Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nadchodzący Krwawy Księżyc w styczniu może oznaczać początek apokalipsy, twierdzi chrześcijański pastor.

 

 

Paul Begley, popularny chrześcijański pastor twierdził, że nadchodzący krwawy księżyc, który będzie miał miejsce  w styczniu 2019 roku, może oznaczać początek apokalipsy. Według Paula Begleya, 21 stycznia krwawy księżyc, który zbiega się z Supermoonem, wskazuje, że czas ostateczny jest bliski. Begley twierdzi, że wszystkie te wydarzenia spełniają biblijne proroctwa, a nawet dodał, że takie ostrzeżenie jest cytowane w Księdze Joela 2:31.

Wyjaśnił także, że te niebiańskie wydarzenia oznaczają także drugie przyjście Chrystusa. “Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim nadejdzie wielki i straszny dzień Pański”, stwierdza Express.co.uk. Paul Begley dodał także, że prawdziwi wierzący nie muszą martwić się nadchodzącą apokalipsą, ponieważ ich dusze zostaną zabrane z ziemi, zanim wyzwoli się spustoszenie. Mimo że Paul Begley jest całkowicie pewien zbliżającej się apokalipsy, eksperci twierdzą, że wydarzenia te nie mają nic wspólnego z apokalipsą lub dniem ostatecznym.

 

Pewna część teoretyków spiskowych, to tacy poszukiwacze prawdy bez Boga jak to ich nazywam uważa, że ​​apokalipsa na Ziemi zostanie wywołana przybyciem Nibiru (Planeta X), planety zabójców, która może czaić się na krawędzi naszego układu słonecznego.

Zgodnie z tymi teoriami spiskowymi, ostatnie odkrycie dokonane przez naukowców, którzy postawili hipotezę istnienia dziewiątej planety poza Neptunem, świadczy o istnieniu Nibiru. Ci teoretycy spiskowi uważają, że Nibiru pewnego dnia uderzy w ziemię z całą furią powodując powszechne zniszczenie we wszystkich zakątkach planety.

 

No i co my tu mamy?

 

Nie pierwszy głos apokalipsy, których było setki o ile nie tysiące począwszy od świadków Jehowy, przez Ellen White aż do Szemity i tetrad.

Jednak powstaje pytanie: czy jeśli setki sie myliły, to czy należy bagatelizować takie hipotezy, wieszczenie?

To zależy od okoliczności i osoby. Zielonoświątkowy i syjonistyczny pastor Steve Cionciolaci już na 2017 rok bodajże zapowiadał Wielki Ucisk.

Tak więc z jednej strony mamy nieudane strzały a z drugiej przecież Pan Jezus kiedyś przyjść musi i cały rozdział 24 ewangelii Mateusza mówi co będzie w czasach ostatecznych i to sie właśnie dzieje. Kwestia jest tylko, czy w ciągu kilku lat, czy dekad.

Mam przyjaciół, którzy uważają, że nawet za 50 lat, ale ja w to nie wierzę. Zapytacie mnie dlaczego? Otóż Bóg ma tak jak i człowiek swój punkt wytrzymałości, co pokazał zarówno Izraelitom dając im list rozwodowy jak i Sodomitom niszcząc Sodomę i Gomorę, czy choćby spuszczając plagi na Egipt.

Jako eschatologiczny badacz wierzę, że przyjście Pana Jezusa nastąpi najpóźniej w ciągu 10 lat, a najwcześniej w ciągu najbliższych kilku lat. Niezależni od pastorów proroctw.

 

Należy także mieć na uwadze fakt, iż sataniści przywiązują dużą uwagę do  astronomiczno-astrologicznych wydarzeń podobnie jak Chaldejczycy (Babilon). Tak więc ich ruchy oparte na okultyzmie będą tylko częścią apokalipsy. Oni robią swoje, ale Bóg jest ponad ich pychą i ma wszystko pod kontrolą.

 

 

 

Updated: 20 grudnia 2018 — 10:51

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie rozsądne jest ustalanie terminów przyjścia Jezusa. Wielu przed tobą podobnie mówiło i nic z tego nie wyszło. Skończyli jako fałszywi prorocy. Każdy z gorliwość chciałby lub myśli że nie długo. Też tak myślałem jak 911 upadły o że już blisko. Apostoł
  Paweł pewnie też już myślał pisząc my którzy pozostaniemy przy życiu nie uprzedzimy tych którzy zasneli. Mogę nawet przykład podać podobnego sformułowania. Kiedy będzie to nie my mamy wiedzieć tylko mamy czuwać. Nie nasza to rzecz znać czasy i chwilę które Ojciec niebieski ustanowił.

  1. Mylisz się The End.
   Mocno sie mylisz. Pan Jezus powiedział, że nikt nie zna dnia ani godziny, ale rok, dekady możemy typować, a nawet powinniśmy.
   Szkoda, że stale się musze powtarzać.
   No cóż..

   ” I powiedział im podobieństwo: Spójrzcie na drzewo figowe i na wszystkie drzewa;

   Gdy widzicie, że już puszczają pąki, sami poznajecie, iż lato już blisko.

   Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, iż blisko jest Królestwo Boże.” Łk 10,

   “Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym».” Łk 21.

   “Lecz o północy rozległo się wołanie: Pan młody idzie, wyjdźcie mu na spotkanie! Wtedy powstały wszystkie owe panny i opatrzyły swe lampy. A nierozsądne rzekły do roztropnych: Użyczcie nam swej oliwy, bo nasze lampy gasną. (Mt 25, 6-8) ”

   Sama apokalipsa zaczyna się od słów błogosławieństwa dla czytających. Kto czyta chce wiedzieć, kiedy są trąby ab kiedy czasze, kiedy konie i kiedy Jezus może przyjść wśród obłoków.

   Moja rada jest prosta: gorszy Cię to? Przestań czytać, gdyz mam taki profil bloga i będę to robił oczekując Jezusa i analizując znaki: trzęsienia ziemi zapowiadane w Mateuszu, kiedy sie zaćmi słońce itd.

   1. “Jezus powiedział, że nikt nie zna dnia ani godziny, ale rok, dekady możemy typować, a nawet powinniśmy.”
    Zastanów się, co piszesz.
    Bo skoro nikt nie zna dnia, ani godziny, to chyba logiczne, że roku też nie.
    Pierwsi chrześcijanie również byli przekonani, że ponowne przyjście Chrystusa nastąpi wkrótce, za ich życia. Niektórzy nawet przestawali pracować z tego powodu, aż Paweł ich ganił. Ale dla Boga jeden dzień jak tysiąc lat, i tysiąc lat jak jeden dzień.
    Piszesz, że to nastąpi najpóźniej za 10 lat, a najwcześniej za kilka. Śmieszne trochę, ale bardziej żałosne… A jeśli Pan Jezus powróci jutro?
    Jesteś gotowy??

    1. Pani Hanno

     Nie jest Pani chrześcijanką, ponieważ brakuje Pani pokory ale też i zrozumienia Pisma. Napisalem cytaty The End -owi. Nawet to Pani nie pomogło.

     No i te pani teksty: “zastanow sie co piszesz”.
     “żalosne”

     Nie ma Pani szacunku do admina bloga ale i pewnie do innych wokol siebie. Nie chciałbym mieć do czynienia z taka “chrześcijanką” w realu.

     Polecam Pani list do Koryntian, a szczegolnie:

     “Kobiety wasze niech milczą w zborach; albowiem nie pozwala się im mówić, lecz mają być podporządkowane, tak jak mówi Prawo.”

     Prawo tak bardzo odrzucane przez satanistów protestanckich mówi ażeby kobiety milczały na forach dyskusyjnych. Jak widać Pani to nie dotyczy.
     Oczywiście Paweł nie miał na myśli całkowitego milczenia, gdyz i tutaj niewiasty się wypowiadają, moje kochane siostry w wierze i nowe czytelniczki, ale atak na osobę prowadzącą blog chrześcijański przez kobietę jest szczytem pychy. Dalej Paweł powiada:

     “A jeśli pragną się czegoś nauczyć, niech zapytają w domu swoich mężów. Nie wypada bowiem kobiecie przemawiać na zgromadzeniu..”

     Mam świadomość, że nie wszystkie mają taki komfort posiadania na stanie męża chrześcijanina, ale to pokazuje, że powinny byc pokorne. Stąd zwyczaj nakładania chusty na nabożeństwach.

     Ja na Pani miejscu sformułowałbym to inaczej.
     Np.

     Według mojego poznania pierwsi chrześcijanie również byli przekonani, że ponowne przyjście Chrystusa nastąpi wkrótce, za ich życia. Niektórzy nawet przestawali pracować z tego powodu, aż Paweł ich ganił. Ale dla Boga jeden dzień jak tysiąc lat, i tysiąc lat jak jeden dzień. Dlatego uważam, że raczej nie powinniśmy sie interesować tym, ale chętnie poznam wasze zdanie.

     Niestety pycha była silniejsza i padły: zastanów się, chyba to logiczne, żalosne, smieszne.

     Pani Hanno napominam Panią aby wejrzała Pani wgłąb siebie spojrzała w lustro i zmieniła się, bo taką jaką Pani teraz jest nie wejdzie Pani do królestwa Niebieskiego. Zaczęła by Pani ustawiać sobie wszystkich poniżając ich. Bog Panią taką nie wpuści.
     Może teraz Pani mnie nie lubic, bo prawda boli, ale postępuje Pani nagannie.

     Lamie Pani nie tylko zasady Boże, ale i nie ma Pani zwyklego szacunku do człowieka jaki maja ateiści.

  2. Drogi The End. My tu nie ustalamy konkretnego dnia i godziny, ale nie bądźmy ślepi na znaki czasów.
   Przeczytaj 1 Tesaloniczan 5:
   1 Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. 2 Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy… 4 Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ÓW DZIEŃ MIAŁ WAS ZASKOCZYĆ JAK ZŁODZIEJ.
   Także nie dajemy się zaskoczyć, ale obserwujemy 🙂

   1. dokładnie.
    No cóż ja nie mogę zadowolić każdego.
    Ludzie sami muszą sobie odpowiedzieć, czy chcą się utożsamiac z blogiem. Jeśli nie to niechaj będą konsekwentni. Nie ma nigdzie na świecie bloga dla każdego. Jeszcze o tym napisze.

 2. Skoro już o pastorach mowa, czy znacie Zbór Hesed Healing Ministries? I brata Curry Blake’a?
  Wypowiada się rzeczowo, tylko zastanawiają mnie te masowe uzdrowienia i wskrzeszenia.

  https://youtu.be/lKgI_ukyYDs

  Czy jest coś błędnego w ich doktrynie?
  http://hesed.org.pl/165,w-co-wierzymy-na-temat-boskiego-uzdrowienia

  Niech Pan błogosławi wszystkim braciom i siostrom w imieniu Jezusa Chrystusa. 🙂

   1. Ok, przeczytałam, dzięki za wskazanie tego forum, przejrzę w wolnym czasie tematy 🙂

 3. Rzeczywiście interesujące słowa tego pastora…niemniej jednak warto obserwować co się dzieje…

 4. “Ducha nie gaście , proroctwa nie lekceważcie wszystko badajcie ” .Nikt tu na blogu przecież o dniu ani godzinie nie pisze ,jedynie znaki poprzedzające nadejście Pana są ukazywane i jest to ku opamiętaniu się ,ku rozwadze aby nie było tak że “zostaliśmy zaskoczeni” dlatego lepiej być nieco przewrażliwionym w tym temacie niż zimnym

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme