Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mentalność włoska zgniłym owocem Watykanu.

WŁOCHY – DUCHOWA SIEDZIBA SZATANA.

 

Do napisania tego tekstu zainspirowała  mnie informacja o niewywiązywaniu się z umowy włoskiej firmy.

 

 

“Nawet 60 firm pracujących przy budowie zakopianki nie otrzymało pieniędzy od włoskiego wykonawcy, firmy Astaldi. Chodzi o powstający odcinek pomiędzy Naprawą a Skomielną Białą. Niezapłaconych było 400 faktur na łączną kwotę 23 milionów złotych. Część tej kwoty spłaciła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.”

https://krakow.onet.pl/nieprawidlowosci-przy-budowie-zakopianki/1qj66cw

 

60 skrzywdzonych polskich firm poprzez kontrakt jeszcze z czasów PO. Ale PIS też nie jest w tym czyste. Oni wszyscy graja do jednej bramki. PIS wiedząc, że włoskie firmy nie tylko nie są rzetelne w płatnościach, ale mają ogromne opóźnienia na budowach dróg dochodzące do roku i więcej ponad kontraktowy termin podpisał w tym roku umowę na budowę kolejnych dróg…

Salini, Astaldi, Toto to firmy nie wywiązujące się z ani jednego kontraktu.

Jak dowiadujemy się w tym newsie część tego zadłużenia spłaciła GDDKIA, czyli wynika  z tego, że to my Polacy dopłacamy do już ustalonych cen za budowę. Moim zdaniem była to zaplanowana taktyka zarówno Włochów jak i kolejnych z nazwy polskich rządów.

 

Kwestia owych dróg natchnęła mnie abym ukazać jaka energia idzie za tzw stolicą apostolską, czyli tak naprawdę stolicą Lucyfera.

Otóż zakładając, że Watykan – miasto państwo – jest faktycznie reprezentantem Boga YHWH na ziemi, to Włosi jako naród najbliżej tego rzekomego światła Boga, powinni emanować prawym charakterem, naturą bliską pierwszych apostołów i przestrzeganiem Prawa Bożego.

 

Tymczasem na mentalność Włochów składają się tak negatywne cechy jak:

 

 1. Bałaganiarstwo. Co prawda we Włoszech niestety nie byłem może kiedyś będzie mi dane pojechać, ale słyszałem od innych i na potwierdzenie znalazłem wypowiedź internautki: “Polsce często sapiemy, że żyjemy w brudnych miastach, że śmietników mało i w ogóle wszędzie jest syf, ale pod względem czystości Włosi mogliby się od nas uczyć. Rzym, Bolonia czy Florencja są miejscami, które doprowadziłyby do szału Perfekcyjną Panią Domu. Część ulic jest po prostu brudna. “. Bóg jest Bogiem porządku, ale Włosi z nim nic wspólnego nie mają.
 2. Kłamanie. Biblia mówi, że ojcem kłamstwa jest szatan. To kłamstwo jest widoczne wszędzie. We flirtach, w inwestycjach itd
 3. Pijaństwo.

“Ponad osiem milionów Włochów nadużywa alkoholu. Informuje o tym w dorocznym raporcie na ten temat tamtejszy główny urząd statystyczny, zwracając uwagę na alkoholizm wśród młodzieży
Za nadużywające alkoholu uważa się we Włoszech osoby, które są w stanie wypić jeden po drugim sześć i więcej kieliszków. Takich osób jest dokładnie osiem milionów 179 tysięcy, na 61 milionów mieszkańców”

https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/583406,Osiem-milionow-Wlochow-ma-problem-z-alkoholem

 

4. Kłótliwość. Potrafią zatrzymać się na środku ulicy i zacząć               wymieniać uprzejmości

5. Matriarchat. Wszyscy znamy to włoskie powiedzonko                      “o    mamma mia”, co znaczy “o matko”. Stolica Królowej                Niebios, demona wywyższającego kobiety musi rozpowszechniać wartości przeciwne Bogu …Ojcu. “Mammismo” – to włoski termin oznaczający zbytnie, wręcz chorobliwe przywiązanie dorosłego syna do matki i odwrotnie.

 

Ponadto, to z Włoch pochodzi mafia:

 

Nazwa i korzenie pierwszych organizacji pochodzą z Sycylii (wł. La Cosa Nostra „Nasza Sprawa”), skąd wpływy mafii w XIX wieku rozszerzyły się na całe Włochy, aż do najwyższych struktur politycznych i finansowych. Podczas emigracji zarobkowej w XX wieku, silną działalność rozwinęła również w Stanach Zjednoczonych. Dziś organizacje przestępcze działają na całym świecie, głównie w Kolumbii, Boliwii, Rosji, USA i we Włoszech.

 

Swoja drogą jest ciekawostką wątek żydowski:

 

Koszer Nostra to gra słów odnosząca się do najsłynniejszej mafii świata – Cosa Nostry. Ich rolę mieli przejąć żydowscy mafiosi, którzy wyemigrowali z krajów Europy Wschodniej. Pierwszy raz to określenie pojawiło się w latach 20-tych i odnosiło się do zatrudnionych przez Włochów w roli “cyngli” młodych bezwzględnych Żydów. Później zostało ono przeniesione na całą etnicznie czystą mafię żydowską.

Dziś żydowska mafia jest oparta na emigrantach pochodzących z byłego ZSRR i działa praktycznie na całym świecie. Siły bezpieczeństwa Izraela i Stanów Zjednoczonych uważają, że mafia stworzona przez rosyjskich Żydów odpowiada za 60 procent przemytu broni na świecie i jest głównym dostawcą uzbrojenia dla Hezbollahu toczącego wojnę z Izraelem.

https://menway.interia.pl/styl-zycia/news-koszer-nostra-czyli-zydowska-mafia-rzadzi-swiatem,nId,1072969#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

 

 

 

Meyer Lansky, twórca pierwszej wielkiej mafii żydowskiej

 

Żydzi, Komunizm i Watykan to jedno i to samo. Wczoraj napisałem tekst o handlu dziećmi, które trafiają do Włoch. Według Pawła Bednarza ma w tym udział ponoć pani. Passini. Nazwisko włoskie. Pokazałem Wam kogo ma jako znajomego na fejsie. Księdza i zarazem Żyda. To jest ta synteza.

 

 

Z Włoch pochodzi faszyzm:

 

“Faszyzm
Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces – wiązki, rózgi liktorskie i wł. fascio – wiązka, związek) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny)[“

 

Patronem UE jest włoski komunista Altiero Spinelli (ur. 31 sierpnia 1907 w Rzymie, zm. 23 maja 1986 tamże) – włoski polityk, zwolennik federalnej koncepcji zjednoczenia Europy. Często nazywany ojcem Unii Europejskiej jako osoba, która wywarła ogromny wpływ na proces integracji europejskiej po II wojnie światowej.

 

 

Nazwa miejsca jednego z najbardziej ohydnych zawodów na świecie również pochodzi z Włoch.

 

Wyraz bordel trafił do polszczyzny z języka włoskiego (bordello) razem z włoszczyzną w czasach królowej Bony.

 

Teraz rzecz wielce symboliczna i krzycząca ze względu na swą doniosłość biblijno-historyczną

Biblia definiuje nam nierządnicę w apokalipsie:

 

“Przyszedł też jeden z siedmiu aniołów, który miał siedem czasz oraz zaczął rozmawiać ze mną, mówiąc: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką prostytutką, co siedzi koło wielu wód.” Ap 17.

 

 

Jak się okazuje Rzym kochał prostytucję:

 

“Prostytucja w antycznym Rzymie była kwestią powszechną. Zapotrzebowanie na tego typu usługi w Imperium było ogromne, więc i rozwój prostytucji nie powinien dziwić. Rzym jako twórca prawa, które do dziś jest jednym z filarów naszej cywilizacji, próbował też uregulować rynek usług seksualnych.”

 

Teraz do naiwnych fanów Korwina Mikke się zwracam. Korwina Mikke, który nie tylko jest zwolennikiem Prawa Rzymskiego, ale i legalizacją prostytucji zgodnie za żydowskim laureatem nagrody Nobla, który powiedział:

 

“Jestem za legalizacją narkotyków i prostytucji. Powinny być one traktowane tak, jak obecnie odnosimy się do alkoholu. Ludzie powinni mieć możliwość swobodnego nabywania narkotyków, lecz poczucie odpowiedzialności winno ich powstrzymywać przed czynieniem szkód innym. Wiem, że narkotyki są okropne i wyrządzają ogromne szkody, jednak zakaz ich posiadania wyrządza jeszcze większe. Jest to bowiem główne źródło przestępstw w Stanach Zjednoczonych.”

 

 

 

Podobnie myśli Paweł Kukiz, który spławił Pawła Bednarka co do sprawy z handlem dziećmi.

“Jeśli Paweł Kukiz zostanie kolejnym prezydentem Polski, zwolennicy prawnego uregulowania prostytucji zyskają wpływowego sojusznika. Muzyk opowiada się bowiem za zalegalizowaniem tego typu działalności.”

https://natemat.pl/140143,pawel-kukiz-za-legalizacja-prostytucji-nie-byloby-mozliwosci-manipulacji

 

 

 

Jak widzicie kościół imperium rzymskiego ze swym centrum w Watykanie bije na Włochy ale światłem Lucyfera.

Dobro rodzi dobro, a zło rodzi zło. Czy kiedyś patrzyliście w ten sposób na ten kraj znany z turystyki, Italo Disco, Albano Romina Power, Juventusu itp?

 

Rzym emanuje złem i to zło rozchodzi się na całe Wochy a później na świat. Włosi nie maja Bożego charakteru, ani biblijnych wartości. To kraj upadły tak jak upadły jest anioł, który tym krajem zarządza.

 

 

 

Updated: 4 grudnia 2018 — 18:19

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Musze sie odniesc do tego artykulu bo troche wiedzy mam ogolnej o zamowieniach publicznych w kraju.
  Ta ustawa o zamowieniach publicznych i ulepszana praktyka przeprowadzania zamowien publicznych czyli przetargow jest niemal idealna z pozycji zamawiajacego-nas podatnikow .

  Co dzien urzednik od urzednika kopiuje nowe ulepszenia w warunkach do przetargu zeby lepiej zabezpieczyc interes publiczny (pozytywne).
  Najpierw oferent musi zaplacic wadium (niemala kwota) zeby zastartowac ale po wytypowaniu zwyciezcy ten musi podpisac a wczesniej wykazac sie posiadanym ” zabezpieczeniem nalezytego wykonania umowy”-forma poreczenia bankowego, wykaz srodkow na koncie .

  Jak cos zwali/zepsuje to w ten sposob gmina przykladowo odejmie z jego konta fundusze-(pokazne -moga nieraz byc 1/3 wartosci kontraktu).
  My -zamawiajacy czyli gminy , urzedy w skrocie “trzymamy za jaja” ostro czy to chinczykow budujacych autostrady czy tez wlochow jak tych z astaldi.
  Oczywiscie placimy tez z bardzo duzym opoznieniem-jak najpozniej. Niestety takie ustawienie rozgrywki i najlepsze zabezpieczenie nas- podatnikow, naszych publicznych pieniedzy na inwestycje powoduje ze wygrany chinczyk/wloch dostaje po 4 literach automatycznie i od razu.

  Co robi? ano nie placi polskim podwykonawcom bo czeka dluuugo na zaplate od nas-zamawiajacych-czyli urzedow, gmin itp.
  Dochodzi wlasnie do absurdow opisanych przez Ciebie.
  Wiecej madrzyc sie nie bede -odsylam do praktyki zagadnienia zamowien publicznych.
  Moja koncepcja i rada zeby wyrownac troche pozycje jest taka zeby robic jak w stanach
  TYGODNIOWKI.
  Tam jezeli po tygodniu firma np. budowlana nie ma zaplacone to przestaja pracowac.

  To chyba duzo sprawiedliwsze . Rowniez system plac w formie wyplacanych tygodniowek w piatek po przepracowanym tygodniu jest DUZO SPRAWIEDLIWSZY.
  Zatem pochwalam system protestantow (anglosaski) jako bardziej uczciwy.
  Nieraz jest tez system dwutygodniowy plac “biweekly”=rzadszy)

  Chyba za glowe by sie zlapali widzac/ dowiadujac sie ze pensje w naszym kraju typu “cebula”-(usiadz i placz) dostajemy po miesiacu. To jak niewolnictwo dla protestantow.

  WOLNOESC NIE JEST ZA DARMO………

 2. Dobry komentarz…
  a o tym Szeptyckim to jakaś okropność…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme