Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Turcja szykuje czołgi na granicy z Syrią, “przygotowuje się do ruchu przeciwko Kurdom” po wyjściu USA.

Turcja rozpoczęła masowe przemieszczanie czołgów i  oddziałów oraz artylerii na południowej granicy z Syrią, przygotowując się do przeprowadzki do tego kraju po odejściu amerykańskich żołnierzy. 

 

 

 

Siły Erdogana zostały przedstawione jako przybywające do miast granicznych Kilis i al-Rai po tym, jak minister spraw zagranicznych tego kraju powiedział, że jak najszybciej wprowadzą się do Syrii. Pojawia się po tym, jak Donald Trump ogłosił, że wszystkie 2000 amerykańskich żołnierzy będzie wycofywać się z kraju, a Turcja przejmie walkę z ISIS.

Wcześniej, w rozmowie telefonicznej z tureckim prezydentem Erdoganem miał powiedzieć Turkowi, że “Syria jest jego”.

 

 Ale Turcja prawdopodobnie również skieruje swoje ataki na siły kurdyjskie stacjonujące w północnej Syrii, które pomogły amerykańskim oddziałom w walce z ISIS. Turcja przeprowadziła ograniczone ataki na pozycje kurdyjskie w prowincji Afrin i zobowiązała się rozszerzyć działalność na całą południową granicę. 

źródło: Dailymail.

 

Ciekawy komentarz do tego znalazłem:

Erdogan jakby ciekawie to rozegrał. Najpierw dogadał się z Putinem zamawiając systemy S400. Zarazem wymusił tym na USA wycofanie się z Syrii, bo USA nie może sobie pozwolić na utratę kontroli na Turcją i w zamian za rezygnację z zakupów rosyjskiej broni ustąpił z Syrii pozostawiając na pastwę Turcji szkolonych przez siebie terrorystów YPG i SAA…

 

Ja wciąż się waham między bestią syjonizmem a islamem. Przypomnijmy sobie, że turecka armia liczy sobie około 1 miliona żołnierzy i jest najliczniejsza w NATO. Z Arabia Saudyjską zajęliby całą Europę, a należy przypomnieć sobie również o słynnym iluminackim Planie III Wojen światowych.

Plan III wojen światowych Alberta Pikea

 

“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.”

 

Mam w przygotowaniu filmik o pochwyceniu wg Biblii. Wspomnę w nim o pewnym filmie apokaliptycznym, którego nie ma tłumaczenia co mnie bardzo dziwi. W każdym razie film ten przedstawia bardzo realny scenariusz czasów ostatecznych.

 

 

 

Updated: 2 stycznia 2019 — 17:17

1 Comment

Add a Comment
  1. dzieje się… :/
    Nie wiem gdzie zamieścić tą informację, więc podaję ją tutaj: nie wiem czy admin wie, ale zmarł ojciec Jacka, jednego z czytelników bloga (dawniej bywał tu częściej, ale pewnie nadal czyta) 🙁

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme