Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Juz niedługo Rydzyk zadebiutuje w polityce swoją własną partią, którą jest Ruch Prawdziwa Europa.

W zasadzie informację można uznać jako sensacyjną, a nawet z pogranicza prima aprillis, ale chyba przyszedł czas dla pana Rydzyka na grę w otwarte karty. Już nie ma co oszukiwać społeczeństwa swą apolitycznością.

Oczywiście oficjalnie jeszcze żaden duchowny nie założył partii, ale pełnomocnikiem Ruchu Prawdziwa Europa jest Mirosław Piotrowski, który jest zaufanym człowiekiem ojca Tadeusza Rydzyka.

Na listach nowej parti są posłowie PiS Andrzej Jaworski i Anna Sobecka oraz b. minister środowiska Jan Szyszko.

 

To tyle z faktów znanych nam z mediów głównego nurtu.

Teraz czas na ezoterykę, prawdę dla wtajemniczonych:

 

 

Oto prawdziwa Europa. Prawdziwa Europą jest postać kryjąca się za ciemnoskórą z obrazu.

Twórcy pieniądze Fenicjanie z Sydonu identyfikowali Astarte z grecką boginią Europą.

Astarte, Isis, izyda, Łada, kali, Madonna są tą sama postacią, którą symbolizuje pięcioramienna gwiazda.

 

 

Oto katolicka Europa, nazywana w Rzymie Marią, w Rosji Ładą, w Polsce Lejlą, w Grecji Afrodytą, w Rzymie Wenus itd itd

 

 

 

Wróćmy do inicjatywy Rydzyka.

 

Nie wiem jakie będą szanse takiego ugrupowania, ale wg mnie nieduże. PIS ma mimo wszystko bardzo silne struktury i zdyscyplinowany elektorat urzędniczy.

Najprawdopodobniej jednym z głównych celów założenia tej partii jest zabranie głosów innym. Praktyka powszechna odkąd istnieje tzw demokracja, czyli pozór wyboru. PO i Nowoczesna, SLD i partia Razem itd

 

Jak ja widzę ten teatr żydowsko-watykański?

Innym celem może być demonstracja w Europie wartości prawicowych, (czytaj katolickich) i być może ostatecznie wyłonienie sie antychrysta, który robi porządek z lewicowymi ideami. Najpierw tworzą problem, a później go likwidują.

 

Podstawą programową nowej partii mają być założenia inicjatywy “Europa Christi”. Powstała ona w marcu ub. roku z inspiracji ks. inf. Ireneusza Skubisia, honorowego redaktora naczelnego Tygodnika Katolickiego “Niedziela”. W Polsce odbyły się już dwa kongresy Ruchu. Jego twórcy, za główny cel stawiają sobie odbudowanie chrześcijańskiego myślenia o Europie.

– Europa jest dziś chora i zagrożona odejściem od wartości podstawowych, ateizmem, neomarksizmem, nihilizmem i hedonizmem. Widzimy także ogromne zagrożenie powodowane islamem. (…) Zostawmy groźne spory. Porzućmy zniewalającą nienawiść i zdradę. Ewangelia może nas zjednoczyć. Chrześcijanie Europy i polscy chrześcijanie, katolicy, policzmy się! Są nas miliony! Ta świadomość pozwala nam powrócić do naszej wielkości i prawdziwej wolności – apelował ks. Inf. Ireneusz Skubiś w październiku 2018 roku, podczas 2 edycji kongresu

wp.pl

 

Kim jest Anna Sobecka wchodząca w team Rydzyka?

 

W latach 2007-2011 była posłanką AWS. Odeszła z klubu razem z Janem Łopuszańskim i stworzyła z nim Porozumienie Polskie. Następnie była posłanką LPR. W 2004 roku nie dostała się do Parlamentu Europejskiego. Była autorką pomysłu o dodatkowym opodatkowaniu obywateli nieposiadających dzieci, a także pensji dla matek, które zrezygnowały z pracy na rzecz wychowania dzieci.

Teraz popatrzcie na inny symbol, którego większość Polaków niestety nie widzi, tak jak my.

Politycy PIS pojechali ukłonić się Królowej Niebios na urodzinach Radia Maryja. Przecież to nie moje foto, ale z PAP:

 

No to bawimy się mamusiu w kołeczku…

 

To jest własnie Babilon, o którym wspomina Biblia. Jest religia, sa politycy, jest figura Astarte/Izydy.

Tak, rządzi Europa. Ujeżdża byka.

 

 

 

 

 “Nie będziesz się więcej radować, Dziewico zhańbiona, Córo Sydonu! Wstań, przepraw się do Kittim: tam również nie zaznasz spokoju. Izajasza 23:12

Dziewico zhańbiona, Córo Sydonu!

 

 

Ciekaw jestem czy założenie nowej partii było uzgodnione z panem Danielsem…

 

 

 

Podsumowując, pragnę zwrócić Waszą uwagę kochani protestanci kimkolwiek byście byli, że biblijna nierządnica nie tylko interesuje się polityką w przeciwieństwie do Was, ale ona rządzi polityką, ponieważ pastorzy współpracujący z nią uważają, że chrześcijanie nie powinni polityką się interesować. Problem w tym, że za wszelkie decyzje UE odpowiedzą wszyscy. tak działa odpowiedzialność zbiorowa.

 

Mam świadomość, że gro obrońców fałszywego protestantyzmu nie nadążą za ideami, które to wykładam. Ostatnio pisała do mnie pewna kobieta pytając dlaczego atakuje protestantyzm. Ja nie atakuje protestantyzmu, ale pseudoprotestantyzm. Nie mógłbym atakować osoby protestujące wobec Rzymu. Ja atakuje ludzi zakochanych w Rzymie.

Nie rozumiem niezrozumienia tego co tu pisuje…

Dedykuję ten filmik pani Monice Magnuszewskiej, która oskarżyła mnie o atakowanie protestantów:

 

Apel podpisywał przedstawiciel (pseudo)protestantów – przewodniczący baptystów. Baptyści nie mogą być protestantami więc bo nie protestują. Tak więc ja nie atakuje protestantów. Podobnie jak zielonoświątkowcy nie protestuja i cały Alians ewangeliczny. To nie moja wina że te partio-religie bratają się z Rzymem a ja o tym pisze.

 

 

Jeśli uważacie letni chrześcijanie, że to co robię jest nieprotestanckie, to przypominam bohatera jakich mało obecnie –  Iana Paisleya,  brytyjskiego polityka i duchownego protestanckiego, działającego w Irlandii Północnej, który w roku 1988 trzymał plakat z napisem “Papież Jan Paweł II – Antychryst”.

 

 

Oto scena z wydarzenia:

 

 

 

Dedykuję ten cytat z Jana pastorstwu rzymiańskiemu:

 

Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas; bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami; a to stało się po to, aby wyszło na jaw, że nie wszyscy są naszego ducha” Jana 

 

Szanuje wielu pastorów i protestantów jak np prof Vietha,

 

Jeszcze co do inicjatywy Ojca Rydzyka. Tatusia katolików.

Hasła walki z neomarksizmem czy z aborcją itp to teatr dla mas. Rydzyk to przede wszystkim biznesmen. Z tych jak Owsiak. Ciągnie podwójnie: od państwa i od ludzi.

 

Fundacją Lux Veritatis. Łącznie w ciągu ponad dwóch lat sprawowania władzy przez PiS redemptorysta otrzymał 80 mln, 921 tys. zł z publicznych pieniędzy. Około 40 mln zł przeznaczono na geotermię. Z kolei prawie 26,5 mln zł otrzymała fundacja Lux Veritatis.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych przeznaczyło 200 tys. zł na projekt “By pamięć o nich trwała”. Ministerstw Środowiska dało z kolei 313 tys. zł za dziewięć audycji telewizyjnych poświęconych jakości powietrza. Ponadto duchowny zyskał 600 tys. zł z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju za produkcję i emisję programu w TV Trwam lub inne “działania promocyjne”. Co więcej, z wyliczeń serwisu wynika, że ponad pół miliona złotych trafiło do przedsiębiorstw, które są związane z o. Tadeuszem Rydzykiem.

źródło: natemat.pl

 

Miliony idą na podtrzymanie kultu Astarte w Polsce i ludzi związanych z tym kultem. Oni zatrudniają swoich. Znam realia z Kielc, gdyż poznałem pewnego bogobojnego, a raczej katolickobojnego murarza związanego bardzo z kościołem. To sie oplaca i dlatego biblia powiada:

 

“Biada, biada, wielka stolico,
Babilonie, stolico potężna!
Bo w jednej godzinie sąd na ciebie przyszedł!”
11 A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią,
bo ich towaru nikt już nie kupuje:
12 towaru – złota i srebra,
drogiego kamienia i pereł,
bisioru i purpury,
jedwabiu i szkarłatu,
wszelkiego drewna tujowego i przedmiotów z kości słoniowej,
wszelkich przedmiotów z drogocennego drewna, spiżu, żelaza, marmuru,
13 cynamonu i wonnej maści amomum,
pachnideł, olejku, kadzidła,
wina, oliwy, najczystszej mąki, pszenicy,
bydła i owiec,
koni, powozów oraz ciał i dusz ludzkich5.
14 Dojrzały owoc, pożądanie twej duszy, odszedł od ciebie,
a przepadły dla ciebie wszystkie rzeczy wyborne i świetne,
i już ich nie znajdą.
15 Kupcy tych [towarów], którzy wzbogacili się na niej,
staną z daleka ze strachu przed jej katuszami,
płacząc i żaląc się, w słowach:
16 “Biada, biada, wielka stolico,
odziana w bisior, purpurę i szkarłat,
cała zdobna w złoto, drogi kamień i perłę,

 

Kiedy będzie upadać Babilon wszyscy będą biadać, gdyż zysku już z tego mieć nie będą.

 

Jedni zarabiają mniej, a drudzy więcej. Andrzej Jaworski ( po Uniwersytecie Wyszyńskiego) polityk kiedyś ZCHN a teraz PIS po otrzymaniu poselskiego został prezesem PZU. Przez dwa lata zarobił 2 miliony złotych w wyniku dobrej zmiany. Da się żyć. Tylko co mają powiedzieć mali sklepikarze płacący na cały ten lewicowo-watykański teatr?

 

 

Biblia nam mówi żeby wyjść z tego Babilonu.

 I usłyszałem inny głos z nieba mówiący:
«Ludu mój, wyjdźcie z niej
byście nie mieli udziału w jej grzechach
i żadnej z jej plag nie ponieśli:
bo grzechy jej narosły – aż do nieba,
i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.

 

 

Niestety protestanci w niego wchodzą. My nie po to wychodziliśmy, aby teraz ponownie wchodzić odgórnie przez zwierzchników Aliansu Ewangelicznego i innych karierowiczów rzymskich.

Tutaj chodzi o władzę i pieniądze, a nie o żadne hasła broniące wartości chrześcijańskie. Te slogany to tylko przykrywka, wabik na naiwnych chrześcijan.

Tak jak powiedział ten były ksiądz:

 

 

Ostatecznie, ten news nie jest żadnym newsem, gdyż bez względu na inicjatywę Rydzyka i tak całym światem rządzi Rzym.

 

Zaktualizowane: 4 grudnia 2018 - 21:38

4 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Dobre podsumowanie, ta cała inicjatywa “dyrektora” jest po prostu mało ciekawie brzmiąca…

    1. nie no Kesja, umieszczasz link tego syjonisty i flaszywego nauczyciela, ktory buwaza ze Pan jezus m ieczem fizycznym zniszczy antychrysta…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish