Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ponad 4000 osób w Szwecji z wszczepionym mikrochipem.

 

Ponad 4000 Szwedom został wszczepiony mikroczip, który zawiera szczegóły dotyczące ich tożsamości. Ta miniaturowa technologia omija potrzebę posiadania gotówki, biletów, kart dostępu, a nawet mediów społecznościowych. BioHax International jest liderem rynku w branży innowacyjnej i zdobył publiczną aprobatę, odkąd 5 lat temu została założona przez Jowan Osterlund, byłego profesjonalnego piercing (ozdabianie ) ciała.

 

Niektórzy twierdzą, że udogodnienia uzyskane z procedury przez tak zwanych “hakerów ciała” nie przeważają nad ryzykiem dla ich prywatnych danych. W czerwcu 2017 r. Szwedzki przewoźnik kolejowy SJ Rail ogłosił, że około 100 osób korzysta z mikroczipów, aby zapłacić za podróż. Osoby dojeżdżające do pracy z mikroczipem w dłoni mogą mieć swój bilet załadowany bezpośrednio do chipu. Konduktor pociągu może odczytać chip ze smartfona, aby potwierdzić, że pasażer zapłacił za podróż

 

 

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ MIKROCHIPY W RAMACH PRACY LUDZKIEJ?

 

Kilka szwedzkich firm wszczepia swoim pracownikom mikrochipy pod skórą, które mogą zastąpić klucze, karty kredytowe i bilety kolejowe.

Małe implanty wykorzystują technologię Near Field Communication (NFC), taką samą jak w przypadku zbliżeniowych kart kredytowych lub płatności mobilnych.

Po aktywowaniu przez czytnik w odległości kilku centymetrów (cali) niewielka ilość danych przepływa pomiędzy tymi dwoma urządzeniami za pośrednictwem fal elektromagnetycznych.

Implanty są “pasywne”, co oznacza, że ​​zawierają informacje, które mogą czytać inne urządzenia, ale nie potrafią same odczytać informacji.

Near Field Communication (NFC) jako zbliżeniowe karty bankowe mogą  zostać użyte więcej niż jeden dzień.

 

Pani Varszegi powiedziała: “Kiedy inny telefon odczytuje chip, widzi i może go otworzyć w przeglądarce telefonu”.

 

Futurystyczny projekt nie obywa się bez problemów, a także budzi wątpliwości dotyczące prywatności pasażerów.

Kiedy pojawił się na rynku w ciągu roku, jedna usterka systemu oznaczała, że ​​czasami pracownicy kolei pokazywali profil pasażera na LinkedIn zamiast informacji o biletach.

Podczas gdy system jest obecnie dostępny tylko w Szwecji, system podróżowania w tym kraju wykorzystuje tę samą komunikację bliskiego zasięgu (NFC) jako zbliżeniowe karty bankowe i karty ostryg londyńskich, co sugeruje, że może zostać wykorzystany w przyszłości.

Chipy elektroniczne mają wielkość ziaren ryżu i są wszczepiane za pomocą strzykawki z tyłu ręki – często powyżej kciuka.

Jowan Ãsterlund (z prawej) jest specjalistą od tatuowania i przebijania ciała, który przekształcił się w biohakera, który przekuwał większość ludzi na świecie. Wszczepiony pod skórkę elektroniczny implant zastępuje klucze, wizytówki i bilety kolejowe

 

Kilka firm w Szwecji już oferuje usługę swoim pracownikom – często za darmo – aby pomóc im szybko wejść do budynku lub zapłacić za jedzenie w kafeterii.

 

 

DLACZEGO  SZWEDZKA FIRMA WSTRZYKUJE PRACOWNIKOM  MICROCHIPY?

 

Szwedzka firma Epicenter trafiła na pierwsze strony gazet w kwietniu, oferując swoim pracownikom implanty RFID.

Startup oferuje pracownikom  mikroprocesory wielkości ziaren ryżu, które działają jak karty z przesunięciem, otwierają drzwi, obsługują drukarki lub kupują koktajle falując pod skanerem ręką.

Implanty stały się tak popularne, że pracownicy w Epicentre organizują przyjęcia dla chętnych do wszczepienia.

Ale eksperci twierdzą, że etyczne dylematy staną się większe, im bardziej wyrafinowane staną się mikrochipy.

 

Technologia sama w sobie nie jest nowa. Takie chipy są używane jako wirtualne obroże dla zwierząt domowych.

Firmy używają ich do śledzenia dostaw, ale  nigdy wcześniej nie były używane do oznaczania pracowników na szeroką skalę.

Epicentrum i kilka innych firm jest pierwszymi, które szeroko wprowadzają implanty do wiórów.

I tak jak w przypadku większości nowych technologii, zwiększa to kwestie związane z bezpieczeństwem i prywatnością.

Podczas gdy biologicznie bezpieczne dane generowane przez chipy mogą pokazywać, jak często pracownik przychodzi do pracy lub co kupuje.

W przeciwieństwie do kart kartograficznych lub smartfonów firmy, które mogą generować te same dane, osoba nie może łatwo oddzielić się od układu

Implanty zostały po raz pierwszy użyte w 2015 r. – początkowo poufnie – zanim zostały wprowadzone później.

Podczas gdy zgłaszano obawy dotyczące potencjalnych naruszeń danych osobowych, wielu Szwedów preferuje wygodę w kwestii prywatności.

Dwudziestoośmioletnia Ulrika Celsing włożyła do swej ręki mikrochip, który pozwala jej wejść do miejsca pracy bez potrzeby posiadania karty bezpieczeństwa.

Powiedziała, że ​​nie przejmuje się potencjalnym hackowaniem danych przechowywanych w chipie.

“Nie sądzę, aby nasza obecna technologia wystarczyła do zhakowania chipów” – powiedziała AFP.

“Ale mogę myśleć o tym ponownie w przyszłości. Zawsze będę mogła to wtedy usunąć.

Aby wejść do swojego miejsca pracy, agencja medialna Mindshare, pani Celsing po prostu macha ręką na małym pudełku i wpisuje kod przed otwarciem drzwi.

“Fajnie było spróbować czegoś nowego i zobaczyć, w jaki sposób można go wykorzystać, aby ułatwić życie w przyszłości” – powiedziała.

 

Implanty Mircrochip nie są niczym nowym w Szwecji, a tysiące już je mają.

Obywatele szwedzcy od dawna akceptują udostępnianie swoich danych osobowych.

Kraj ma doświadczenie w udostępnianiu danych osobowych, co mogło pomóc złagodzić akceptację mikroczipa.

Dane osobowe w państwie skandynawskim są rejestrowane przez system zabezpieczenia społecznego, wraz z innymi organami administracyjnymi.

Możliwe jest, że ludzie poznają wynagrodzenie nawzajem za pośrednictwem szybkiego połączenia telefonicznego z organem podatkowym.

Libberton powiedział: “W Szwecji ludzie są bardzo zadowoleni z technologii i powiedziałbym, że tutaj jest mniejszy opór wobec nowych technologii niż w większości innych miejsc“.

Niektórzy eksperci zwracają uwagę na rozwijającą się scenę mikroczipa.

Ben Libberton, mikrobiolog z Laboratorium MAX IV w szwedzkim mieście Lund, które zapewnia promieniowanie rentgenowskie do badań, powiedział AFP: “W tej chwili dane zebrane i udostępnione przez implanty są niewielkie, ale prawdopodobnie to wszystko wzrośnie.

“Im więcej danych jest przechowywanych w jednym miejscu, tak jak może się zdarzyć z chipem, tym większe ryzyko może być użycia przeciwko nam.

“Jeśli jakiś chip może pewnego dnia wykryć problem medyczny, kto się dowie i kiedy?”

Dodał, że implanty chipowe mogą powodować “infekcje lub reakcje układu odpornościowego”.

Ten człowiek jest pierwszą osobą w Wielkiej Brytanii, która ma implant mikroczipowy. Uruchamia za pomocą niego swoje BMW

 

Biblia niemal 2000 lat temu zapowiadała obrót bezgotówkowy:

 

Mamy już chipy, mamy Bitcoiny, czego jeszcze brakuje?

Brakuje bardziej rozwiniętego chipu w postaci znaku, czyli elektronicznego tatuażu, nad którym pracuje od lat Motorola.:

 

To było już w 2013:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/cyfrowy-tatuaz-motoroli.html

 

Ale dla technologii 5 lat jest przepaścią…

 

Tatuaż elektroniczny już wypiera chipy.

Obecnie wygląda to tak:

 

 

Należy przy tym wiedzieć, że technologie nie stoją w miejscu, a prą do przodu.

 

Nie bez powodu wszczepiono nam mode na tatuaże, które reklamują ludzie, którzy są opłacani przez syjonistyczny system bestii. Masa gwiazd TV ma tatuaż. Można pisać w nieskończoność: Saleta, Chylińska, Pudzianowski, Marek Kościkiewicz z De Mono, Magda Femme,

Poniżej wnuczka postkomunisty Leszka Millera:

 

 

To top gwiazdy, ludzie z pierwszych stron gazet narzucają modę i w czasach końca osoby nie przyjmujące tatuażu elektronicznego będą dziwakami.

Co ciekawe częstym motywem na tatuażach są aniołowie. My wiemy, że upadli aniołowie.

 

 

Czasem wprost są to wizerunki demonów.

 

 

Odejście od Boga pcha człowieka w brzydotę i to zdanie nadaje się na detektywittera….

 

Pospolite są także czaszki i to wszystko co jest modne z kultem śmierci typowym dla szatana. On już wie, że nie ma odwrotu, jest przegrany i umrze śmiercią drugą. Ty masz jeszcze szanse zawrócić z tej drogi bez względu na to jak głęboko zaszedłeś/aś.

 

Myślę, że kwestia kilku lat, kiedy wprowadzą przymusowy obrót bezgotówkowy na całym świecie i góra dekady jak będzie znamię bestii. W uciskanych Indiach program Adhar, o którym pisałem jest pilotażowym programem centralizacji usług państwa (ubezpieczenie, zasiłki, pesel, konto itp) na karcie chipowej. Lewacka Szwecja zaś, poprzez zanik wartości chrześcijańskich pchnęła Szwedów nie tylko w socjalizm uzależniający od państwa niczym psa od człowieka, ale w kulturę transhumanizmu, czego piewcami są w Polsce tacy ludzie jak Polak żydowskiego pochodzenia Jan Hartman, ostatnio grający w filmie “Kler”.

Oto wstęp do jego przemówienia:

 

 

“Wystąpienie poświęcone będzie diagnozie sytuacji kulturowej, społecznej i etycznej, w jakiej stawiają nas nowe technologie, mogące doprowadzić do zakończenia “ery człowieka” i wejścia gatunku ludzkiego w nową fazę swojej egzystencji, w której będziemy dzielić życie z ludźmi genetycznie zmodyfikowanymi, cyborgami, inteligentnymi robotami oraz sztuczną inteligencją w licznych postaciach i przejawach.”

 

https://www.ptbrio.pl/cyberhuman/index.php/posthumanizm

 

Syjonizm, komunizm, katolicyzm to różne strony tej samej monety.

Popatrzcie, musicie wchodzić na takie strony jak ta, aby dowiedzieć się prawdy. Zbory protestanckie poddane są Watykanowi, o czym wiele razy pisałem.

Niestety w tych wyborach zwyciężyła lewica, gdyż 50% Polaków woli oddać władzę w ręce PO, sld, Nowoczesnej i innych mutacji. Te rządy zapowiadają dokładnie wprowadzanie w transhumanizm. Sponsorowanie przez samorządy idei z tym związanych, wszelkie prelekcje, wykłady, muzea itp.

Bierność ma swoją cenę. Te “co ja jeden mogę”pomnożone przez

tysiące osób dałoby wynik, a tak idziemy z duchem Europy zachodniej czyli z duchem demonów.

 

 

__________________________________________

Osobom mogącym mnie wesprzeć podaję nr konta. System, w którym jesteśmy wspiera nauki diabelskie. Strony mu przeciwdziałające zdane są same na siebie.

 

 

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: “Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl”

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

 

 

Updated: 24 października 2018 — 08:56

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Myslalem ze to bedzie nasz glowny problem z jakim przyjdzie nam sie zmierzyc az posluchalem tego goscia ://www.youtube.com/watch?v=zDkxXiRpAV8e

      1. O tym ze Sztuczna inteligencja jest juz faktem i zostanie wykorzystana przeciwko nam oraz ze dostaniemy propozyjce od szatana by zyc wiecznie jako hybryda czlowiek – maszyna

  2. O tym ze Sztuczna inteligencja jest juz faktem i zostanie wykorzystana przeciwko nam oraz ze dostaniemy propozyjce od szatana by zyc wiecznie jako hybryda czlowiek – maszyna

  3. Ja wiedziałam że to coś jest w Szwecji popularne, ale nie że aż tak…
    Nic nie mam do tego, że ktoś chciałby wygody, ale jaką cenę w tym konkretnym przypadku będzie miała ta wygoda? chyba bardzo wysoką…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme