Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dan Brwon: “ludzkość wkrótce będzie wielbić Mesjasza AI”

Daily Star informuje nas o naukowym proroctwie:

 

Już teraz przewiduje się, że sztuczna inteligencja będzie wkrótce obecna we wszystkich obszarach miejsca pracy, a eksperci branżowi twierdzą, że ostatecznie wykonają miliony miejsc pracy, które obecnie wykonują ludzie. Uważa się, że każde pole – od publikowania do pracy w fabryce – zostanie ostatecznie zdominowane przez inteligentne roboty, ponieważ mężczyźni i kobiety stają się coraz bardziej przestarzałe. Ale teraz eksperci wierzą, że więcej niż praca jest zagrożona w rewolucji Sztucznej Inteligencji. Powieściopisarz Dan Brown uprzedził uprzednio, że ludzie mogą już nie czcić Boga ani modlić się do Jezusa – zamiast oddawać całą swoją wiarę w mesjasza z SI.”

 

 

Byłby to nieoczekiwany zwrot w badaniu apokalipsy gdzie świat chrześcijański oczekuje albo islamskiego antychrysta, albo żydowskiego, tudzież jakiegoś polityka dotychczas nieznanego, a trzymanego jak na razie w ukryciu w ONZ.

 

“Mówiąc o nadejściu tej technologii, pisarz Da Vinci napisał: “Ludzkość już nie potrzebuje Boga, ale może dzięki sztucznej inteligencji rozwinąć nową formę zbiorowej świadomości, która spełnia rolę religii. “Czy jesteśmy dziś naiwni, aby uwierzyć, że bogowie teraźniejszości przetrwają i będą tu za sto lat?” Według Daily Galaxy, fizyk i kosmolog z MIT, Max Tegmark, powiedział również, że kiedy ten nowy superinteligent jest znacznie większy niż człowiek i od tego zależeć będzie los ludzkości”

 

Czy jest to to li tylko mydlenie oczu mające na celu zamazać obraz nadchodzącego tyrana?

Wątpię i należałoby poważnie potraktować te wypowiedzi Browna i Tegmarka.

Akurat dzisiaj dokończę bardzo ważny  tekst, prawdopodobnie jedyny w polskim internecie, w którym pokażę ogromne zagrożenie płynące z nowoczesnych technologii.

 

 

 

Updated: 5 listopada 2018 — 07:51

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Ciekawostka dotycząca autonomicznych samochodów sterowanych za pomocą AI. Okazuje się, że nie jest problemem stworzenie takiego samochodu, który faktycznie będzie “sam” przemierzał trasę od punktu A do punktu B. Prawdziwym problemem jest stworzenie pewnego rodzaju podstawowego, nazwijmy to modelu moralności dzięki której AI nie będzie rozjeżdżało ludzi.

  Współcześni wybitni teoretycy AI są głównie…chrześcijanami (to mnie zaskoczyło) i praktycznie podczas każdych publicznych wystąpień nawiązują do Genesis w której to Stwórca daje swojemu stworzeniu pewną formę prawa obejmującego również strefę moralną.
  Owi teoretycy na każdym kroku podkreślają, że im zaawansowane będzie AI tym będzie wymagało większego modelu opisującego zachowania zawiązane właśnie z moralnością.

  Do prawdziwego AI jeszcze daleko ponieważ prawdziwe AI wymaga obecności świadomości, samoświadomości a dzisiaj nikt nie wie czym jest świadomość.

  Swoją drogą chciałbym doczekać czasów w których powstanie faktyczne, w pełni świadome AI, któremu zostanie przedstawiona treść Biblii. Ciekawe co powie, jak zareaguje.

  P.S Brown miesza ze sobą dwa pojęcia. Robot a sztuczna inteligencja. Stanowczo należy je rozgraniczyć. Sztuczna inteligencja wcale nie musi być robotem tak samo robot wcale nie musi być inteligentny aby np. poskładać samochód.

 2. Dziękuję za ten wpis. Niestety to może być prawda. Zwykle każdy dorosły wierzy, należy do tej czy innej religii ale co z naszymi dziećmi? Moje dziecko chodzi do norweskiej szkoły gdzie uczą się o wszystkich religiach. Na lekcji czytali i Biblię i Koran. Uczyli się o bóstwach z Indii. I jaki jest rezultat, dzieci w nic nie wierzą…. Oprócz technologii. Dla nich najlepszym przyjacielem jest smartphone. W szkole nie mogą go używać ale po skończonych lekcjach widać same zombi dzieciaki z telefonem w ręce . To nie są już te same dzieci co kiedyś, brak im tej naiwności w oczach. Nie widać w nich dzieci. Nawet nie mogę powiedzieć że jest to wina rodziców, prędzej systemu. Lekcje, zajęcia pozaszkolne, dojazdy do pracy zabierają tyle czasu że na rozmowę z dziećmi zostaje bardzo mało czasu. W takiej sytuacji technologia i świat wirtualny jest na pierwszym miejscu. Wiecie że najnowszy laptop do gier promowany w Norwegii nazywa się OMEN?

  1. “Wiecie że najnowszy laptop do gier promowany w Norwegii nazywa się OMEN?”

   Szok…
   Ale tak to jest jeśli ludzie odchodzą od Boga. Norwegia stała się takim rajem ale szatana. Wszystko pod kontrolą. Jestem pewien, że gdybym mieszkał w NO, to by mi skasowali stronę albo i coś więcej.

   1. Z główką obcego / kosmity jako logo promujące i funkcję śledzenia gałek ocznych.
    Nie mam pojęcia czy strona zostałaby zamknięta, jeśli Bóg chciałby by działała to pewnie nie 🙂
    Duże firmy mają pieniądze na najnowsze nowinki techniczne tylko jest jeden problem,…czynnik ludzki. My ludzie umiemy posługiwać się maszyną ale nie jesteśmy w stanie poznać jej wszystkich funkcji. Co innego dzieci, nastolatki, zauważcie jak trzymają telefon w ręce, jakby był do niej przyszyty. Technika nie wymagająca myślenia, wystarczy kliknąć lub powiększyć lub zmniejszyć obraz. I dzieci chcą tego, imponuje im to. My dorośli nie mamy tej funkcji w glowie bo urodzilismy się w innych czasach ale nasze dzieci już tak, pewnie pierwszy obraz to nie był tata lub mama tylko ekran smartphone bo rodzice robią zdjęcia na pamiątkę…

   2. omen to chyba nowość od hp, jest cała taka seria :/ wiem bo widziałam kiedyś że było promowane jak szukałam sobie nowego (ten stary jak na razie jeszcze działa, ale czasem niestety robi mi psikusy :/ niemniej jednak pomyślałam sobie że warto sprawdzić, bo tak to chociaż będę wiedziała co i jak…)
    trochę mi się skojarzyło z demon od lenovo… :/

 3. Też mi kiedyś przeszło przez myśl, że stworzą sobie mesjasza. I zobaczcie teraz przekrój społeczeństwa. Wyjątki czytają Biblię, połowa ludzi już nie wierzy w nic lub w jakieś abstrakcję typu New Age, a druga połowa co niby wierzy to byle duch się objawi a Ci czczą od razu “święte drzewo”, “świętą górę”, “święte obrazy lub ikony” itd.itp. A jak dodamy jeszcze boga mamonę to już naprawdę na dziś widzę, że garstka by się nie dała “podpiąć” do systemu antka. Smutna rzeczywistość, ale nasz dobry Bóg daje nam wybór po której stronie się opowiemy. Tylko ludzie nie chcą Boga, tego właściwego Biblijnego Boga z zasadami.
  Pozdrawiam,
  Boro

 4. W Daniela bodajże jest napisane,ze nie będzie znał ojca ani matki,więc wyglada to na dziwny stwór.

 5. No nie,bez ojca bez matki to tylko Melchizedek,to nie o przeciwniku,sorry za pomyłkę,coś mi sie zakołatało,że też i antychryst Dn 11.37 jest o ojcu i o kobiecie i chyba to mi sie nałozyło.
  Biblia Gdańska
  Ani na bogów ojców swych nie będzie dbał, ani o miłość niewiast, ani o żadnego boga dbać będzie, przeto, że się nade wszystko wyniesie.

 6. Moim zdaniem oczywiste jest, że bestia objawi się jako “sztuczna inteligencja”. Bóg stworzył swojego Adama, a szatan robi na opak i stworzy przeciwieństwo, ohydę spustoszenia czyli sztuczny twór bez duszy, który będzie bluźnił przeciw Najwyższemu. Izrael jest w top10 naukowców pracujących nad SI. Sądzę, że jest to wielce prawdopodobne i podobieństwa tej teorii do przekazów biblijnych są niesamowicie zbieżne i przerażające

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme