Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cała prawda o rodzinie Bushów. Keneddy, Czaszki i Piszczele oraz III Rzesza.

Niedawno świat opłakiwał ojca Georga Busha.


 

Zazwyczaj w takich sytuacjach media mawiają “umarł wielki człowiek”. Tak, wielki dla przeciwnych Bogu elit. Mało kto patrzy na to w ten właśnie sposób. Zazwyczaj jest albo obojętność typu “ani mnie ziębi, ani grzeje” lub właśnie “umarł wielki człowiek”.

 

Powyższe zdjęcie pokazuje dokładnie dialektykę heglowską.

Prawica (republikanie), lewica (demokraci) ale siedzą razem.

Zastanówcie się, czy siedzielibyście obok Tuska podczas ceremonii pogrzebowej Kaczyńskiego?

Ok, różni są ludzie, nie ma obecnie granic między tym co dobre , a tym co złe.

 

No ale powiedzmy sobie jak zasłużyli się dla świata Bushowie?

 

 

Dziadek prezydenta Busha (ojciec WH Busha) był dyrektorem banku skonfiskowanego przez rząd federalny z powodu jego powiązań z niemieckim przemysłowcem, który pomógł bankrollowi w dojściu Adolfa Hitlera do władzy, co pokazują dokumenty rządowe.

Prescott Bush był jednym z siedmiu dyrektorów Union Banking Corp., nowojorskiego banku inwestycyjnego należącego do banku kontrolowanego przez rodzinę Thyssen, zgodnie z niedawno odtajnionymi dokumentami National Archives recenzowanymi przez Associated Press.

Fritz Thyssen był wczesnym finansowym zwolennikiem Hitlera, którego zdaniem narodowa socjalistyczna niemiecka partia robotnicza (nazista), Thyssen, była lepsza od komunizmu. Dokumenty nie wykazują żadnych dowodów na to, że pan Bush bezpośrednio wspomógł ten wysiłek. Jego pozycja w Union Banking nigdy nie była kwestią polityczną dla Prescotta Busha, który został wybrany do Senatu z Connecticut w 1952 roku.

 

Trent Duffy, rzecznik prezydenta Busha, odmówił komentarza.

Union Banking był własnością holenderskiego banku, Bank voor Handel en Scheepvaardt NV, który był “ściśle powiązany” z niemieckim konglomeratem United Steel Works, według raportu z 5 października 1942 r. Z federalnego Urzędu Alien Property Custodian. Holenderski bank i stalowa firma stanowiły część imperium gospodarczego i finansowego Thyssen i jego brata Heinricha Thyssen-Bornemiszy.

Bankowość Unii została przejęta przez rząd w październiku 1942 r. W ramach ustawy o handlu z wrogiem.

 

https://www.washingtontimes.com/news/2003/oct/17/20031017-110534-8149r/

 

 

 

Fritz Thyssen był wczesnym finansowym zwolennikiem Hitlera, którego zdaniem narodowa socjalistyczna niemiecka partia robotnicza (nazista), Thyssen, była lepsza od komunizmu.

 

 

Senator Prescott Bush – dziadek i ojciec dwóch prezydentów USA –  jest założycielem “dynastii” Bushów i twórcą ich fortuny.

 

 

“Guardian” zapoznał się z materiałem dowodowym wskazującym, że  Prescott Bush był dyrektorem nowojorskiej Union Banking Corporation (UBC), która reprezentowała interesy Thyssena w USA i  pracowała dla niego, nawet po tym, jak USA włączyły się do wojny.

Właścicielem UBC był bank w Holandii kontrolowany przez Thyssena. Prescott Bush był jednym z założycieli UBC. W latach 1931-33 UBC zakupił złoto na sumę 8 mln dolarów, z czego 3 mln wysłał za  granicę. Wkrótce po powstaniu UBC przelał 2 mln dolarów na konto BBH, a w latach 1924-1940 aktywa UBC sięgały 3 mln dolarów, tylko sporadycznie spadając do ok. 1 mln.

 

Za najbardziej zastanawiające uznaje “Guradian” powiązania Prescotta Busha z firmą CSSC (Consolidated Silesian Steel Company), której siedziba mieściła się na Śląsku. W czasie wojny CSSC korzystała z niewolniczej siły roboczej pochodzącej z obozu w  Oświęcimiu.

 

Dwóch byłych więźniów obozu w Oświęcimiu wystąpiło w USA ze  zbiorowym pozwem przeciwko rodzinie Busha w związku z tą sprawą.

https://www.wprost.pl/zycie/67686/Dziadek-Busha-zarabial-na-Hitlerze.html

Teraz popatrzmy na wiarę Bushów:

 

Babcia Bush.

George syn zmałego HW Busha i jego żona:
Bush i Lubawiczowie:
Pamiętamy do kogo mówił Pan Jezus “wy macie diabła za ojca”?
Córeczka Busha:

Książka Rodneya Sticha “Defrauding America” ​​opowiada o “głęboko ukrytym funkcjonariuszu CIA” przydzielonym do jednostki kontrwywiadowczej o kryptonimie Pegasus. Ta jednostka “nagrywała taśmy z planami zabicia Kennedy’ego”, z telefonu J. Edgara Hoovera. Ludzie na taśmach to “[Nelson] Rockefeller, Allen Dulles, [Lyndon] Johnson z Teksasu, George Bush i J. Edgar Hoover.”

 

Babcia Bush:

 

 

Czy George Bush może być zamieszany w zabójstwo JFK?

W 1963 r. Bush mieszkał w Houston, pilnie wypełniając obowiązki prezydenta koncernu naftowego Zapata Offshore. Zaprzeczył istnieniu notatki wysłanej przez J. Edgar Hoover z FBI do “pana George’a Busha z CIA”. Kiedy pojawiły się wieści o notatce, CIA najpierw powiedziała, że ​​nigdy nie komentowała pytań o zatrudnienie, ale później ustąpiła, powiedziała “tak”, w notatce wspomniano o “George Bushu”, ale to był “inny” George Bush, nie ten, który wziął biuro w Białym Domu w 1988 roku.

Niektórzy nieustraszeni reporterzy wyśledzili “innego” George’a Busha i odkryli, że był tylko skromnym urzędnikiem, który przez sześć miesięcy tasował papiery dla CIA. Nigdy nie otrzymywał wiadomości od innych z FBI, nie mówiąc już o Królowej Marii.

Warto również zauważyć, że słowem kodu CIA dla Bay of Pigs była operacja Zapata, a dwa z okrętów pomocniczych nosiły nazwę Barbara i Houston.

 

Bush Jan Paweł II

 

 

Wielu twierdzi, że George Bush był wówczas wysoko na drabinie CIA, prowadząc pojazdy własnościowe i zajmując pozycję dowódcy, odpowiedzialną za wielu Kubańczyków rekrutowanych do “służby” w tym czasie. Przez całą sprawę Iran-Contra, Felix Rodriguez, człowiek, który schwytał Che Guevarę i zabił go za CIA, zawsze wydawał się najpierw dzwonić do biura Busha.

Bush i Benedykt:

 

 

 

 

From The Realist (Summer, 1991):

“Bush współpracował z słynnym już agentem CIA, Felixem Rodriguezem, rekrutując prawicowych kubańskich zesłańców do inwazji na Kubę, a zadaniem Busha było CIA zorganizowanie kubańskiej społeczności w Miami na inwazję … Nowo odkryte FBI dokument ujawnia, że ​​George Bush był bezpośrednio zaangażowany w zabójstwo prezydenta Johna Kennedy’ego z 1963 r.

 

“George Bush twierdzi, że nigdy nie pracował dla CIA, dopóki nie został mianowany dyrektorem przez byłego dyrektora Komisji Warrena, a następnie prezydenta Jerry’ego Forda w 1976 roku. Logika sugeruje, że jest to wysoce nieprawdopodobne, oczywiście, Bush ma obowiązek firmy zaprzeczyć byciu w CIA. CIA jest tajną organizacją, nikt nigdy nie przyznaje się do członkostwa, prawda jest taka, że ​​Bush był czołowym funkcjonariuszem CIA od czasu inwazji na Kubę w 1961 r., Współpracując z Felixem Rodriguezem, Bush może odmówić jego faktycznej roli w CIA w 1959, ale są zapisy na inwazji na Kubę, która ujawnia rolę Busha … ”

Na taśmach Watergate, 23 czerwca 1972 r., O których mowa w mediach jako rozmowa o “paleniu papierosów”, Nixon i jego szef sztabu, HR Haldeman, rozmawiali o tym, jak powstrzymać śledztwo FBI w sprawie włamania do CIA Watergate. Obawiali się, że śledztwo ujawni ich związek z “sprawą Zatoki Świń”. Haldeman w swojej książce “The Ends of Power” ujawnia, że ​​Nixon zawsze używał słów kodowych, mówiąc o morderstwie JFK z 1963 roku. Haldeman powiedział, że Nixon zawsze odnosi się do zabójstwa jako “zatoka świń”.

W tym transkrypcie znajdujemy Nixona omawiającego rolę partnera George’a Busha, Roberta Mosbachera, jako jednej z fundraiserów Texas dla Nixona. Na taśmach Nixon ciągle mówi o “Kubańczykach” i “Teksańczykach”. “Teksańczycy” to Bush, Mosbacher i Baker. To kolejny bezpośredni związek Busha z dowodami łączącymi Nixona i Busha z zabójstwem Kennedy’ego.

Bushowie i tajne Stowarzyszenie Czaszki i Kości.

Czaszka i Kości (ang. Skull and Bones) – tajne stowarzyszenie działające na Uniwersytecie Yale. Jest to elitarna organizacja paramasońska.

Posiada własną wyspę (Deer Island(ang.)) na rzece św. Wawrzyńca. Do “Czaszki i Kości” należą głównie członkowie rodów od wieków osiadłych na wschodnim wybrzeżu USA, należących do finansowej arystokracji tacy jak: William H. Taft, George H.W. Bush, George W. Bush czy John Kerry. Stowarzyszenie zostało założone w 1832 roku przez Williama Huntingtona Russela.

Grupa spotyka się w “Grobowcu”, jego siedzibie głównej kampusu, zbudowanej w 1856 roku – w tym samym roku powstała Russell Trust Administration, rada kontrolująca majątek grupy.

Russel był współzałożycielem nie tylko Czaszki i Kości, ale i partii republikańskiej tak bardzo popieranej przez Korwina Mikke.

 

Imponująca świątynia egipsko-dorycka przypominająca mauzoleum, The Tomb otrzymała drugie skrzydło w 1903 r. I neogotycką wieżę w 1912 r. W 1876 r. Została ona zdemaskowana  przez konkurencyjną organizację Order of File i Claw, która zgłosiła że jego ściany bez okien były udekorowane czarnymi i czerwonymi aksamitami, a symbole pentagramów były powszechne.

Towarzystwo jest także właścicielem Deer Island, 40-hektarowego, wiejskiego ośrodka wypoczynkowego nad rzeką St Lawrence River w stanie Nowy Jork, niegdyś dobrze wyposażonego miejsca na tenis i spotkania towarzyskie, które podobno popadły w ruinę.

Kolejną ciekawostką jest, że przydomek George’a H. Busha brzmiał “Magog”….
Za Georga Busha dziwnym trafem runęły wieżowce WTC. Sami Amerykanie Z kolei w telefonicznym sondażu przeprowadzonym w tym samym roku przez Zogby International wśród Amerykanów połowa osób odpowiedziała, iż George Bush wykorzystał zamachy z 11 września jako pretekst do wojny z Irakiem.
     Kochani, światem rządzą ludzie, którzy nienawidzą ludzkości i zrobią wszystko aby zniszczyć jak najwięcej ludzi. Jedynym wyjściem i jedyną tarcza i ostoją jest Bóg Wszechmogący!
Jego imię to Jezus, czyli Bóg zbawia. Bóg uwalnia od religii, od niewoli Złego i od drugiej śmierci. To kochany Bóg nasz największy przyjaciel.
Jeśli jeszcze nie zwróciłeś się do jedynej prawdy na świecie, jedynego Zbawiciela, to zrób to teraz.
Bóg złożył okup w postaci samego siebie w osobie Jezusa Chrystusa. Za Ciebie abyś więcej nie grzeszył, abyś miał jedyny ratunek. Ten świat nic dobrego nie oferuje.

 

 

 

Jeśli jesteś osobą wdzięczną i czujesz że musisz swoje życie zmienić, to klęknij i powiedz to:

 

„Kochany Panie Jezu! Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie zrobiłeś: za to, że dziś mnie odnalazłeś i pomogłeś mi pojąć Twoją wspaniałą dobrą nowinę o zbawieniu. Przepraszam za moje wszystkie dotychczasowe grzechy. Wiem, że z powodu mojej grzeszności sprawiedliwie zasłużyłem na wieczne potępienie, ale Ty poniosłeś na Krzyżu całą należną mi karę. Dzięki Ci za to. Proszę, zbaw mnie, daj mi nowe, wieczne życie, zamieszkaj w moim sercu, zajmując w nim należne Ci miejsce Pana i przemieniaj mnie na Swoje podobieństwo”

 

Formułkę możesz sobie zmienić. Ważne są następujące kwestię:

 

1. przeproszenie, żal za grzechy,

2. Przyznanie, że Jezus od tej pory jest Twoim Panem i Królem

Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych – osiągniesz zbawienie

Jak myślicie, czy apostołowie umierali we fleszach? Czy ich osoby były znane niczym Cezar? Nie, oni byli nieznani, a znaczyli o wiele więcej niż Cezar, Neron, Klaudiusz, Kaligula itd.
………………
Jeszcze uaktualnienie.
Z polskiego podwórka. Na ceremonie pogrzebową przybył polski ex prezydent Lech Wałęsa. W koszulce z napisem “konstytucja”.
Zawsze myślałem, że już bardziej nie da się skompromitować Polski. Ale jak widać się myliłem…

 

__________________________________
Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa .

Updated: 7 grudnia 2018 — 21:58

4 komentarze

Add a Comment
 1. Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! Jana 14:1

 2. Wiedziałam że są jacyś podejrzani ci Krzakowcy (bush- krzak/krzew/gąszcz po angielsku 😀 ), ale nie że aż mieliby powiązania z zabójstwem JFK 😮
  a Wałęsa to rzeczywiście się skompromitował, to aż żałosne było… :/

 3. To są tylko marionetki w rękach satanucha. Ciało umiera a duch przechodzi do następnej marionetki wykonuje wolę satanucha. Pamiętacie świadectwo nawrócenia byłego czarownika. Dlatego tak wiele przeszkadza wierzącym, aby nie mogli się modlić. Modlitwa i Biblia to fundament bycia z dala od grzechu. Przekonałem się że to działa a także gdy się zaniedba. Dlatego jak ktoś pragnie uwolnienie od zniewolenia niech dba aby modlitwa, post, i Biblia była na każdy czas. To tyle jak oczyścić świat z krzaków…

 4. Dodajmy jeszcze, że administracja Busha przekazała Saddamowi broń chemiczną na potrzeby wojny z Irakiem. Ten oczywiście skorzystał z okazji i wymordował tysiące Kurdów.

  Potem pod pretekstem likwidacji (Saddam miał ją produkować) tejże broni zaatakowali Irak. Skąd mieli informację, że Saddam rzekomo produkuje broń chemiczną ?. Oczywiście od Izraela.

  Koniec końców broni nie znaleziono, państwo zniszczono, ludzi wymordowano. Izrael rękoma amerykanów załatwił swoje spraw na Bliskim Wschodzie.

  Do tego dodajmy mały polski akcent. Polska jako siła okupacyjna dostała u nagrodę możliwość zarządzania jedną z prowincji co za czasów SLD odtrąbiono jaki niewiarygodny historyczny i międzynarodowy sukces.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme