Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościoły chrześcijańskie borykające się z ultimatum w chińskim Syczuanie: dołączcie do komunistycznej sieci kościołów lub zostaniecie zdelegalizowani.

Cztery kościoły chrześcijańskie w chińskiej prowincji Syczuan otrzymały ultimatum i powiedziały, że muszą wstąpić do oficjalnej sieci komunistycznego rządu lub zostać zamknięte. ChinaAid, która monitoruje prześladowania wierzących, doniosła o tym, jak to nazwać “masowym stłumieniem” niezarejestrowanych kościołów w południowo-zachodniej prowincji, wyjaśniając, że ostatnie ostrzeżenia zostały niedawno wysłane do pastorów, prosząc ich o podjęcie decyzji.

“Kilku pastorów kościołów, z którymi mam powiązania, otrzymało już ostateczne ostrzeżenie rządu, wymagające, aby podjęli decyzję w ciągu dwóch tygodni: albo przyłączcie się do trzech kościołów własnych, albo rozwiązujcie się”, powiedział jeden z miejscowych chrześcijan, który nie chciał podać nazwiska. 

 Te cztery kościoły, które w szczególności muszą zdecydować, czy przystąpić do państwowych Kościołów Trzyosobowych, czy też przestać istnieć, to: Kościół Shangxi w Guangyuan, Kościół Guiyi w Mianyang, Kościół Xinguang i Kościół Jozuego w Chengdu.

 

Czyż nie mam racji pisząc, że imperium Rzymu chce mięć wszystkich pod kontrolą? Aby wszyscy stanowili jedno…

Stąd pastorzy zainstalowani w zborach głoszą zbawienie tylko mające miejsce w kościele zarejestrowanym. Tylko, że nawet w ten sposób patrząc apostolowie mieliby utrudniony dostęp do zbawienia, gdyż nie byli zarejestrowani w Rzymie. To między innymi było powodem przejęcia chrześcijaństwa.

 

 

 

 

Updated: 20 listopada 2018 — 15:00

3 komentarze

Add a Comment
  1. Wypełni się czas kiedy to samo stanie się w tym kraju pod szyldem jedności w różnorodności. W sferze duchowej i fizycznej. Gdy miłość wielu oziębnie i nawzajem wydawać się będą.

  2. https://www.youtube.com/watch?v=NCC23YUX924
    https://www.youtube.com/watch?v=xJTebFiADvM
    o przesladowaniach w Chinach–tu akurat sekta wywodząca się z chrzescijanstwa,przesladują wszystko co nie czci komunizmu.

    1. To smutne, współczuję Chińczykom z tym przymusem rejestracji w jedności…oby Pan Bóg nadal miał ich w opiece…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme