Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demokraci z Massachusetts mówią, że ludzie religijni wykorzystują poglądy, które “zagrażają polityce publicznej oraz całej planecie”

Partia Demokratyczna z Massachusetts zatwierdziła rezolucję uznającą niereligijnych Amerykanów, zwanych także “nons”, stwierdzając, że ci, którzy wykorzystali swoje “poglądy religijne, aby usprawiedliwić politykę publiczną”, “grożą nie tylko Stanom Zjednoczonym, ale całej planecie . ”

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Humanistów (AHA) rezolucja została wydana 14 listopada po jej wprowadzeniu przez członka komitetu ds. Uchwał, Stephena Driscolla, który jest również współprzewodniczącym podkomisji LGBT. Tekst tego środka został napisany przez Davida Niose’ego, dyrektora centrum prawnego AHA, oraz Stuarta Wamsleya z Greater Boston Humanists.

Stwierdza, że ​​nonsi potroili się jako demograficzne przez ostatnie dwie dekady, a także stali się “największą grupą religijną w Partii Demokratycznej”.

Jednak zgodnie z rezolucją, “nonsi” często byli poddawani niesprawiedliwemu uprzedzeniu i wykluczeniu w amerykańskim społeczeństwie, szczególnie w obszarach polityki, w których dominowały założenia religijności. ”

 

 

Twierdzą, że ci, którzy używali religii do definiowania moralności poprzez politykę publiczną, a także to, co nazywa się “niewłaściwymi roszczeniami wolności religijnej”, stwarzają zagrożenie zarówno dla narodu, jak i dla świata.

“Najbardziej głośno mówią, że moralność, wartości i patriotyzm muszą być określone przez ich szczególne poglądy religijne, które wykorzystywali, aby uzasadnić politykę publiczną, która odrzuca ugruntowany konsensus naukowy w kwestiach takich jak ewolucja, seksualność, płeć, zdrowie kobiet i zmiana klimatu, zagrażając nie tylko Stanom Zjednoczonym, ale całej planecie “- stwierdza rezolucja.

 

 

Dokument ten również podkreśla, że ​​- mimo że nie identyfikują się z żadną religią – świeccy Amerykanie “konsekwentnie byli kategorią religijną, która mocno popierała równość małżeństw i prawa LGBT, i często była liderem w promowaniu wolności obywatelskich i praw człowieka dla wszystkich.”

“Teraz należy rozstrzygnąć, że Partia Demokratyczna z Massachusetts uznaje wartość, etyczną prawidłowość i wagę religijnie niezwiązanych grup demograficznych, grupę Amerykanów, którzy przyczyniają się w niezliczonych sposobach do sztuki, nauki, medycyny, biznesu, prawa i sukcesu partii i dobrobytu narodu “- czytamy w rezolucji -” a “nons” to grupa, która tak samo jak każda inna opowiada się za racjonalną polityką publiczną opartą na solidnej nauce i uniwersalnych wartościach humanistycznych. ”

AHA twierdzi, że uchwała została podjęta w głosowaniu bez zastrzeżeń.

 

W swoim przesłaniu zatytułowanym “Szczęście”, późny anglikański kaznodzieja JC Ryle powiedział kiedyś: “Nie rozmawiaj ze mną o swoim szczęściu, jeśli nie możesz spokojnie patrzeć przed siebie i za siebie. Twoja obecna pozycja może być łatwa i przyjemna. Możesz znaleźć wiele źródeł radości w swoim zawodzie, miejscu zamieszkania, rodzinie i przyjaciołach. Twoje zdrowie może być dobre; twój duch może być radosny. Ale zatrzymaj się i pomyśl spokojnie o swoim przeszłym życiu. Czy możesz spokojnie zastanowić się nad grzechami zaniedbania z minionych lat? Jak one będą ocenione przez  Boską inspekcję? Jak odpowiesz za nie w ostatnim dniu?

 

“A następnie spójrz w przyszłość; pomyśl o latach, które jeszcze nadejdą. Pomyśl o pewnym końcu, do którego się pospieszysz; myśl o śmierci, pomyśl o sądzie, pomyśl o godzinie, kiedy spotkasz Boga twarzą w twarz. Czy jesteś na to gotowy? Czy jesteś przygotowany? Czy możesz spodziewać się tych rzeczy bez alarmu?

Aby być prawdziwie szczęśliwym, trzeba zaspokoić potrzeby twojego sumienia i duszy. Aby być naprawdę szczęśliwym, twoja radość musi opierać się na czymś więcej, niż ten świat może ci dać. “

 

Jak widzimy LGBT robi się czymś na wzór partii faszystowskiej. Oni chcą wyeliminować wartości biblijne zasłaniając się religijnością ludzi, ale sami maja również wartości, tyle że przeciwne do Chrystusowych.

LGBT to nowa forma satanizmu, to neokomunizm.

Tp potężny ruch nie walczący o prawo homoseksualistów, ale zwalczający chrześcijaństwo.

W tymże apelu, LGBT daje znać światu, że chrześcijanie są największym zagrożeniem na świecie. Pytanie dla kogo?

Dla nas jest to oczywiste, że dla systemu Lucyfera, do którego oni należą.

 

Zaktualizowane: 6 grudnia 2018 - 21:45

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. a tamci znowu swoje… :/
    kiedyś znalazłam taki cytat (nie wiem komu to przypisano, więc nie podam autora by nie wprowadzać w błąd): “w przyszłości antyfaszyści staną się faszystami, pojęcia się odwrócą, zaś walczący z faszystowskim smokiem sami staną się tym smokiem”
    (tak mi się przypomniało w kontekście notki)

    1. Asiu, pamietam taka koncepcje z ksiazki Orwella 1984. Wojna to pokoj. Pokoj to wojna. Pomieszanie pojec a raczej ich odwrocenie. Ostatnio dowiedzialam sie ze Orwell dostal zamowienie od masonerii na napisanie tej ksiazki. Zli ludzie powiadamiaja reszte o swoich planach za pomoca ksiazek I filmow. W ten sposob czuja sie zapewne usprawiedliwieni. Smieja sie ze malo rozgarnieci ludzie maja wszystkie informacje przed nosem, a nie potrafia kojarzyc faktow. W zwiazku z czym CI zli ludzie uwazaja, ze reszta zasluguje na swoj Los. Gdzies o tym czytalam … Wiecej prawdy jest w filmach SF niz w newsach tv.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish