Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Założyciel “Shout Your Abortion” mówi dzieciom o aborcji twierdząc: “To wszystko jest częścią Boskiego planu”

Film, który został potępiony jako “pranie mózgu”, zatytułowany “Dzieciaki spotykają się z kimś, kto miał aborcję”, został opublikowany w mediach społecznościowych w piątek. Jest w nim założycielka ruchu “Shout Your Abortion” Amelia Bonow, która zadaje młodzieńczym pytaniom na temat aborcji i opiniuje jednemu z młodych chłopców, że wierzy, że to “wszystko jest częścią Bożego planu”.

 

 

 

W filmie, w którym otrzymał ponad 400 tys. wyświetleń , Bonow wyjaśnia, że ​​zaszła w ciążę kilka lat temu i “naprawdę nie chciała mieć dziecka”, więc zdecydowała bez zastrzeżeń o aborcji.

Dwie młode dziewczyny pytają Bonow, co się dzieje, gdy ktoś dokonuje aborcji.

“Idziesz do lekarza i wkładają tę małą słomkę do twojej szyjki macicy, a następnie do twojej macicy, a potem po prostu wysysają ciążę” – odpowiada. “I to było jak wizyta u dentysty czy coś takiego. To było tak: “To jest coś w rodzaju ciała, które jest niewygodne“, ale potem było już po wszystkim i czułam się naprawdę wdzięczna, że już nie jestem w ciąży. ”

 

Bonow również pyta młodego chłopca, czy uważa, że ​​są sytuacje, w których nie jest właściwe dokonywanie aborcji.

“Chcę powiedzieć, jeśli  jesteś lekkomyślny [lub] jeśli nie dzieje się nic złego”, odpowiada.

“Czy chcemy, aby ludzie mieli po prostu te wszystkie dzieci?”, Pyta Bonow, nie zgadzając się.

 

“Nie,” chłopak odpowiada.

“Więc co z nimi robimy?” – pyta.

“Odstawmy  je do adopcji” – stwierdza chłopak.

Bonow, nadal nie zgadzając się z reakcjami chłopca, twierdzi, że sytuacja nadal zmusiłaby ją do “stworzenia życia” i że nadal będzie miała dziecko gdzieś na świecie – nawet gdyby oddała je do adopcji.

“Czuję, że jeśli jestem zmuszona do tworzenia życia, straciłam prawo do własnego życia” – zapewnia. “Powinnam  być tym, który decyduje, czy moje ciało tworzy życie. Nawet jeśli oddasz dziecko do adopcji, nadal masz gdzieś dziecko”.

 

Bonow następnie pyta chłopca, czy jest on religijny i pyta, co według niego Bóg myśli o aborcji.

“Myślę, że mu się to podoba, ponieważ wciąż rodzą się dzieci”, odpowiada chłopiec, który następnie pyta Bonow, co myśli.

 

“Myślę, że to wszystko jest częścią Boskiego planu”, twierdzi, później także stwierdzając, że wierzy, że życie nie istnieje, dopóki dziecko się nie urodzi.

Bonow prosi także dwie młode dziewczyny – z których jedna identyfikuje się jako katoliczka – o to, w co wierzą o aborcji, i oświadczają, że decyzja należy do osoby.

“Czuję się przez to wspierana”, komentuje z uśmiechem.

Dwóch nastolatków, z wywiadów z Bonow, również uważa, że ​​”płód” w łonie matki “jeszcze nie jest istotą ludzką”.

“Lubię porównać go z ogórkiem morskim. To nie jest myślenie; to po prostu życie “- zauważa jeden z nastolatków. “To tak, twoja ręka nie jest zdolna do złożonej myśli. W twoim łonie nie ma dziecka.”

 

Później Bonow mówi nastolatkom, że uważa słowo “pro-life” za “propagandę”, ponieważ często ludzie, którzy mówią, że nie chcą zajmować się ludźmi, którzy mają dzieci, na które nie mogą sobie pozwolić, a następnie są całkowicie biedni . ”

 

 

Pod koniec filmu jedna z nastolatek prosi Bonow, jeśli ma jakieś tatuaże, a ona wywraca dolną wargę na wylot, aby odsłonić słowo “aborcja” zapisane w środku.

 

 

“To jest okropne” – napisał jeden z widzów. “Jest lekkomyślną dorosłą osobą, która nie chciała zaakceptować konsekwencji swojego lekkomyślnego zachowania, nie ma wyrzutów sumienia i stara się promować swoje lekkomyślne i niemoralne zachowanie dzieciom jako normalnym i w porządku”.

 

“Nie mogłem tego oglądać. Złamało mi to serce “- lamentował inny. “Te dzieci były używane jako pionki do promowania programu. Jak wielu … powiedzieli, zróbmy też rozmowę z kimś, kto żałuje swojej aborcji. Z własnego doświadczenia wiem, że większość kobiet żałuje swojego wyboru. ”

 

Film:

 

 

“Chory”, napisał inny. “Oglądałem to w salonie. Moja mała siostra – ona ma 11 lat – usiadła naprzeciwko mnie. Podniosłem wzrok i zobaczyłem ją we łzach, po tym, jak posłuchałem wideo. Ona mówi: “Czy naprawdę miała aborcję?”To jest oczywiste, że to jest złe. Dziecko może to zobaczyć, ale ci ludzie tego nie potrafią.To podłe. ”

1 Tymoteusza 4: 2 oznajmia, że ​​w dniach ostatecznych znajdą się tacy, którzy mają “sumienie wyryte gorącym żelazem”. Księga Przysłów 6:17 również oświadcza, że ​​Bóg “nienawidzi rąk, które wylewają niewinną krew”.

 

Nie wiem jaki to wszystko przyjmie kurs, ale jak to czytelnik Fxx.dll napisał chyba zaoferują nam liberalną wersję NWO.

Wydawałoby się bardzo chrześcijański kraj jakim jest USA a tak bardzo zepsuty, że to zło od nich wypływa.

 

 

Updated: 31 grudnia 2018 — 14:18

1 Comment

Add a Comment
  1. Dobrze, że tego nie widziałam…jednak niewiele straciłam, nie wiedząc o tym materiale…fakt, czuć na kilometry że to chore…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme