bogiem bracie

 3. Biblia nie wspiera takiej interpretacji.

  Według Biblii Izrael był żoną Boga, a więc odstepcza żona to nierządnica. Za czasów Chrystusa to Izrael był nierządnicą bo zdradził Boga z innymi bogami. To kapłani izraelscy z poparciem ludu skazali Chrystusa na śmierć a obecnie panująca Bestia (nogi z żelaza) czyli Cesarstwo Rzymskie wykonało wyrok.

  W średniowieczu było to samo podczas inkwizycji Nierządnica skazywała a państwo, które ulkegało jej duchowemu zwiedzeniu wykonywało wyroki.

  Głową Bestii są królowie ziemscy, cesarze, prezydenci itd, a ciałem ludzie tworzący to imperium. Kobieta reprezentuje zawesze system religijny, której Bestia ulega.

  Bestia z 13 rodziału to USA, które dominuje nad światem gospodarczo, kulturowo i militarnie i to ono ulega nierządnicom takim jak Wielka Nierządnica czy jej różne córki. Judaizm nie jest światową potęgą gospodarczo-prawną tylko kobietą tak jak Watykan, której ulegają głowy Bestii czyli królwie, prezydenci bo tak chce władca tego świata itd.

  1. Dziękuję za kulturalny komentarz oponujący.

   Co do księgi Objawienia, to co osoba to inne spojrzenie.
   Wszystko jest względne.
   Jedni interpretują tę księgę w kategoriach symboliczno-historycznych jak adwentyści, gdzie większość się już wydarzyła.
   Inni jak świadkowie i nie tylko literalnie a jeszcze inni futurystycznie. Oczywiście są i takie podejścia, gdzie miesza się owe kategorie np literalno-futurystyczne.

   Przykłady:

   dwóch świadków.
   Adwentyści: ST i NT w czasach Francji
   Inni protestanci: Mojżesz i Eliasz.

   Oczywiście jest zgoda wszystkich, co do interpretacji kobiety: kościół.

   Józku, napisałeś:


   Według Biblii Izrael był żoną Boga, a więc odstepcza żona to nierządnica. Za czasów Chrystusa to Izrael był nierządnicą bo zdradził Boga z innymi bogami.”

   Szanuję twoje podejście, ale pozwolę się nie zgodzić ponieważ rozdzieliłbym tutaj judaizm od Izraela. Ten Izrael nie jest Izraelem Boga, a opiera się ja judaizmie. Owszem, właśnie dlatego można by wsadzić do jednego worka judaizm z innymi religiami jako córy Nierządnicy czyli Watykanu, bo to on tylko spełnia kryteria biblijne nierządnicy (na 7 wzgórzach, pijany krwią świętych, ubrany w purpurę).
   Natomiast Izrael obecny nie ma nic wspólnego z tym starożytnym. Jeśli tak, to jakiego boga wyznaje Netanjahu? Napisałeś, że zdradza Boga, że ” To kapłani izraelscy z poparciem ludu skazali Chrystusa na śmierć a obecnie panująca Bestia”.

   Tak, kapłani Edomici i zapewne byli i sami Judejczycy, choc tego chyba nie udowodnimy.

   Żydzi są na prawdę różni. Pisałem o tym:

   http://detektywprawdy.pl/2018/02/02/zydzi-bija-zydow/

   Czy jest to jednolity Izrael jak za czasów Ozjasza? Czy jest to Izrael nierządnicy? Nie. Wtedy północny Izrael był jednogłośny.

   Po za tym. Jeśli obecni Izrael jest tym starym, to gdzie można znaleźć statystyki co do ilości poszczególnych plemion? Ilu jest w obecnym Izraelu Danitów, Rubenitów czy Efraimitów?

   1. To jest bardzo proste po co to komplikować i tworzyć nowe podziały róznych grup, które i tak do niczego nie prowadzą ?

    Od Chrystusa wszelkie tytuły, symbole i nazwy przeszły do wymiaru Duchowego. To co łączy Izrael w jedno tu na ziemi to Duch Święty w imieniu Chrystusa. Cała Apokalipsa odnosi się właśnie do tego Duchowego Izraela, a nie narodowego, który zawiódł przez niewiarę i odrzucił wtedy Mesajsza. Paweł napisał że narodowość tutaj już nie gra roli bo w Chrystusiwe wypełniła się symbolika Starotestamentowa.
    Prawie cały protestantyzm dalej myśli cieleśnie o wyjątkowości narodowej tak jak za czasów Chrystusa, ale to jest własnie zwiedzenie , czyli myślenie na sposób ludzki a nie Boży.

    Tutaj nie ma co komplikować kto jest Izraelitą rodowitywm kto tylko udaje takiego, jeżeli ktoś nie ma wiary w Chrystusa to nie jest członkiem Ludu Bożego (głązki zostają odłamane od duchowego Pnia), tak samo jak było starożytności ci co stracili wiarę zostali odłączeni. Izrael narodowy nie przyjął Chrystusa wtedy i nie zrobi tego już w całości jako naród, tylko wybrani w tamtym czasie rozpoznali Boga w Chrystusie, tak jest dzisiaj i tylko jednostki wchodzą do Królestwa Bożego bez względu na narodowść cielesną stając się Izraelem, który ma króla w Niebie.

    “Ale nie jest tak, jakoby miało zawieść Słowo Boże. Albowiem nie wszyscy, którzy pochodzą z Izraela, są Izraelem; (7) i nie wszyscy są dziećmi, dlatego że są potomstwem Abrahamowym, lecz jest tak: Od Izaaka zwać się będzie potomstwo twoje. (8) To znaczy, że nie dzieci cielesne są dziećmi Bożymi, lecz dzieci obietnicy liczą się za potomstwo.” List do Rzymian

    Nie dzieci cielesne są Ludem Boga, ale wierzący.

    “Ale wy jesteście rodem wybranym, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem nabytym, abyście rozgłaszali cnoty tego, który was powołał z ciemności do cudownej swojej światłości; (10) wy, którzy niegdyś byliście nie ludem, teraz jesteście ludem Bożym, dla was niegdyś nie było zmiłowania, ale teraz zmiłowania dostąpiliście”

    Paweł jest bardzo ostry w swojej definicji bo tutaj nie można mieć wątpliwości.

    Natomiast Wielka Nierządnica to chrześcijański odpowiednik dawnej nierządnicy jaką stał starożytny bałwochwalczy Izrael, który czcicł fałszwych bogów, dzisiaj on nadal działa co widać jak królwie ziemscy ulegają temu samemu duchowi religijności, który istniał wtedy i dziś wraca i współpracuje z Wielka Nierządnicą bo oba systemy uprawiają nierząd duchowy.

    Kiedy królowie (Bestia) kłaniają się jakiemuś fałszywemu systemowi religijnemu(Nierządnica) to obrazowo oznacza że Bestia nosi Nierządnice. Więc kto jest Bestią, dominującym światowym imperium, które ulega religijnym zwierchnością (fałszywemu chrześcijaństwu czy judaizmowi) bo ma fałszywe rozumienie Słowa Bożego ? Bestią dominująca jest USA, które ulega fałszwym religiom za sprawą fałszywego protestatyzmu, który celowo źle interpretuje PŚ.

    1. “Od Chrystusa wszelkie tytuły, symbole i nazwy przeszły do wymiaru Duchowego. To co łączy Izrael w jedno tu na ziemi to Duch Święty w imieniu Chrystusa. Cała Apokalipsa odnosi się właśnie do tego Duchowego Izraela, a nie narodowego, który zawiódł przez niewiarę i odrzucił wtedy Mesajsza. Paweł napisał że narodowość tutaj już nie gra roli bo w Chrystusiwe wypełniła się symbolika Starotestamentowa.”

     W pełni i bezapelacyjnie się zgadzam

     “Tutaj nie ma co komplikować kto jest Izraelitą rodowitywm kto tylko udaje takiego, jeżeli ktoś nie ma wiary w Chrystusa to nie jest członkiem Ludu Bożego (głązki zostają odłamane od duchowego Pnia), tak samo jak było starożytności ci co stracili wiarę zostali odłączeni. ”

     Identycznie. w 100%

     “Natomiast Wielka Nierządnica to chrześcijański odpowiednik dawnej nierządnicy jaką stał starożytny bałwochwalczy Izrael, który czcicł fałszwych bogów, dzisiaj on nadal działa co widać jak królwie ziemscy ulegają temu samemu duchowi religijności, który istniał wtedy i dziś wraca i współpracuje z Wielka Nierządnicą bo oba systemy uprawiają nierząd duchowy.”

     Wg mojje oceny, a zakładam że mogę sie w tym mylic nierządnicą jest obecnie Watykan.

     “Kiedy królowie (Bestia) kłaniają się jakiemuś fałszywemu systemowi religijnemu(Nierządnica) to obrazowo oznacza że Bestia nosi Nierządnice. Więc kto jest Bestią, dominującym światowym imperium, które ulega religijnym zwierchnością (fałszywemu chrześcijaństwu czy judaizmowi) bo ma fałszywe rozumienie Słowa Bożego ? Bestią dominująca jest USA, które ulega fałszwym religiom za sprawą fałszywego protestatyzmu, który celowo źle interpretuje PŚ.”

     Tutaj jest sprawa ciężka. Oczywiście dla Ciebie jasna tak samo jak np dla adwenstystów postrezgających w papiestwie bestię. Ale ja nie ejstem taki pewny bo mamy jeszcze wiele ważnych typów jak np ONZ

     1. W 100% będziemy wiedzieli jak Nierządnica upadnie z hukiem, a na scenę wyjdzie ostatnia Bestia. Narazie możemy sobie gdybać i bardzo dobrze, że wymieniamy poglądy 🙂

     2. Jeżeli stosować symbolikę biblijną jest tylko jedna możliwość. Wielka Nierządnica, która mianuje się kościołem i oblubienicą Chrystusa to Watykan, która oczekuje na tego samego fałszywego mesjasza co Żydzi i zwiedziony protestantyzm i również reszta innych religii.

      ONZ ma na celu zjednoczyć świat politycznie i gospodarczo tak jak UE pod jednym rządem, a więc pełni rolę Bestii, która podporządkuje wszystkie narody Wielkiej Nierządnicy, a ta mówi że ma boski autorytet w kwestii wiary. Więc Nierządnica nakaże oddawać pokłon ożywionemu obrazowi Bestii.

      Dla poprawnego rozumienia symboli trzeba wiedzieć że Bestia to kwestie państwowe i polityczne, a Nierządnica to kwestwie religii. Królowie ulegają duchowej zwierzchności Nierządnicy i narzucają to swoim poddanym czyli narodom.

      W Babilonie nastpiło połączenie się tych dwóch sfer w jednej osobie króla Nabuchodonozora, który nakazał oddawać cześć posągowi pod groźbą kary dlatego Apokalipsa używa porówanania do tamtego okresu kiedy mówi o czasach końca. Bo znowu do tego ma dojść tylko teraz to obejmie cały świat.

  2. “Bestia z 13 rodziału to USA,”

   Bestia z 13 rozdziału to szatan w swojej własnej osobie, który będzie jedną z tych postaci które będą zwodzić świat, tutaj – na Ziemi. Spadnie z nieba przegrywając w potyczce z archaniołem Michałem i jak będzie dane dożyć tego czasu to będzie okazja ujrzeć oskarżyciela na własne oczy.

   1. Ciekawa historia tylko jest jedno ale są to Twoje własne słowa bo podparte kluczem interpretacji wedle twojego JA i twoich wyobrażeń, a taka droga prowadzi do zwiedzenia.

    Biblia dała nam jeden klucz interpretacji Apokalipsy i jest nim Stary Testemanet. Tam jasno jest powiedziane co to jest Bestia, Nierządnica, Lud Boży itd. Nie ma czegoś takiego jak wielość interpretacji to nie są księgi Nostradamusa, w którym można zobaczyć co się chce Biblia musi być dokładna, jasna i prosta dla odbiorcy.

    “Te wielkie bestie w liczbie czterech – to czterech królów, którzy powstaną z ziemi. Królestwo jednak otrzymają święci Najwyższego, i będą posiadać królestwo na zawsze i na wieki wieków.”

    Bestie to królestwa – imperia dominujące nad światem.

    https://jesussavesministry.files.wordpress.com/2011/08/4beast-comparative-chart2.jpg

    “Ty, królu, królu królów, któremu Bóg Nieba oddał panowanie, siłę, moc i chwałę, w którego ręce oddał w całym zamieszkałym świecie ludzi, zwierzęta polne i ptaki powietrzne i którego uczynił władcą nad nimi wszystkimi – ty jesteś głową ze złota. Po tobie jednak powstanie inne królestwo, mniejsze niż twoje, i nastąpi trzecie królestwo miedziane, które będzie panowało nad całą ziemią. Czwarte zaś królestwo będzie trwałe jak żelazo. Tak jak żelazo wszystko kruszy i rozrywa, skruszy ono i zetrze wszystko razem. To, że widziałeś stopy i palce częściowo z gliny, częściowo zaś z żelaza, oznacza, że królestwo ulegnie podziałowi; będzie miało coś z trwałości żelaza.” “W czasach tych królów Bóg Nieba wzbudzi królestwo, które nigdy nie ulegnie zniszczeniu. Jego władza nie przejdzie na żaden inny naród.”

    Obcenie świat to narody, które będą próbować się zjednoczyć ale będzie im ciężko tak jak cięzko połączyć glinę i żelazo, ale tak czy inaczej powstanie NWO obejmujące cały świat.

    https://i.ytimg.com/vi/BbB_9xtxPZg/hqdefault.jpg

    Co do Bestii z Ziemi jest inna niż Bestie wychodzące z Morza, narodziła się z ziemi czyli trwałego owocnego fundametu jakim jest chrześcijaństwo, jest tylko jedna taka Bestia w historii i są to Stany Zjednoczone. To tam była światowa ostoja wolności religijnej i protestantyzmu jeżeli USA odda oficjalnie pokłon Bestii z Morza, a to ma się własnie wkrótce stać to mamy powrót do czasów Babilonu gdzie ludzie oddawali pokłon posągowi Bestii pod grożbą kary śmierci. Był to czas unifikacji religii i państwa.

    1. Jakiego proroka pozbawił życia Watykan? Od kiedy ma tak wielki wpływ na władców ziemi że jest w nim wina za śmierć wszystkich zabitych? Watykan owszem jest nierządnicą, ale tylko córką swej znanej matki, macierzy wszelkiego nierządu. Objawienie 18:24 W tobie krew proroków i świętych znaleziono i wszystkich zabitych na ziemi. Mateusza 23: 29-37 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo budujecie groby prorokom i zdobicie grobowce sprawiedliwych, i mówicie: Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków, nie bylibyśmy ich wspólnikami w zabójstwie proroków. Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków. Dopełnijcie i wy miary waszych przodków! Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w Gehennie? Dlatego oto Ja posyłam do was proroków, mędrców i uczonych. Jednych z nich zabijecie i ukrzyżujecie; innych będziecie biczować w swych synagogach i przepędzać z miasta do miasta. Tak spadnie na was wszystka krew niewinna, przelana na ziemi, począwszy od krwi Abla sprawiedliwego aż do krwi Zachariasza, syna Barachiasza, którego zamordowaliście między przybytkiem a ołtarzem. Zaprawdę, powiadam wam: Przyjdzie to wszystko na to pokolenie. Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani… Dzieje 7:51,52 Twardego karku i opornych serc i uszu! Wy zawsze sprzeciwiacie się Duchowi Świętemu. Jak ojcowie wasi, tak i wy! Któregoż z proroków nie prześladowali wasi ojcowie? Pozabijali nawet tych, którzy przepowiadali przyjście Sprawiedliwego. A wyście zdradzili Go teraz i zamordowali.

 4. Bestia, która była przed Janem, ale jej nie było, gdy Jan spisywał te proroctwo i miała być w przyszłości, to fałszywy Izrael. Już w czasach, gdy Pan nasz Jeszu chodził po ziemi istniała organizacja nazywającą siebie Izraelem, a faktycznie będącą jego nieudolną imitacją. Wówczas to królem bestii był Herod. Niektórzy, myślą, że on był Izraelitą, ale to nieprawda, był Edomitą. Był to fałszywy Izrael, ponieważ na tronie nie zasiadał król z pokolenia Dawida.

  Na Ziemi jednak pojawił się prawowity władca, który miał prawo do tronu i on zawarł przymierze z garstką ludzi obiecując, że w odpowiedniej chwili obejmą władzę razem z nim. Jego zwolennicy zostali nazwani prawdziwym Izraelem, nawet jeśli pochodzili z innych narodów.
  Około roku 1250 przed Chrystusem, Bóg postanawia powołać pomocników dla Mojżesza, miało być ich 70. Czy dzisiejsze państwo Izrael jest bestią?

  Liczb 11:16 Wtedy rzekł Pan do Mojżesza: Zgromadź dla Mnie siedemdziesięciu mężów spośród starszych Izraela, o których wiesz, że są starszymi ludu i nadzorcami, i przyprowadź ich do Namiotu Spotkania; niech tam staną razem z tobą.

  A Pan zstąpił w obłoku i mówił z nim. Wziął z ducha, który był w nim, i przekazał go owym siedemdziesięciu starszym. A gdy spoczął na nich duch, wpadli w uniesienie prorockie. Nie powtórzyło się to jednak.
  Liczb 11:25
  Około 592-587 roku przed Chrystusem, prorok Ezechiel ma wizję, tego co dzieje się w Jeruzalem.

  Zaprowadził mnie potem ku wejściu do dziedzińca, i popatrzyłem, a oto był tam otwór w murze. On rzekł do mnie:
  – Synu człowieczy, przebij ten mur!
  I przebiłem mur, a oto było tam przejście. A On rzekł do mnie:
  – Wejdź, a przyjrzyj się tym ohydnym czynom, którym się oni tu oddają.
  Wszedłem i patrzyłem, a oto były tam wszelkiego rodzaju postacie tego, co pełza po ziemi, i bydląt, ohydnych istot, i wszystkie bożki domu Izraela, wyrysowane wszędzie na ścianie dokoła. Siedemdziesięciu mężów spośród starszyzny izraelskiej stało przed nimi – a wśród nich stał Jaazaniasz, syn Szafana – w ręku każdego była kadzielnica, a woń unosiła się z obłoków kadzidła. I rzekł do mnie:
  – Czy widzisz, synu człowieczy, czemu się oddaje w ukryciu każdy ze starszyzny domu Izraela w tajemnej komnacie? Mówią oni bowiem: “Pan nas nie widzi. Pan opuścił ten kraj”.
  I rzekł do mnie:
  – Zobaczysz jeszcze gorsze obrzydliwości popełniane przez nich.
  Ezechiela 8:7-13
  Czy sanhedryn jest wielką Nierządnicą?

  1. widzę że jesteś czytelnikiem Krzysztofa Króla.
   Owszem warto zająć się imieniem Jezusa, ale odpowiedz mi na nastepujące pytanie:

   czy sanhedryn mieszka na 7 wzgórzach, jest pijane krwią świętych, ubrany w purpure? czy może Watykan?

   1. hmm, ciekawa dyskusja. Sprawdziłem kolory szat kapłanów Księga Wyjścia 28.5
    “A użyją na to złotych nici, fioletowej i czerwonej purpury i karmazynu oraz kręconego bisioru.”
    Watykan pasuje i nierządnicą jest napewno, ale czy jest matką wszystkich nierządnic, czy może jednak judaizm, który teraz już chyba totalnie zinfiltrował kościoły chrześcijańskie?
    To się okaże 🙂

   2. Cytaty które przytoczyłem powyżej jednoznacznie określają kto jest pijany krwią świętych i proroków Boga Najwyższego,i leży na nich wina wszystkich zabitych na ziemi ,są to słowa naszego Pana Pomazańca i apostołów. Boro natomiast przytoczył cytat na temat stroju i ozdób nierządnicy,to że teraz ten “styl” przejął KRK ,świadczy o tym kto jest pierwowzorem KRK,i jaki wpływ ma matka na córkę.Co do miasta na siedmiu pagórkach ,to Watykan jest jednym z kilku wzgórz na których leży miasto Rzym ,Watykan jest położony na jednym wzgórzu ,to Rzym leży na kilku wzgórzach.
    1. Awentyn (Mons Aventinus).

    2. Palatyn (Mons Palatinus). Zachodnie jego zbocze zostało nazwane Cermalus.

    3. Kwirynał (Collis Quirinalis). Składa się z trzech szczytów: Latiaris, Mucialis i Salutaris.

    4. Wiminał (Collis Viminalis).

    5. Celius (Mons Caelius).

    6. Eskwilin (Mons Esquilinus). Składający się ze szczytów: Oppius, Cispius i Fagutal.

    7. Kapitol (Mons Capitolinus), którego przełęcz zwana Asylum, dzieli szczyt północny Arx od południowego właściwego Kapitolu.

    Te powyżej uznawane są za te siedem, na których miał powstać Rzym. Jednak już w czasach apostołów miasto obejmowało 8 pagórków. Rzymski pisarz Festus wspomina święto celebrowane 11 grudnia procesją, która dotykała ośmiu wzgórz (Palatium, Velia, Fagutal, Subura, Cermalus, Caelius, Oppius, Cispius).

    8. Welia wzgórze w Rzymie, znajdujące się pomiędzy środkową częścią północnego stoku Palatynu a Oppius mons. W latach 80-81 na tym wzgórzu cesarz Tytus wybudował łuk triumfalny.

    W późniejszym czasie Rzym się rozbudowywał i objął kolejne wzgórza:

    9. Pincio (Mons Pincius) – wzgórze wewnątrz murów miejskich zbudowanych w latach 270–273 przez cesarza Aureliana.

    10. Janikulum (wł. Gianicolo, łac. Ianiculum)

    11. Watykan ( łac. Mons Vaticanus, wł. Monte Vaticano) – wzgórze w Rzymie. Od 1377 główna siedziba papiestwa. Od 1929 większość obszaru należy do państwa Watykan. Wzgórze Watykańskie nie należy do siedmiu wzgórz Rzymu.
    Jak widać pagórków jest w tej chwili 11 ,a Watykan jest sam wzgórzem .

    11 A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią,
    bo ich towaru nikt już nie kupuje:
    12 towaru – złota i srebra,
    drogiego kamienia i pereł,
    bisioru i purpury,
    jedwabiu i szkarłatu,
    wszelkiego drewna tujowego i przedmiotów z kości słoniowej,
    wszelkich przedmiotów z drogocennego drewna, spiżu, żelaza, marmuru,
    13 cynamonu i wonnej maści amomum,
    pachnideł, olejku, kadzidła,
    wina, oliwy, najczystszej mąki, pszenicy,
    bydła i owiec,
    koni, powozów oraz ciał i dusz ludzkich.

    19 I rzucali proch sobie na głowy,
    i wołali płacząc i żaląc się w słowach:
    “Biada, biada, bo wielka stolica,
    w której się wzbogacili wszyscy, co mają okręty na morzu,
    dzięki jej dostatkowi,
    przepadła w jednej godzinie”.

    22 6 I głosu harfiarzy, śpiewaków, fletnistów, trębaczy
    już w tobie się nie usłyszy.
    I żadnego mistrza jakiejkolwiek sztuki
    już w tobie nie będzie można znaleźć.
    I terkotu żaren
    już w tobie nie będzie słychać.

    bo kupcy twoi byli możnowładcami na ziemi,
    bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody –
    24 i w niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi».

    Czy te słowa powyżej naprawdę określają KRK? czy raczej system który stworzyła w ukryciu macierz nierządnic(ukryty sanhedryn)który tworzy struktury władzy politycznej,finansowej,medialnej,rozrywkowej,handlowej,farmaceutycznej,militarnej,religijnej,czy Watykan ma naprawdę takie wpływy?

 5. Jerozolima leży na siedmiu wzgórzach – Góra Oliwna, Góra Skopus, Góra Syjon, Góra Moriach (wzgórze świątynne), Kalwaria (Golgota), Wzgórze Mojżesza i Góra Herzla.(Gareb, Akra, Goa, Bezeta, Syjon, Ofel i Moria) https://translate.google.com/translate?sl=&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.biblestudy.org%2Fmaps%2Fmap-of-jerusalem-and-its-seven-hills.html

  Księga Ezechiela 16:3 i powiedz: Tak mówi Wszechmocny Pan do Jeruzalemu: Twoje pochodzenie i twój ród wywodzi się z ziemi kanaanejskiej. Twoim ojcem był Amorejczyk, a twoją matką Chetytka.”
  Wszystkim nierządnicom daje się zapłatę, lecz ty sama dawałaś swoje dary swoim kochankom i przekupywałaś ich, aby zewsząd przychodzili do ciebie i uprawiali z tobą nierząd.” – Ez 16:33
  Nie będę wklejał całego rozdziału,jest długi ,proszę przeczytać z uwagą Księga Ezechiela 16

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: