Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Céline Dion ma nową, neutralną płciowo linię odzieży dla dzieci.

Niestety, ale z przykrością umieszczam te informację ukazującą nie tylko pojedynczy przypadek ale:

część rosnącego trendu w ubraniach dla dzieci.

 

 

W nowej reklamie Céline Dion dla Célinununu , jej neutralnej płciowo linii ubrań z detalistą dziecięcym Nununu , piosenkarka zakrada się do przedszkola w szpitalu i stwierdza, że ​​dziewczęta mają przewidywalne różowe ubrania, a chłopcy ubrani na niebiesko. Zdeterminowani, by obalić te upłciowione stereotypy, Dion wieje czarodziejski pył i, voila, noworodki pojawiają się w stylowych czarnobiałych zespołach. Jedna z nich przedstawia słowa “New World Order”, aby podkreślić, że nadszedł czas, aby zmienić sposób, w jaki społeczeństwo narzuca sztywne standardy płci dzieciom.

 

Oto nowa religia szatana.

 

Nadszedł czas na rodzaj produktów oferowanych przez Célinununu. Rodzice przestrzegają norm, wychowując dzieci bez oznaczenia płci lub pozwalając dzieciom określić swoją płeć. Walka o prawa transseksualistów nigdy nie miała lepszych perspektyw.

Proszę zauważyć: PRAWA.

Dzisiaj pastorzy mówią, że Prawo Boże nie obowiązuje, ale transeksualiści mają prawo…

Kogo więc chcecie słuchać? Prawa Boga czy nauczycieli?

Rozmemłanie w nauczycielstwie trwa,. Skutek? Brak granic między tym co święte jest a święte nie jest.

 

 

Marki zwracają uwagę, wprowadzając neutralne pod względem płci linie odzieży dla dorosłych i dzieci.W ostatnich latach główne sklepy takie jak Target i Abercrombie & Fitch Kids oferowały takie kolekcje, podobnie jak niezależni sprzedawcy Izzy & Ash i Wild Ivy. W ubiegłym roku firma marketingowa Mintel stwierdziła, że 20 procent rodziców dzieci w wieku poniżej 12 lat , które kupiły ubrania dla dzieci w ubiegłym roku, wspierało opcje odzieży neutralne pod względem płci.

 

 

Nowy (nie) porządek, czyli bezPRAWIE.

 

Dla założycieli Nununu, Iris Adler i Tali Milchberg z Tel Avivu w Izraelu, starania o zmianę konwencji w modzie dziecięcej rozpoczęły się dekadę temu, dzięki czemu ich firma jako jedna z pierwszych wzięła udział w tym rozkwitającym nurcie. Oni stworzyli markę, powiedzieli Voxowi, ponieważ nie mogli znaleźć ubrań dla swoich dzieci poza różowo-niebieskim aparatem binarnym i odkryli, że podstawowe wiadomości wysyłane ich dzieciom na temat płci są niepokojące.

“To było bardzo chłopięce i dziewczęce, bardzo niebieskie i różowe, piłka nożna i kwiaty”, powiedział Milchberg. “Ubrania zostały podzielone na dwie sekcje i byliśmy zaniepokojeni aspektem emocjonalnym”.

 

Ludzie byli zaniepokojeni modzie przypisanej do płci….

 

 

Aby temu przeciwdziałać, założyli Nununu w 2009 roku; oferując  neutralną pod względem płci odzież w neutralnej palecie kolorów, która odróżnia ją od bardziej tradycyjnych ubrań dziecięcych. Wiele przedmiotów będzie dobrze wyglądać dla dorosłych. To zgodnie z projektem, wyjaśnił Adler; ona i Milchberg wierzą, że moda dziecięca nie musi być głupia,

 

 

 

 

Odzież marki tej satanistki, która dostała sukces dzięki sprzedaniu się diabłu jest dostępna w Nordstrom, Bloomingdales, Saks Fifth Avenue i innych detalistach, a także na stronie internetowej Nununu. (Nununu, nawiasem mówiąc, jest to, co rodzice izraelscy mówią niegrzecznym dzieciom, wyjaśnił Adler i Milchberg.) Nununu zyskał sobie sławę, w tym Gwen Stefani, Steph Curry i Kourtney Kardashian , z których wszyscy ubierali swoje dzieci Ubranie Nununu. Dion, który stała się miłośnikiem mody i zeszłego roku uruchomiła kolekcję Céline Dion w Nordstrom , jest oczywiście także fanem Nununu.

“Zawsze uwielbiałam Nununu i to, co reprezentują” – napisała na Twitterze. “Współpraca z nimi, aby zachęcić do dialogu równości i możliwości, ma taki sens”.

 

 

Ale nie wszyscy zgadzają się z tą koncepcją. Podczas gdy tysiące fanów Dion przesłało dalej swoją kampanię reklamową Nununu, inni oświadczyli, że stracili jej szacunek . Krytycy nękają Nununu od samego początku, według Adler i Milchberga, ponieważ marka koncentruje się na zmianie koncepcji ubioru, a także postawach dotyczących dzieci i płci.

 

Ja się naprawdę dziwię wielu moim czytelnikom, że nie potrafią odczytywać znaków i przekonań ludzi wprowadzających innych do piekła.

 

Oni zawsze wraz z przekonaniami lucerniańskimi pokazują symbole diabła i nie zawsze jest to to tak wymowne i oczywiste jak to poniżej

 

 

Znam polskiego quasi pastora, który ubiera sie w strój Supermena…. Niby żart, niby luz…

Jeszcze ostrzega przed światem 😀

 

Swoja drogą potężne pieniądze idą na demoralizację i na Rzym , kiedy takie strony jak ta ledwo zipią. Obiecywałem system pół na pół i chyba tak będzie. Bez reklam się nie obędzie, bo wychodzi na to, że to co pisuje jest mało ważne dla wielu.

 

 

 

__________________________________________

Osobom mogącym mnie wesprzeć w szerzeniu wartości biblijnych podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: “Bezinteresowna DAROWIZNA dla właściciela strony detektywprawdy.pl”

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

Zaktualizowane: 20 listopada 2018 - 21:25

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Inna sprawa że ta linia odzieży firmowana przez panią piosenkarkę jest po prostu brzydka…
  Może i nie przepadam za ścisłym podziałem kolorystycznym ciuchów dla dzieci wg płci (żeby nie było, nie przepadam za “transami” ani ich nie popieram), niemniej jednak rozumiem po co jest i że istnieje, że ważna jest pewna stałość 🙂
  (aczkolwiek nie ubrałabym chłopca w różową sukienkę czy ogólnie jakieś bardzo dziewczęce ubranka; tak samo jeśli chodzi o ubranie dziewczynki w coś już bardziej chłopięcego z wyglądu; gdybym chciała kupić niezbyt drogą zabawkę, to dziewczynce mogłabym też kupić coś z tych zestawów typu “młody chenik/mechanik”, a chłopcu nawet i z tych zestawów do gotowania czy zwykłą lalkę ale nie Barbie…bo mimo że są pewne umiejętności niejako “kojarzone” tylko z danymi płciami, to warto by zarówno chłopak znał choćby i pewne podstawy gotowania itp.rzeczy, jak i by dziewczynie były znane choćby i podstawy takich drobnych napraw technicznych i rzeczy typowo mechanicznych, ale też jak np.skręcić półkę czy sama taką zrobić jeśli to możliwe, albo jak wywiercić dziurę w ścianie by można było wkręcić kołek…aczkolwiek bez zatracania pewnej równowagi, która też mimo wszystko jest potrzebna…)
  być może pewnie gdybym np. poszukiwała bucików czy czapki i w konkretnym sklepie (dajmy na to, nie mam czasu szukać w większej ilości sklepów albo zwyczajnie mam akurat mniej pieniędzy na kupno ubranek, sytuacje bywają bardzo różne) nie mogła znaleźć innych niż różowe (ale gładkie, bez żadnych typowo dziewczęco kojarzących się nadruków ,np. kwiatków) to mooooże bym kupiła, niemniej jednak i tak musiałabym się mimo wszystko baaaardzo mocno zastanowić…(żeby nie przynieść zupełnym przypadkiem czegoś z nadrukiem z jednej z tych niezbyt fajnych kreskówek :/)

 2. Bardzo dobrze, że ostrzegasz przed tym potwornym trendem. Świetny artykuł.

 3. Chciałabym Wam powiedzieć, że niemowlaki i dzieci do około 3 lat kiedyś nie ubierano neutralnie płciowo. (Wiek końcowy bym musiała sprawdzić) W bogatych królewskich domach większa była tendencja do tego by wyróżniać dziewczynki i chłopców ale to też z biegiem lat (około 5,6 lat), sto lat temu czerwony i różowy był zarezerwowany dla chłopców a niebieski dla dziewczynek, a małe dzieci ubierano w takie sukienki niezależnie od płci. To była kwestia mody, przynajmniej w europie, ten problem trzeba było by zbadać na całym świecie na przestrzeni tysięcy lat.

  1. widzisz tu sama dyskusja na ten temat rodzi podział nad spojrzeniem: czy chlopiec może byc jak dziewczyna czy nie…
   Rodzice ubierali dzieci tak, jak chciekli i nikt nie widział w tym problemu

   1. Tzn swoim tekstem nie chcę pokazać podziału. Tylko jak to historycznie było zresztą bardzo ogólnie. Ale to co czytałam w artykule to ogólnie nie przedstawia się dobrze. Ta firma ma podejrzane motywacje…:( No tak kiedyś nie było jakiegoś narzucenia, jedynie w wysokich sferach, ale to dotyczyło dzieci starszych (4,5lat) i w wyżej. Rozróżnienie było na płeć. maluchami nikt aż tak się nie przejmował-traktowano ich jak “one” w zasadzie jak patrzę na takie małe dzieci to one są rzeczywiście takie nijakie i płci rozpoznać trudno, ale one dopiero rosą i rozwijają się. Teraz to co się dzieje, ze dzieci mają wybierać swoją płeć to jest okropne i przerażające…

    1. fakt faktem, to wybieranie płci brzmi okropnie…

  2. tzn ubierano neutralnie płciowo – źle napisałam. ale to dotyczy maluszków 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish