Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wielka Orkiestra Bożego Stworzenia. Gwiazdy śpiewają.

Gwiazdy NIE są tym, czym myślisz, że są! Oczekiwanie a rzeczywistość.

 

“Gwiazdy nie są tym, o czym nam powiedziano! Czy wiesz, że gwiazdy śpiewają? Tak, to prawda, każda gwiazda ma swój własny dźwięk i razem mają całą orkiestrę”

 

 

 

 

 

 

Updated: 29 stycznia 2019 — 07:16

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeśli chodzi o te “autentyczne” zdjęcia gwiazd to dokładnie taki sam efekt można uzyskać próbując sfotografować taką gwiazdę na zoomie gdy aparat nie może znaleźć ostrości. Wówczas wychodzi takie “autentyczne” zdjęcie.

  Podobnie jest w teleskopie. Kierujemy go na gwiazdę, używamy soczewki o krótkiej ogniskowej i jeśli odpowiednio pokręcimy pokrętłem wówczas otrzymujemy ten sam efekt.

  Żadne autentyczne zdjęcie gwiazdy tylko zwykła optyka aparatu/ teleskopu. Dziesiątki razy otrzymywałem takie efekty.

  1. Przypomniały mi się swa słynne “cuda” słońca, które powstały wyłącznie w oparciu o optykę.

   1* w Medjugorie gdy ktoś próbował filować słońce komórką z autofocusem. Komórka skierowana na bardzo jasne źródło światła nie mogła złapać ostrości wskutek czego nagrało się migające słońce.

   2* kamera skierowana na słońce nagrała… czarne słońce. Okazało się, że kamera posiadała możliwość eliminacji pikseli o najwyższej intensywności i dlatego tarcza słoneczna została zarejestrowana jako całkowicie czarna.

   Przed nami kolejna “nowość” o której już wcześniej pisałem. Mianowicie za wielką wodą szalenie popularna staje się koncepcja preadamitów.
   Tak więc za jakiś czas dotrze i do nas.

   1. Mam pytanie Fxx.dll. Wiesz czemu na Syriuszu widać tak jakby lustro wtórne i pająk teleskopu? I do tego te fale… czyżby niewychłodzony teleskop?
    Wiadomo że nie da się amatorskim teleskopem zobaczyć tarczy gwiazdy, do tej pory zrobiono zdjęcia kilku największych gwiazd, bodajże przez Very Large Telescope. Co ciekawe nawet największe gwiazdy nadal mają mniejszy rozmiar kątowy od Plutona

    Nie rozumiem sensu pokazywania rozogniskowanych gwiazd w tym filmie?, chociaż trzeba przyznać, że przedstawione dźwięki są ciekawe, na internecie można znaleźć też dźwięki planet.

    1. Idea “dźwięków” gwiazd oraz planet jest stara jak ten świat. Pojawiała się w wielu kulturach. Nam najbardziej znana jest tzw. harmonia sfer, muzyka sfer pochodząca chyba od Pitagorasa (albo Arystotelesa) a ten przejął ją od egipcjan, ci z koeli opierali się na babilończykach.

     Pitagoras/Arystoteles głosili, że wszechświat działa na zasadzie praw działających w muzyce (te wszystkie tony, interfały, akordy i temu podobne).

     Można o tym poczytać w ich pracach ale szczerze mówiąc jest to nudne. Rozpisują się jak to poruszające się z dużą prędkością gwiazdy wywołują dźwięki a prędkość gwiazdy jest proporcjonalna do konkretnego akordu.

     Oczywiście nikt nigdy takiego dźwięku nie słyszał. Więc jak z tego wybrnięto ?.
     Bardzo sprytnie. Stwierdzono, że człowiek w momencie narodzin wchodzi w kontakt z takim dźwiękiem sfer, przyswaja go i dlatego staje się on dla niego… niesłyszalny.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: