Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

18 mln zł premii na 100-lecie odzyskania niepodległości.

Kto tą niepodległość odzyskał? Bo chyba nie Polacy.

 

95 proc. pracowników Narodowego Banku Polskiego otrzymało nagrody okolicznościowe w wysokości po 6 tys. zł każdy. Premie zostały przyznane z okazji Święta Niepodległości – ustalił Onet. To oznacza, że świętowanie mogło pochłonąć nawet 18 mln zł.”

onet.pl

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że krytycy PIS stoją po tej samej stronie co ich wróg. Myślicie, że PO zrobiłaby inaczej?

 

Są równi i równiejsi. Przeciętny Polak może pomarzyć o takim bonusie. My mamy harować na elektoraty urzędnicze. No cóż, renciści dostają 700zł by inny ktoś miał lepsze życie.

Gościnność kosztuje. Polacy jako jedyna nacja przyjęła naród wyrzucany z każdego kraju Europy. Naród, który stał się gospodarzem.  To oni sterują gospodarką bez względu na opcje polityczną, a Polacy dają się nabrać na ten teatr.

 

Sprawa ma się jeszcze gorzej z protestantyzmem. Tam wmówiono wiernym “nie interesuj się polityką”. Dziwne, bo Izajasz się interesował:

Biada prawodawcom ustaw bezbożnych i tym, co ustanowili przepisy krzywdzące, 2 aby słabych odepchnąć od sprawiedliwości i wyzuć z prawa biednych ” Izajasza 10.

 

No tak bo po co mieć wpływ na gospodarkę i kulturę. W ten sposób oddaliśmy Polskę syjo-Watykanowi.

Wczoraj próbowałem słuchać bądź co bądź inteligentnego Urbana. Dałem radę około 3 minuty.

 

Wiecie dlaczego kłamcy i zwodziciele biblijni mówią Wam, abyście odrzucili Prawo Boże? Dlatego, że gdybyście poznali Prawo Boga natychmiast przejrzelibyście na oczy. Bóg jest zarówno liberałem jak i socjalistą. Bóg chce abyśmy sami zapracowali niczym mrówki na swój chleb, ale żeby nas nie okradano. Nasz Pan też chce, abyśmy pomagali biednym, ale teraz tę role przejęło państwo.

 

Najgorzej jest kiedy ktoś jest niewolnikiem i o tym nie wie.

Majstersztyk. A to wszystko przez przyjęcie znaku bestii w roku 966. (666). Odkąd Watykan ze starszymi braćmi w wierze najechał Polskę,  było już tylko coraz gorzej.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 19 listopada 2018 - 16:22

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. wpsomniałeś o modlitwie za kraj w poprzednim art. .Słuszna sprawa .Myśle jednak że skoro politycy aws, po-pis sld,psl niezbyt zdali egzamin(delikatnie mówiąc) to trzeba modlitwy o nowych silnych dobrych ludzi by przejęli władze do czasu przyjscia Pana .Żadne ludzkie rządy nie mają szans w obliczu Boga ale nie wiemy kiedy nadejdzie Pan ,zatem módlmy sie o ludzi (może są wśród nas wierzących ) takich którzy będą w sprawowaniu władzy jak najbardziej podobni do Pana Boga

  1. nie wiem czy taka modlitwa ma sens z uwagi na bezbożność narodu. Większy sens w tej sytuacji ma modlitwa za obecny rząd, bo wiem na 100% że kolejny będzie gorszy

   1. Modlitwa taka nie jest złym pomysłem…
    Swoją drogą, te 18 mln premii to jakaś masakra…

 2. WOLNOSC NIE JEST ZA DARMO
  Wymaga pracowitosci (starannosci), nadziei, odwagi, wspolczucia
  i od czasu do czasu do czasu skrajnego poświęcenia.

  FREEDOM IS NOT FREE
  It requires diligence, hope, courage compassion
  and from time to time extreme sacrifice.

  Prawo do Broni zapisane w konstytucji. Nie musisz kupowac ale masz prawo do obrony domu. inaczej co sie ktos wzbogaci to sasiedzi ukradna czy to podczas wojny czy podczas dzisiejszego tworu polskopodobnego z amber gldami, grtin-ami, skokami, kamienicami itd
  Samo to prawo skutecznie ODSTRASZY

  bierzmy przyklad z protestantow za oceanem, Szwajcarow i Finow.

  Jest to pierwsza rzecz, ktora powinnismy zrobic po odzyskaniu prawdziwej niepodleglosci dokladnie tak jak w stanach to zrobili po wywalczeniu niepodleglosci od korony brytyjskiej.

  Poki tego nie ma niestety ale nie jestesmy krajem w pelni niepodleglym!
  10 milionow krajanow poza krajem chyba dobitnie to wyraza i ponad 10 milionow ukraincow na ich miejscu.
  Okradanie z dobr pokoleniowychwypracowanych latami i przez pokolenia trwa bez przerwy w najlepsze w tym najbardziej ROZBROJONYM KRAJU EUROPY!!!!

  ..watpie ze maryja i inni swieci maja w tym jakikolwiek udzial.

 3. gdyby nie byli takimi kłamcami to modlitwa miałaby sens .Nie mówie ze wszyscy ale takiej propagandy takich kłamstw to ja dawno nie słyszałem jak w tvp info od czasów rządów pis.Money pl”Bolesna prawda o naszej zamożności. Jesteśmy ubogim krewnym przeciętnego Europejczyka”

 4. NBP spolka skarbu panstwa,moga sie obdarowywac jak chca,a wrazie problemow banku ,to podatnicy pokryja koszty.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish