Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zabójca Adamowicza słyszał głosy.

Jak czytamy na o2.pl zabójca Adamowicza słyszał głosy:

 

– Słyszał głosy, które komentowały jego zachowanie, wydawały mu polecenia, miał wrażenie, że funkcjonariusze cofają czas, wyznaczają mu zadania do wykonania, za które obiecywano mu wynagrodzenie, miał być świadkiem koronnym, wyznaczono mu „różne życia”, wydawało mu się, że jest aktorem w filmie, ktoś odczytuje jego myśli – czytamy w dokumentacji z Zakładu Karnego w Szczecinie.

https://www.o2.pl/artykul/zabojca-adamowicza-slyszal-glosy-wydawalo-mu-sie-ze-jest-aktorem-6339112422119553a

 

Popatrzcie na kilka ważnych fraz “glosy”, “aktor w filmie”.

Jak zauważyliście od kilku dni posługuję się w opisywaniu tego wszystkiego nazewnictwem teatralnym, a teraz to wszystko ma potwierdzenie w świecie duchowym. Demony, bo kto inni mógł nakłonić go do zabójstwa, na pewno nie Bóg, nakazały mu zapewne Adamowitza zabić i odegrać rolę w tym… spektaklu. Wygląda na to, że posłużyły się nim i samym Adamowiczem aby wprowadzić szerzej pojęcie tzw “mowy nienawiści”.

To pokazuje jak bardzo powinniśmy trzymać się Boga, gdyż osoby ufające Jego przeciwnikom zostaną i tak na końcu oszukane. Bezbożni pomyślą “mnie nie grozi zabicie, ja nie jestem nikim znanym”. Zamordowanie pewnie nie grozi, ale ściąganie na siebie zła już grozi. Kto nie jest z Bogiem ten jest z Jego przeciwnikami, a ci do dobrych nie należą.

Już samo wspieranie gejów i LGBT jest współuczestnictwem z demonami. Budowanie złych wartości.

 

 

Oczywiście ktoś powie “moi rodzice, mąż, żona, nie są schizofrenikami”. Ok, zgoda, ale żyją w kłamstwie i często czynią to co ten duchowy świat chce ,a ma to wpływ na Was.

Problem w postrzeganiu zła polega na tym, że my widzimy tylko to skrajne, ale nie chcemy widzieć tego mniejszego, co odwraca naszą uwagę od problemu.

Mamy Hitlera i mamy powiedzmy zwykłego nikomu nie zawadzającego cudzołożnika, który zdradza żonę. Nikt nie spojrzy na niego jak na mordercę, ale w istocie zabija on żonę. Duchowo zabija. Grzech zawsze krzywdzi druga osobę lub nas samych a na pewno zasmuca Boga.

 

Ps.

Będę pisał czasem dodatkowo teksty w ramach podziękowania za wsparcie i wysyłał osobom mnie wspierającym artykuły, które nie pojawią się na blogu.

Proszę więc o mail do mnie wszystkie osoby chętne, które mnie wspierały, a w najbliższych dniach wyślę Wam moje unikatowe teksty jako wyraz podziękowania.

 

[email protected] detektywprawdy.pl

 

 

 

Updated: 17 stycznia 2019 — 08:59

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Już od dawna stosowana jest też kontrola umysłu i myślę, że w tym przypadku warto wziąć pod uwagę i tę ewentualność. Podaję link do ciekawego programu :

  https://www.youtube.com/watch?v=6Tn1Mqf8j0c

  Oczywiście, zgadzam się też z tym co napisał Piotr, że kto nie jest przy Bogu naraża się na wpływ sił przeciwnika.

  Okazuje się, że można to też dużo szerzej postrzegać.

  1. A może właśnie ten człowiek, co niby zabił (bo tego też nie wiadomo), to był tak kontrolowany? :/

  1. qrcze a jakoś rok temu pisal do mnie czlowiek, ktory buwazal ze jest temu poddany, ze informowal chyba policje, itp, ale uznalem ze sciemnia

   1. Sam nie wiem co sądzić o tej stronie. Nieprawdopodobne historie.

  2. Eh, okropna sprawa. Niestety bardzo dużo wskazuje na to, że jednak autentyczna :/ Już trudno zliczyć, ile identycznych przypadków jest zgłaszanych na całym świecie…

   Jakby nie starczało to, ile już wszędzie mamy demonów. No tak, koniecznie trzeba było stworzyć jeszcze ich technologiczny odpowiednik, precyzyjniej sprawdzający się przy konkretnych działaniach rządowych i kontroli. 😉

   Są teorie, że wraz z projektem Blue Beam (nie zakładam, że to pewnik i nadal jestem sceptyczna, ale jakieś widowisko na pewno nas czeka…) taka właśnie masowa kontrola myśli zostanie wykorzystana, by przekonać ludzi do łatwiejszego przyjęcia Antychrysta.

   Z ciekawości sprawdziłam firmę GM Gadgets, od której prezesa zaczął się koszmar tego człowieka. I trafiłam na dużą liczbę opinii o niej. Mobbing w pracy, brak rozliczeń, oszustwa, wyścig szczurów, przykra atmosfera, a szanowny prezes ponoć kryje się przed dłużnikami. Biznes upadł. “Się nie dziwię”. 🙂
   https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,686248

 2. A ludzie i tak powiedzą że to schizofrenia :/ .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme