Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mężczyzna transpłciowy, który zaszedł w ciąże po zapłodnieniu in vitro, walczy z rządem o to, by jego dziecko zostało uznane za pozbawione matki w swoim akcie urodzenia

  • Umieszczałem wczoraj na facebooku ale jeszcze nei na deteketywie.

 

  • Mężczyzna chce zostać zidentyfikowany jako rodzic dziecka na akcie urodzenia
  • Podjął kroki prawne przeciwko General Register Office, które rejestruje porody i zgony w Anglii i Walii.

Dziecko urodzone przez transseksualnego mężczyznę znajduje się w centrum przełomowej próby nadzorowanej przez najstarszego sędziego sądu rodzinnego w Anglii i Walii.

Dziecko jest dzieckiem samotnego rodzica, który urodził się kobietą, ale teraz żyje jako mężczyzna po poddaniu się operacji zmiany płci.

Mężczyzna chce zostać zidentyfikowany jako ojciec lub rodzic dziecka w akcie urodzenia, ale w rejestracji powiedzieli mu/jej, że prawo wymaga, aby osoby rodzące zostały zarejestrowane jako matki.

Sir Andrew McFarlane, prezes Wydziału Rodzinnego Sądu Najwyższego, nadzoruje sprawę na rozprawie w Londynie.

Prawnicy mówią, że jeśli sir Andrew będzie rządził człowiekiem, dziecko może być pierwszą osobą urodzoną w Anglii i Walii, która nie będzie miała prawnie matki. Mężczyzna twierdzi, że bycie zarejestrowanym jako „matka” narusza jego ludzkie prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego.

Prawnicy mówią, że inni transseksualni mężczyźni rodzili, ale zostali zarejestrowani jako akty urodzenia jako matki, a ten przypadek chce zostać zarejestrowany jako ojciec i rodzic, a nie matka.

Zawiłe to to trochę jest, ale pytanie co na to królowa Anglii i papież?

Za: https://www.dailymail.co.uk/

Nadchodzą złe czasy dla biblijnych wartości.

Rz 1:25-28.32
25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

Z drugiej strony jest to znak czasów końca:

To jest ten czas:


Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego: 27 jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich. 28 Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, 29 lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki4 i wygubił wszystkich; 30 tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.

 

 

czasy-ostateczne.pl/mezczyzna-transplciowy-ktory-zaszedl-w-ciaze-po-zaplodnieniu-in-vitro-walczy-z-rzadem-o-to-by-jego-dziecko-zostalo-uznane-za-pozbawione-matki-w-swoim-akcie-urodzenia/

 

Updated: 14 lutego 2019 — 16:27

3 komentarze

Add a Comment
  1. Ostatnio pisałeś o grze komputerowej Fortnite, w którą gra mnóstwo dzieci, głównie w wieku 10-16 lat. Zaciekawił mnie ten temat i oto co odkryłem- w grze pojawił się strój do kupienia za 85zł o nazwie Upadły Strażnik Miłości.
    Oto jak wygląda: https://cdn.fortnitepolska.pl/uploads/2019/02/DzW3xhgWsAApeQq.jpg

  2. Coś strasznego… :/ Tylko dziecka szkoda…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme