Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rażący przykład zaniedbań w wychowaniu polskich rodziców. “Lil $is – NARCYZ PEDAU”.

 

Filmik przesłała mi siostra Diana. Dziękuję.

Coraz mniej rzeczy mnie dziwi, ale to mnie trochę zszokowało.

 

Filmik kala trochę ten blog, ale od prawdy o świecie uciekać nie wolno.

 

Taka to już niewdzięczna moja rola jest, aby pokazywać zło tego świata. Jestem świadom, iż część pijanych duchowymi uniesieniami pięknoduchów chciałaby nie widzieć prawdy o otaczającym świecie, ale ja publikuję to ku przestrodze durnych rodziców. Bezmyślnych rodziców, którzy za cenę spokoju i wolnego czasu dają dzieciom nieograniczony dostęp do komórek i komputera.

 

Cytuję:

“Nikoś, ty żryj kupę bo dostaniesz kopa w d. Narcyz pedau swoja du sprzedał”

 

Wulgaryzmy, spadające z góry banknoty jako symbol zarazy tych czasów wśród dzieci. Pogarda dla innych. Oto witamy w świecie przeciwników Boga.

 

Niestety, ale biorą w tym udział tzw ciała pedagogiczne, gdyż wg moich informacji ten hmm “song” jest odtwarzany podczas klasowych dyskotek.

 

Dziewczynka ma 12  lat,  a jej przydomek to

Lil $is

 

Ta poddana złym duchom dziewczynka śpiewa “nawet nie wiesz co to prestiż”.

 

Jakby Lil DolarIS

Dla pieniędzy wszystko.. Skakanie po meblach kuchennych na wzór wokalistek Illuminati, poniżanie innych.

Przenośne głośniki, które kupują bezmyślnie rodzice tym dzieciom służą muzyce, której nie kontrolują ci rodzice.

Dochodzi do tego modulacja głosu również na podobieństwo tych obrzydliwych wokalistek i  marionetek lucyferian.

 

Kiedy patrzę na taką młodzież, dzieci jak te, to faktycznie może lepiej by było gdyby na wzór Szwecji określać rodziców opiekunami, a i tak byłaby to mocno nadwyrężona nazwa.

Obecnie rodzice raczej przechowują dzieci i karmią niczym pieski. Częściej psy są wychowywane i trzymane w dyscyplinie niż dzieci. Z psami też się podróżuje, a niektórzy nawet śpią w łóżku.

 

Księga Przysłów Salomona mówi:

 

“Kto żałuje swojej rózgi, nienawidzi swojego syna, lecz kto go kocha, karci go zawczasu.”

 

Niestety bezstresowe wychowanie, którego przyczyną są: ukochany telewizor 55 cali rodziców, rozbite związki i nieudolne zbuntowane kobiety z wysokim ego, mężowie i ojcowie przesypiający wychowanie, a tak na prawdę odejście od Boga,  powodują nowe pokolenie materialistów bez serca.

Wszyscy rodzice niekontrolujący swych dzieci, ich telefonów, komputerów i niewychowujący swe pociechy,  są godnymi pożałowania ludźmi skazującymi je  na śmierć duchową.

 

Proszę Was, módlcie się o takie dzieci w swoim otoczeniu, o ich rodziców, bo szkoda kolejnych skazanych na śmierć drugą. To jest walka o dusze. Warto również mieć świadomość pułapki skrajności typu “mój syn/córka tego nie robi”. My zawsze patrzymy na skrajności. Bandytą się zostaje tak samo jak Chrystusowcem. Nikt się nie rodzi bandytą.

Podobnie jest ze wszystkim. Pan Jezus powiedział:

 

“Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj; a kto by się dopuścił zabójstwa, podlega sądowi. (22) A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi.” Mt 5.

 

Pan Jezus wiedział, że wszystko ma swój proces, etapy ku złu. Jedni zabijają nożem, a inni językiem. Jak się mają słowa tej 12 latki:

“ja tam w tobie widzę tylko zwykłą szmatę”, czy wspomniane “pierdzisz i śmierdzisz”.

 

Oczywiście w tle pogańska bo katolicka choinka.

 

Ta  – tfu – piosenka jest na kanale niejakiego Narcyza:

 

https://www.youtube.com/channel/UCvf2PaPIwky1LmXNBbcerRQ

 

Myślę, że nawet biedni bo stroniący od Boga nauczyciele nie mają świadomości patologii w szkołach i każdy udaje, że tego nie ma. No nie ma, bo nie ma się kto przeciwstawić. Nauczyciele lubią błyszczeć ale zazwyczaj wiedzą, a nie system wartości. Ci, którzy te wartości mają i respektują je, nie należą do tych omawianych przeze mnie ludzi. Chwała Bogu za dobrych belfrów uczących nie tylko przedmiotu, ale i kultury osobistej i wartości bliskich chrześcijaństwu. Wszyscy świętują 24 grudnia, dają sobie prezenty, ale Jezusa nie ma ani w domach ani w szkołach. Trudno się dziwić skoro kler daje złe przykłady a protestanci posłusznie milczą, gdyż nie są protestantami, o czym dobrze wiemy.

 

 

Nieświadomi rodzice co wspominałem na jednym z moich filmików kupują za IDOLAMI muzycznymi owe kolorowe włosy. Ktoś powie “to nic takiego, taka zabawa”. Nie, to jest społeczność z przeciwnikami Prawa Bożego. Czy dziecko staje się zbuntowane z dnia na dzień? Ależ oczywiście, że nie. Jak wspomniałem to jest proces i… potężna kultura. NieBoża kultura.

Zaczyna się od wkomponowania w system zła. Od włosów, od oglądania takich rzeczy, od subów. Zło rodzi zło. Filmik ma ponad MILION wyświetleń, a z tego co zauważyłem jeszcze nie byl w mediach omawiany…

 

Teraz jest modna gra Fortnite. Kompletnie bezmyślne matki i ojcowie pozwalają grać w taką oto grę:

 

 

Rodzice! Gdzie jesteście? Hop hop? Kariera czy wychowanie? Kto raczy odpowiedzieć na to pytanie?

 

 

 

Modne warkocze w stylu rogów:

 

 

Skąd ta moda? Od polskiej hmm wokalistki reklamującej Play.

Na nic katolickie bałwochwalstwo. Na nic święta bezużyteczne kiedy nie przestrzega się Prawa Bożego, a małpuje idoli. Małpowanie idoli jest poważnym grzechem dekalogu.

W tle inny idol:

 

Inspiracja  jakby od Scootera.

 

 

Kiedyś, aby zostać kimś znanym trzeba było zostać bohaterem, przeciwstawić się złu, okazać odwagę. Teraz, by zostać kimś znanym wystarczy uprawiać zło, jak pryskane chemią owoce i warzywa.

Mamy ledwo początek XXI wieku. Oby za 20 lat nie nagrywano songów, kiedy dzieci będą dla $ śpiewać do swych niedołężnych rodziców “żryj k…”.

 

Teraz jak nigdy trzeba o nasze dzieci walczyć, gdyż nie walczymy z ciałem i krwią, ale  z …Kto nie czytał biblii i nie wie o co chodzi zapraszam do listu do Efezjan 6.12

 

 

 

Na koniec:

 

” A [wy], ojcowie, nie pobudzajcie do gniewu waszych dzieci, lecz wychowujcie je stosując karcenie i napominanie Pańskie! ”

 

I matki….jeśli dziecko ma rodzica wysłanego przez rządzących zagranicę tudzież po rozwodzie.

 

Proszę o modlitwę za to rodzeństwo z filmu.

 

Updated: 5 lutego 2019 — 17:13

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Ale masakra… No niestety, ale miała być Sodoma i jest… Ale czego tu oczekiwać od społeczeństwa, które szybciej do Częstochowy na piechotę pójdzie 100 razy modlić się do obrazu, niż Biblię otworzy i przeczyta 1 stronę…
  + jak dla mnie całkowite odejście od wiary “księży”, “pastorów” poprzez szeroko rozumiany ekumenizm.
  Każda religia to dla nich brat w wierze.
  Dobrze, że Jezus nas uświadomił, że może nie znaleźć wiary jak wróci…
  A to znaczy, że chyba długo nie będziemy czekać 🙂
  Jedyny plus z tej sytuacji. Walczmy o jednostki i uświadamiajmy, bo ogół i tak przyjmie Antka jak przyjdzie.

 2. Smutne są także komentarze pod filmem. Niektóre dzieci piszą, że ich cała szkoła to śpiewa.

 3. 🙁 to jest po prostu odrzucające… Smutno mi… ale myślę, że Bogu jest bardziej. Panie Jezusie, ratuj ich!

 4. Narcyz? taki ładny kwiatek, a ten chłopak tak tą nazwę niszczy… 🙁
  no i brakuje słów na to rodzeństwo…
  swoją drogą, “piosenka” nie ma nawet sensu…okej, może niezbyt przepadać za swoim bratem, ale to już jest serio żałosne…
  Panie Boże, proszę uratuj ich!

 5. Ja pamiętam jak mi w szkole nauczyciele mówili, że z roku na rok jak przychodzą nowe roczniki do szkoły to są gorsze od poprzednich. I pod względem zachowania i pod względem wiedzy.

  Demoralizacja robi swoje. Oj, niektórzy gorzko pożałują tego co zrobili wielu dzieciom. “Lepiej było by dla tego człowieka gdyby zawieszono mu kamień młyński u szyi i wrzucono do morza”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme