Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Światowy Kongres Żydów o prezydencie Gdańska Adamowiczu – był prawdziwym przyjacielem społeczności żydowskiej.

 

 

 

 

 

Updated: 15 stycznia 2019 — 19:22

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Ten facet który dźgnął go nożem chyba zbyt serio wziął sobie do serca główne hasło całej imprezy “róbta co chceta”.

  A tak nawiasem ujmując całe to wydarzenie jest świetnym pretekstem do wprowadzenia cenzury w internecie i zamordyzmu ideologicznego. Kto nie będzie zgadzał się z główną linią programową (nie ważne czy lewicy czy prawicy) to po prostu będzie ścigany.

  Cała ta sytuacja ma paradoksalnie pewien plus. Politycy zdali sobie sprawę, że są… śmiertelni.

  1. “A tak nawiasem ujmując całe to wydarzenie jest świetnym pretekstem do wprowadzenia cenzury w internecie i zamordyzmu ideologicznego. Kto nie będzie zgadzał się z główną linią programową (nie ważne czy lewicy czy prawicy) to po prostu będzie ścigany.”
   Tez o tym myslałem, zwłaszcza że wqchodzi Acta2. Google się pyta o zgody po wejściu na wyszukiwarkę

 2. Cała ta sytuacja z tym zamachem wygląda niejasno i można mieć wątpliwości, czy był faktycznie. Niemniej jednak, czy był, czy nie, smutne jest to, że w ten sposób media wprowadzają strach wśród społeczeństwa i jest to dobry pretekst na cele polityczne wobec nas. A jeśli ten zamach był, to pewnie mógł być też zaplanowany, bo tam, gdzie są cele polityczne, to często coś jest zaplanowane. Tak czy inaczej, widać, jaki jest cel mediów (świata), aby wpłynąć na ludzi i wykorzystać sytuację.

  https://www.facebook.com/RealWorldInformations/posts/2239832276036278?__tn__=K-R

  W taki sposób nie pisałbym takiego wpisu, bo głównie ma charakter taki, żeby nastawić się źle na media i szukać spisków, a nie o to by mi chodziło. O Bogu nic nie ma. 🙁 Ale można z niego wyciągnąć nieco wniosków, czego akurat media nie powiedzą, a trochę prawdy w tym wpisie jest. Pewne jest, że godziny przygotowanych wpisów polityków tego systemu były około południa, jak się spojrzy na te wpisy w mediach. Tutaj można to zobaczyć w filmie, nie w tekście, bo na stronie Twittera jest to poprawione według ich wersji, gdyż są to godziny wpisów opublikowanych: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/politycy-o-ataku-na-prezydenta-gdanska,900192.html?fbclid=IwAR04kRCwLsMdhTPBFNTJjqL-kJH4n3K_sGFIPbLJLop4VFgWKeIwdz94Bbo

  Ciężko osądzić, jak naprawdę dokładnie było, więc nie ma sensu aż tak się tym zajmować, bo wtedy skupiamy myśli głównie albo tylko wokół spisków, a wtedy możemy zaniedbać naszą służbę Bożą. Jednakże można zobaczyć, na czym światu zależy, jak nas traktuje i że naiwne jest wierzenie mediom, zanim te informacje się zweryfikuje.

  Trwoga może naprowadzić na Boga, ale obecnie częściej prowadzi do szukania nauk ludzkich, tego, co świat przez media radzi. Oby Duch Święty wpłynął na ludzi w Polsce, naszych bliskich i nie szukali nadziei w mediach, lecz zdystansowali się od świata, który jest obłudny, i szukali Boga, Jezusa, w Biblii, który wtedy im się ukaże i ich poprowadzi, Amen.

  Pozdrawiam, z Bogiem

 3. Dziwnie podejrzana była ta akcja z Adamowiczem, wiele wskazuje na false flag i działania mk ultra na tym Stefanie.

  1. Oj, nie zdziwiłoby mnie gdyby tak było… :/

 4. Ja też tak uważam, że to był teatrzyk.

 5. Co ma Pan do żydów ? Gdyby nie masoni i zydzi zylibysmy w epoce kamienia lupanego. A Adamowicz byl wybitnym politykiem. Chwala po wieki.

  1. Uwielbiam Króla Judejskiego Jezusa Chrystusa oraz Judejczyków Piotra, Jana i Beniamitę Pawła. Szanuje także Normana Filkensteina. Ale stronię od wyznawców gwiazdy Remfana. Chwała panu Jezusowi, który niebawem zrobi porządek z plemieniem żmijowym.

 6. Dokładnie tak jak piszecie odgrywają przed nami przedstawienie
  Chwała Panu Jezusowi za to,że pokazuje nam prawdę.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme