Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komiksowa drwina z Jezusa.

 

Niebawem ma wyjść komiks pt “Drugie przyjście”, w którym bohaterem ale negatywnym jest Jezus, który zawiódł Boga ponieważ dał sie ukrzyżować. Jezus ma sie uczyc od prawdziwego super bohatera jakim jest Sun man…. Wybitnie symboliczne imię….

 

“Wszechpotężny superbohater, nazwany Sun-Man, musi dzielić mieszkanie z dwiema sypialniami z Jezusem Chrystusem, a  Bóg był tak zdenerwowany występem Jezusa, kiedy po raz pierwszy przybył na Ziemię, że skoro został tak szybko aresztowany i ukrzyżowany, to  od tej pory trzymał go w zamknięciu “- powiedział Mark Russell w wywiadzie dla Bleeding Cool .

 

 

 

Ogłaszając debiut serialu w zeszłym roku, ilustrator Richard Pace powiedział, że Sun-Man “jest podobny do rozgrywającego syna, którego Bóg nigdy nie miał.”

 

Jezus nie jest wszechwiedzący w tej serii, ale jest zdezorientowany  gdyż zupełnie nie ma pojęcia o tym, co wydarzyło się na ziemi od czasu jego odejścia.

 

Mnie to przypomina żal Żydów do Jezusa jako mesjasza, który ich nie wyzwolił z jarzma Rzymu i teraz oni sami sie wyzwolą przez Sun Mana, czyli boga słońca…

 

 

Russell wierzy, że chrześcijaństwo ma wszystko złe.

“Religia chrześcijańska tak naprawdę nie opiera się na tym, czego nauczał, szczególnie w nowoczesnych ewangelickich mega-kościołach – mają go raczej jako maskotki na koszulkach, aby udowodnić, że są w zwycięskiej drużynie” – powiedział.

 

Komiks będzie miał 6 części….

 

 

 

Zaktualizowane: 9 stycznia 2019 - 10:18

4 komentarze

Dodaj komentarz
 1. “Religia chrześcijańska tak naprawdę nie opiera się na tym, czego nauczał, szczególnie w nowoczesnych ewangelickich mega-kościołach – mają go raczej jako maskotki na koszulkach, aby udowodnić, że są w zwycięskiej drużynie”
  Z tym się zgadzam.

  1. Mimo że w większości się nie zgadzam z tym człowiekiem, tu ma rację…

 2. “Religia chrześcijańska tak naprawdę nie opiera się na tym, czego nauczał, szczególnie w nowoczesnych ewangelickich mega-kościołach – mają go raczej jako maskotki na koszulkach, aby udowodnić, że są w zwycięskiej drużynie” Wydaje mi się,że w niektórych przypadkach to prawda,ale to tylko moje zdanie. A co do komiksów,to tutaj są fragmenty wydaje mi się,że czegoś lepszego (w formie mangi). Tu są pokazane fragmenty,ale można znaleźć całość.
  https://www.youtube.com/watch?v=oIOC0uydegg

 3. Przypomniało mi się pewne zdanie w serialu “Młody Sheldon”. Chłopak postanowił sprawdzić o czym mówią różne religie i gdy przyszła pora na judaizm zapytał:
  “Co żydzi myślą o Jezusie”.
  Odpowiedź: “Cóż, mamy wielu gwiazdorów tj. Leonard Nimoy, Zachary Quinto”.

  Z kolei w filmie “Avengers. Wojna bez granic” na pytanie “kto jest twoim panem” pada prześmiewcze “no chyba nie Jezus”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish