Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W USA kontra do LGBT. Niesamowite świadectwo byłego transseksualisty, który teraz organizuje marsze wolności od LGBT. Udostępniajcie.

 

 

Pan Jezus uwalnia z najgorszych zboczeń. Nie ma takiej siły i takie stanu zła, z której nie mógłby uwolnić człowieka.

 

Jeffrey McCall organizuje marsze wolności, ale nie sa tomarsze parady homo i transekusliatsów, ale przedstawiają mężczyzn i kobiety, którzy opuścili styl LBGT. Jednym z mówców jest sam McCall, który zmagał się z homoseksualizmem i narkotykami aż do wieku 23 lat, kiedy uznał, że jest w złym ciele i zaczął żyć jako kobieta o imieniu “Scarlett”. Jako Scarlett,
zaczął mocno pić i prostytuować swoje ciało. Przez te dwa lata potajemnie oglądał kazania Jentezena Franklina na YouTube. Jeffrey podporządkował się Bogu wkrótce po tym, jak usłyszał, jak Bóg mówi mu: “Będziesz dla mnie żyć“. McCall zawsze chciał miłości. Ale przez lata jego seksualne spotkania sprawiały, że czuł się pusty i wykorzystany. “Tak więc, od 18 do 23, mieszkałem w Nashville w stanie Tennessee. W tamtych latach cała moja tożsamość była homoseksualna “- powiedział

 

Jego życie było skoncentrowane na imprezowaniu i narkotykach. Brał  tony Xanaxu i palił metamfetaminę”,

 

 

“Latem po ukończeniu studiów, zrobiłem mój pierwszy program dragowy, dorastałem wokół wielu transseksualnych, transseksualnych drag queens, ponieważ miałem członka rodziny, który tam występował” – wyjaśnił McCall.

“Zacząłem żyć jako Scarlet i zacząłem się ubierać i – i zacząłem nawet spotykać się z mężczyznami jako Scarlet, co karmiło mnie jeszcze bardziej w przekonaniu że  “Jestem w niewłaściwym ciele” – powiedział.

 

 

“Pomyślałem, wiesz, że będę miał operacje zrobienia się kobietą, i to właśnie mnie uszczęśliwi, a w tamtych latach jako Scarlet, zaczynałem być bardzo rozwiązłym, bardzo rozwiązłym, gdzie czasami to jest był więcej niż jeden facet dziennie, w ciągu tych lat również prostytuowałem moje ciało “- kontynuował McCall.

“Wtedy właśnie zaczęło się picie” – powiedział dla CBN .

Pewnej dzikiej nocy McCall gwałtownie upił się i groził popełnieniem samobójstwa. Spędził dwa dni na oddziale psychiatrycznym szpitala.

“Uderzyłem w kamień, jestem w szkole średniej, prostytuuję swoje ciało, jestem z tymi wszystkimi różnymi facetami, jestem pijany co drugi dzień, nie mam nic, naprawdę” – przyznał.

 

Żyjąc jako Scarlett, McCall miał sekret. Za zamkniętymi drzwiami słuchał pastora Jentezen Franklina. To był kościół, który McCall odwiedził dwukrotnie w college’u.

“Oglądałem go w telewizji lub  na YouTube, słuchałem go, a Duch Święty używał go, by mnie przekonać o grzechu” – powiedział McCall.

Jentezen Franklin z kościoła 300 osobowego zbudował kilkutysięczną społeczność..

 

Kiedy zaczęła się przemiana Mccalla?

 

“To było w pobliżu ostatniego semestru studiów, siedziałem w moim pokoju i płakałem, naprawdę, bardzo późno w nocy, a ja tylko płakałem, rozmawiałem z Bogiem, przez mój płacz i płacz, i powiedziałem: “Boże, wiem, że ludzie żyją dla ciebie, nie tylko chodzą do kościoła w niedzielę, nie tylko grali w religijną grę, jak coś się stało i ich życie uległo przemianie. I powiedziałem: “Czy kiedykolwiek będę żył dla ciebie?” Mój głos ucichł. Moje myśli zatrzymały się. I usłyszałem, jak Bóg mówi: “Tak, będziesz dla mnie żył” – wspominał.

 

Kilka miesięcy później McCall podjął trudną decyzję.

“Mam zamiar wyrzucić włosy, makijaż, ubrania, buty i wszystko, co mam jako Scarlett. Więc, w czerwcu 2016 roku, wyrzuciłem to wszystko. Poszedłem do śmietnika i właśnie rzuciłem Całe moje życie. “- powiedział.

 

“To było prawie tak, jakby Bóg, tego lata, zerwał wszystko, czego nauczyłem się od Kościoła, od społeczności LGBTQ, od wszystkich i powiedział:” Wszystko, co słyszeliście, po prostu wyrzućcie to i zamierzam położyć jasny fundament dla ciebie – powiedział McCall dla portalu CBN .

Pewnej nocy po kościele McCall otrzymał kolejną wiadomość od Boga.

“Słyszałem, jak Duch Święty mówi do mnie:” Zrobisz wideo, zrobisz wideo na żywo na Facebooku i zerwiesz wszystko ze swoją przeszłością. Musisz publicznie uznać Jezusa Chrystusa za waszego Zbawiciela i chcecie zerwać więzy – z byciem pijakiem, homoseksualizmem, życiem Scarlet, ze wszystkim “- powiedział.

“I zrobiłem wideo i tysiące ludzi to oglądało, a ja zacząłem otrzymywać wiadomości i telefony typu:” Nie możesz opuścić homoseksualizmu, przenosisz się, jak, to jest to, kim jesteś. po prostu zostawiając wszystko? “McCall zauważył.

“Kiedy zacząłem tracić przyjaciół i członków rodziny, moje relacje z Panem wciąż kwitły – w dniu, w którym zrobiłem wideo na żywo na Facebooku, był to dzień, w którym byłem napełniony Duchem Świętym, Biblia stała się dla mnie całkowicie żywa. – wspominał.

“Nagle miałem pokój i radość, których nie miałem od czasu, gdy byłem małym chłopcem – ten spokój i radość, jak wszystko, zostało zniesione, a wtedy Pan zaczął mówić do mnie i powiedział:” Wyjdź i udostępnij “. Teraz moim celem jest nadal dzielić się miłością Chrystusa “- powiedział.

“Nie tylko o tym, ale działając, pokazując ludziom, że ich kocha, że ​​ich chce.” To jest tak prawdziwe, że jest to najlepsze, co można dostać na świecie i chcesz, żeby wszyscy to mieli. – kontynuował McCall.

 

Co w tym wszystkim jest niesamowite, to pełne nawrócenie. McCall porzucił wszystko. Stracił także przyjaciół homo i rodzinę.

Ale warto w tym wszystkim zwrócić uwagę na coś bardzo zwanego. Otóż Duch Święty poinformował go o grzechu. Jest to wbrew nauczaniom niektórych pastorów. Przypominam sobie jak pewien syjonistyczny pastor z Tarnowskich Gór popierał wspólną imprezę LGBT z Luteranami. Duch Święty nigdy nie popiera grzechu. On chce abyśmy żyli w świętości i prawdziwej wolności, a ta jest wtedy, kiedy jesteśmy wolni od Prawa grzechu i śmierci.

Pastor Jentezen Franklin musiał nauczać o grzechu skoro jego słowa przemówiły do Mccalla.

– A On, gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu i o sprawiedliwości, i o sądzie; O grzechu, gdyż nie uwierzyli we mnie” Jana 

 

Tak więc przeciwnicy Prawa Bożego są przeciwnikami Boga.

 

Jeszcze jedno na koniec. Módlmy się gorliwie o naszych znajomych, członków rodzin ziemskich, którzy żyją w tych wszystkich zboczeniach i grzechach, aby Bóg zlitował się nad nimi.

 

 

Udostępniajcie tę niesamowitą historię na Chwałę Jezusa Chrystusa.

 

 

Updated: 14 stycznia 2019 — 09:33

4 komentarze

Add a Comment
  1. Chwała Bogu, za to wspaniałe świadectwo. Wspaniałe są dzieła naszego Pana Jezusa Chrystusa 🙂

  2. Dobrze że mu się udało z tego wyjść… Oby dalej nic go już nie kusiło!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme