Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziwne dźwięki wracją w roku 2019.

Odkąd prowadzę blog umieszczam relacje z miejsc gdzie pojawiają się dźwięki będące przedmiotem wielu spekulacji.

Jedni myślą o podziemnych tunelach polityków, a inni zaś, że upadli aniołowie szykują się do wyjścia.

W sieci jest już spory wybór filmów nakręconych z Kanady po Ukrainę, przez USA, Niemcy i Białoruś.

Umieszczam najnowsze filmy z tymi dziwnymi dźwiękami, ale pomimo upływu lat nikt nie wie co za nimi stoi, jaka jest przyczyna.

 

 

 

W dniach 6 i 7 stycznia 2019 r. “Irytujące” dźwięki dochodzące z nieba w Pensylwanii zostały nagrane z Greensburg do Pittsburga od około 9 rano do 3 po południu.

 

 

 

Dziwny hałas z nieba Malakka, Malezja – styczeń 2019

 

Niektórzy tłumaczą to apokalipsą a konkretnie trąbami, ale jest to minięciem się z prawdą gdyż trąb jest siedem i jeśli już to usłyszą je wszyscy mieszkańcy ziemi jednocześnie. Tak więc samo przyjmowanie takiej wersji jest oblaniem egzaminu z księgi Objawienia. Co jedyne to może być to sygnał czasów końca, ale nie wiązałbym tego z Bogiem. Bóg mówił jakie będą symptomy czasów przed Jego przyjściem.

 

Umieszczam jeszcze inne teorie:

 

Szlifowanie płyt tektonicznych  – płyty tektoniczne są fragmentami skorupy ziemskiej i najwyższego płaszcza, określanymi wspólnie jako litosfera. Płytki mają około 100 km (62 mil) grubości i składają się z dwóch głównych rodzajów materiału: skorupy oceanicznej (zwanej także sima z krzemu i magnezu) oraz skorupy kontynentalnej (sial z krzemu i aluminium).

Ciśnienie atmosferyczne  – Ciśnienie atmosferyczne definiowane jest jako siła na jednostkę powierzchni wywierana na powierzchnię przez ciężar powietrza nad tą powierzchnią.

Pociągi manewrowe  – objaśniające – hałas pochodzi od pociągów w reakcji na tor i przewody napowietrzne.

Budownictwo  – Prace budowlane, szczególnie jeśli odbywają się w tym samym czasie na określonym obszarze, mogą prowadzić do podobnych dźwięków. 

Cudzoziemcy  – obcy z kosmosu (dla nas jeśli już demony). 

Przesunięcie bieguna – Magnetyczny biegun północny przesunął się już na Syberię. Oznacza to, że w dowolnym momencie rozpoczyna się przesunięcie osi obrotu Ziemi. Ziemia dzwoni teraz jak dzwon, który może być początkiem przesunięcia osi obrotu. Oś obrotu Ziemi była już niestabilna.

Broń HAARP  – Plotki utrzymują, że rząd USA używa tajnych broni na niebie do modyfikowania obrony i warunków pogodowych, Programu Aktywnych Badań Zwierciadlanych o Wysokiej Częstotliwości (HAARP). Nie tłumaczy to jednak dźwięków w innych krajach … 

 

Być może prawda jest najbliżej ostatnich dwóch teorii,  ponieważ w USA spodziewane są olbrzymie trzęsienia ziemi.

Jak jest rzeczywiście tego raczej nie wie przeciętny zjadacz chleba. Stąd i ja nie podpisze się pod żadną z teorii podobnie jak z kształtem Ziemi…

 

 

Updated: 16 stycznia 2019 — 14:34

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Dziś właśnie dziwnie dudniło nad Wrocławiem. Albo mi się wydawało, ale chwilę potem zobaczyłam Twój wpis :))) Mind control 😀

    1. Co prawda nie sądzę aby to było to. Pewnie część z tych filmików z dźwiękami to fake. Aczkolwiek apropos tego co napisałeś zastanawia mnie ten fragment z księgi Objawienia mówiący o tym, że niebo zostanie zwinięte tak jak zwija się zwój księgi.

  2. Dźwięki mogą pochodzić z drgań od prób przebicia się przez kopułę otaczającą Ziemię

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme