Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dzisiaj przerwa.

W związku z wgrywaniem filmiku na YT, co zamula mi komputer, dzisiaj robię przerwę w nadawaniu do jutra, do nieokreślonych godzin popołudniowych. Film się wgrywa od wczoraj i jest dopiero 30%.

Jest to wywiad z czytelnikiem, który został zaatakowany przez siły duchowe po sesji uwalniającej w Krotoszynie.Szokujący materiał. który daje bardzo dużo do myślenia. Po wgraniu filmu nagram podkast, gdyż ograniczyłem komentarz ze względów jak wyżej.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 1 października 2018 — 14:08

7 komentarzy

Add a Comment
  1. To ile ten film wazy ze tak dlugo sie uploaduje?

  2. A nie można go przekonwertować na mniejszy plik tak do ok 700 Mb.

  3. Jeśli chcesz aby materiał filmowy szybciej się przesłał na youtuba to możesz zmniejszyć objętość filmu poprzez przekodowanie go do mniejszej objętości plus zwiększenie kompresji są do tego darmowe programy w internecie , bo z tego co zauważyłem to przesłałeś w 1920 × 1080 full hd i na pewno duży plik był aha widzę że 10gb toć kolosalnie wielki, a tu w zupełności by wystarczyło 360p, ja nie korzystam z windows wiec mogę polecić jakiś poradnik: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/najlepsze-konwertery-audio-i-video.html poza tym dobrym programem do obróbki video jest https://www.blender.org/ istny kombajn do tego darmowy ale trudny w obsłudze.
    Pozdrawiam Ciebie i wszystkich Czytelników bloga.

    1. dzieki za poradę i błogosławieństwo. Niech Tobie Bóg Błogosławi i prowadzi Cię każdego dnia.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme