Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demony są wśród nas – czyli armia szatana atakuje Lud Boży. Cz I.

Coś mi leżało na duszy aby przypomnieć jeden z moich pierwszych tekstów z roku 2013:

 

_________

 

Miliardy stron książek, publikacji internetowych, czasopism, gazet zostały zapełnione treścią o Bogu, a niewiele mniej o szatanie. To samo dotyczy wykładów i kazań. Na świecie mamy 2,5 miliarda chrześcijan (dane z 2011r.).  Gdyby jednak zapytać losowo stu chrześcijan, dajmy na to w Polsce czy:
1. Wierzą w istnienie demonów
2. Co wiedzą o demonach
..zapewne skąpy procent odpowiedziałoby, że nie wierzy w demony,  a już wiedza o nich graniczyłaby z cudem.
Mimo, wielu informacji o demonach w Biblii, mało który kościół naucza o nich i ostrzega,  co samo w sobie jest świadectwem na działalność szatana w kościołach.

Kim są demony?

Są to istoty duchowe. Z języka greckiego słowo demon oznacza “złego ducha”. 
Błędem jest bezpośrednie przypisywanie nieszczęść diabłowi, szatanowi. Tak jakby istniał jeden złych duch. Taka sytuacja wprowadza nas w błąd. Myślimy: zły duch = diabeł.
Demony maja szczególną rolę w świecie. O ile upadłych aniołów liczbę szacuje się na kilkaset, to demonów liczba może być równa liczbie ziarenek piasku.

Mk(9) I zapytał go: Jak ci na imię? Odpowiedział Mu: Na imię mi “Legion“, bo nas jest wielu.

 

Łk
(30) A Jezus zapytał go: Jak ci na imię? On odpowiedział: Legion, bo wiele złych duchów weszło w niego.

Tylko ten cytat jest dowodem na ich ilość.

 

Oto cała historia:

Przybyli na drugą stronę jeziora do kraju Gerazeńczyków. 2 Ledwie wysiadł z łodzi, zaraz wybiegł Mu naprzeciw z grobów człowiek opętany przez ducha nieczystego. 3 Mieszkał on stale w grobach i nawet łańcuchem nie mógł go już nikt związać. 4 Często bowiem wiązano go w pęta i łańcuchy; ale łańcuchy kruszył, a pęta rozrywał, i nikt nie zdołał go poskromić. 5 Wciąż dniem i nocą krzyczał, tłukł się kamieniami w grobach i po górach. 6 Skoro z daleka ujrzał Jezusa przybiegł, oddał Mu pokłon 7 i krzyczał wniebogłosy: “Czego chcesz ode mnie, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Zaklinam Cię na Boga, nie dręcz mnie!”. 8 Powiedział mu bowiem: “Wyjdź, duchu nieczysty, z tego człowieka”. 9 I zapytał go: “Jak ci na imię?” Odpowiedział Mu: “Na imię mi “Legion“, bo nas jest wielu”. 10 I prosił Go na wszystko, żeby ich nie wyganiał z tej okolicy. 11 A pasła się tam na górze wielka trzoda świń. 12 Prosili Go więc: “Poślij nas w świnie, żebyśmy w nie wejść mogli”. 13 I pozwolił im. Tak duchy nieczyste wyszły i weszły w świnie. A trzoda około dwutysięczna ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora. I potonęły w jeziorze. 14 Pasterze zaś uciekli i rozpowiedzieli to w mieście i po zagrodach, a ludzie wyszli zobaczyć, co się stało. 15 Gdy przyszli do Jezusa, ujrzeli opętanego, który miał w sobie “legion”, jak siedział ubrany i przy zdrowych zmysłach. Strach ich ogarnął. 16 A ci, którzy widzieli, opowiedzieli im, co się stało z opętanym, a także o świniach. 17 Wtedy zaczęli Go prosić, żeby odszedł z ich granic.
18 Gdy wsiadł do łodzi, prosił Go opętany, żeby mógł zostać przy Nim. 19 Ale nie zgodził się na to, tylko rzekł do niego: “Wracaj do domu, do swoich, i opowiadaj im wszystko, co Pan ci uczynił i jak ulitował się nad tobą”. 20 Poszedł więc i zaczął rozgłaszać w Dekapolu wszystko, co Jezus z nim uczynił, a wszyscy się dziwili.

Wyraźnie wynika z tego, że tylko w jednym człowieku było dosyć wiele złych duchów.

Jak wspominałem w tekście http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/Jezusa-przeniosl-swiadectwa-z-apostolow.html , w którym udowadniam, że życie Jezusa miało również wymiar symboliczny gdyż chciał pokazać to,  co będzie ważne nie tylko dla apostołów, ale dla całego duchowego Izraela w czasach późniejszych.

Stąd Jezus szorstko i zdecydowanie powiedział opętanemu: “Wracaj do domu, do swoich, i opowiadaj im wszystko, co Pan ci uczynił i jak ulitował się nad tobą”. Niestety słowa te możemy obecnie usłyszeć, przeczytać przypadkiem, sporadycznie. Natomiast wyjęte z kontekstu słowa o błogosławieństwie Maryi stały się podstawą czegoś na skałę światową – kultu maryjnego.

Dla przykładu:
Biblia zwana biblią tysiąca herezji czyli Tysiąclatka powiada:

 

Łk . (48) Bo wejrzał na uniżenie Służebnicy swojej. Oto bowiem błogosławić mnie będą odtąd wszystkie pokolenia
Biblia Warszawska i inne mówią:  (48) bo wejrzał na uniżoność służebnicy swojej. Oto bowiem odtąd błogosławioną zwać mnie będą wszystkie pokolenia.
Jest różnica?  “błogosławić mnie będą” a “błogosławioną zwać mnie będą”.
Błogosławić mnie będą daje podstawę do proroctwa, czas przyszły “będą”, “wszystkie pokolenia”.
Druga wersja stonowana: “błogosławioną zwać mnie będą”. Widzimy różnicę?

Sprawa kultu maryjnego akurat jest znana zwłaszcza w świecie protestantów, ale przedstawiam ją dlatego,  aby pokazać jak z jednego zdania zrobiono kult, a inne o wiele bardziej ważne zwiedzenia są pomijane przez wszystkie religie!!

Co jest paradoksem w tym wszystkim, to fakt, że mass media (szatana) zalewają nas obrazami demonicznymi: telewizja, zespoły metalowe, obecnie nawet “wokalistki” disco jak Rihyana czy Lady Gaga śpiewająca o miłości do Judasza przy której w dyskotekach bawią się…”chrześcijanie”:

Jestem zakochana w Judaaszu, Judaaszu
Ohohohoh
Jestem zakochana w Judaaszu, Judaaszu

Judasz, Judaasz Judasz, Judaasz
Judasz, Judaasz Judasz! GaGa!

[ ZWROTKA 1 ]
Kiedy przychodzi do mnie, Jestem gotowa.
Umyję jego stopy moimi włosami, jeśli tego zechce
Wybaczam mu, gdy jego słowa mówią co innego niż myśli
Nawet,gdy wyprze się mnie trzy razy

To co jest w satanmediach to już nie jest subtelna reklama podprogowa. Przykładem ataku jest reklama Kinder Bueno:

http://www.youtube.com/watch?v=PYE-gQ5_veU

 

Demony występują w mitach i wierzeniach słowiańskich. Najczęściej występujące typy demonów to: rusałki, południce, północnice, strzygi, topielice, latawce, płanetnicy, ubożęta i skrzaty oraz tzw. bobo (wikipedia)

 

Topielica – w wierzeniach słowiańskich złowrogi demon zamieszkujący zbiorniki wodne, uznawana za partnerkę topielca. Topielica była duszą młodej dziewczyny, która utopiła się z rozpaczy lub ze zgryzoty, bądź została celowo przez kogoś utopiona.
Topielice ukazywały się pod postacią młodych dziewczyn z długimi jasnymi włosami. Wołaniem o pomoc lub śpiewem wabiły młodych mężczyzn, których następnie topiły.

Wpychane są do naszej kultury, ale nikt, z ani z dobrym (szczególnie) wykształceniem, ani z gorszym nie przyjmuje do wiadomości i nie bierze na poważnie  istnienia demonów.

Większość czytających zapewne się ze mną zgodzi, że rzeczywistość którą nam serwują już od szkoły podstawowej jest jednym wielkim stekiem kłamstw: ewolucja, rewolucje, pochodzenie Polaków i ich historia, ekonomia itd.
Świat został całkowicie wywrócony.
Pora przejrzeć na oczy i oswoić się także z myślą o istnieniu demonów, które żyją wokół nas. Niestety…
Jeśli przyjmiemy do wiadomości ten biblijny fakt, to i będziemy mogli się uzbroić do walki.

 

 

Przykład Amona.

 

Amon lub Aamon wg słownika wiedzy tajemnej który mamy poniżej jest to” wielki i potężny markiz imperium piekielnego. Ma kształt wilka z ogonem węża. Jeśli przyjmuje kształty ludzkie, to ludzki ma korpus, ale głowę sowy z wielkimi kłami w dziobie.

Jest to najpotężniejszy z książąt demonów. Zna przeszłość i przyszłość.” Co warte uwagi, to że potrafi dla swych celów godzić dwie strony: “jeśli chce to potrafi godzić zwaśnionych przyjaciół. Dowodzi czterdziestoma legionami. Egipcjanie widzieli w Amonie swego najwyższego Boga. Przedstawiali go w postaci człowieka w białym płaszczu.”

 

Nie bez przyczyny w Watykanie i Waszyngtonie jest masa symboli starożytnego Egitpu.

Czy jest jakieś podobieństwo?

 

Biel plus krzyż.


Dlaczego demony atakują duchowy Izrael – obecnych chrześcijan?

Bóg stworzył człowieka na swój obraz. Słownik Webstera definiuje “obraz” jako “odtworzenie” lub imitację postaci człowieka lub rzeczy, dokładne podobieństwo lub odwzorowanie”. W związku z tym jeśli jesteśmy podobieństwem Boga to i jesteśmy jego nie tylko dziećmi ale i klonami. Czy nie słyszymy jak na nowonarodzone dzieci znajomi mówią”: “istny klon Janka”. To oznacza także że jesteśmy istotami duchowymi. Rodzaj ludzki jest jedyną częścią Bożego dzieła stworzoną na obraz Boży. Właśnie z tych przyczyn jego duch i dusza NIGDY nie umierają. Żadna rzecz nie ma ducha i Biblia nie opisuje w żadnym z miejsc o istnieniu duchów zwierząt czy rzeczy w stylu “i duch Reksia czeka na zmartwychwstanie”.

 

Demony atakują ludzi, choć zwierzętami się posługują, ponieważ jak to w jednym z filmików na wstępie było napisane: “największą wojną na świecie jest wojna o Ciebie”. Ciebie, czyli Twoją duszę. Szatanowi nie zależy na Twym ciele. On chce za pomocą demonów poniżyć Twa duszę i sprowadzić na dno moralne odsuwając Cię od Twego stwórcy – Boga. Ciało chce o tyle upokorzyć, o ile jest zazdrosny o obraz Boży.

Ludzie coraz mniej wierzą w Boga, ale przyjmują do świadomości a może podświadomości kulturę demoniczną że się tak wyrażę.

Partia Palikota to przejaw działań armii demonów i szatana. Jeszcze 15 lat temu nikt by się nie spodziewał, że takie monstrum pół pani  pół pani jakie jest w partii Palikota zasiądzie w sejmie.

Widzimy podobieństwo? Nawet symbolicznie zaznaczona nacja. Panio-pan sejmowy tylko skrzydeł nie ma i kopyt, bo zarost tak.

Mówimy tu o Grodzkiej (vide K. Bęgalski)

Ludzie nie wierzą w Boga ale podoba im się jak “muzyk” o pseudonimie Nergal pali Biblię, co jest aprobatą satanizmu. Tak więc de facto wyznają religię. Co się kryję za pseudonimem Nergal?
Nergal to demon drugiego rzędu, szef policji imperium ciemności, pierwszy szpieg Belzebuba, podwładny wielkiego sędziego Lucyfera. Nergal był bożkiem Asyryjczyków, którzy pod tą postacią czcili.. ogień.

 

 

Zwróćcie uwagę na pewne fakty z opisu tych kilku zaledwie wymienionych przeze mnie jak do tej pory  demonów. Tam istnieje hierarchia. Taka sama jak w systemie kastowym w hinduizmie jak i komunizmie.

Demony mają wpływ na wolną wolę człowieka.
Kilka razy stosowałem już w swych tekstach  cytat ze świetnego filmu “Adwokat diabła”. Al Pacino grający szatana powiedział : “ja tylko ustawiam scenę“. Myślę że nie ma lepszej definicji wpływu demonów na życie człowieka. Od pewnego czasu dosyć mocno interesuje się zagadnieniem demonów i wiem, że tak właśnie się dzieje. Demony, których są różne rodzaje wyczekują na odpowiednią chwile naszych słabości by stworzyć taką scenę. Na przykład zazdrosny mąż widzi jak jego zona uśmiecha się do dopiero co poznanego mężczyzny. Z dala wygląda to jak romans,  a w rzeczywistości nastąpiła jakaś śmieszna pomyłka z której śmieją się oboje rozmówców. Inny przykład: żona notorycznie nie potrafi przyznać się do popełnianych błędów w wyniku czego manipuluje, kręci a mąż to człowiek małostkowy,  aczkolwiek z wielkim poczuciem  prawdy reagujący agresywnie na kłamstwa. Bardzo prosta sprawa dla demona. Wystarczy spowodować by żona coś przeskrobała,  po czym zacznie kłamać i awantura gotowa.  Rola demona sprowadza się do zaaranżowania sytuacji, np jakiegoś niefartownego umiejscowienia przedmiotów, które mąż lub zona  uderzy, popsuje lub czegoś zaniecha.
Przypomnijmy sobie przy takiej okazji Hioba. Strasznie oświadczanego człowieka. Szatan ustawiał sceny ale Hiob miał wybór.


Co sprzyja poddawaniu się woli demonów?

Nikt chyba sobie nawet sprawy nie zdaje jak kolosalną rolę ma w tym alkohol. Alkohol w większych dawkach powoduje wyłączanie się woli człowieka. Jest się bardziej zabawnym, towarzyskim ale też pozbawionym woli. Alkohol powoduje, że bariera, mur, zasłona  jaka nas dzieli od demonów,  zostaje zdjęta. To wtedy reagujemy bardziej emocjonalnie, mamy większą skłonność do zdrady, otwieramy się przed innymi wyjawiając swoje i nieswoje tajemnice.
Więzienia są przepełnione ludźmi, którzy pod wpływem alkoholu zamordowali swych najbliższych. To jest dzieło demonów.
Wiele kobiet było zgwałconych pod wpływem alkoholu jednej albo obu stron.

Kiedy człowiek obniża poziom świadomości swojej wolnej woli i pozwala na wejście demonów, nie mogą mu wtedy nawet pomóc niewidzialne duchy będące posłańcami Boga ponieważ człowiek stworzony z własną wolą,  poddał z własnej woli opętaniu. Aniołowie Boży nie mogą w żaden sposób naruszyć woli człowieka mimo iż ten działa na własną niekorzyść. Człowiek z ewangelii Marka został opętany ponieważ dopuścił do tego. Złe duchy go kłamały,  ale on mógł im nie wierzyć. Wybrał jednak kłamstwo.

 

Alkohol nie jest jedynym narzędziem do zdjęcia bariery ochronnej. Narkotyki, trawka którą tak propaguje Korwin Mikke i Palikot, bracia w wierze, mają identyczne działanie jak alkohol.
I to też nie są jedyne środki do celu. Tym samym co alkohol środkiem odurzającym jest Joga, techniki wizualizacji, pornografia, mantry, medytacja – wyłączenie woli, umysłu. Zdziwicie się także jak  napiszę, że taki sam wpływ mają ideologie: komunizm, liberalizm. Ile krwi zostało przelanej w imię ideologii? Bolszewizm i komunizm nie są odosobnione. Generał Pinochet robił to samo w imię antykomunizmu.
O tym mówi były agent KGB: http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/02/jak-napasc-na-panstwo-i-pozbawic-go.html 

“Kiedy rozum śpi budzą się upiory” – F. Goya

Francisco Goya

“Rycina przedstawia autoportret artysty. Jego głowa spoczywa na biurku, na którym leżą porzucona kartka papieru i pióro. Jest on atakowany przez upiory (m.in. nietoperze i sowy). Na biurku widoczny jest napisany po hiszpańsku tytuł obrazu. Rycina odnosi się do niezwykle wpływowej wówczas w Hiszpanii Inkwizycji, którą uosabiają upiory. Goya sprzeciwiał się jej stanowczo uznając za bezrozumną, gdyż jej ofiarami stawali się artyści i naukowcy” wikipedia

Kto jest wodzem demonów?

Kiedyś był jednym z największych duchów, które służyły Bogu. Do jego upadku doprowadziła pycha i ego.
Zbuntował także przeciw Bogu jedną trzecią innych aniołów.
Apostołowie w Mt 10, 25, Mk 3,33, Łk 11,15 mówią nam, że jest księciem demonów.
Obj 2,9 że jest ojcem kłamców.
Obj 12,9 zwodzicielem i kłamcą.
To wszystko oznacza także, że jest ojcem wszystkich kościołów odstępczych.

Jaki ma cel ?

Mk 12.4 zniweczenie efektów pracy Bożej
Hiob 2,4-5 chce aby ludzie wyrzekli się Boga
Jan 13.2 mówi, że jego celem jest  zbieranie chwały od ludzi

Jakie są jego metody?

Objawia się ludziom jako Bóg (2ko 11,14) Nauczył się objawiać jako anioł światłości oraz przemawiać do człowieka, przedstawiać samego siebie jako Boga. Stąd tyle objawień w katolicyzmie.
Szatan zaczyna od małej prawdy. Insynuuje, podsuwa wątpliwości, przekręca Pismo Święte jak na przykład z kultem maryjnym.

Howard Pitman w swej książce “Demony – świadectwo naocznego świadka”, która mnie zainspirowała dawno temu, pisze o demonach jako ekspertach w różnych dziedzinach. Dzieli on je na następujące demony:

1. Wojny
2. Chciwości. W tej grupie są także demony pożądliwości, kłótni, nienawiści itp
3. Demony tajemne
4. Czarnoksięstwa
5. Samozniszczenia
6.  Falszywej religii
7. Demoralizacji

Reszta w II części
Zbyt obszerny temat na jeden tekst.

Rodzaj ludzki nigdy nie wygra wojny z szatanem nie poznając wroga i jego sług.

 

 

Updated: 7 listopada 2018 — 10:49

2 komentarze

Add a Comment
  1. dobrze że zostało to przypomniane…

  2. ,,Wystarczy spowodować by żona coś przeskrobała, po czym zacznie kłamać i awantura gotowa. Rola demona sprowadza się do zaaranżowania sytuacji, np jakiegoś niefartownego umiejscowienia przedmiotów, które mąż lub zona uderzy, popsuje lub czegoś zaniecha.”

    Zazwyczaj mówię : ,,Nie ważna jest sytuacja i nie ważne co się stanie, ważne jest to jak do tego podejdziemy i jak zareagujemy”.
    Podobnie jak z pokarmem w cytacie z Biblii. Nie ciało lecz duch.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme