Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Aktor grający w filmie “Gra o tron” grając rolę w “Paweł Apostoł Chrystusa” czuł wypełnienie Duchem Świętym.

 

Aktor grający w tak nie Bożych filmach jak „Gra o Tron”, „X Men”, czy „Dziennik Bridget Jones” stwierdził,  że był wyraźnie wypełniony Duchem Świętym, gdy przedstawiał Apostoła Pawła w filmie „Paweł: Apostoł Chrystusa”.

Tym, co Faulkner był wypełniony, powiedział, był Duch Święty, przyznając, że zanim zaczął pracować nad filmem, jego wiara nie była tak silna jak teraz.

„Jim (Caviezel) jest człowiekiem pobożnym, podczas gdy ja jestem anglikańskim światłem. Ale sam mam pewne pytania w wyniku grania Paula i innego spojrzenia na świat i moich bliźnich [teraz] „- wyznał.

W poprzednim  wywiadzie Caviezel powiedział, że zachęcał Faulknera do odłożenia na bok i uosobienia roli ukochanego Apostoła na planie.

„Modliłem się za Jakuba w” Pawle: Apostoł Chrystusa „. Niedawno przeczytałem wywiad, w którym [James] powiedział: „Nie grałem w Paula, on mnie grał”. Taka była moja modlitwa [dla niego] – że tak zrobi, a on to uczynił, a on stał się nim – powiedział Caviezel.

Faulkner wierzy teraz, że ducha można dzielić z wszystkimi.

„To ma znaczenie i możesz przekazać to innym ludziom tak samo jak zwykły człowiek” – dodał Faulkner. „Mogę też być moją wredną jaźnią. Ale pamiętam, co mnie ogarnęło, kiedy grałem w Paula, a ja byłem w innym miejscu. „

W ósmym rozdziale Dziejów Apostolskich czytamy:

” 
Kiedy Szymon zobaczył, że przez wkładanie rąk apostołowie udzielają Ducha Świętego, przyniósł im pieniądze i powiedział: (19) Udzielcie i mnie tej władzy, abym przez wkładanie rąk mógł także udzielać Ducha Świętego. (20) Wtedy Piotr powiedział do niego: Niech zginą twoje pieniądze i ty razem z nimi, sądziłeś bowiem, że dar Boży można nabyć za pieniądze. „

 

czasy-ostateczne.pl/j-faulkner-grajacy-w-filmie-gra-o-tron-grajac-role-w-pawel-apostol-chrystusa-czul-wypelnienie-duchem-swietym/

 

W obliczu tego wersu, jak uważacie, czy można udzielać wszystkim Ducha Świętego? Czy Duch Święty może wyjść z kościoła katolickiego? Jeśli tak, to nie było sensu wychodzić ewangelikom z tegoż kościoła.

 

 

 

1 Comment

Add a Comment
  1. Wydaje mi się że Duch Święty nie może wyjść z kr-k… Jakoś takie zestawienie zdaje się być sprzeczne…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme