Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kiedy Trump zamyka ustawą usta osobom krytykującym Izrael, ten atakuje Syrię.

Okazuje się, że Trump podpisał ustawę, która ma na celu zwalczanie antysemityzmu w …. Europie.

 

 

 

“Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał się w poniedziałek pod ustawą regulującą, w jaki sposób USA ma zwalczać antysemityzm w Europie. Rezolucja nr 672 określana mianem „Combating European Anti-Semitism Act of 2017” została złożona w Kongresie już w 2017 roku, ale dopiero w grudniu 2018 roku zatwierdził ją Senat, ”

medianarodowe.com/usa-beda-zwalczac-antysemityzm-w-europie-zapadla-decyzja-trumpa/

 

Prezydent USA chce zamykać usta Europejczykom krytykującym Izrael.

Krytykujesz Izrael, jesteś antysemitą.

Kiedy Izrael zaatakuje Iran a Ty zanegujesz ten atak, staniesz się antysemita.

Kiedy powiesz komuś, że rząd danego kraju jest żydowski – jesteś antysemitą.

Tymczasem dowiadujemy się, że izraelska armia prowadzi ataki na irańskie cele w Syrii:

 

“Izraelska armia ogłosiła w nocy z niedzieli na poniedziałek, że prowadzi ataki na irańskie cele w Syrii. Ostrzegła jednocześnie władze w Damaszku przed “wszelkimi próbami uderzenia na terytorium lub siły zbrojne Izraela”.

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-izraelska-armia-atakuje-syrie-rakiety-widoczne-ze-stoku-narc,nId,2794670?fbclid=IwAR0EPU2ft4pijxL4hEs_ryzGQdU8XPUFjHSDqRqhOLGyqdNmLsrTCGHv3YY#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome|

 

Uwierzcie mi od około dwóch lat jestem ostrożny we wszelkich wypowiedziach dotyczących wojny. Zazwyczaj używam fraz takich jak “prawdopodobnie będzie”, “według moich odczuć”. Wielu było pewnych wojny, a tej nie ma nadal.

 

Mając na uwadze wszelkie informacje i fakty jak te powyżej i te z ostatnich dni jestem pewien, że na Bliskim Wschodzie wybuchnie wojna, ale w Europie musi się coś wydarzyć,a by Izrael mógł nadal poszerzać swoje strefy wpływu. Wielu historyków uważa, że II wojna światowa wybuchła po to, aby powstało państwo Izrael.

 

Jeszcze ten Brexit. Chyba czekają nas ciężkie czasy i nie pisze tego do podniesienia oglądalności bloga. Jeśli się w czymś mylę to sprostujcie to.

 

Popatrzcie jak zbory milczą,  a niektóre nawet popierają Izrael.

Żydzi to jedno, a Izrael to dwa. Mam kilku znajomych Żydów, którzy są przeciwni Izraelowi. Czy oni też są antysemitami. Pewnie tak.

 

 

Updated: 22 stycznia 2019 — 08:23

3 komentarze

Add a Comment
  1. Też mam takie wrażenie, że ten cały szum medialny odnośnie Brexitu, to zaciemnianie sytuacji, mający przykryć prawdziwe intencje (wojnę?) Już jest zapowiedziane wojsko na ulicach i media głównego nurtu informują, że ludzie kupują zestawy przetrwania na 30 dni (w tvn24).
    I racjonalnie się pytam. Jeżeli wiedzą, że wychodzą od chyba roku, to normalny kraj nie powinien obawiać się katastrofy, tylko jest czas, żeby ustawić gospodarkę, zaopatrzenie, dostawy? Coś zaciemniają sytuację 🙂

    1. Tzw. temat zastępczy, tylko w trochę innej wersji…

  2. Jezus Chrystus jest Panem i Zbawicielem . Pozdrawiam Piotra.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme