Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Watykan mobilizuje katolików do udziału w mszy w Nowy Rok, na który przypada dzień Świętej Bożej Rodzicielki.

Wiadomość ze strony nczas.com przesłał mi Krzysiek Żołnierz.

Strona ta jest internetowym wydaniem Najwyższego Czasu pana Sommera. Niegdyś to pismobyło własnością Korwina Mikke, który to dosyć często cytuje  ten serwis.

Popatrzcie, pismo dotychczas neutralne religijnie a liberalne gospodarczo przypomina o modlitwie katolickiej. Oni wszyscy są wierzący.

 

 

Z kolei mnie coraz częściej przełają newsy z tego serwisu moi czytelnicy, gdyż swym profilem coraz bardziej przypomina mój blog. V kolumna narodu wybranego przez Astarte wyczuła niszę.

 

Ale przejdźmy do rzeczy. Wiadomość jest bardzo ważna duchowo. Tylko dla wojowników modlitwy, dla chrześcijan nieletnich. Oczywiście nie dowiecie się o niej od protestantów, gdyż ci mają za zadanie milczeć, jak przeciętny wikary na parafii…

 

Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski, ks. Paweł Rytel-Andrianik powiedział, że  po zabawie sylwestrowej trzeba pójść do kościoła.

Nie jest to jakaś tam wskazówka jedna z wielu, ale zgodnie z wytycznymi Watykanu w Nowy Rok uczestnictwo w mszy św. jest dla każdego katolika obowiązkowe.

 

„Wierni są zobowiązani także do powstrzymania się od wykonywania zajęć, które utrudniają oddawanie czci Bogu oraz korzystania z należnego odpoczynku” – przypomina rzecznik KEP dodając, że 1 stycznia za publiczne odmówienie hymnu „Przyjdź Duchu Święty” można uzyskać odpust zupełny.

Wynika to z przepisów 1247 i 1248 Kodeksu Prawa Kanonicznego, jednak konieczne jest spełnienie kilku warunków. Są to: „brak jakiegokolwiek przywiązania do grzechu”, spowiedź, przyjęcie Komunii Świętej i odmówienie modlitwy w intencjach papieskich.

źródło: wp.pl

oraz: https://nczas.com/2018/12/31/konferencja-episkopatu-polski-przypomina-1-stycznia-obowiazuje-nakaz-udzialu-w-mszy-swietej-mozna-uzyskac-odpust-zupelny/

 

 

Jaki duch może być  święty w kościele, z którego my wszyscy wyszliśmy? Z którego apokalipsa nakazuje wyjść.

 

 

O Stworzycielu, Duchu, przyjdź,

Nawiedź dusz wiernych Tobie krąg.

Niebieską łaskę zesłać racz

Sercom, co dziełem są Twych rąk.

Pocieszycielem jesteś zwanI najwyższego Boga dar.

Tyś namaszczeniem naszych dusz,

o moc z prawicy Ojca masz,Przez Boga obiecany nam,

Mową wzbogacasz język nasz.

Światłem rozjaśnij naszą myśl,

W serca nam miłość świętą wlejI wątłą słabość naszych ciał

Pokrzep stałością mocy Twej.

Nieprzyjaciela odpędź w dalI Twym pokojem obdarz wraz.

Niech w drodze za przewodem Twym

Miniemy zło, co kusi nas.Daj nam przez Ciebie Ojca znać,

Daj, by i Syn poznany był.I Ciebie, jedno tchnienie Dwóch,

Niech wyznajemy z wszystkich sił.Niech Bogu Ojcu chwała brzmi,

Synowi, który zmartwychwstał,I

Temu, co pociesza nas,Niech hołd wieczystych płynie chwał. Amen.

 

Czy w tym hymnie jest imię Jezus? Nie. Więc kto to może być?

Wszak jest mowa o ojcu i synu. Jakim ojcu i jakim synu? Boże Narodzenie również nie zawiera imienia i przy stole wigilijnym nie mówi się o Jezusie.

Oto katolicki ojciec i syn:

 

 

Izyda Horus Set.

 

 

Skoro Watykan mobilizuje siły to my tym bardziej powinniśmy.

Módlmy się w imię Jezusa Chrystusa aby Bóg Ojciec przeszkodził we wszelkich planach Watykanu w Polsce na ten dzień. Aby zwierzchności zostały sparaliżowane.

Pamiętajmy, że mimo, iz jutro ludzie będą leczyć kaca, toi w Polsce jest około 30% praktykujących katolików i oni tą odezwę wypełnią.

 

 

 

Updated: 31 grudnia 2018 — 20:58

2 komentarze

Add a Comment
  1. Dziękuję Piotrze że to napisałeś,zanim poprosiłem cię o to wiesz jak się czułem jakby mi ktoś w głowę miecz wbił, pękała mi głowa nie był to zwykły ból jak przy zmianach ciśnienia,bardzo bolało,coś chciało mnie powstrzymać od modlitwy (wiadomo co )ale im się nie powiodło,widzę to tak walcząc co kilka dni o kraj i naród udało nam się przystopować i ograniczyć działanie diabła,teraz że względu że ich siły słabną ,potrzebują posiłków,a że siłę dają im ofiary, modlitwy zaślepionych ludzi którzy myślą że modlą się do Maryii, wysunęli prawię rządanie o obowiązku uczestnictwa w tym fałszywym przedsięwzięciu jakim jest ściągnięcie jak to mówią ducha świętego,jest to wielka ściema bo jedynie co kościół,czy Watykan ściąga to demony na ziemię poprzez swoje uczynki,praktyki,nawiasem mówiąc musimy dzięki mocy i autorytetowi Jezusa związać siły demoniczne w Polsce które są lub które udeżą,jak i związać modlitwy tych zaślepionych ludzi którzy nie zdają sobie sprawy że są zmanipulowani przez diabła,dlatego niech walczą ci którzy potrafią założyć zbroje Bożą i walczyć bo są to bardzo niebezpieczne sprawy,pozdrawiam i głowa do góry będzie dobrze ?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme