Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

70 tysięcy złotych na indoktrynowanie poznańskich dzieci na zajęciach tzw antydyskryminacji.

 

 

W ubiegłym roku na organizację zajęć o przeciwdziałaniu dyskryminacji i wykluczeniu Rada Miasta Poznania zdecydowała się przeznaczyć 200 tys. zł. W tym roku już nowocześni chcą wydać 70zł na programowanie dzieci.

 

 

Z ca prezydenta Poznania powiedział:

 

“ważne jest, aby od najmłodszych lat uczulać dzieci na przejawy dyskryminacji, uczyć je szacunku i tolerancji dla osób o odrębnych przekonaniach, tradycji czy kolorze skóry. Lekcja, jaka zostanie im udzielona teraz, przyniesie efekty w przyszłości. Gdy dorosną, będą wiedzieć, jak zachowywać się w kontaktach z ludźmi, którzy czasem trochę się od nich różnią lub mają inne poglądy”.

 

Jak się okazuje pod pretekstem nauki o mowie nienawiści naucza się akceptacji LGBT.

 

Wyrażam kategoryczny sprzeciw wobec propagandy LGBTQ i i gender w warszawskich szkołach pod pozorem zajęć na temat mowy nienawiści – głosi petycja Fundacji Centrum Życia i Rodziny, skierowana w poniedziałek po południu podczas pikiety pod ratuszem do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego 

 

Bezbożni |Warszawiacy wybrali zło.

 

Rafał Trzaskowski deklaruje jasno: – Popieram związki partnerskie. Potrzebna jest zmiana przepisów. A jego zastępca Paweł Rabiej z Nowoczesnej liczy, że zmiany pójdą tak szybko, że prezydent Trzaskowski udzieli ślubu jemu i jego partnerowi.

Jego sekretarz chce wziąć ślub z gejem:

 

 

 

 

Zarówno rada miasta Poznań jak i Warszawy jest pod władzą PO i Nowoczesnej ponieważ komuś nie chciało się iść na wybory, a teraz polskie dzieci będą uczone jakoby homoseksualizm był czymś normalnym, kiedy Bóg określa to jako obrzydliwość:

 

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
Rz 1:25-28.32
25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.
28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.
32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.
1 Kor 6:9
9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,

 

Przez bierność chrześcijan do władz dochodzą geje. Co wy robicie ludzie? Boga się nie boicie?

 

Moje podejrzenia co do Kielc również stały się słuszne. Popierany przez PO były szczypiornista Bogdan Wenta również jako prezydent Kielc uruchomi ten program, a ostrzegałem ludzi, że jak beda glosować na POwskich prezydentów to do tego dojdzie.

 

 

“Oburzenie budzi już sam fakt skierowania do szkół materiałów przygotowanych przez tak kontrowersyjne podmioty, jak na przykład organizator projektu »NewGenderation« – pogadanek dla dzieci i młodzieży z transwestytami, mających na celu zakwestionowanie »binarnego świata, gdzie istnieją tylko kobiety i mężczyźni«, przekazanego im przez rodziców i wychowawców” – głosi petycja.

 

 

Najpierw lenie polityczne nie ida na wybory, by później inni walczyli za tych leni przeciw gender w szkołach… Ludzie zmiłujcie się bo Bóg widzi czego nie robicie.

 

Z innej strony patrząc.

Ile można kupić za 70 tysięcy złotych zup bidnym ludziom? Zakładając, że jedna zupa kosztuje około 7 zł to daje nam 10 tysięcy zup.

 

Jak widać te wybory wiele zmieniły i jeśli nie pójdziecie na najbliższe to będziemy można powiedzieć: Polska transeksualistą stoi lub głupi Polak przed wyborami i po wyborach głupi.

 

 

 

 

 

Updated: 8 lutego 2019 — 20:12

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Takie pierwsze wraźenie patrzac na foto “odruch wymiotny”…

 2. Weź nie wrzucaj zdjec dwóch całujacych sie facetów bo to obrzydliwie.nie uwazasz?
  Mnie to osobiscie odrzuca .Ciebie nie?

  1. jak mozna przemówic do ludzi inaczej jak wielkie to zagrożenie skoro nie chcą chodzic na wybory?

   1. adminie jestem istotą ludzką której BÓG dał wolność i tchnienie życia ,nie imieniem i nazwiskiem którym się posługuje bo jako istota ludzka tylko reprezentuje swoje imię i nazwisko które przydzielili mi rodzice dlatego nie chodzę nigdy na wybory ,nie wspieram żadnych ugrupowań i nie biorę udziału w tej całej światowej maskaradzie bo to wszystko powoduje zagłuszanie myśli o ZBAWICIELU BOGU ,a przecież wiemy że światu chodzi żeby zagłuszyć myśli o BOGU ,starajmy się być wolni i tak jak mówisz obraz przemawia do ludzi ,bo przecież CHRYSTUS mówiąc SŁOWO BOŻE czynił także cuda czyli SŁOWO I OBRAZ

    Kpł 20:13

    13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. to jest prawda a dużo ludzi powie że mowa nienawiści tak samo jak pokazuje się prawdę o zwierzętach dla wielu jest mową nienawiści

    1. a więc jesteś współodpowiedzialny za gejokrację.
     |Tak łatwo dojść do tego, że to jest teatr, a tak ciężko do tego, że okupant moze być gorszy niz teraz.
     Brakuje Ci wiary. Oddajesz ziemie szatanowi jak w Niemczech Hitlerowi oddali władze.

     1. adminie ja już wybrałem ZBAWICIELA wybrałem BOGA w tym świecie pełnym okrucieństwa ,cierpienia ,zniewolenia ,tortur i mordu ludzi jak i zwierząt jak widzisz po moich wpisach bliskie są mi zwierzęta dużo widziałem okrucieństwa które je spotkało od człowieka także politycy dużo obiecują przed wyborami potem nic -przykład ubój rytualny,psy na łańcuchach ,cierpienie zwierząt na futra itp,a ja mam im zaufać tym którzy skazują na cierpienie te niewinne istoty a przecież mogli by temu zapobiec.

      adminie ja nie oddaje ziemi szatanowi bo do mnie ona nie należy ale mamy napisane w BIBLI że BÓG na jakiś czas zezwala szatanowi rządzić na ziemi prawda ,także może nam czasami wydawać się ze mamy wpływ na wybory a tak nie będzie

      adminie zbierzmy 1000 osób i idzmy uratować zwierzęta stworzenia BOŻE z rzeżni ,z ferm futrzarskich wyrwijmy je z tego systemu szatana z którego czerpie zadowoleni i radość one na nas ludzi czekają proszą o pomoc o litość pragną żyć, one samym istnieniem oddają cześć i chwałę BOGU ,przeciw stawmy się w ten sposób szatanowi a zobaczysz co zrobią politycy i lobby które ludzie wybierają na wyborach z tymi co chcą uratować od cierpienia tortur,okrucieństwa i mordu te biedne zwierzęta, ale ja staram się nie poddawać i pełen wiary W BOGA zawsze stać tylko po JEGO stronie a co za tym idzie także na ile mogę pomagać ,bronić tych którzy potrzebują pomocy bo myślę że bez pod stawnie BÓG nie skierował mnie żebym zobaczył to co człowiek uczynił i czyni zwierzętom ale to jest moje zdanie. ja adminie byłem na wyborach parę lat temu i wybrałem BOGA

 3. Co za strata pieniędzy… 70000 złotych..ile można byłoby za to kupić i pomóc innym… 🙁

 4. Adminie, takie zdjęcia tutaj to przesada :\ Ja wiem, że to jest Twoja strona no ale… Przychodzę tu aby czytać o Bogu, a widzę obrzydliwe zdjęcie dwóch gejów. Z pewnością nie tylko mi to przeszkadza :\

  1. Jest po to by pokazać tym co bojkotuja wybory że są ten wspolwinni

 5. Co sądzicie o pracy dwóch historyków amatorów Artur Lalak i Grzegorz Skwarek? Seria wykładów historycznych na YouTube polecam.

  1. o, mnie bardzo intresuje alternatywna wersja historii 🙂 obejrzę sobie, tego jeszcze nie znałam

 6. Witam nie podzielam zdania że jestem współodpowiedzialny jeśli nie chodzę na wybory nie ma ludzi odrodzonych na których mogę głosować, zagłosuje na lewo to mam to co powyżej na prawo to inne wynaturzenia. Biblia mówi że mam się modlić o rządzących i tyle. Zajmowanie się polityką to strata czasu nie zatrzymasz pewnych procesów Bóg jak czytamy zezwoli ujawnić się mocy nieprawości i działać. Więc choćbyś głosował nawet przeciw antychrystowi i Bóg i tak zezwoli mu zasiąść u władzy na pewien czas.

  1. Pierwsze wybory odbyły się w raju. Adam i Ewą postanowili zagłosować na frakcję szatana. Skutek? Fatalny.
   Nikt z nas nie jest bez grzechu. Ty. Ja, politycy. Ale możesz wybierać mój blog albo np Cyrikas.
   W czasach Hitlera : nie zatrzymasz Hitlera pozwól ludziom głosować na niego.
   W czasach reformacji : nie zatrzymasz
   papiestwa, nie walcz z doktrynami Rzymu.
   W czasach Jezusa: wstrzymuje się od głosu czy Barabasza czy Jezusa ukrzyzowac i tak wszystko musi się stać…

   Itd

  1. wolna-polska ma często bardzo niespójne wiadomości, korzystaja z portali rosyjskich, prawoslawnych, a więc poznanie ich jest małe. Duża wiedza o syjonizmie, spiskach, Rotszyldach ale o apokalipsie i biblii prawie zerowa.
   Nie zawracam sobie głowy tą stroną a news, który umieściłeś jest ciężko zweryfikować…

  1. no tak, czyli taka konstytucja możemy w zasadzie rozpalac w piecu albo kominku…

 7. Na Artura Lalaka i Grzegorza Skwareka radzę uważać. Na pewno odradzam młodym nawróconym. Naprawdę potrafią zamieszać w głowie. Wiem po sobie. Historia świata przedstawiona z innej strony może nawet ciekawie ale skierowana przeciw Bogu Stwórcy. Owszem powołują sie na słowa Biblii ale w sposób bardzo naciągany. Np uważają że Bóg YHWH jest tożsany z Horusem oraz innymi bożkami. Tacy outsajdowi niuejdżowcy blisko związani np. z Polem Lechickim, z którym kiedyś coś pisałem. Odrzuca Jezusa oraz prawdomówność Biblii. Człowiek, który pomimo swojej naprawdę dużej bystrości, obnażając oraz walcząc z systemem sam w niego wpadł. Z matrixa ver.1 do matrixa ver.2. Reasumująć uważajcie na tego typu zbłądzonych “wojowników prawdy”. Nie mnie oceniać czy całej prawdy nie było im dane poznać lub sami jej nie chcieli przyjąć poprzez rozczarowanie tym światem ale jedno jest pewne. Kto nie jest z Bogiem YHWH jest przeciwko Niemu. Bądzmy czujni i ostrzegajmy się nawzajem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme